Kategoriler
Aşk Büyüsü Papaz Büyüsü

Taş Büyüsü

Taş büyüsü denince aklıma gelmesi gereken kavram: “Bir insanın özel birtakım taşlar kullanılarak ve bir grup uygulamalardan geçirilerek yaratılan etki” olmalıdır. Herkesi etkisi altına çok kısa sürelerde alabilen taş büyüleri için özel malzemeler ve tabi ki özel taşlar kullanılır. Bunların neler olduğu konusuna girmeden önce kişilerin hayatlarını derinden değiştirebilen etkilerinin olduğunu ve malzeme seçimlerinde büyük özveri gösterildiğini ve hiç bir taş büyüsünün gelişigüzel tasarlanmadığını da bilmek gerekir. Gerçekten uzunca düşünülmüş ve planlanmış bu eylemlerin insan hayatı üzerinde yıkıcı etkisi vardır. Kendimizi bundan dikkatli bir şekilde korumamız gerekir.

Taş büyüsü işlemleri kitaplardan araştırma yaptığınızda göreceksiniz ki insan hayrına olan işlemler değildir. Genel olarak insanların mevcut düzenlerini bozmak adına planlanmaktadır. Bu düzen bazen iş bazense eş olabilir. Hatta hayatta günlük rutinlerinin bile tam tersine dönmesi görülebilir. Az uyuyan birinin çok uyuması, zayıf birinin birden şişmanlaması gibi tam tersi durumlar oluşabilir. Fakat kişinin zararına olan bu değişimler çok iyi gözlemlenmelidir.

Hatta bazen aileye dair mal varlıklarının el değiştirmesi için bile yapılabilir. Miras kavgalarını taş büyüleri yapımına bir örnektir. Bu şekilde insanların aldıkları kararları değiştirmek isteyen ve bu şekilde menfaat elde etmiş çok sayıda insan olabilmektedir. Kişinin özgür iradesini etkileyebilen bir işlem olduğu için son derece sürpriz kararları bu işlem sonrası insanların alabildiği görülmüştür. Öncelikle bu işlemin ne gibi etkiler barındırdığından bahsedelim.

Taş Büyüsü Nasıl Yapılır – Medyum Faik Hoca

Taş Büyüsü Etkileri Nelerdir

  1. Taş büyüsünde büyük belirti olarak görülen kişide yoğun “uyku hali” çok dikkat çeker. Sürekli esneme ve bir türlü uykusunu alamıyor görüntüsü varsa böyle bir ihtimalden şüphe edilebilir. Ancak tabi ki sadece bu belirti bir taş büyüsü içeriğinden bahsetmemiz yetmez. Bir çok donenin bir araya gelmesi gerekir.
  2. Taş büyüsü ayrıca insanın üzerine derin bir ağırlık hissi verir. Bu ağırlık gün geçtikçe artar. Aslında bir çok işlemin belirtileri ve etkileri üzerinde bu durumdan bahsedebiliriz fakat burada fark yaratan detay çok hızlı bir şekilde bu tesirin görülmesidir. 1-2 günlük bir gelişimin ardından kişinin üzerine çığ gibi düşen bir ağırlıktan bahsedilir.
  3. Mal kayıpları ve sürekli olarak giderlerin önüne geçilemiyor oluşu da yine etkiler kapsamına girer. Kişi durumu kontrol altına alamaz. Ne yaparsa yapsın ticari olarak kayıp yaşar ve süreç psikolojik olarak da kendisini günden güne yıpratır.
  4. Genel olarak bu tılsımlı taşlar iş yerine ya da evin bir köşesine gizlice koyulabilir/koydurulabilir. Bu yüzden sık sık evde detaylı aramalar yapmak gerekir. Bir çok şeytani işlem içerisinde eve ya da iş yerine bir şeyler koymak çok sık görülür. Bu duruma mani olmak için yabancıların size özel alanlarda hareketleri her zaman gözlem altında tutulmalıdır.
  5. Daha bir çok tesir kişisel olarak değişiklik göstereceği için şimdilik bu ana belirtileri ve etkileri söylemek yeterlidir. Fakat onlarca etkiden bahsetmek taş büyüsü gibi kapsamlı bir işlemde mümkündür. Bu etkiler zaman zaman yavaş seyretse de genelde çok hızlı olup biterler.

Ağır Taş Altına Konulan Büyü

İşlem bazen bu şekilde telaffuz edilebilir. Her işlemde olduğu gibi isimler yörelere göre şekillenebilmektedir. Ancak burada taşın büyüklüğü değil tipi önem taşır. Buna örnek vermek gerekirse Akik taşı, Amatist taşı ya da Rutil Kuvars taşı çok fazla tesir gösterebilirken, büyüklüğü ile daha ön planda olan Kristal taşlar ya da Akuamarin taşı uygulamanın daha az etki etmesini sağlayabilir.

Taş Büyüsü Etkileri Nelerdir
  • İsmini verdiğimi taşlar başlıca kullanımda olan ve enerjiyi çok iyi yönetenler olarak öne çıkarlar. Ancak yüzlerce farklı türdeki taşın medyumların ilminde kendine yer bulduğunu söyleyebiliriz. Taş türleri denince bambaşka bir başlık açmak daha uygun olur. Bu türlerin hepsi sadece bu işlem için kullanılmaz. Havas ve Ledün ilminde taşlar her zaman kendilerine yer bulabilir. Hatta bir çok bakım sırasında da kullanılırlar. Buna en büyük örnek “Remil Bakımları“dır.
  • “Yukarıdaki boyalı alana tıklayarak remil konusunda bilgi alabilirsiniz. Burada konumuz farklı olduğu için ekstra detay bilgilere girmiyoruz.”

Taşın ağır olması ya da hafif olması işlemin gidişatı bakımından bir şey ifade etmez. Bu yüzden özellikleri ve sizin ihtiyacınız olan işlemin içeriği önemlidir. Ağır taş ya da hafif taş tabiri eğer ki etki maksadıyla kullanılıyorsa o zaman doğru cümlede kullanılmış olur.

Medyum Faik Hoca Orjinal Taş Büyüsü Görselidir

Taş Büyüsü Tesiri Ne Kadar Sürer

En çok sorulan bu soruya verebilecek en güzel yanıt etkinin geçici olmadığıdır. Bir taş büyüsüne maruz kaldığınız vakit bu işlem bozulmadan etkiler geçmez. Korku odur ki insanı mahfedene kadar devam eder. Şeytani işlemlerin en büyük özelliği kişinin son raddesine gelen kadar üstüne gitmesidir. Tılsımlar yazılırken bu komutların verilmesi biraz zor olsa da genel olarak Hüddamlar aracılığıyla başarıya ulaşır. Bu başarı işlem için olumlu bir durum sayılırken hedef alınan kişi için tam anlamıyla bir başarısız bir sürecinin başlaması olarak tanımlanmalıdır.

Taş Büyüsü İşlemini Bozmak Zor Mu

Aslında işlemin bozulması oldukça zordur. Ciddi bir uzmanlık ve deneyim gerektirir. Bu durumu aşamalı olarak algılamak daha doğru olur. Bir örnek ile açıklamak gerekirse; Bir insanın bu büyüye henüz süreç tamamlanmadan maruz kaldığını tespit edebilirseniz o zaman taş büyüsü bozmak daha kolay olacaktır. Fakat geç kalınır ve süreç iyi yönetilemez ise o zaman biraz daha uzun uğraş gerektirir. Her durumda olduğu gibi bu durumda da yine erken teşhis önem taşır. Taş büyüsü yapılışı bakımından biraz uzun sürdüğü için şüphe duyulduğu zaman bakımlar yapılarak erken tespit mümkündür. O zaman bozmak bir nebze daha kolay denilebilir.

Taş Büyüsü Etkileri ve Bilinmeyen Yönleri

Bazense her türlü kayba uğramış ve bir çok sıkıntı çekmiş birinin geri dönüş yolunu aradığı durumlar oluşur. Birkaç yıldır etkisi altında olduğu taş büyüsünü bozmak artık mümkün olmayabilir. Bu biraz karmaşık bir durum yarattığı için kişinin özelinde değerlendirilmesi lazım. Herkeste netice itibariyle etkiler farklı görünür.

Taş Büyüsü Yaptırmak Günah Mı

Her büyü gibi taş büyüsü yaptırmak da günahtır! Rahmani işlemler için uğraşan medyumların bu işlem üzerindeki tüm etkileri büyüyü bozmaya yöneliktir. Faik hoca da taş büyüsüne maruz kalmış binlerce insanı bugüne kadar bulundukları dertlerden kurtarmaya çalışmıştır. Hiç kimseye karşı şeytani bir işlemin planlanması dahilinde bulunmamak ile beraber insanların zor durumlarını sonlandırmak üzerine çalışmalar yapmaktadır.

Taş Büyüsü Günah Mıdır – Faik Hoca Yanıtlıyor

Her türlü büyü ilmi zaten kesinlikle yasaklanmıştır. Dinimizce cezası da büyüktür. Bu yüzden büyü ilminden uzak durmak gerekir. Bir ayrıntıyı da kaçırmamak lazımdır ki o da;

  • Dillere pelesenk olmuş büyü tabiri bazen büyü olmayan işlemler içinde kullanılmaktadır. Bu yüzden basit bir duaya bile büyü diyen insanlara rastlıyorsunuz. Aslında durumun böyle algılanmaması gerekiyor. Hangi işlemin büyü hangi işlemin büyü olmadığı konusu da tabi derin bir konu ancak her türlü büyü bozma işlemine dahil olup kötülüğe savaş açan medyumların bizim dostumuz olduğu bir gerçektir. İnançlarına sadık ve hümanist olmaları gerekir. “Yaradılanı yaradandan ötürü seven insanlar” olmalıdır. Bu nedenle yardım alırken bunu göz önünde bulundurmanız gerekir.

Taş Büyüsü Tehlikeli mi

Evet. Tüm ledün ilmi içeren işlemler gibi bu işlem de çok tehlikelidir. Bir musallatın söz konusu olduğu her çalışma insan üzerinde tehlike yaratır. Bu tehlikeler bazen fiziksel bazen de ruhsal olabilir. Durum tespitinin çok iyi yapılması ve taş büyüsü gibi kötü etkisi olan enerjilerin üzerimizden def edilmesi konusunda yardım alınması çok önemlidir. Daha önce de belirttiğimiz gibi geç kalınan her durum toparlanmak için daha fazla zaman gerektiği anlamına gelir. Hatta bazen çözümü imkansız yerlere de varılabilir.

Medyum Fak Hoca’dan taş büyüsü dahil her türlü konuda yardım almak için 7/24 Whatsapp ile ulaşabilirsiniz. En çok merak edilen konu dahilindeki başlıkları sizin için derledik. Ancak yine de merak ettiğiniz detaylar için lütfen arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir