Kategoriler
Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü

Terk Eden Sevgilinin Geri Dönmesi İçin Tılsımlar

İnsan ilişkileri hakkında bugüne kadar yazılan çizilen birçok şey gördünüz. Her türlü durum için ya ilaç niyetine birtakım tavsiyeler verilir oldu ya da tamamen kökten çözüm niyetiyle ayrılık telkinleri yapıldı. İnsanların gönül ilişkileri üzerine artık söz sahibi olmayan neredeyse kimse kalmazken, biten ilişkilerinse durakları genel olarak medyumlar ya da ilişki koçları olmaya başladı. Terk eden birinin geri dönmesini isteyen insanların bu istekleri ancak doğru kişilerin elinde hayata geçebilmektedir.

Her zaman için sevgili ilişkileri ya da evlilik ilişkileri içinde insanların özel olarak ilgi gösterdikleri odak noktalar yer almıştır. Bu bağlamda düşünecek olursak günümüzde ilişki koçluğu adı altında bile meslekler ortaya çıkmıştır. Hatta yaşam koçları bile artık ilişkiler üzerinde fikir ve bilgi beyan etmektedir.

Bu durum beraber çalıştığınız kişiye özel bilgilerinizi ne kadar açtığınız ile ilgili olsa da genel olarak yardım alınmadan sanki bir ilişki sürdürülemez gibi görünmektedir. Sanki insanlar artık kendi gönül ilişkilerinde kendi kararlarını alamayacak duruma gelmişlerdir.

Fakat bizce bu tutum yanlıştır. Her insan özel bir bireydir ve hayatını kendi başına şekillendirecek her türlü bilgi ve beceriye sahip olabilir. Bunun için yaratılışımızdan gelen birtakım özellikleri tanımamız ve geliştirmemiz yeterli olur. İnsanların kendi özelliklerini keşfetmemesi ve en ufak bir durumda bile yardım istemesi özbenliklerine verdikleri en büyük zarardır. Ayrıca kişisel gelişim açısından da en istenmeyen durumdur. Bu yanlışı ne yazık ki zor duruma düşen ve eğriyi doğruyu hesap edemeyecek hale gelen birçok insan yapmaktadır.

Aşık olunduğu anda bazen insanın gözü hiç bir şey görmez olsa da kısa vadede kontrolü ele almak ve mantıklı hareket etmek mümkündür. Bunun içinde tıpkı diğer unsurlardan yardım alındığı gibi bazen medyumlardan da destek alındığı bilinir. Bu destek genel olarak ilişki süresince değil, beraberlik bitince ortaya çıkan bir durumdur. Ayrılmak istemeyen sevgililer, terk eden bir sevgilinin geri dönmesi ya da ayrılan bir eşin yeniden evlenme teklifine evet demesi gibi emeller medyumların insanlar için açabildikleri kapılardan yalnızca birkaçıdır. Tabi tüm bunlar mutlak kadere müdahale etmeksizin ortaya çıkmalıdır. Bu da ancak büyü yerine yapılacak tılsımlarla ile mümkün olabilir. Bilindiği üzere büyülerin olumsuz etkileri insan üzerinde de görülür. Bu istenen bir durum değildir.

Terk Eden Eşin ya da Sevgilinin Geri Dönmesi

Bu durum her zaman arzu edildiği gibi sonlanmayabilir. Bakımlar yaparken, kişinin özel hayatıyla ilgili veriler toplarken birçok ana unsur gözetilmektedir. Ayrıca bunların yanında ilişkinin neden bittiği konusu büyük bir özveri ile işlenecektir.

Çok keskin sonuçların beklenmesi için ağır büyülerden bahsedilebilir. Bu da aslında yeniden beraber olmanın kapısını açarken bazı kayıplar vermeye de sebep olabilir. Bunların başında da kişinin eski halinde olmaması gelir.

Medyumların çalışmaları sırasında kişilerin görebilecekleri özel zararları ve fiziksel değişme ihtimallerini göz önünde bulundurması gerekir. Bunun içinde gelişigüzel değil kişiye özel çalışmalar ortaya çıkmalıdır. Fiziksel olarak başka birini oluşturmak onu haddinden fazla değiştirip başka biri haline getirmek elbette mutlu bir sonuç anlamına gelmez. Bu bazen geri dönülmesi zor yollar oluşturacağından itilaflar bile doğurabilir. İyi ve yetenekli bir medyum her türlü olası ihtimali düşünmüş olmalıdır.

  • Ayrılık kararını kesin olarak almış bir insanın fikrinde değişiklikler oluşturmak için yapılacak uygulamaların başında elbette bağlama büyüsü gelir. Ama bu tek bir işlem niteliği taşımamakta olup farklı metotlar ile de desteklenmesi gerekir. Bu karışık ve özel süreci ilgili başlık altında yazdığımız makalemizden buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.
  • Gerçek bir etkilenme sürecinin tam anlamıyla nasıl işlendiğini net olarak yazımız üzerinden öğrenebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm sorularınızı da Faik hocaya dilediğiniz zaman iletebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden genel olarak bu tarz işlemlerden faydalanmış ya da fayda görmemiş her türlü objektif yorumu soru cevap sayfamızdan da inceleyebilirsiniz.

Geri Getirme Tılsımları Hazırlanması

Kişinin özel hayatını düzenlemek ve bilmukabil arzu edilen kişiyi düşünmesini sağlamak için büyü formatında hazırlanan çalışmalar genel olarak etkili olabilir. Ancak bu çalışmaların bazı handikapları ve riskleri olabilir. Fiziksel olarak yaşanacak değişimler de bunların en büyük getirisini oluşturur. Bu yüzden tılsımlar daha etkili olması için usta medyumların geri getirme işlemleri yaparken bu konuya özellikle dikkat ettikleri görülür.

  • Bu tılsımlar hazırlanırken öncelikle kişinin anne adı, baba adı, özel eşyalarından faydalanılır. Sonrasında genel olarak bir hüddam görevlendirilmesi ya da bazen buna hiç gerek kalmadan bir takım enerji çalışmaları ile kişinin arzu edilen noktaya taşınması hedeflenir. Malzeme listesine kişiye özel olarak ekleme ya da çıkarma yapılabilir. Bu durum bilahare ele alınacaktır.
  • Bu her zaman yüzde yüz başarı sağlar demek yanlış olabilir. Ama hakkaniyetli ve detaylı bir çalışma sonucunda genel olarak ilişkilerin tamiratı mümkün kılınabilir. Çoğu zaman olumlu sonuç veren bu geri getirme tılsımlarının gerçek medyumların elinde hazırlanması adına araştırmaların geniş çaplı ve sağlıklı yapılması gerekir.
  • Birçok insanın zaman zaman mağduriyetler yaşadıklarını bizler de biliyoruz. Etkili konuların oluşturulması ve hayatların gerçek anlamda mutlu olma yolunda değişmesi adına her türlü detayı önceden konuşmak gerektiği de unutulmamalıdır.
  • Faik hocanın özel web sitesi olarak yer verdiğimiz konulara ve merak ettiğiniz tüm soruları yöneltebileceğiniz bu özel platforma herkesi davet ediyoruz.

“Terk Eden Sevgilinin Geri Dönmesi İçin Tılsımlar” için 4 yanıt

Bende evde böyle bir tılsım hazırlayabilir miyim hocam bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz

Ben de terk edildim hocam tam evlenme arefesinde yalnız bıraktı sözlüm. Ailesi beni sevemedi bi türlü istemedi. Ne yapacağımı bilemiyorum bana yatdım elini uzatın lütfen geri dönmesini istiyorum

Durumun tüm detaylarını öğrenmek adına bana Whatsapp ile ulaşın lütfen. Size sormam gereken bazı sorular olacaktır. Daha sonra neler yapabileceğimize karar verebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir