Kategoriler
Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü

Yumurta Büyüsü

Yumurta büyüsü aslında bir dileğini hayata geçmesi için yumurta üzerine yapılan, insanları bağlayıcı ya da ayırıcı etkilere sahip, bir tılsım ve hüddam büyüsüdür.

Yumurta ile Aşık Etme Büyüsü Yapmak

Yumurta büyüsü olarak adının geçmesinin nedeni tabi ki yumurta kullanılması ve mevcut yazıların ve tılsımlı sözlerin yumurta üzerine yazılmasıdır. Evin bir yerine konması gerektiği gibi dışarıda muhafaza edildiği durumlarda vardır. Hakikatli bir yumurta büyüsü işlemi uygulandığında kısa sürelerde sonuç vermesi ve kişiyi istenilen duruma net bir şekilde getirmesi ile bilinir. Anadolu ve Orta Doğu toplumlarında genel olarak ayırma büyüsü şeklinde uygulanır. Ne kadar ahlaki olacağı tartışmalı olsa da insanların işlemden beklentileri kişilerin bedbaht olması ve aile bütünlüğünü en kısa sürede bozmaları yönündedir.

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır

Yumurta büyüsü yapılmadan önce daha önceden özenle saklanmış ve işlem için özel olarak ayrılmış yumurtalar ele alınır. Bunların üzerine yazılacak olan yazılar ilgili kadim kitapların bu işleme haiz sayfalarından seçilir. Bunlar son derece kişisel olarak ele alınacak olup belirli bir süreç nüfuz etmesi beklenecektir.

11 gün sürecek olan işlemin ilk adımı aslında biraz araştırma yapma süreci alacaktır. Bu araştırma sonuçlarına göre genel olarak uygulama şöyle başlar: Birinci gün tuzlu ve sirkeli suda bekletilen yumurtanın ikinci gün içi boşaltılıp sarısı ve beyazı ayrılacak ve üçüncü gün itibariyle kabuklarının üzerine yazılması gereken tüm satılar bitirilip bir tabağın üzerine yapıştırmak üzere kırıntı haline getirilecektir.

Yumurta Büyüsü Etkileri Nelerdir

Kalan 8 günlük müddet boyunca bir tabak üzerinde yayılıp iyice kırılan yumurta kabukları kimsenin ayağını değmediğinden emin olunan bir yerde 21 günlük kuluçka süresine dahil edilecektir. Bu süreç boyunca da bu işlemi talep den kişinin yapması gereken ritüeller ortaya çıkacak ve işlemin sonuçları ancak bu şekilde gerçekleşebilecektir. 3 haftalık bekleme süreci dolan 11 günün sonundan itibaren sayılır. 40-45 aralığından bir işlem sürcinden bahsetmek bu noktada doğru olur. Bu da yumurta büyüsü ne kadar sürede etki eder sorusuna yanıt oluşturacaktır.

Yumurta Büyüsü Kaç Günde Etki Eder

Yumurta Büyüsü Etkileri

Başlangıçta bu işlem için oluşturulmak istenen koşullara göre bir hamleler zinciri oluşturulacağını belirtmiştik. Bu şu demektir ki eğer işlemi bir insanı ilişkisinden soğutmak ve ayırmak üzerine kuruyorsanız farklı bir çizgide, bağlayıcı etkiler oluşturmak istiyorsanız farklı bir metot üzerinde ilerlemeniz gerekecektir.

Bu makalemizde yumurta büyüsünün genel kullanımı insanları birbirinden ayırmak ve gönül bağlarını tamamen koparmak üzerine olduğundan o doğrultuda bilgiler vermek istiyoruz. Bu yüzden genel tanımı bu şekilde yapmak istedik. Aksi durumlarında her zaman yaratılabileceği ve en temel durumun kişinin talepleri olacağı da yine unutulmaması gereken ayrıntılardandır.

Yumurta Büyüsü Ne İçin Yapılır
  • Tabaklara yayılmış haldeki yumurta kabuklarının uygun bir yere gömülmesine müteakiben geçecek olan 8 günün akabinde işlem etkilerini kişideki yoğun fiziksel değişiklikler neticesinde göstermeye başlar. Aslında medyumlar İbranice olarak yumurtaların üzerine ne gibi tesirler istediklerini yönlendirecekleri varlıklara temas olması adına yazmışlardır. Bunu tabi ki amatör birinin anlamasına olanak yoktur.
  • Yazılan ve beklenen belirtiler oldukça anlaşılır şekilde ortaya çıkacaktır. Bu yüzden yumurta büyüsü etkileri genel olarak çok kuvvetli olur. Ani ve yıkıcı etkiler beraberinde gelebilir.
  • Bir insanın eşinden durup dururken ayrılma isteği, birdenbire çok başka ve ilgisiz birinin ismini anmaya ve onunla beraber olma çabası içine girmesi gibi durumlar belirtiler olarak kabul edilebilir. Düne kadar nefret ettiğini birini bile aşk üçgenine alıp O’nsuz olamazmışçasına davranmaya meyledebilir.
  • Ama her zaman aynı belirtiler görülmez. Bazen insanların ilişkilerinde şiddete yönelmesi, düne kadar çok sevdiğini iddia ettiğini birinden bir andan nefret duyması da yine yumurta büyüsünün ayırma etkilerinin gündeme geldiğine işaret olabilir. Tabi ki ayrıntılı bakımlar neticesinde bu durumun ne kadar ilerlediği ve kişi üzerinde ne kadar etkin bir rol oynadığı daha net görülebilir.
  • İşlemin son günü olan 11’inci günde çoğu zaman medyumların kadim büyü kitaplarında da yazdığı gibi “siyah ip kesme ritüeli” uygulaması yaptıkları görülür. Bu da işlemin kapanış uygulaması olarak görüldüğü gibi farklı bir medyum tarafından bozulmaması adına da bir anlamda koruma oluşturmaktır. İşlemin 21 günlük bekleme süresi başlamış olur.

Yumurta Büyüsü Yaptıranlar-Yorumlar

Birçok insan bu işlemi uygulayıp olumlu sonuçlar almış ve her ne kadar tüm medyumlar tarafından uygulanmıyor olsa da başarılı sonuçlar almışlardır. Bu yorumların bazıları da olumsuz sonuçlanan durumları anlatmaktadır. Bunun sebebi işlem içinde bir hata yapılması, kişinin bir cevşen tarafından korunuyor olması ya da işlem günlerinin yanlış uygulanması olabilir. Her birinin ihtimal dahilinde olduğunu düşünüp çalışma yapmadan önce yumurta büyüsü yorumlarına da bir çok alternatif kaynaktan göz atmalısınız. Ama en güvenilir olanı bu işi tecrübeleriyle sabitlemiş ve havas ilmi konusunda geniş bir bilgi haznesine sahip medyumlara danışmaktır. En etkili yumurta büyüsü içeriklerini ve tesirlerini bu gibi kimselerden sormak en mantıklı yol olacaktır.

Yumurta Büyüsü Neden Toprağa Gömülür
  • Yumurta büyüsü bir aşk büyüsü olarak da literatürde kendine yer bulur. Zaten ayırma ve bağlama etkisi olan tüm tılsımlar için bu tabir kullanılmaktadır. Bu yüzden yumurta ile aşk büyüsü yapmak deyişi yanlış bir deyiş değildir. Ancak aşk büyüsünü tüm tariflerini bu yazımızda bulabilirsiniz. Tıklayıp Bakınız Aşk Büyüsü

Yumurta Büyüsü Sonuçları

Anlatıldığı gibi sonuçlar bir kişinin ayrılık yaşamasına ve mevcut düzenine bozmasına olanak sağlar. Bazen bu sonuçları almak için uygulama içi hamlelerin sırası ya da şekli değişkenlik gösterir. En bilinen yumurta büyüsü işlemleri içinde genel hareketlerin ne yönde işlem sırası güttüğünü aktarmış olsak da bazen evin içine gizlemek ve yumurtayı bütün olarak saklamanın gerektiği çalışmalarda olabilir.

Bu durumda etkileri çiftleri ayırmak yerine bağlama büyüsü niteliği taşıyan birtakım durumlar oluşur. Bu isteğin bu yönde gelmesi ile çok ilgilidir. Detaylı ritüeller ve olasılıklar barındırdığı için yüzeysel olarak bilgi vermek mahiyetinde anlattığımız bu konu kişiselleştikçe de derinleşecektir.

Ancak böyle bir durumdan şüphelenir ve “Evde yumurta buldum büyü olabilir mi?” şeklinde endişeleriniz oluşursa hele ki bir de üzerinde yazılar gördüyseniz kesinlikle en kısa zamanda bir medyumdan yardım almalısınız.

Faik hoca bu tür sorularınıza ne objektif yorumları getirmektedir. Kedisine dilediğiniz zaman whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Buraya Tıklayıp kendisi hakkındaki tarafsız yorumları okuyabilirsiniz

  • Bazı medyumlar bu işlemi hüddamlar aracılığıyla çok daha kısa süreler içinde yapabilmektedirler. Hüddam Garamir bu konuda yumurta büyüsü söz konusu olunca en çok adı geçen varlıktır. Bir boyut varlığı olarak kabul edilir ve halk arasında bilinen adıyla bir cindir. İşlemler için seçilecek olan cinlerin kavimleri vardır. Bu konu üzerinde fazlaca soru gelmektedir.
  • Cin kavimleri konusunda farklı bir yazımızda ele almış olsak da yumurta büyüsü tekelinde konuyu merak edenler için “Cinniyye-ül İbrani Cin Kabilesi” ve “Ahmeri Cinni Kavmi” bu büyü çeşidinde en çok yardım alınan kavimlerdir.
  • Bu kavimlerin yapılacak işlem çeşidine göre özel seçilimi söz konusu edilir ve bu durum çok hassas yapılmalıdır. Yumurta üzerindeki tılsımlar nezdinde hareket edecek olan kavim cinlerini en iyi yönlendirme yine bu seçimi en iyi yapacak olan medyum hoca aracılığıyla gerçekleşebilir.

Yazımız içinde “yumurta büyüsü yapıldığını nasıl anlarım, evin bazı yerlerinde yumurta bulmak, yumurta ile ölüm büyüsünün bir ilgisi var mı” gibi pek çok soru aldığımız konu başlıkları üzerinde sizler için geniş bir bilgilendirme yaptık. Bunlara mukabil hali hazırda merak ettiğiniz ve cevaplarını alamadığınız tüm sorularınızı sitemiz üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

Havas ve Ledün ve Hüddam ilmine dair tüm merak edilenler için Faik hocamızı ziyaret edebilir ve uygun zamanlar için randevu talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir