Kategoriler
Bağlama Büyüsü Papaz Büyüsü

Yedirme İçirme ile Yapılan Büyüler Hangileridir

Havas ilmi içinde ve bağlama büyüsü konusuna dair işlem ve uygulamaların nasıl yapıldığına baktığınızda büyülerin pek çoğunun kişiye bir şeyler yedirmek içirmek suretiyle yapılan büyüler olduğunu net olarak görebilirsiniz. Durum daha çok şeytani işlemler ile kendini göstermektedir. Kişinin akli ve bedeni iradesini tamamen esir almak adına düzenlenen işlemler için yedirme ve içirme yoluna her zaman başvurulur.

Yedirerek Yapılan Şeytani Büyüler

Etki altına girmesi istenen kişinin aynı zamanda istenen süreler dahilinde tam bir kontrol altına alınması da gerekecektir. Bu yüzden her çalışmada farklı olsa da bilinen temel yöntemler vardır.

Bunların başında da belirli kavimlerden ikna edilip işleme dahil edilmek istenen varlıklar gelir. Bu enerji varlıklar ile çalışma yapmak etkileri daha net kılmak adına medyumların başvurdukları yöntemlerdendir. İşlem içine dahil edilmiş hüddamlar veya cinlerin aktif olmaları, tılsımlanmış bir yiyeceğin kişiye yedirilmesi ya da içirilmesi ile mümkün olabilir.

Yedirme İçirme ile Yapılan Büyüler

Bu süreç de konuya dahil edilecek en büyük örnek kadınların yaptıkları adet kanı büyüsüdür. İşlemin üstüne tıklayarak bu konu hakkında geniş bir bilgi sayfası bulabilirsiniz.

Burada necis olan bu insan kanı bazen şekere damlatılmak suretiyle (bu yanlış bir uygulamadır ) bazen de içeceklere konmak suretiyle her gün ilgili kişiye azar azar içirilir. Kişi belirli bir süre sonra gireceği etkiyi bilemez ancak bu etkin bir papaz büyüsü altında girdiği anlamına gelecektir.

Farklı bir yöntem olarak da genellikle baklagiller ile yapılan büyüler gibi içirmek değil de bu kez yedirmek akla gelebilir.

Medyumlar için alınmak istenen etki oldukça büyük olacaksa ve kesin sonuç isteniyorsa bu işlemler uygulanır. Baklagiller içinde nohut büyüsü ve pirinç büyüleri en büyük etkileri gösteren büyülerdendir. Kişiye belirli bir süre boyunca ve kişisel olarak tasarlanmış şekilde bu gıdalar yedirilir. Buna benzer fazlaca işlem sayılabilir. Her biri bir gıda maddesinin üzerine yapılan tılsımı kişiye yemek saatlerinde yedirmeye ve bir döngüyü takip etmeye yarar.

Yedirme İçirme Büyüleri

Söz konusu bu ana başlık olunca medyumun seçebileceği yüzlerce hatta binlerce çalışma konuya dahil olabilir. Bu nedenle herhangi bir konu üzerinde soru sormak ya da fikir almak istediğinizde işlemin ana başlıklarını bilmek oldukça önemlidir. Örnek ile açıklamak gerekirse su büyüsü yapan bir kişi bu suyu elbette kişiye içirecektir. Ama bu işlemin bir bağlama büyüsü olduğunu bilmesi gerekir. Bunu da ancak bir medyuma sorarak öğrenebilir ve bu işleme bir miktar zaman ayırarak havas ilminde işlemlerin nasıl kategorize edildiği konusunda da fikir sahibi olabilir. Bu herkes için geçerli olmasa biraz araştırma yapanlar her zaman daha şanslı ve bilgi sahibi olurlar.

Yedirme – İçirme – Gömülme ile Yapılan Büyüler

Bir diğer örnek ise ağır büyüler grubuna giren papaz büyüsü başlığı adı altında uygulanan ve az önce bahsettiğimiz adet kanı ile yapılan tılsımlardır. Ana başlık altında incelemek istediğinizde ve bu şekilde sorular yönelttiğinizde her zaman daha net ve doğru bakımlar yapılabilir ve işlemin amacı hakkında da fikir sahibi olunabilir. Böyle bir işleme yedirme içirme etkisi dışında bir sonuç vermek asla mümkün olmaz. Bu da uzaktan yapabilmenin neredeyse imkansız olduğunu gösterir.

Beden Değiştirme Büyüsünün İlgisi Nedir

Bilinen bir yanlışlık olarak da kısaca bu konuya değinmek istiyoruz. Bir insana bir şeyler yedirerek-içirerek büyü yapmak istendiğinden asla onun bedeninin değişmesi söz konusu değildir. Burada bilinen büyük bir yanlış algılardan biri sonuçların bu yönde olacağını düşünmektedir. Gerçek ise işlem sonrası kişi aynı bedensel fonksiyonlara ve düşünce yapısına sahip olmasına karşın fikirlerinin ve kararlarının yeri istenen ölçüde değişmiş durumda olmasıdır. Bu belirli kuluçka süreleri neticesinde söz konusu olur ve işlem içinde kalıcı hale getirilebilir. Ancak hiç bir zaman bir beden değişikliği anlamına gelmez!

Hiç bir surette kişinin bedeninin değişmesi gibi bir algı mümkün değildir. Karakter ve düşünce yapısı bir miktar etkilense de kişi aynı kişi olarak hayatına devam edecektir. Bu yüzden ilmin içeriğini hassas dengeler üzerinde korumak ve bahsettiğimiz durumu temin edebilmek bir hayli zorlu bir süreçtir.

Yedirme ve İçirme Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır

Büyü Bozan Yiyecekler

Böyle bir düşünce yapısı da çokça karşılaştığımız ve sorularla merak uyandıran bir konu olarak önümüze çıkmaktadır. Ama gelişigüzel kullanımı olan ve havas ilminde adı verilebilecek bir büyü bozan yiyecek söz konusu olamaz. Bu tip bir işlem zaten külliyen hadiseyi oldukça basite indirgemek hatta küçümsemek anlamı taşır. İşlemlerin derinliği ve büyü bozma konusunun da ne kadar geniş bir konu olduğunu düşünecek olursak tek bir yiyecek ile bu işlemin olmayacağı aşikardır.

  • Ancak büyü bozma ritüelleri içinde işlemin bir parçasına dair olmak üzere böyle bir konu gündeme gelebilir. Örnek vermek gerekirse bazı işlemler içinde kişiye sirkeli su ile banyo yaptırılır ve bu sirkeli sudan bir miktar içirilebilir. Hatta tuzlu su da buna örnek olabilir. Toplumda tuz ile büyü ilişkisi de oldukça geniş yer tutmaktadır.
  • Bu gibi durumları düşünecek olursak belki akla böyle sorular gelir ancak bu “sirke büyü bozar” demek için yeterli bir durum oluşturmaz.

Yedirme İçirme Büyüleri Etkileri ve Korunma

Aslında bu işlemleri top yekün düşününce korunmak adına tek bir şey yapmak yeterli olmayacaktır. Ancak her zaman için özellikle de kişi kendisine yedirme içirme ile büyü yapmasından şüphe ettiği birileri varken çok dikkatli olmalıdır. Tanımadığı ve kendi yapmadığı hiç bir şeyi yememelidir.

Yedirerek Kişiye Yapılan Büyüler Nelerdir

En etkili koruma üzerinde tılsım ve büyü taşıyan hatta bazı çalışmalarda cin taşıyan yiyeceklerin yenmemesidir. En büyük yedirme içirme büyülerinden korunma yöntemi olarak da kendinize sık sık bakım yaptırmanızdır. Bu bakımlar neticesinde işlemler henüz tam etkisini göstermeden görülebildiği için önlem almak ve korunmak bu noktada daha kolay olur.

  • Yıkıcı etkileri olan ancak şeytani amaçlar uğruna bilhassa bağlama büyüsü söz konusu edilince kullanılan yedirme ve içirme büyüleri hakkında daha fazla detay için hocamız ile dilediğiniz zaman görüşebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir