Kategoriler
Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü

Tuz Büyüsü Hakkında Geniş Bilgiler

Tuz büyüsü işlemi yapılış çeşitliliği ve zor durumlar karşısında etkin olması sebebiyle tarih boyunca insanların yardım aldığı çalışmaların başında gelmiştir. Tuz büyüsü genel olarak bağlama büyüsü işlemi konseptinden hareket eden bir takım fenomenlerin asli tercihi olsa da farklı amaçlar için kullanıldığı da bilinir. Bu amaçlar insanlar arasındaki isteklere göre değişebildiği gibi işlemin sınırları dahilinde kaldığı sürece hayata geçebilir.

Tuz Büyüsü Hakkında Her Şey Burada

Özellikle platonik aşkların gerçek bir bağlılığa dönüşmesi, iki insan arasındaki aşkın ve sevginin dozunun hayli yükseltilmesi gibi kulağa bir miktar ütopik gelen bir çok durumu gerçeğe dönüştürmüştür. Bu tarz etkileri rahatlıkla ortaya çıkarmaktadır. Tuz büyüsü öncesinde inanması zor olan birçok durumu gözler önüne sermesi ile meşhurdur.Ayrıca kara büyüler sınıfında yer almadığı için rahmani işlemler nezdinde çok kimselerce tarih boyunca kullanılmış ve büyük yardım alınmıştır.”

Tuz Büyüsü Neden Yapılır

Tuz büyüleri yapan kişilerin amaçları genel olarak bir insanı aşık etmek mottosu üzerine kurgulanır. Ancak bu durum son derece kişisel farklılıklar barındıracağı için herkese uygulanamayabilir. Öncesinde yapılan su bakımları, remil ve kum bakımları da fikir verme açısından yardımcı olacaktır.

Tuz Büyüsü Neden ve Nasıl Yapılmaktadır

Gerçekten ciddi bir bakım süreci geçirilir. Yapılan bakımlar neticesinde karar verilecektir. İşlem içinde bir takım farklı yöntemler de barınır. Bunların başında ise iri taneli (kalın) tuz büyüleri, tuz kavurma büyüsü, tuzu yakarak büyü yapmak isimleri gelir. Her medyum kendine göre bir yöntem belirlemiştir. Tuzun kullanılması ana eksen olmak ile beraber başka materyallerin de bir araya gelmesi ile işlemin vuk’u bulması mümkün olur.

 • Aslında aşk içerikli tüm tılsımların içinde tuz genel anlamda yardım alınan bir malzemedir. Ancak esas konu büyü bozma olduğunda ayrıca gündeme gelir. Tuz genel olarak sirke ile birlikte fevkalade bir büyü bozma malzemesidir.
 • Etkili kullanılan ve kitaplarda yazıldığı şekilde değerlendirilen işlemler mutlak surette arzu edilen sonuçları getirmektedir. Bunun için en güzel örnek daha önceden tuz büyüsü yaptıran kişilerin referanslarına göz atmaktır.
 • Sitemizin soru-cevap-yorumlar kısmında tuz büyüsü ile ilgili çok sayıda deneyim yaşamış insanların değerlendirmelerini görebilirsiniz.

*** Yurt dışında yaşayan dostlar için oluşturduğumuz Avusturya Medyum isimli makalemizi okuyabilirsiniz. Tüm işlemlerin yurt dışından fazlaca sorgu alması neticesinde bu tarz yazılarımıza sizin için devam edeceğiz….

Konumuza dönecek olursak bazen de aile içi aşırı kıskançlık, çekememezlik ve haset gibi kötü duygular ortaya çıktığında bazı önemli ilişkileri olan insanların arasını açmak adına tuz büyüleri yapılır. Bu isimler bazen evin en büyük çifti, bazen çocukları, hatta bazen torunları olabilir. Evin içinde yapılan bu işlemler farklı metotları da beraberinde getirir. Bu tip etkilerden ancak haneye yapılan büyüden korunma yöntemleri ile korunulabilir.

Bu durumdan farklı olarak ilişki bozmak adına yapılan tuz büyüsü de sıkça uygulanmaktadır. İki insanın arasını yapmak konusunda son derece etkili olduğunu bildiğimiz tuz, aynı zamanda ayırıcı etkileri barındırabilen bir malzemedir. Zaten havas ilminde genel olarak her kullanım alanına haiz eşya iki türlü değerlendirilir. Rahmani ve şeytani olarak…

Tuz Büyüsü Belirtileri Nelerdir
 • Medyum hocaların yön verme şekline göre malzemeler anlam kazanır ve etkileri yönünden hareket kabiliyeti gösterirler. Bu yüzden malzeme bazlı değil, niyet ve çalışma bazlı etkileri değerlendirmek her zaman için bu ilmin değişmez yöntemini oluşturmalıdır.

Tuz Büyüsü Nasıl Yapılır

İşlem tamamen medyumun o ana kadarki tecrübe ettiği yöntemlerden hangisinde daha büyük başarı gösteriyorsa onu seçmesi ile başlayacaktır. Örnek vermek gerekirse medyum hoca kavurma yöntemi ile tuz büyüsü yaparak danışanını talep ettiği duruma erişebiliyorsa bu yöntemi uygular. Yok eğer daha farklı bir tarzda uzmanlaşmışsa farklı bir yöntem geliştirecektir.

Yani burada talep eden kişinin niyeti ile birleştireceği işlemin özünü iyi tartmalıdır. Tuz büyüsü yaparken kişi hakkında bir takım özel bilgiler de gerekeceği için ön hazırlık aşamasına ekseriyetle dikkat edilmesi oldukça önemli bir ayrıntıdır. “Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır” derler ya işte bu gizli ilimlerde de her hoca farklı yöntemler ile aynı sonuca ulaşabilmektedir.

 • Yapım aşamasında büyü yapılacak olan kişinin bir adet fotoğrafına ihtiyaç duyulur. Bu fotoğraf tuzun içine yatırılır. Bazı hüddamların işlem içinde talep edilen duruma göre medyuma yardım etmesi kaçınılmaz. Ancak bazı özel durumlarda bu varlıklara hitap bülteninde medyum hocanın yanında işlemi talep eden kişinin de olması gerekir. Bunların her biri için ayrı ayrı vefk yazılacak olan, belirlenen kurallar çerçevesinde işleme başlanacaktır.
 • Etkilerin ortaya çıkması süresine kadar tuz büyüsünün ritüelleri olarak belirtilen kurallara kişi aynen uyacak, verilen görevleri de dikkatle icra edecektir. Bu durum tuz büyüsünün etkilerini görmek söz konusu ise oldukça önemli bir rol oynar.
 • Aslında çok büyük ayrıntıları içinde barındırmayan işlem, dikkatli ve ölçülü olarak kurgulandığı takdirde kısa sürelerde yanıt vermesi ile bilinir.
 • Transa geçme ve enerji yoğunluğu oluşturma konusunda deneyim sahibi medyumlar bu konuda süreyi kısaltabilmek adına bir adım önde görülürler. Çakraları ve auraları açık olan kişiler enerji yönetimi konusunda üstün başarı gösterirler.

Tuz Büyüsünün Genel Olarak Amaçları

Tuz Büyüsü Etkileri Bakımından Farklı Bir Havas İşlemidir
 1. Evden uzaklaşmış bir eşin ya da nişanlının yeniden eski durumuna dönmesi sağlanır. Kuvvetini yitirmiş olan bağlılık duygusunu yeniden cereyan ettirecek tüm tılsım etkileri tuz büyüsü içinde mevcuttur.
 2. Platonik aşkların karşılık bulması adına yüzde yüz olmasa da bir miktar şans tanımaktadır. Eğer söz konusu durum bir platonik aşk ise kesin tutar denen işlemlerden değildir. Ancak başka seçenek kalmadı ve her yol denendi ise tuz büyüsünün denemek iyi bir seçenek oluşturabilir. Fakat durum bu denli vehamet gösterdiğinde medyumların farklı teklifleri de olabilecektir.
 3. Evli ve birbirini seven çiftlerin arasına nifak sokma amacıyla da yapıldığı bilinir. Bu konuda kavrularak yapılan tuz büyüsü etkileri öne çıkar. Ayrıca şeytani amaçlar söz konusu olduğunda hüddamlar değil cinlerden destek alınır. Ne yazık ki tuz büyüsünün bu ürkütücü yüzü de vardır.
 4. Tuz çok kuvvetli bir büyü bozma aracı olduğu için birine yapılan büyünün bozulmasından bahsediyorsak bir miktar bu işleme benzer fenomenler hayata geçirilebilir.  Kişinin nasıl bir etki altında olduğu ve tam olarak nasıl bir yol izleneceğine göre detaylı olarak konuşulması gereken bir konudur.
 5. Evden birinin ayrılmasını istemek üzere yapılabilir. Bu yazımızın içinde bahsettiğimiz bir aile içinde özel olarak bir ya da bir kaç kişinin üzerine yapılabilir. Bu sayede bir kopma ve evden ayrılma söz konusu olabilir. Bu minvalde uygulandığında “haneye yapılan büyüler” sınıfına girer.
 6. Tuz büyüsü söz konusu ise genel kullanımları bu şekilde sıralayabiliriz. Ancak tuzu malzeme olarak tek başına ele alacak olursanız Havas ilmi, Ledün ilmi, Hüddam ilmi gibi en bilinin gizli ilimler çalışmaları içinde hemen hemen tüm işlemlerin içinde kendine yer bulabilir. Bu yüzden iki kavramı birbirinden iyi ayırt etmemiz gerekmektedir.

Tuz Büyüsü Etkileri Ne Zaman Görülür

Genel olarak kısa süreli etkilerin ortaya çıkabileceğinden bahsetmiştik. Ancak bunun için tam bir gün sayısı vermek doğru değildir. En nihayetinde kişi bazlı ve insan odaklı bir iş yapıldığında tam süreler bu tip işlemler için verilmez. Fakat tecrübelerin ve genel bir hat çizmek amaçlı yapılan tespitlerin sonunda 14 günlük bir sürecin sonuçları görmek adına yeterli olabileceği belirtilebilir. Bu süreç uzayabilir ya da kısalabilir. Bunun ne gibi şartlar altında olacağı ise medyum hocanın sorumluluğunda ve inisiyatifindedir.

Tuz Büyüsü Sonuçları Nelerdir / Medyum Faik Hoca Aktarıyor
 • Etkilerin daha çabuk ortaya çıkması için rahmani olarak kurgulanmış bir tılsımı bozup cinlerden yardım almak suretiyle aşk büyüsü yapan hocalarda vardır. Tuz büyüsü, tüm anlamını o dakika itibariyle kaybedecektir.
 • Bu yüzden hırslara, ihtiraslara ve şehvete yenik düşerek dinin uygun görmediği işlemleri yapmak kişiye uzun vadede zarar verebileceği gibi büyük bir vebal almak anlamına da gelir. O nedenle karar verirken bizlere düşen şey sükunet içinde ve sağlıklı olarak düşünmektir. Herhangi bir manipülasyona kapılmadan ve en önemlisi intikam duygularına yer vermeden hareket etmektir.
 • İntikam üzerine işlemlerden çokça bahsedilir. Her ne kadar etik olarak onaylamıyor olsak daintikam büyüsükonusunda merak ettiklerini yazımızdan okuyabilir ve konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. (Altı çizili başlığa tıklayın lütfen!)
Tuz Büyüsünün Etkisi Geçici Midir

İşlem ikinci bir el tarafından bozulmadığı sürece geçerliliğini koruyacaktır. Tuz büyüsünün etkileri ömür boyu kalıcı olur. Eğer birleştirici etkilerden bahsediyorsak ve iki insan arasında bir ilişki köprüsü kuruluyorsa bunun daha sonra bozulmaması için birtakım özel muskaların yazılması da gündeme gelir. Bu koruyucu muskalar sayesinde bir ömür mutlu kalınabilmesi ve insanların birbirlerine olan sevgilerinin azalmaması sağlanır. Birleştirici etkisi oldukça güçlüdür.

 • Etkilerin geçici olabilmesi için bir üçüncü şahıs tarafından işlem içi sırların bilinmesi, daha sonra bu bilgilerin bir üçüncü şahıs medyuma aktarılması gerekir. Daha sonra bu işlem özelinde özel olarak bakımlar yapılması ve ayrıca koruyucu tüm unsurların ortadan kaldırılması adın işlem planlanması gerekir.
 • YANLIŞ!” 17 kere kurşun dökmenin tuz büyüsünü bozduğuna dair bir inanış da halk arasında yaygındır ama böyle bir durum gerçeği yansıtmaz.
 • Bu ilim içinde her şeye cevap verme gereği duyan medyumların zaman zaman bu tip hurafe bilgileri de aktardıkları görülür. Size düşense gerçek ile uydurma bilgileri birbirinden ayırmaktır. Bunun için referans alabileceğiniz kitaplar mevcuttur. Bilgileri medyum hocamızdan alabilirsiniz.
 • Tuz büyüsünü icra ettikten sonra etkilerini korumanın en önemli yolu bu duruma dair tüm bilgilerin sır olduğunu unutmamak ve iyi saklamaktır. Her türlü vefk ve celb işlemlerinde problem insanların ağızlarını sıkı tutamamasından kaynaklanır. Bu yüzden alınacak en büyük tedbir işleme dair tüm bilgileri bir sır olarak saklayabilmektir.
 • Yapılan işlemler içinde sır olarak kalmış her bilgi bozulması neredeyse imkansız olan bir etkiye dönüşür. Bu ilmin en gizemli ve tutarlı yanıdır.
Tuz Büyüsü Nasıl Gerçekleşiyor…
Tuz Büyüsü Bozmak

Aslında “çivi çiviyi söker” lafı bu işlem içinde telaffuz edilen bir ata sözüdür. Tuz büyüsünü yukarıda belirttiğimiz sır olmaktan çıkaran kişilerin bozulmasına mahal verebildiği doğrudur. Bunu öğrenen kişiler, özellikle kendine böyle bir işlem yapıldığından haberdar olan kişi bir büyü bozan medyuma giderek bu hareketi başlatabilir. Genel olarak farklı bir işlem yapılarak ancak yine tuz kullanılarak işlemlerin bozulabildiği bilinir.

Bu tip işlemlerin bozulması söz konusu olduğunda ceylan derisinden, safran mürekkebinden, adaçayı ve çay ağacı yağından, ayrıca bir miktar kalın tuzdan ve son olarak sirkeden yardım alınır. Büyü bozmak konuları ile ilgili geniş makalemizi yine sitemiz üzerinden arama yaparak kolayca bulabilir ve okuyabilirsiniz. Bu malzemelerin içinde gidişata göre pek çok şey daha eklenebilir.

Tuz Büyüsü Yapım Aşaması Nasıldır

*** Genel olarak merak edilen ve havas ilmi içinde popüler sayılan tüm uygulamaları Medyum Faik Hocaya sorabilirsiniz. Kendisi uzun yıllardır pek çok farklı işlem üzerinde tecrübe kazanmış ve kendi coğrafyasında “tanınmış kişi” sıfatını kazanmıştır.

“Tuz Büyüsü Hakkında Geniş Bilgiler” için 4 yanıt

Hocam evimde bir paket kalın tuzun içine arapça yazılı kağıt koyup ağzını sıkıca bağlamışlar. Balkonda buldum ama balkona yabancı biri giremez. Evimiz yüksek, eşim beni sürekli kandırıyor. Başka kadınlara gidiyo. Bu yazıdaki gibi birşey mi oldu acaba

Tuz büyüsünün çok çeşitli çalışmaları var. Zaten yazımın içinde de büyük bir kısmından bahsetmiştim. Ona göre hareket etmek gerekir. Bakım yaparak bulduğunuz şeyin bir anlamı olup olmadığına bakabiliriz. Ancak gönderebilirseniz bana fotoğrafını gönderin. Bu şekilde daha rahat olacaktır.

Mutfakta kimin koyduğunu bilmediğim bi ufak poşet içinde tuz var. Bi de arapça gibi arapça olmayan bi yazılar koymuşlar. Eşim evi terk etti. Çoluk çocuk rezil durumdayız acaba bunla ilgisi var mıdır bana yol gosterin kafayı yicem faik beyy

Tuz büyüsünün çok çeşitli formları var. Zaten yazımızda büyük bir kısmından bahsetmiştim. Bakalım Nurdan hanım kalbinizi ferah tutun varsa bir şey ilgilenmeye çalışırız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir