Kategoriler
Bağlama Büyüsü Papaz Büyüsü

Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır – Etkileri Nelerdir

Tırnak bir insana dair havas ilminde onu kişiselleştirebilecek en etkili maddedir. Pek çok hayırlı ya da şerli işlemlerin içinde gerekli malzemeler listesinde adı geçer. Sırasıyla düşünecek olursak, birinci sırada kişinin kanı ikinci sırada ise tırnağı akabinde de saçı gelir. Bu temel insani organlar kullanılan işlemlerde de önemli rol oynamaktadır.

Bir bağlama büyüsü yapmaktan bahsediyor ve bir insanı kısa sürede etki altına alabilecek tılsımdan söz ediyorsak tırnak büyüsü etkileri o noktada devreye girebilir. Tırnak ile yapılan bağlama büyülerinde etkilerin çok çarpıcı olduğunu medyumlar iyi bilirler. Bu yüzden tedarik aşamasında bir sıkıntı yaşanmadığı takdirde tırnak büyüsü herkes için uygulanan bir işlemdir. Ancak tek başına yeterli olmadığını da belirtmek gerekir. Bir çok ana bileşen malzemenin ve hamlenin bir araya gelmesi ile sonuç almak mümkün hale gelir.

Tırnak Büyüsü Hangi Amaçlarla Yapılır

Şeytani bir ritüel ve etki olarak kabul edilmesinin sebebi platonik aşkların bile bu işlem karşısında cevap vermesidir. Genel olarak bilindiği üzere iki kişi arasındaki tüm bağlama işlemlerini karşılıklı duygu durumunu dikkate alarak inşa etmek gerekir. Fakat tırnak büyüsü söz konusu olduğunda durum ortada bir ilişki yok iken hatta taraflardan biri hiç bir şey hissetmese bile uygulanabilmesi anlamına gelir. Bu da aslında büyük oranda özgür iradeye müdahale olarak kabul edilir. Rahmani medyum hocaların büyük oranda bu işleme karşı çıkması ve bağlama büyüsü söz konusu olacaksa farklı alternatiflere yönelmesinin altında bu durum yatar.

 • Ancak söylediğimiz gibi işlem yalnızca bağlama amacıyla kullanılmamaktadır. Gelişebilecek birçok ihtimal olduğu gibi hedefe de bir çok olasılık konabilir.

Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu işlem için öncelikle bağlanması isteyen kişinin tırnaklarını ele geçirmek gerekecektir. Bunu da belli etmeden yapmak önemlidir. En az üç parmağa ait tırnak alınıp saklanmalıdır. Daha sonra kişinin özel bir takım bilgileri de temin edilecek olup işlem için uygulamayı gerçekleştirecek medyuma getirilmelidir.

Medyum işlem öncesi tüm bakımlarını net bir şekilde yapmalı ve kafalarda soru işareti kalmayacak şekilde tüm soruları yanıtlamış olmalıdır. Tırnak büyüsü hangi amaç doğrultusunda yapılacak ise o amaca uygun malzemelerin de temin edilmesi gerekir.

Tırnak Büyüsü Neden ve Nasıl Yapılır
 • Takribi olarak iki haftalık bir süreç alacak olan işlem nazarında eylemler günlük olarak işlenir ve enerjinin açığa çıkmasına yardımcı olacak tüm unsurlar değerlendirilir. Bu enerjinin kişi üzerinde etki etmesine olanak tanıyacak hüddamlar ve kavimleri ile iletişime geçilmelidir.
 • Tırnak büyüsünün yapılış amaçları arasında az olarak görülse de birbirini seven evli çiftleri ayırmak vardır. Bunu genel olarak evliliği onaylamayan ancak o eve girip çıkabilen bir yakın kişi yapabilir. Dikkat olmak gerekir.
 • Bu yüzden evinizde size ait olmayan tırnak bulursanız bu işlemin üzerinizde etkisi olması ihtimalinden şüphe etmelisiniz. Ayırma büyüsü olarak tasarlanan bir tırnak büyüsünde söz konusu tırnaklar, evli çiftin evinde bir kaç özel noktaya bırakılır. Ayrıca zift dökümü ya da bir muska saklanması gibi durumlarda görülebilir. Su bakımı ile tırnak büyüsü konusunda bakımlar yapılabilir.
 • Keza evli olmayan çiftleri ayırmaktan bahsediyorsak söz konusu tırnakların yakılması da gerekebilir. Bu gibi durumlara maruz kalan insanların yapabilecekleri seçenek yalnızca uzman bir medyumdan destek almak olacaktır. Tırnak büyüsü eğer bir aşkı bitirmek üzerine kurgulanırsa işlemin etkilerini fiziksel olarak görebilmek mümkün olmamaktadır. Ancak kişi üzerinde bir takım değişiklikleri gözlemlemek ile yol kat edilebilir. (Burada fizikselden kasıt bir malzemeye rastlanmayacak olmasıdır, kişi üzerindeki fiziksel etki değildir.)

Havas Kitaplarında Yazan Tırnak Büyüsü Etkileri

 1. Seven insanların ömür boyu bir araya gelmeleri için gereken tüm enerji ve frekans aralıkları oluşturulabilir. Bunun için uygun ortamı yaratır. En etkili bağlama büyüsü etkilerinden bahsetmek doğru olur.
 2. El ve ayak tırnakları ile karışık olarak da uygulanabilen bu işlem sayesinde ömür boyu çiftlerin huzuru sağlanabilir. Mutlu hayatın kapıları açılır ve kavgalar son bulur. Tüm aile bireylerinin içine bir derin huzur getirebilir. Hitap edilen dünya dışı varlıklardan Hüddamların bulunduğu Ahmeri Cinni Kavmi en iyi sonuçları sizin için verecektir. Bu kavim ile iletişim sürecin içinde en önemli rol oynayan zaman zarfıdır.
 3. Kişi tesir altına girdiği andan itibaren bağlandığı kişi için sayıklamaya ve onu özleme başlar. Önüne geçilemez bir buluşma istediği ortaya çıkar. Hiçbir güç bu etkili tılsımın bağlayıcı gücü karşısında duramaz. Bu durum yazının başında bahsettiğimiz platonik durumlar için bile geçerlidir.
 4. Tırnak büyüsü yapılan kişinin göz bebeklerinde büyüme olabilir. Ancak bu herhangi bir fiziksel hastalığa dalalet değildir. Manevi penceren yorumlayacak olursanız kişinin gözlerine aşkın net düşme biçimini oluşturacaktır.
 5. Şeytani formlar üzerine kurgulanırsa kişinin tüm psikolojik dengesini alt üst edebileceği gibi kendisine zarar vermesine de yol açabilir. Tırnak büyüleri yaparken mutlaka bir uzmandan yardım alınması şarttır.

Tırnak Büyüsü Bozma Duası

Toplumdan çok sayıda sorunun geldiği bu başlığı da kısaca sizler için açıklamak istedik ki böyle bir tek dua yoktur. İşlemin bozulması her büyü bozma eyleminde olduğu gibi bir dizi işlem yoğunluğu ve ritüeller bütünün gerektirmektedir.

Tırnak Büyüsü Etkileri Nelerdir – Medyum Faik
 • Ancak bu şekilde kişinin bu tesir altından kurtulabilmesi mümkün olabilir. Aksi durumlarda yapılabilecek seçenek yoktur. Tek bir dua ile tırnak büyüsü bozmak mümkün olamaz.

Aslında konu büyü bozmak olunca yalnızca dualardan yardım almak sonuç getirmez. Bunların zamansal kullanım aralıkları da hesap edilerek kişilerin özel durumlarına göre yazılması ve okunması gerekir. Zaman zaman karşınıza çıkan tırnak büyüsü yapanların yorumlarını okuduğunda bu belirttiğimiz durumların tersinin de ifade edildiğine şahit olabilirsiniz. Ancak bu durum gerçeği yansıtmayacaktır.

Tırnak Büyüsü Genel Olarak Kimlere Yapılır

Evli bir çiftin ilişkilerini kuvvetlendirmek üzere yardım alındığını belirtmiştik. Zaman zaman kötülük güden kişilerinse kah ilişki sonlandırmak kah kişiyi sorunlara boğmak üzere bu eylemi yapabilir olduğunu da aktardık. Fakat bir de özel bir guruptan bahsetmek gerekir. Genel olarak olmasa aşağıda belirteceğimiz durumlarda da tırnak büyüsünden bahsetmek oldukça gerekli olur.

 1. Henüz doğum olayını gerçekleştirmiş loğusa durumundaki kadınlara “Al-Karısı” olarak bilinen varlığın musallat edilmesi, doğum yapan kadın üzerinde psikolojik tesir kurup onun sağlığının bozulması,
 2. Kör olarak bilinen gözleri görmeyen kişiler, bir uzvunu yitirmiş engelli insanlar,
 3. İkiz, üçüz, dördüz gibi tıpatıp benzer kardeşliği olan kişileri de etki altına almak için de tırnak büyüsü yapıldığı görülmüştür.
 4. Benzer farklı insan grupları da bu işlem için sayılabilir. Aslında bu sebeple herkes için yapılabilmesi ile bilinmektedir.
Tırnak Büyüsü ile Birinin Yuvasını Yıkmak

Aslında “yuva yıkan büyüler” diye bir başlık açacak olsanız bu işlemi de belirli bir etkisini hesaplamak suretiyle oraya yazmanız gerekir. Çünkü tırnak büyüsü sonuçları bakımından eğer birbirini seven bir çiftin ayrılması üzerine kurgulandıysa “yuva yıkan büyü etkileri” olarak sayılır. Birbirlerinden kopan ve ayrılık yoluna giren çiftlerin bir daha bir araya gelmeleri mümkün değildir. Bağlayıcı etkileri ne kadar kuvvetliyse ayırma konusunda da o kadar ciddi etkileri sağlayan tırnak büyüsünün gücü bilinen çalışmaların başında gelir.

Tırnak Büyüsü Vefki Nasıl Yazılır

*** Domuz yağı büyüsü işlemlerinde görülen etkiler benzerlik göstermesi açısından bu işlemin etkileri ile de sık sık karıştırılmaktadır. Ancak detaylı incelendiğinden büyük farklar olduğu görülecektir. İlgili yazıya tıklayarak o makalemize de göz atabilirsiniz.

 • Tırnak büyüsü yapım aşaması ile doğru bilinen yanlış bir bilgiyi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu işlem herhangi bir yabancı kişinin tırnakları kullanılarak yapılmaz. Bunun olabileceğine dair bazı sorular ve bilgiler alıyoruz. Fakat işlemin etkisini görebilmek adına büyünün yapılacağı kişinin kendi tırnaklarının kullanılması gerekir. Bu yüzdendir ki yazımızın içinde de belirttiğimiz gibi tedarik sürecinin zor olduğu bilinmelidir. Bir insana belli etmeden tırnaklarını almanın yolları bulunmak zorundadır. Farkındalık yaratmadan temin edilebilen tırnaklar kişiye beklediği etkiyi getirebilecektir.
 • Bu işlem bazı bölgelerde tırnak ve kıl büyüsü olarak da bilinir. Bu tip bölgesel isim farklılıkları olan çok sayıda havas ilmi işleminden bahsetmiştik. Zaman zaman bu gibi değişik isimler aynı ritüelden bahsedilmesine rağmen gündeme gelebilmektedir.
Evde Tırnak Bulmak Ne Anlama Gelir

Evde bulunan tırnağın size ait olmadığından emin olduğunuz durumlarda kesinlikle bu durumu ayırma büyüsü olarak algılamalısınız. Ayrıca soğutma büyüleri olarak bilinen bir dizi işlemin de üzerinizde etkisi olmuş olabilir.

Tırnak Büyüsünün Sonuçları Nelerdir

Bunu genel olarak kişinin yakın çevresi uygular ve amaçlar büyük ihtimalle kötü niyetli olarak ortaya çıkar. Evde tırnak bulmanız durumunda uzman bir medyumdan herhangi bir etki altında olup olmadığınız şeklinde yardım almak ve bakım yaptırmak en doğru seçenektir ve ancak bu şekilde emin olunur.

Tırnak Büyüsü Kaç Günde Etki Eder

Bir problem yaşanmayan ve sürecin planlandığı gibi ilerlediği işlemlerde 14 günlük bir süreçten bahsedilir. Ancak bu süreç bağlama büyüsü amacı güdüldüğü durumlar için geçerlidir. Tam tersi bir şeytani işlemden bahsediyorsak ve ayrıntılarını yukarıda verdiğimiz gibi durum iki insanı ayrılmak DEĞİLSE! o halde 21 günden az bir sürede işlemin kendi döngüsünü tamamlaması mümkün olmayacaktır. Bu üç haftalık bülten içinde her güne ait özel işlem kalemleri ve kişinin yapması gereken hükümlülükler olacaktır.

Tırnak Büyüsü Kaç Günde Tutar – Medyum Faik
Tırnak Büyüsünde En Büyük Soru  – Son Aşama

Bu aşamada tırnak büyüsü için yazılan vefkin nasıl kullanılacağı ve diğer malzemelere ne yapılacağı her zaman sorulagelmiştir. İçine konan tırnakların yakılması gerekeceği için açık bir alana geçilmelidir. Yakma işlemi ile birlikte hüddamların tılsımlanması ve etkilerin hareket geçmesi bekleneceği için kapalı ortamda bulunmak iç sıkıntısına sebep olur. Bu işlemden önce etrafınızında da üzerklik tohumu yakılarak kötü enerjilerden temizlenmiş olması gerekir.

Aslında işlemin tüm safhalarını bu şekilde internet ortamlarından paylaşmak her ne kadar yanlış olarak görünse de bunu yapan insanlar olduğu için net açıklamalar getirmekte elzem olmaktadır.

Bu işlemin son aşamasına kadar gelip tırnağı denize atan ya da vefkin üstüne yapıştıran insanların bir sonuç alması mümkün olamaz. O yüzden eğer ki son üç güne kadar işlemi getirebildiyseniz kesinlikle tırnakların içine sarılı kumaş ile beraber vefkin dışına alınıp yakılması gerekir. Bu şekilde en ciddi tırnak büyüsü sonuçları görülmeye başlanır.

 • Konu hakkında daha detaylı bilgi almak veya sorularınız yöneltmek için ana sayfa üzerinden Faik hocaya ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir