Kategoriler
Bağlama Büyüsü Papaz Büyüsü

Süryani Büyüsünün Özellikleri

Süryani büyüsü için genel bir tanım yapmak gerekirse doğaüstü ilimlerin en şiddetli kullanıldığı bir çalışmadır demek gerekir. Çünkü gerçekten bu varlıklar üzerinde iyi hakimiyet kurabilen kimselerce kusursuz olarak hayata geçirilebilir. Süryani büyüsü deneme yapılacak işlemlerden değildir, emin olunması gerekir ve sonuçlar en başta yapılan özel bakımlarla kesinleştirilir.

Her kim bu kadar etkili işlemleri hayata geçirebiliyorsa artık ilminde en üst seviyelere varan bir konuma gelmiş demektir. Süryaniler en kadim toplumlardan olarak büyü ilmine farklı bir bakış açısı getirmiş ve altıncı hisse dahil ettikleri pek çok tabiat üstü kavramı kullanmayı insanlığa hediye etmişlerdir. Harut ile Marut ile başlayan havas süreci bu tip kavimlerin destekleri ile oldukça geliştirilmiş ve babadan oğula geçen öğretiler ile uzun bir mesafe kat etmiştir.

Süryani Büyüsü Neden ve Nasıl İcra Edilir
  • Günümüzde kullanım alanları kişisel tema olarak farklar barındırmaktadır. Her insanın talebine göre şekilde alabilen ancak bazı kimseler için de uygun görülmeyen süryani büyüsü işlemleri havas ilmi içinde kendisine sık sık yer bulan ve adından söz ettiren bir çalışmadır. Her medyum bu kadar büyük yüklerin altına girmeyi göze almak istemediği için de ender kişilerin yaptığı bir uygulamadır demek yanlış olmaz.

Süryani Büyüsü Neden Yapılır

Geniş bir perspektif olarak incelene “büyü neden yapılır” konusu her işlem için gündem olabilmektedir. Burada en önemli ayrıntı ise bu nedeni kişinin kendisinin belirlemesidir. Genel bir açıklama yapmak gerekirse medyumlar “süryani aşk büyüleri” olarak bu tanımı getirdiler.

Yani uygulanan işlem “bir kadını ya da bir erkeği aşık etmek” üzerine en çok talep gören işlemlerden biri olarak yerini aldı. Ama dediğimiz gibi her zaman da bu şekilde kullanılmamaktadır. Ayrıca bilinen ve bu tanıma uyan farklı şekillerde sayısız işlem vardır. Bu sebeple de söz konusu tanım ancak büyük bir başlık anlamına gelir. Durumun uygunluğu ile yapılacak karşılaştırmalar ve görüşmeler sonucunda en iyi işlem medyum tarafından kişiler için seçilecektir.

Süryani Büyüsü Etkileri Nedir Medyum Faik Görseli

Süryani büyüleri geniş bir metot zinciri barındırmaktadır. Tek bir işlemin tarifi değildir. Bir de bilinmesi gereken en önemli ayrıntı işlemin etkilerinin ömür boyu sürdüğüdür. Süryani büyüleri bozulamaz olan büyülerdendir.

Havas ilminde çok az işlem bu tip etkileri bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca kişinin süryani olmasına da gerek yoktur. Bu işlemi yalnızca Süryani olanlar yapar demek yanlış bir bilgi olur. Süryani büyüsü o topluma ait kişilerce uygulanan yöntemleri barındırdığı için bu ismi almıştır. Bunun dışında özel bir anlam ya da özel bir kişi tanımı yoktur. Ancak işlemin kesinlikle daha önce başarılı olmuş kişiler tarafından yapılması şarttır.

Süryani Büyüsünün Bilinen Temel Etkileri

  1. Bir insana yapılan bu işlemin neticesi olarak bahsettiğimiz gibi 14-21 gün gibi kısa süreler içinde “kişinin içine aşkı düşürmek” mümkün olabilmektedir. Ayrıca sevgi büyülerinde tanımlanan çok sayıda ritüel süryani büyüleri döngüsünde kullanılan sıralamadadır.
  2. Merak edenler sevgi büyüsü işlem içeriklerini buraya tıklayarak okuyabilirler.
  3. Bu işlem bazen evli çiftleri ayırmak, ailenin bütünlüğünü bozmak ve kişinin psikolojik olarak çökmesini sağlamak gibi durumlara vesile olabilir. Bu durumlar kişi üzerinde etkili kılmak için şahıs hakkında biraz daha fazla bilgi alınması ve şeytani bir takım koşulların oluşturulması da gerekecektir. Bu gibi çeşitler kullanılırsa gerçekten birine yapılan en büyük kötülük sıfatını taşıyabilir.
  4. En çok bilinen bir diğer süryani büyüsü etkisi kısmet kapatmadır. Bahtı karanlık olduğunu düşünen, evlilik çağına gelmesine rağmen uygun bir eş bulamayan ya da iş yerinde sürekli olarak ticari kayıplar veren kişilerin de böyle bir uygulamadan nasibini almış olması ihtimal dahilindedir.
  5. Süryani büyüleri cinlere ve hüddamlara ihtiyaç duyan bir  uygulamadır. Bu şekilde varlıkların zarar verici özellikleri ön plana çıkarılabilir. Ayrıca kullanılan özel diller (Arapça, Farsça, İbranice) neticesinde bir sürü işlem içi değişiklik yapmak ve söz konusu bir kişiye zarar vermek mümkün olabilir.Bu gibi içerikleri hayata geçiren ve rahmani olarak uygulamalar yapmayan haddinden fazla büyücü vardır.
  6. Süryani büyüsü etkilerini tam olarak hayata geçirmek için farklı farklı uygulamalar olduğundan bahsetmiştik. Ancak bilinmesi gereken temel detaylardan biri de bu işlemler yapılırken bir ev hedef alınırsa o evde yaşayan herkesin etkileneceğidir. Küçük büyük demeden süryani büyüsünün kötü etkileri tüm kişiler üzerinde görülür. Büyük bir ağırlık çöker ve zamanla deformasyon başlar. İkili ilişkiler bozulur ve ev ahalisi üzerinde fiziksel olarak da sağlık sorunları baş gösterir.
  • Bu işlemler genel olarak benzerlik gösterse de ermeni büyüsü ve papaz büyüsü ile sık sık karşılaştırılır. Hatta çoğu zaman içerik ve uygulama benzerlikleri yüzünden karıştırılabilir de. Papaz büyüsü ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.
Eski Kitabelerden Bir Süryani Büyüsü

Süryani Büyüsü Nasıl Yapılır

Öncelikle işlemin yapılış aşamasından önce bir cin ile iletişime geçme fenomeni vardır. Bu işlem için 7 kişi kullanılır. Eğer uzman medyum sıklıkla yardım aldığı bir çevreye sahip ise sorun yoktur fakat bazen bir köyde yalnız yaşayan insanlardan da bu talep gelebilir. Böyle durumlarda bu insanların bir şekilde bulunması ve konuya dair ikna edilmesi gerekir. Her biri cin çağırma seansında üzerine düşeni yapacak ve genel tabiatı gereği pek de korku duymayacak kişilerden olması gerekir. Yarıda bırakıp gitmek ya da sürecin mental ağırlığına dayanamamak gibi olasılıklar var ise işlem daha başlamadan iptal edilmelidir. Her zaman bu şekilde grup çalışması yoktur ama görüldüğü de olmuştur.

Hazırlanan özel eşyaların bir araya getirilmesi ve fenomen gereği uygulanan tüm hamlelerin sırası ile ve kusursuzca yapılması sonucu süryani büyüsü gerçek olur. Genel olarak bir fotoğraf mutlaka kullanılır. Eğer söz konusu işlem baştan da belirttiğimiz bir insanı aşık etmek üzerine kurgulanıyorsa o halde bir kaç farklı detaydan daha bahsedilebilir. Bunlar genel olarak kişiye dair özel eşyalar olacaktır. Hatta saç kılına varan kadar detay malzemeler isteklerin dozuna göre gerek duyulabilen şeylerdir. Medyuma bu talepleri size iletir ve bulunduktan sonra işlem başlatılır.

Süryani Büyüsü Kimler Tarafından Yapılır

Pek çok kaynak yalnızca Süryani olan kişilerin bu işlemlere nail olabileceğini belirtse de gerçek bu değildir!!!

Süryani Büyüsü Sonuçları Nelerdir

Yeterli donanıma sahip herkes tarafından bu işlemler usulüne uygun olarak yapılabilir. Ayrıca tam etkiler ve iyi bir süreç için işlemin yüz yüze vuk’u bulması istenir. Hissikablelvuku olarak değil gerçek sonuçlar ile ilgilenilir. Bu nedenle süryani büyüleri uzaktan icra etmek normal karşılanmaz.

İşlem için Süryanice bilmek de gerekir. Eski kitabelerin birçoğu bu dil ile yayınlanmıştır. Uzman olduğunu iddia eden medyumların bu dile hakim olması şarttır. Ayrıca diğer dillerin kullanıldığını da yazımız içinde belirtmiştik.

Süryani Büyüsü Tehlikeli Büyüdür

*** Konu ile ilgili merak edilen detayları belirtmeye çalıştık. Ayrıca bir çok enerji varlığa hükmedilerek yapılan işlemlerin çoğu şeytani işlemler başlığı altında incelenir ve dinimizde yasakları vardır. Bunu da unutmamak gerekir. Bu konular dışında merak ettiğiniz tüm sorularınıza hocamıza dilediğiniz zaman ulaştırabilirsiniz. Faik hoca bir havas, ledün ve hüddam ilmi uzmanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir