Kategoriler
Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü

Tabak Büyüsü

Tabak büyüsü konusunda en çok işlenen konular bu tılsımlı tabakların insanlar üzerinde doğru kullanıldığında oluşturduğu etkidir. Osmanlı döneminde bulunduğu bilinen bu tabaklar çok hocanın elinde vardır. Ancak bazı üstat medyumlar bu vefk cümlelerini ezbere bilmek suretiyle herhangi bir ahşap tabağı aynı etkileri içeren bir materyal haline getirebilir.

Bu etkinin en çarpıcı yanı ise İbranice, Aramice, Farsça ve Enogyan alfabesi denen “melek alfabesi” kullanılarak yazılan yazılardır. Büyü ilminden farklı olarak celb yazmak daha karmaşık ve pasif bir enerji oluşturmak anlamına geldiği için hayli zordur.

Tabak Büyüsü Ne Gibi Etkileri İçerir

Pek çok inanç biçimine göre bu tabak büyüsünün en etkili yanı şifa vermektir. Fakat medyumlar günümüzde bunu farklı amaçlar için de kullanabilirler. Bunların içinde en çok talep gören ise evli çiftlerin üzerinde yapılan ayırma büyüsüdür. Evli çiftlerin tabiri caizse kedi-köpek gibi kavga etmesi için büyü yapmak dendiğinde bu işlemden yardım alınmaktadır. Bir de “kişiyi aşık etmek ve bağlamak” üzerine tılsım yazmak tabak büyüsünde kullanılan bir yöntemdir. Bu uygulama neticesinde oluşan her durum için ayrıntı bilgileri yazımız içinde sizlere daha net ifadeler ile aktarmaya çalışacağız.

/// En çok merak edilen erkeklik bağlama büyüsü ile ilgili yazımızı okumak için buraya tıklayın!!!!

Tabak Büyüsü Neden Yapılır

Az öncede belirttiğimiz üzere kişinin hedeflerinin ne olduğu işlem öncesinde iyice belirlenmelidir. Eğer bir insanı şifalandırmak ve sağlık sorunlarından kurtarmaktan bahsediyorsak medyumların elinde bulunan bu özel tılsımlı tabaklar bir kaç işlemden geçerek kullanışlı hale getirilir. Birkaç farklı teknik ile sağlık sorunları için kullanan kişiler her zaman olmuştur.

Ancak tabakların bazen hazır tılsımlı olmayan, ahşaptan ve bağlama büyüsü işlemleri için kullanılanlarını da duyabilir ya da görebilirsiniz. O vakit bağlanmak istenen kişiye bu tabak üzerinden bir şeyler yedirmek suretiyle uzun süren bir ritüeller bütünü uygulanır.

Tabak Büyüsüne Bir Örnek

//// Son olarak da evli çiftleri ayırmak üzerine çok ciddi tesirler içeren bu işlem yine şeytani bir kaç olgu ile bütünleştirilip kişi üzerine uygulanabilir. Tüm bu amaçlar ve arzular kişilerin ve olayların nezdinde bağımsız olarak farklılıklar gösterebilir.

  • Ayrıca tüm tabak büyüleri her kişi üzerine etkili olamaz. Bu konu üzerinde özel yazılmış koruma kalkanları etkilidir. Hatta çoğu zaman Osmanlı’dan kalma bu tabaklara sahip medyum hocalar sevdikleri kişiler için bu işlemden zarar görmeyecekleri şekilde koruma (cevşen) yazarlar. Çünkü işlem başladıktan sonra oluşacak etkiyi daha sonra durdurabilme şansları yoktur.

Tabak Büyüsü Nasıl Yapılır

Tabakların önceden istenen işleme göre ayrılması, rutin işlemlerinden geçmesi ve hazırlanması gerekir. Amaca göre medyum hoca tüm hazırlık detaylarını talep eden danışanına bildirecek ve bu sayede olası sonuçları da aktarma şansı olacaktır.

Bu tip detaylı işlemlerin bakımları bir hayli uzun sürer. Birkaç gün boyunca bu döngünün nasıl hareket edeceği ve yardımcı olacak kişilerin ne gibi bir ruh halinde olması gerektiği ayrıntıları ile adeta bir harita etmek gibi ortaya dökülür.

Tabak Büyüsüne Örnek Teşkil Eden Tarihi Bir Parça

Süreç ancak herkesin kendini uygun mental hazırlıkta hissettiği bir dönemeçte başlar. Ayrıca başladıktan sonra geri dönüşü olmayan bir işlemler bütünü olan tabak büyüsü, etki içinde olan dünya dışı varlıkların görevlerini tamamlamadan asla yarıda bırakılamaz. Bu durum büyünün ters tepmesine olanak tanıyabilir. Hiçbir medyum bu süreci göze almaz. Kısacası başlanılan işlemler sonu gelmeden terk edilmez.

  • Yapım aşamasında çeşitli hüddam kavimlerinden yardımcı çağırmak ve söz konusu insanlar üzerinde etkileri iyi organize etmek gerekir. Bu manipülasyonu daha önce iyi fenomen çalışmalar çıkarmış medyum hocalar hayata geçirebilecektir.
  • Amatör ve daha önce bu tılsımlı tabakları kullanmamış bir hocanın bu büyü şekline kalkışması beraberinde birçok büyük riski getirir. Bu nedenle tecrübeli medyum arayanlar mutlaka bir takım referanslar ile hareket kabiliyetine girişmelidir.

Tabak Büyüsünün Çarpıcı Etkilerinin Ortaya Çıkması

Söz konusu işlem üzerine hedefe dönük sonuçlar alınmaya başladıktan sonra işlemi yönlendirme aşamasına geçilir. Bir müddet sonra da işlem kapatılır. Bu bir muska halinde ya da farklı bir takım malzemeler halinde saklanır. Etkiler ancak bu şekilde kalıcı olacaktır. Bu durum dışında bir konu üzerinde tabak büyüsü etkileri denince oldukça farklı spekülasyonlar yapılmaktadır. Dilerseniz bu konudan da kısaca bahsedelim…

Tabak Büyüsü Etkileri Nelerdir / Medyum Faik
  • Tabak büyüsü ismine bazı kaynaklar “soyu devam etmesin büyüsü” derler. Bu bir tür isim takma gibidir. Burada kast edilen şey kişinin çocuğunun olmasına mani olan, bir türlü evlat sahibi olmasına izin verilmeyen bir tılsım yaratmaktır.
  • Böyle etkileri olan kara büyüler ya da ölüm büyüleri olabilse de tabak büyüsünün bu minvalde bir etkisi şu ana kadar görülmemiştir!!! Hiçbir tabak büyüsü yaptıran kişi bu etkiyi gördüğünü söyleyemez. İşlemin kuruluş aşamasından başlayarak tüm etki alanına kadar uzanan süreçte hiç bir detay bu sonucu verecek şekilde planlanmamıştır.

Tabak Büyüsü Yaptıranlar ve Günah Mı Sorusuna Gelelim

Bu işlemi daha önce denemiş olanları sitemizin yorumlar bölümünden yaptıkları güncel ve tarafsız yorumlar ile görebilirsiniz. Oldukça fazla sayıda olsa da bir göz atmak fikir oluşturması açısından yardımcı olabilir. Ayrıca tabak büyüsü yaptıranlar olarak bir başlık altında sitemizde arama da yapabilirsiniz.

  • Havas işlemleri her türlü kara büyü içeriği taşıdığı andan itibaren dinen caiz değildir ve günahtır. Ancak bunu amacınızın ne olduğu büyük ölçüde ilgilendireceği için detaylar aşamasında tam anlamıyla bir büyü özelliği taşımayacak halde uygulanabilir. Bu konu ayrıntılı olarak ele alınınca görülebilecek bir konudur. Ancak genel hatlarıyla her türlü büyü gibi bu işlem de günahtır.
Tabak Büyüsü ile Aşk Tılsımı ve Celbi Yazmak

Özellikle üzerinde aşk büyüsü içeriği dahilinde yazılan bir takım vefkler bizlere “bir insanı aşık etmek” başlığı altında yardımcı olabilir. Bu süreçte daha öncede dediğimiz gibi kişinin bir süre yemekleri bu tabak üzerinden geçmesi gerekir. Bu da farklı içerikleri olacak ve ayrıntılar harfiyen yerine getirilecek apayrı bir çalışmadır.

Tabak Büyüsü Sonuçları Nelerdir
  • Bu işlemin sonucunda kişinin kusursuzca bağlandığı çok defa görülmüştür. Ancak detayları daha net ve kişiye özel almak için medyum hoca ile iletişime geçmek gerekir.

**** Bu yazıdan bağımsız olarak Define bulan medyum hocalar konulu makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.!!! 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir