Kategoriler
Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Papaz Büyüsü

Ücretsiz Medyum ve Danışmanlık Hizmetleri

Medyumların ilgilendikleri havas ilmi üzerinde talepler genellikle ücretsiz medyum arayışları içinde kendine yer buluyor

Bu ilmin ücretli ya da ücretsiz diye lanse edilmesi bile aslına bakarsanız doğru bir hareket değil. Ancak günümüzde bu başlık altında yazılmış ve insanları yalnızca yoran binlerce tavsiye var. Aslında detaylı incelediğinizde her birinde bir talep olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Ücretsiz Medyum Hizmeti ve Danışmanlık

Ancak ilim geniş tabanı olan ve uzun yıllar harcanarak belirli bir noktaya getirilen bir olgu. Aslında bir eğitim ve bir yetenek… Bu yüzden ortada verilen bir emekten de bahsetmek mümkün. Bu nedenle ücretsiz bakım yapan medyum ilanlarını anlamak mümkündür ancak ücretsiz işlem yapan medyum durumu söz konusu bile olamaz.

Günümüzde her şey ne yazık ki belirli bir maddiyata karşılık gelmektedir. Aslında insanlık tarihinde bir şeyleri karşılıkları her zaman olmuştur. Bu ilminde karşılığı olarak mutlaka bir ödeme yapmak, ancak bu ödemeyi de makul şartlarda oluşturmak gerekir. Bizler ilmini maddiyat ile ölçecek durumda olan kişilerden değiliz. Ancak dünyanın bir takım realitelerinin farkında olunması gerektiğini ve özellikle değerli malzemeler kullanılarak bazen haftalarca uğraşılması gereken çalışmaların bir karşılığının olması gerektiğini düşünüyoruz. Hiç bir emeğin olmadığı gibi bu özel uygulamaların da bedeli teşekkür ile ödenmeyecek kadar kıymetlidir.

Ücretsiz Bakım Yapan Medyum Faik

Medyumların talep ettikleri ücretler çoğu zaman astronomik olabiliyor. Bu bağlamda sıkıntı çeken ve rakamları bir araya getirmek konusunda zorlanan insanları anlamak mümkündür. Bunu direten ve tamamen ticarete dökmüş kişiler zaten yazımızın konusu değil. Onları Allah ıslah etsin! Bizler bu durumun karşısında yer alıyoruz. Bunu bir gelir kapısı gibi gören ve ticari bir hale sokmuş herkesin karşısındayız.

Ancak özel olarak ilgi isteyen, gelip hocaların zamanını alan ve daha sonrası için de yine aynı şekilde zaman ayırmasını isteyecek olanların belirli bir bütçe ile hazır olması gerekiyor. Nasıl ki her ihtiyacımız için belirli bir maddi bütçe ayırıyorsak bu işlemlerin de masrafları olduğunu unutmamak gerekiyor. Kullanılacak olan her eşyanın bir satış fiyatı olmasından elbette ki medyumlar mes’ul değildir.

Ücretsiz İşlem Yapan Medyum Hoca

Zaten ücretsiz medyum kavramı içinde hareket eden kişilerin hiç bir tesiri olmayan ve basit tavsiyeler içeren işlemleri insanlara sunduklarını biliyoruz. Onca kritik durum yaşayan ve çeşitli sıkıntılar çeken insanlar varken sonuç alınıp alınmayacağı belli olmayan bir takım şeyleri insanlarla paylaşmak ne kadar doğru bunun da hükmünü sizin vermenizi rica ederiz. Eğer kesin bir sonuç istiyorsanız kesinlikle tüm gücünüzle işleme girişmelisiniz. Farzı misal bir bağlama büyüsü talep ettiyseniz bunun içinde giderlerin neler olabileceğini ve kadar zaman alacağının bilgisini önceden almanız gerekir. Ayrıca medyum hocalar arasında karşılaştırma yapmayı ve farklı fikirler duymayı da sakın es geçmeyin. Herkesin duruma yaklaşımı ziyadesiyle farklıdır.

Ücretsiz Bakım Yapan Medyum Arıyorum

Az önce de belirttiğimiz gibi bakımların zaten herhangi bir ücrete karşılık gelmesi doğru olmaz. Bakım yapılırken insanı şartların oluştuğu ve medyumların gerçekten zor durumda oldukları kişilerden herhangi bir şey talep etmemeleri sık karşılaşılan durumdur. Burada esas olan belirttiğimiz gibi ihtiyaç duyulan havas veya ledün ilmi işlemi içinde makul ücretlerin talep edilmesi zaruretidir.

Danışan kişilerin asla karşılayamayacağını bildiğimiz rakamları talep etmek oldukça zor koşullar oluşturur ve insanları daha da içinden çıkılmaz bir ruh haline iter.

Bu kadar uzun yıllar ilim yapmış kişilerin insanlara karşı duyarsız olması söz konusu olamaz. Ayrıca gerçek bir ilim uzmanının asla paraya ihtiyacı olmaz. Bu yüzden seçeceğiniz medyumların en başında gerçek olduğunun teyidini de yapmalısınız. Hiç değinmek istemesek de sahte medyumların var olduğunu biliyoruz. Bunlardan sakınmak önemli bir durumdur.

Su Bakımı, Rabıta Bakımı – Ücretsiz Bakım ve İşlem
  • Bahsettiğimiz ücretsiz bakımların da hangileri olduğundan bahsetmek gerekir. Ücretsiz olarak bakım yapabilecek medyumun yalnızca remil tahtası bakımı, su bakımı ve rabıta bakımlarından bahsetmesi uygundur. Bunun dışında “yıldızname” gibi toplumda karşılığı çok yanlış oluşmuş olan bakımların ücretsiz olabilmesi mümkün değildir. Yıldızname esasen bir ömürde bir kez bakılması münasip görülmüş bir bakım tarzıdır. İnsanların ölüm günlerini bile gösterebilmektedir. Eskiden ölüm döşeğinde olduğu düşünülen insanlara baktırılır ve ona göre hazırlık yapılırdı. Şimdi her önüne gelen “yıldızname bakımı yapıyorum” deyince hayli talihsiz durumlar ortaya çıkmaktadır.
  • Zaten ücret konusu bir tarafta dursun yıldıznamenin sonuçlarını almak da günler sürer. Bu bir doğum ve ölüm haritası çıkarmak anlamına gelir. Daha sonra “yıldızname bakımı” konusuna uzun uzun değineceğiz. 

Ücretsiz İşlem Yapan Medyum

Hiçbir medyum danışan kişinin talebine karşılık vereceği emeği karşılıksız olarak düşünmez. Bu işlemler sırasında kullanılan özel malzemelerin değeri ve elbette harcanan emek-zaman düzleminin de bir karşılığı olmak durumundadır. Eğer ilmi bir ricada bulunuyor ve bir sıkıntımızın giderilmesi adına emek verilmesini talep ediyorsak o halde ücretsiz kavramına bir son vermek durumundayız.

  • İşlemler ısrarla ücretsiz yapılmak istenir ve minimum haliyle gerçekleştirilirse o halde kesin sonuçları beklemek de yanlış olur. Bu bir denemeden öteye gitmez. Çünkü bir çok kadim işlemler için kullanılacak malzemelerin ne yazık ki maddi değeri vardır ve bu ödemeler tedarik sürecinde talep edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir