Soru-Cevap-Yorumlar

Uzman medyum Faik hoca hakkında aklınıza takılan tüm sorunları bizlere yönlendirebilirsiniz. Kendisi her gün ilgili sorulara muntazam olarak yanıtlar vermektedir. 

Ayrıca bu sayfa üzerinden kendisi hakkında yapılan tüm yorumları bulabilecek ve objektif olarak insanların ne düşündükleri konusunda fikir sahibi olabileceksiniz.

“Soru-Cevap-Yorumlar” için 180 yanıt

Hocam selamlar. Sizinle yaptığımız bağlama büyüsü işleminde tesirler başladı hocam. Gözlerime inanamıyorum 14 gün dediniz 14 günde neler oldu neler. Sizi bulmaktan öyle mutluyum ki… Yine gelişmeleri bildireceğim hocam.

Faik hocamla 6 aydır tanışırız. Kendisine önce işlem için ziyarete gittik. Iğdır’da öok güzel bir yerde yaşıuor. Kulağa çok uzak bir yer gibi geldiğini biliyorum ama gittiğinize değiyor. Sayesinde evimiz kötülüklerden arındı. Çoluk çocuk hayatımız düzene girdi. Ben bu ilme onun sayesinde inandım. Tereddüt yaşayanlar olursa referans olmak isterim. Allah’ın izniyle sizlerde isteklerinize nail olursunuz inşallah!

Hocam 14 günlük bağlama büyüsünün bugün 12’inci günü oldu. Belirtiler az ama var. Tam etki ne zaman olur hocam, artık gülsün yüzüm istiyorum.

Refika işlem bitmek üzere. O etkiler çok daha büyük oranlara ulaşacak. Biraz daha kuluçka süresinin dolmasına izin ver, göreceksin ki her şey nasıl da yoluna girmiş. Bu yolda çok emek verdik biliyorsun. Artık yüzünün gülmesi gerek. Görüşmek üzere…

Aşk büyüsünde etkiler geçikebilir mi hocam ben bir medyuma gittim bana bir sürü şey yaptı ama sonuç alamadım. Sizinle çalışmayı düşünüyorum. Müsait bi zamanınızda görüşelim hocam

Tabi gecikmeler olabilir fakat bu gecikmelerin ne kadar süreceği de çok önemli. Bu süreçleri özel olarak görüşsek daha iyi olur. Bana Whatsapp ile ulaşabilirsiniz.

Bağlama büyüsü için Faik beyin talimatlarına dikkat edenler kesinlikle başarılı olurlar. Gittim yerinde gördüm hocam işinin uzmanı, çok iyi bi insan.

Leman Hanım dünyanın bir ucundan geldiğiniz için büyük zahmete girmişsiniz. Bir de getirdiklerinizi gördüm. Çok zahmet etmişsiniz. Bizler de size teşekkür ederiz her zaman bekleriz.

Hocam bu hafta ikinci aşamaya geçtik demiştiniz. Ben ufaktan etkileri görmeye başlıyorum galiba. Dün çok test ettim bir sıkıntı görünmüyor. Bu karışımı kullanmaya devam ediyorum hocam. Whatsapp’tan yazdım ama dönmeyince burdan ulaşayım dedim. Yoğun oluyorsunuz malum.

1 sene önce işlem yaptırmıştım Faik Hocaya. Ben %100 güven veren ve işinin arkasında duran biri olduğunu gördüm. Bu yüzden ortalıkta medyumluk yapıyorum diyen şarlatanlardan uzak durun. Kendisine sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Reyhan Hanım teşekkürler güzel yorumlarınız için. Kimseyi zan altında bırakmam istemem ama evet bu şekilde insanlara zarar verenler oluyor malesef.

Uzaktan bağlama işleminin bu kadar kısa sürede sonuç vereceğini düşünmezdim. 3 gün içinde herşey yoluna girdi desem yanlış olmaz. Elinize sağlık hocam. Ama biraz daha devam edicez galiba ?

Benim vereceğim bir takım uygulamalar olacaktır. Ceren hanım özel olarak görüşelim bu konuları. İşlemde her şey yolunda ilerliyor. Az bir zaman kaldı hayırlısı ile..

Sevgilim beni 4 ay önce terk etti hocam. Sizi bir arkadaşım tavsiye etti. Çok zor durumdayım. Benim de yardıma ihtiyacım var. Randevu almak istiyorum hocam.

Hocam eşimle 1 yıldır boşanma aşamasındayız ama bir türlü kopamadık ben barışmak istiyoum o istemiui nasıl bir yol ixlemeliuim bana da yatdım edin lütfen

Duruma bakım yaparak mevcut halinizi görebiliriz. Ayrıca sormam gereken sorular da olacaktır. 1 yıl çok uzun bir süre neden bu kadar uzun zamandır sürümcemede kalındı incelemek gerekir.

Hocam erkekliğim bağlanmış öyle diyorlar bana çare ne olur elim kolım bağlandı. 4 aydır çok kötü durumdayım

Hocam benim amcamın kızı geçen sene yanınıza gelmişti. Eşiyle sorunları bardı adı Necla, belki hatırlarsınız hocam. Benim de bir süredir sıkıntılarım var. Nasıl baş edebileceğimi bilemiyorum. Sizden yardım istiyorum özellikle evlilik konusunda

3 haftalık işlemin bugün son günü. Faik hoca çok ilgili iyi bir insan bu süreçte elinden geleni yaptı her gün bilgi verdi. Sonuçları burdan yazıcam inşallah

Bağlama büyüsü çok meşhur bir işlemdir. Ben 1 yıldır araştırma yapıyorum. Etrafımda çok insan bu işlemden medet umdu. Büyük bir kısmı da fayda gördü. Bu yüzden Faik hoca gibi işinin ehli insanları tercih edebilirsiniz. Ben gidip yerinde de ziyaret ettim bi işlem yaptırmadım ama tanıştım biraz meraklıyım bu ilme , sağ olsun beni misafir etti çok ilgilendi. Bu yüzden tavsiye edebileceğimi düşündüm. Hocam size de saygılar sunarım

Eşim evi geçen ay terk etti hocam. Sizden yardım istiyorum çok araştırma yaptım sizin referanslarınız oldukça fazla biçok yerde adınızı gördüm. Bana yardım etmenizi istiyorum hocam. Nasıl yapabiliriz?

Bu işlemler için daha iyi anlamak adına çeşitli bakımlarımız var. Sizler için bunu uygulayabiliriz. Whatsapp ile beni özel olarak arayınız lütfen.

Ben faik hoca ile 2007’den beri tanışırım bana 2010 yılında cinsellik bağlama büyüsü yapıldı. Kendisi 2 ay süren hummalı bir çalışma yaptı ve bana yardımcı oldu. Kadirşinaz iyi biridir. Bakıyorum ki şimdi bir sürü hoca ortaya çıkmış. Ama o zamanlar 3-5 kişiden biriydi. Ben kendisine kefil olurum.

Hocam benim evimde bize ait olmayan bir çanta çıktı. İçinde deri ve bir takım arapça yazılı kağıtlar buldum. Bir tanesinde adım yazıyor gerisi hep arapça ya da başka bir dil ibranice falan da olabilir bilmiyorum. 1 aydır hayatım alt üstü oldu. Başıma tonla şeyl geldi bu durumla ilgisi olabilir mi hocam?

Hocam 2012’den beri içimde acayip hisler oluyor. Geceleri bişiler görüyorum. Sürekli sesler duyuyorum. Panik atak dediler bir sürü şey dediler. Ama ben ilaçlarla kurtulamıyorum. Benim ilacım Allah’ın izniyle bu ilimlerde biliyorum. Biz doğuluyuz hocam buralarda sizi herkes söylüyor bi de benim durumuma bakın hocam

Evet buralarda beni herkes tanır. Bu durum biraz psikiyatrik bir durum gibi geldi bana. Doktorlara gitmişsin belli ki. Özel olarak ilgilenmemiz gerekecek konu ile…

Faik hocam ben yurt dışında yaşıyorum. 4 senedir İsviçredeyim. Burada da devam eden bi kısmetsizliğim var. Karşıma çıkan herkes birkaç gün içinde gidiyor. Bi açıklama bile yapmadan terk ediyorlar. Aslında yakışıklı bir adamım ama nedense olmuyo. Ankara’da bi hocaya baktırmıştım bana büyü var sende dedi. Ne yapabiliriz acaba?

Bu konu üzerinde de eğer bir tesir altında iseniz bakım yaparız. Merak etmeyin. Size önerebileceğim çok sayıda alternatif var. Beni özel olarak arayınız lütfen.

Hocam ile 14 gün sürecek dediği bir işlem yaptık. Ben 1 sene boyunca araştırma yaptım. Faik hoca doğuda tanınan bilinen biri zaten sonunda onu seçtim iyi ki de seçtim kendisi ile hem iyi bir dostluğum oldu hemde bana çok şükür yardımcı oldu.

Hocam 3 yıldır beraber olduğum biri vardı. Bi hocaya gittik ilgilendi ama bizi evliliğe gidecek yola bir türlü getiremedi. Sizinle ilgili araştırma yaptım. Bana yardımcı olabilecek bir hocasınız buna kanaat getirdim. Müsait bi zaman için randevu isteyecektim hocam

Faik hocam ben bankacıyım. 2 senedir bi ilişkim var. Ailem kıza karşı çıkıyor ama ben onsuz olamıyorum. Bir şekilde evlenmenin yolunu arıyoruz hocam, şirinlik muskası diye bir şey var bu konuda yardım isteyecektim

Hocam 4 gündür üzerimde inanılmaz bir ağırlık hissi var. Evde de poşetin içinde böyle hayvan derisine benzer şeyler buldum. Eve temizliğe gelen bir kadın var eşiminde arkadaşı ondan şüphe ediyorum bir şey yapmış olabilir diye bakım yapar mısınız hocam

Evinize tanımadığınız kimseyi sokmayın lütfen. Böyle şeyleri artık en yakınlarınız bile sizler için yaptırabiliyor. Özel bir görüşme yaparsak size sormak istediğim şeyler var. Ayrıca duruma da bakarız tabi ki.

Hocam ailem nişanlımı istemiyordu ama biz yine de evlendik. Son 1 senedir de içkiye alıştı eve hep geç geliyor. Geç saatlerde telefonla konuşuyor sorunca da beni azarlıyor. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım 3 de çocuk var. Ailemde şimdi olayı başıma kakıyo boşan diyo. Ne yapabiliriz hocam bana da bir yardım etseniz

Eşinizin bu değişimi hiç de iyi olmamış bunun sebeplerini konuşmalıyız ve yapılacak bir şey varsa da öncesinde bakımlar yaparak hareket etmeliyiz.

Hocam ben tüccarım. 47 yaşındayım son 3 aydır işler durdu. Bir de evde annemin sıkıntı var. Eşime sürekli eziyet ediyor. Ben çok arada kalıyorum bazen ona inanıp eşime sıkıntı verdiğim de oluyor. Ama bu durumdan nasıl kurtuluruz hiç bir fikrim yok. Bana da yardımcı olun hocam

Hocam Allah rahmeti üstünüze olsun benim eşim ayrılmak istiyor. Ama ben istemiyorum. Özel bi şirkette danışman olarak çalışıyorum. Allah’a şükür işim gücüm yerinde. Ama başka biriyle hayatta yapamam zaten. Eşimin bana karşı aşırı ilgi duymasını ve bağlanmasını istiyorum. Nasıl bir çalışma yapabiliriz hocam.

Bu durum hakkında daha detaylı bilgiler almak adına bir kaç şey soracağım sana beni arayın lütfen whatsapp numaram ile.
İçinizi de ferah tutun her şeyin bir çaresi vardır inşallah.

Yatak odasında iğne buldum. Hiç ilgisi olmayan bir yerde hocam. Bu iğne büyüsü ile ilgili de bir sürü yazı var internette kafam iyice karıştı. Sizce böyle bir şeye maruz kalmış olabilir miyim?

Hocam komşum olan kadın kocama kötü gözle bakıyor. Her sabah işe giderken özellikle takip ediyor ve sohbet için çeşitli ortamlar ayarlıyor. Bu durumu eşime anlattım bana kızdı. Geçen gün kek yaptım diye akşam geldi yine eşime bi ilgi bi alaka… getirdiği şeyi de ısrarla yedirdi birşeyler planladığından endişe ediyorum bana yardımcı olun bu kadın yuvamı yıkacak hocam yoksa

Bu gibi durumları hep söylüyorum kimsenin verdiği şeyleri yemeyin içmeyin diye ama şimdi ne diyeceğim bilemiyorum.
Özel bir bakım yapmak gerekecek. Eğer kadının böyle bir durumu varsa da duruma göre yol izlenecek.

Faik hocam sizin yanınıza geldiğimden beri işler yoluna giriyor sanırım benim de ikinci hayatım her kes gibi güzel ve nese dolu olacak. NE dersiniz hallolacak dimi hocam

Hocam eşim evi terk etti ve canbar büyüsü diye bir şey duydum siz bu işlemi yapabiliyor musunuz? Maliyeti falan nasıl oluyor çokta iyi durumda değilim ekonomik olarak.

Maliyeti boşver benim için para önemli bir ayrıntı olmaz hiç bir zaman. Ancak durumun bahsettiğin işleme uygun mu değil mi bakım yaparak görebiliriz. Geçmiş olsun şimdiden. Beni whatsapp ile ara bakalım özel olarak.

Hocam 4 gündür uykusuzluktan ölüyorum bir de geceleri sürekli olmayan şeyler görüyorum. Bana büyü yapıldı deniyor eski eşim böyle şeyleri yapardı çok. Yaşım neredeyse 50 olacak ama çözüm çare bulamadım hocam. Buralarda sizin adınızı çok diyorlar bana da bir bakım yapsanız.

Bu durum birçok büyü belirtisinde mevcuttur. Bu nedenle yakından ilgi göstereceğim size merak etmeyin. Beni arayın ana sayfa üzerindeki numaram üzerinden görüşme sağlayalım.

Faik hocam selamın aleyküm
Benim bir sorunu var komşunun oğuz adında bir oğlu var ve ben ona çok aşığım. 3 senedir onu bekliyorum ama beni oyalıyor. Ara sıra benden ayrılıp başka birilerini buluyır sonra geri geliyor ilişki biraz laçkalaştı anlıcaniz. Ama ailemin baskısı da var ya evlen ya bitir diyolar ben özel bi randevu isteyecektim sizden

Faik hocamla 2 sene önce beni terk eden eşim için papaz büyüsü yapmıştık. Aslında bana yapılan başka bir büyüyü bozarak farklı bir çalışma yapmıştı. Çok füşmanı olan bir sile olduğumız için sürekli sıkıntılı dönem geçiriyoruz sayesinde kurtulduk hem ben hem ailem 2 senedir şeytan kulağına çok iyiyiz

Hocam selamın aleyküm
Evde yumurta buldum hocam kırıldı içi boştu arapça yazılar olan kağıt çıktı sizce bu ne olabilir bi büyü mü yapıldı hocam

yumurta büyüleri çok sık karşılaştığımız bir durum. Ama bana bulduklarını whatsapp ile fotoğraf olarak gönderebilirsen daha kolay yardımcı olabiliriz sanıyorum.

Faik hocamla 4 gündür irtibat halindeyiz. İlk gün bir kahve içerek sohbet etmiştik. Ben çok ikna oldum her gün arayıp bilgi alabiliyorum. Ayrıca ziyaret de edebiliyorum bu ilimde gördüğün en bilgili kişi

Evimizde muska bulduk hocam. Üzerinde adımın yazdığı bir kısmınınsa yandığı bir yer var. Eşimden ayrıldık 2 sene oldu ama çocuk için girip çıkıyor bazen ondan şüphe ediyorum siz bakım yapsanız benim için

Hocam ikinci evliliğimi yaptım ama adam çok değişti. Sürekli yalanlar söylüyor, iki lafından biri yalan. Bunun önüne nasıl geçebilirim. Bu durumdan kocamı nasıl vazgeçirebilirim. Bir de şimdi gece hayatı çıktı başımzıa… kadınlar içkiler valla bezdim 4 çocuğum var.

Neriman hanım gerçekten çok zor bir durum yaşıyorsunuz. Ama biraz sabırlı olmakta fayda var. Bakalım bunların sebebi nedir? Beni arayın durumu özel olarak bir görüşelim sizin için bir şeyler yapabilir miyiz bir bakalım ne dersiniz? Bekliyor olacağım Allah selamet versin.

Hocam eski nişanlımla bizi ayırdılar. Birbirimizi çok seviyorduk hala da seviyoruz tüm baskılara rağmen görüşmekten vazgeçmedik. Ama ne yaptıysak da bir türlü istediğimiz gibi ikna edemedik aileleri. Sizin metinizi çok duydum buralarda. Herkes sizi tanıyor bize de yardım edin hocaö ne gerekyorsa yapalım lütfen yalvarırım size.

Enis kendini bu kadar harap etme. Bakalım neler olabilir. Bu tarz işlemleri lehine çevirebilecek şeyler var elbette. Ancak güzel bir planlama ve sakin kalmak çok önemlidir. Beni ara bakalım da bir görüşelim senden bir takım bilgiler isteyeceğim. İçini de ferah tut lütfen.

Hocam ben Fransa’da yaşıyorum. Türkiye’de sevdiğim biri vardı ama 1 ay önce terk etti. Buradan çok fazla haber de alamıyorum ama eski eşi ile görüştüğüne dair bir takım söylentiler var. Bana bakım gerekirse de işlem yapalım hocam yurt dışına da işlem yapan hocasınız dimi

Yurt dışında ömrüm geçti. Bir problem olmaz. Zaten bütün tanıdıklarım hala oralarda. Siz whatsapp’tan da yazmışsınız gördüm. Müsait olunca dönüş yapacağım merak etmeyin.

Hocam ığdır’da randevu istiyorum. Arkadaşım sizinle görüşmüş bi işini de halletmişsiniz benimde özel bir durumum var. Görüşmek istiyorum sizinle hocam

Hocam eski eşim bana adet kanı büyüsü yapmış diyen biri var kendisi bi medyum. Ama ben inanamıyorum bi de siz baksanız 5 dakkada bakılıuor mu böyle şeyler kendisi kısacık zamanda halletti çünkü

Aslında hemen görünmez tabi ancak bakan kişinin nasıl baktığınız da bilmek gerekir. Ayrıca herkesin söylemesi ile hareket etmeyin lütfen güvenilir, yeri yurdu belli olan insanlar ile çalışın. Özel bilgilerinizi referansı olan kişilere veriniz.

Faik hocam evlilik dışı bir ilişkimden hamile kaldım. Babam da öğrendi beni evden attı. Ama annemle gizli gizli görüşüyoruz babamın beni afretmesini istiyorum bana yardımcı olacak bir çalışma var mı acaba çok zor durumdayım

Yaptıkların etik olarak asla onaylayacağım şeyler değil. Ama bir hata yapmışsın Allah ıslah etsin. Sizin için yapabileceğim bir şey olduğunu sanmıyorum. Hayırlı Günler

Hocam nasılsın inşallah,
En son konuştuğumuzdan beri kendimi çok iyi hissediyorum sizin enerjiniz bana çok iyi geldi hocam.
Bir sürü arkadaşım var sizden faydalanmış benimle de özel ilgilenmenize çok mutlu oldum.
Ben tekrar arıcam sizi

Faik hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır. Annemle babamın arası çok iyi oldu eve huzur geldi. Şimdi durumu gören büyük teyzem var sizinle görüştüğümü sadece o biliyor o da yanınıza gelcek müsait olunca sizin numaranızı verdim hocam

İstediği zaman arayabilir tabi Özden Hanım,
Bu işlem tekelinde yapılacaklar bir dizi liste halinde size göndereceğim ama telefonunuzu açın lütfen,
Selametle

Evde bir poşete sarılı çok eskiden kalma sarımsak buldum hocam. Evimizde huzur ihsan hiç olmuyor bize büyü yapılmış olabilir mi sizce bakımlar ücretli mü acaba

Hocam evimde muska buldum içinde acayip dilde bir şeyler yazoyor çok korktum ne yapayım bunu

Faik hocam sayesinde 11 yıllık evliliğim kurtuldu. Onlarca medyuma bugüne kadar boşu boşuna itimat ettim güvendim. Sizi keşke daha önce tanısaydım hocam

Hayatta her şeyin bir zamanı var böylesi nasipmiş bakalım. Sen bundan sonra hayatına devam ederken çok dikkatli olacaksın. Bende her zaman desteğimi sana vermeye devam edeceğim. Şimdilik hoşçakal. Allah’a emanet ol.

Hocam tavanı temizliyorduk geçen gün sepetin içinde küflenmiş yumurtalar çıktı. Bunlar bir anlam ifade eder mi bilemedim ama çok korktum. Kaynanam biraz meraklıdır böle seylerde, ondan dedim ki bi bakım yapılsa gecelerri de uyku sorunlarım oluyo urdımcı olun lütfen

Yumurta büyüsü ile ilgili yazımı da okumanızı tavsiye ederim. Fakat sizin için bakım yapacağız. Madem böyle bir şüphe var bakalım bu yumurtalar neyin nesiymiş. Bana whatsapp ile lütfen mesaj atın ya da arayın. Durumu inceleyelim.

İç çamaşırımın içinde hocam bi tane toplu iğne buldum. Gardolabı benden başka kimse açmaz, bu durum beni huzursuz etti. İğne büyüleri diye bir şeyden bahsediyorlar. Bi bakarsanız hocam çok mutlu olurum

İğne büyüleri toplumda çok sık görülen ve kişiyi gerçekten büyük ve kesin bir tesir altına alan işlemlerden biridir.
Bakım yapılmasında fayda görüyorum. Bana özel olarak ulaşın lütfen

6 gün önce faik hocamla bağlama büyüsü işlemine başladık ben etkileri sabırsızlıkla bekliyorum buradan bilgilendirme yaparım size de. Geçen sene dayımın kızının evliliğini kurtardı kendisini şahsen de tanırım isteyenlere referans olabilirim

En kısa zamanda senin içinde sonuçlar yüz güldürücü olacak, ailen dağılmayacak merak etme.
Biraz sabırlı olmakta fayda var yalnız… Görüşeceğiz Allah’a emanet ol.

Faik hocam yorganımda bi iğne buldum. Noramlde yatak odamda kimse olmaz. Yani girmez. Ama bukez büyük bir iğne buldum. Sizce bu bir büyü olabilir mi? Eğer düşmanınız var mı diye sorarsanız kesinlikle var. şüphe ettiğim insanlarda var ama günahlarını da almak istemem. Bana bir yardımcı olsanız hocam

Öncelikle geçmiş olsun Müzeyyen Hanım. Duruma üzüldüm. Ancak dikkatimi çeken şu ki bu kez demişsiniz sanırım daha önce de bulmuşsunuz. Bakım için arayın lütfen durumu değerlendirelim.

Hocam evimizde hep kavga var. Ne yaparsak yapalım engel olamıyoruz. Annem ve babam sürekli kavga ediyorlar. Nasıl durdurabiliriz bu olayları hocam. Evin içinde huzur veren huzur getiren bir işlem falan yok mudur

Hocam selamun aleyküm,
Geçen sene bir kız arkadaşım vardı ben cidd düşünüyordum ama birtakım insanlar araya girdi ayrıldık. Ailem de kızı istemedi nedense. Ama geçenlerde tekrar gördüm konuptuk ayrılmak istemiyoruz hocam biz ailelerimizin de izni olmasını sağlıcak bi uygulama var mı acaba?

Şirinlik muskaları bu tip durumlarda yardımcı olabiliyor tabi ama yüzeysel olarak söylüyorum. Durumunuzu incelemek gerekecek. Beni arayabilirsiniz ya da ziyaretime gelebilirsiniz. Ona göre bakarız Zeynep

Hocam selamun aleyküm.
Ben bartından orkun. 27 yaşındayım geçen sene nişanlndım. Ama kızın aylesi bünbir oyunla kızı benden ayırdılar hocam. Sizden yardım isticektim, ne yaparsam yapayım unutamadım aslında kız da beni seviyor gizli gizli görüşüyoz

Gerçekten üzüldüm durumunuza, Sen beni bir ara ara Orkun bey,
Bayramdan sonra görüşelim. Şimdi bayram telaşımız var malum.
Allah’ın selameti üzerine olsun.

Hocam selamın aleyküm, dün itibariyle biraz etkileri görmeye başladım. Mesajlarda geldi dediniz gibi aramalar da. Hatta bir mektup yazmış bana gizlice verecekmiş haber göndermiş çok mutlu oldum hocam . Ne olur böyle devam etsin olur mu

Geçen sene 4 arkadaş Faikhoca’nın ziyaretine gittik. Ben ilmi karşısında donup kaldım. Gerçekten bazı şeyleri yerinde görmek çok önemli. Bu nedenle de size tavsiyem yüz yüze görüşme yapmanız çok etkileneceksiniz emin olabilirsiniz

9 yıllık evliliğim bitmek üzere hocam bana bi siz yardımcı olabilirsiniz. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile size ulaşmak istedim. Durum kötü hocam randevu istiyorum hocam

En uygun olduğumuz zamanda randevulara başlayacağız. Malum Kurban Bayramı bitti ancak benim koşturmam henüz bitmedi. Memlekete döner dönmez iletişim kuralım bir kaç gün içinde.

Bağlama büyüsü hakkında bilgi almak istiyorum hocam, çok araştırdım ama sizinle çalışmak daha uygun olacak,
Özel görüşmemiz lazım hoca

Hocam karşı komşum ile aramızda büyük kavgalar oldu. Geçen gün baktım balkona acayip bir şeyler asmış. Üzerine de bir ok işareti gibi bir şey koymuş. Bizim evi gçsteriyor. Böyle tüylü müylü bir şeyler. Böyle bir büyü çeşidi var mı? Varsa nasıl kurtulabiliriz hocam

Hocam eşime karşı nefsim uyanmıyor. Eskiden görüştüğüm bir kadın bana bunla ilgili tehditler savurmuştu. Cinsel olayları bağlamak mümkün mü bu şekilde hocam

Nişanlımla 3 senedir sürükleniyorduk. Ailelerimiz karşıydı ve asla beraber olamayacağımı söylüyorlardı. Faik hocayı tanıyana kadar asla böyle şeylere inanmıyodum. Şimdi 1 senelik evliyiz Faik hocanın güçlü ilmini tecrübe etmiş olanlar bilir. Bu yüzden güvenilir hocaların içinde ben sadece kendisini tavsiye ediyorum Allah ondan razı olsun imkansız durumları bile bizim lehimize değiştirdi.

Sizler de elinizden geleni yaptınız tabi ki. Benim işimi kolaylaştırmak adına Fırat bey. Bu işlemler karşılıklı… İnşallah daha güzel günler görürsünüz.

Ayça hocam bağlama büyüsü ile ilgili çok araştırma yaptım. Sizi de çok öven yazılar gördüm. Benim sıkıntım vallahi oldukça büyük. Kocam kendine pavyondan dost tuttu. Eve dama gelmez oldu ne yapacağımı bilemiyorum. Çocuk ta 3 tane… Beni sürekli eziyor aşağılıyor yardım istiyoruö hocam ailem dağılmasın istiyorum

Elimizden geleni yapmaya çalışalım. Durumun gerçekten çok üzücü. Ama uzaktan bu şekilde bir şey diyemiyorum. Beni ararsan detaylı görüşme yaparız.

Hocam babamın mezarında muska bulduk. Babam kalp krizinden öldü. Böyle şeulerin olması mümkün mü? Ölüm büyüsü gibi bir şey yapılabiliyor mu? Bi hoca vardı köyde olabilir dedi ama ben bi de size danışmak istedim.

Böyle şeyler olabiliyor zaman zaman karşılaşıyoruz ancak ihtimali yüksek görmüyorum. Zaten Allah rahmet eylesin babanız Hakkın Rahmetin kavuşmuş. Artık bence bu işlerin peşinden gitmek yalnızca psikolojinizi bozar. Selametle.

Faik hocam sözlüm dün annemi aramış, barışmak istiyor. Gözlerimize inanamadık vallahi şaştık kaldık hocam. Hemen düğün düşünüyoruz size de anlattığım gibi. Her şey güzel olacak inş. Bu olaydan birkaç arkadaşıma da bahsettim onlar da size gelecekler hocam. Ben buraya da yazmak istedim ki diğer insanlar da haber alsınlar

Güney çok sevindim. Her zaman beklerim. Müsait bir zamanda gel görüşelim tekrardan. Merak etme senin durumun artık çözüldü zaten. Allah izin verirse daha güzel günler göreceksin.

Hocam yoğun olduğunuzu biliyorum. Allah rızası için beni öne alın durum gerçekten acil benim için. Rahatsız ettiğüm için özür hocam ama duracak halim kalmadı vallahi

Sıra ile Remzi bey. Geldin gördün içinde olduğum durumu. Ben bu şartlar altında herkes için aynı anda uğraşamam ki… Sana bu derdi veren biraz sabredecek biraz katlanacaksın diyor.

2 sene önce biri ile görücü usülü tanıştık. Ailem baskı yapıyor ama ben istemiyorum zorla beni zengin diye birine vermek istiyorlar. Böyle durumlar için birşeyler yapılabilir mi hocam çok kötü durumdayım. Maddi manevi ne gerekiyorsa yapalım

Zeynep kızım maddiyat hiç önemli değil. Ama senin bu durumun karşısında önünde kocaman bir aile var. Her biri için ne yapılabilir bilemiyorum. Bu biraz derin bir konu sanki. Sana destek olacak hiç mi akraban falan yok? Bu zamanda böyle şeyler pek kalmadı artık. Beni özelden ara bakalım ne yapabiliriz bi görüşelim.

5 senelik evliliğim bitti hocam bi üçüncü kadın yüzünden. Beni kurtarın ne olır kocama dönmek istiyorum

Nası yani üçüncü kadın? Bir başkası var anlamında mı bir başka iki kişi var anlamında mı? Durum karışık görünüyor. Aramanızı bekliyorum özel olarak ilgilenmeye çalışalım.

Hocam çok uzun zamandır gece uykusu alamıyorum karabasan sürekli yaşadığım bişe, bana büyü yapıldığı söyleniyo annem bi hocaya baktırdı ama çare bulamadı. Çok zordayım faik hocam selamun aleyküm

Eğer tıbbi bir rahatsızlığın yoksa durum anlattığın gibi bir bakım yaparız. Ona göre de hareket tarzı belirleriz. Çok geçmiş olsun. Bu durumu yaşayan çok tanıdığım oldu, bir kaç dua vereceğim sana öncesinde beni ara olur mu. Allah’a emanet olun.

Sa hocam benim adım Yüksel
Danimarka’da yaşıyorum. Bana bulunan her kısmet bir şekilde olmuyor ve hayatımdan çıkıp gidiyor. Acaba üzerimde bişey mi var hocam. Annemgiller sürekli köyden kız buluyorlar ama nedense bi türlü isttdiğimiz gibi bi ilişki olmuyo. Kıxlar hiç bir açıklama yapmadan ayrılıp gidiyorlar sizce ne olabilir

Sanki kısmetin kapalıymış gibi geldi bana ama tam bilemiyorum bakım yapmamız lazım Yüksel bey. Aleyküm selam bu arada. Benim orada çok tanıdığım var. Eğer buraya gelmek istemezsen oradan da yardımcı olacak birilerini bulabiliriz. Allah’tan dilerim en kısa zamanda hayırlı bir kısmet çıksın karşına…

Hocam 4 senedir beraber olduğum bi adam var. Ama evliliğe yanaşmıyor. Sürekli beni oyalıyor. Ben daha önce evlendim ayrıldım. Dul bir kadınım ve iki çocuğum var. Eşimde kalıyor çocuklarım. Ama ben artık yeni bir yuva istiyorum bu adamı nasıl ikna edceğimi şaşırdım. BAna seninle de olmuyor sensiz de olmyor diyor bilemedim bende bu tip işlemlerden istiyorum hocam Bir evlilik istiyom

Durumun için ne yapabiliriz bilemiyorum ama iyice detaylı bir araştırma gerekiyor. Hayırlı ne ise o olur Kamile Kızım. Randevu alabilirsin. Görüşebiliriz

Sa evimin balkonunda bi şişe içinde arapça yazılı kağıtlar buldum. Yanında da kuş ölüsü vardı. Sizce bu nedir hocam büyü ile bi ilgisi var mıdır. Bir sürü aratırma yaptım biraz da korktum açıkçası. Bizim burda cami hocasına gösterdim o da dedi ki bu arapça biraz farklı bir dil gibi dedi. Yani arapça olmayadabilir dedi kafam iyice karıştı hocam bana yardımcı olursan çok sevinirim hele.

Hocam görümcem bizimle uğraşıyor. Beni eşimden ayırmak için yapmadığı kalmadı. Kaç kez büyü yaptı bozdurduk. Ama galiba yine yaptı hocaö, köydeki hoca da buradan taşındı sizin şanınızı çok duydum bana yatsım esin lütfen .

Sa bizim köyde eski bi evimiz var. Burada bi muska içinde yazılı kağıtlar bulduk. Sonra bi hocaya götürdük, onlarda dedi ki kiriş ipi büyüsü yapılmış. Evimizde ne huzur ne mutluluk var. Bu büyüden kurtulup mutlu olmak istiyoruz hocam bana da bi yardım edin Allah için

10 gün içinde etkileri görürüz demiştiniz hocam. Biraz değişimler var ama ben tam anlam veremiyorum. Daha gece konuştuk ama sabırsızlıktan bi de yorum yazmak istedim. Geceleri uyku bile uyuyamıyorum hocam

Biraz daha sabırlı olmak gerekiyor. Sürecin nasıl da istediğimiz gibi aktığını biliyorsun. Her şey yolunda gidecek inşallah. Emellerine kavuşmana ramak kaldı. Ben seni telefon ile bilgilendireceğim. Malum buradaki yorumları her zaman göremiyoruz, bak kaç gün sonra cevap atabildik.

Faik hoca sayesinde evi terk eden eşim 17 gün içinde geri döndü. Benim kadar imkansız bir duruma sahip kişi sayısı sınırlıdır. Bu kadar zor durumları bile itina ile ele alabilen, iyi bir hoca kendisi. Ben normalde kimseyi övmem ama yurt dışında bile adından bahsedilen biri kendisi.
Benim işlem devam ediyor koruma da yapçaz üstüne ben medyum arayan arkadaşlar için yardımcı olur diye bu yorumu yaptım

Nedime Hanım sağ olun var olun güzel yorumlar için… Öncelikle zaten tavrımı ve net tutumumu biliyorsunuz. Gerisi el birliği ile Allah’ın takdir ettiği kaderimizdir. Daha fazlasına lüzum da yok zaten. Selametle kalın her zaman beklerim.

Hocam bağlama büyüsü yazan yazınızı okudum çok öbemli bilgiler var ama kafam da iyice karıştı sizden randevu alıp yanınıza gelmek istiyom sorcam şeyler var

Dünden beri size ulaşamadım hocam. Aşk büyüsü yazınızı okudum. Zor durumdayım bir sevdiğim var o da beni seviyo. Ama aileleler zora soktu işi. Detayları çok. Bi aşk bğyüsü ya da başka bi islem bize yardımcı olabilir mi. Görüşelim hocam

Tamam Nuri Bey, zaten görüştük ben şimdi gördüm yorumu. Kusura bakmayın yollarda, orada, burada çok yoğundum. Ama konuştuğumuz için tekrar burdan yazmıyorum. Yorumları bazen geç görüyoruz ne yazık ki. Her tarafa yetişmek mümkün olmuyor.

Benim iş yerim var birisi arkaya yani depo olarak kullandığım yere muska bırakmış. Uzun süredir depresyın bilmem ne bi sürü sorunla uğraşıyom. Faik bey bu sıkıntılarım eşime, çocuklara da yansımış durumda bi ilgisi var mı bilmiyom ama size Whatsapp ile gönderdim bu muskanın fotosunu bi ilgilenirseniz sevinirim. Belki birşeyler yaparak kurtulma şansımız olabilir bu illetten

Ben gönderdiğin mesajı aldım ama henüz inan ki ilgilenip bakamadım. Bak bu yorumu bile ancak görebildim. Bunların yerine yüzyüze temas kurabilirsek daha sağlıklı olacaktır. Ancak bu imkan yok ise ben zaten telefon ile seni arayıp bilgi vereceğim bana iki gün izin ver. Dönüş yapacağım.

S a hocam,
Annem ile eşim arasında sürekli kavga var. Evde huzur kalmadı. Böyle şirinlik muskası gibi birşeyler varmış bu konuda detaylı bilgi için randevu alabilir miyim sizden?

İstediğin zaman gelebilirsin bakarız duruma. Ancak öncelikle doğal yollarla bu durumun önüne geçmeye çalışmalısın. Kim bilir belki hayırlı olanı göremiyorsundur. Tavsiyelerim olabilir senin için. RAndevu al gel bizim oraya… Telefonda arkadaşlar yardımcı olurlar.

Örümcek ağları ile yapılan büyüler var mı hocam. Yeni bi eve taşındık evin her yerine kısa bir süre sonra bu ağlar doldu. Hayır ortada örümcek de yok sürekli ağlar var. Bir de üst katta daha sonra öğrendim farklı bir yerden ibranice yazılı kağıtlar vardı. Bunu bi şekilde çözmemiz lazım hocam korkmayan da başladım

Bu durum bana örümcek ağı ile yapılan büyüler değil de papaz büyülerinden bir çalışmayı andırdı. TAbi bunlar varsayım.
GEnel olarak durumu görebilmek ve bakım yaparak ilerlemek için bana Whatsapp ile ulaşmamızı rica ederim.

Hocam iş yerimde bi türlü düzen tuttaramıyorum. Hangi ise girsem hep çıkatıuorlar. Acaba üstümde büyü mü var neden bi türlü dikiş tutmadı. Sebepsiz ywre atılıuorlar rızkım kesiliyo hep

Bu duruma özel olarak bakımlar yapabiliriz konuyu derinlemesine ele alabiliriz. Bazen sanıldığından daha basit konular ortaya çıkabilirken bazen de bambaşka gerçekler ile karşılaşabiliyoruz.

S a hocam hoşlandığım biri var ama beni görüyor ne duyuyor nasıl bir araya gelebileiiz bilemiyırum unutmak için her şeyi yaptım ama olmuyor. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım bana yatdım edebilecek kimse de yok paikolojim bozukdu

Kendini hiç bir şey için üzme lütfen. Evet, bakarız duruma ama olmazsa da olmaz. Bu kadar hayati konumlara getirmeye karşıyım.
Kaderimiz ne ise biraz da ona imkan tanımak gerekiyor. Sakın unutma…

Hocam selamun aleyküm
Eşim çok değişti sürekli olarak dışarıda takılıuor eve gelmiyır. Bu yaştan sonra saç uzatıp küpe falan taktı. Yaşımız da 48 ikimizde aynı yaştayız. Ne yapacağımı şaşırdım. 3 çocuk var vallahi artık şaştım kaldım. Bir sürü şey okudum sitenizde bende düşünüyorum artık hocam size gelmek istiyorum müsait olduğunuzda

S a küflenmiş pirinç ile büyü yapılır mı hocam? Evde hatta hiç kullanmadığımız bi bölgede böyle birşey gördük vallahi çok korktuk. Bu yüzden de yardım almak istedim sizden. Genelde evde yalnız kalıyorum çok endişe ettim

Ben bir büyü olduğunu düşünmüyorum ama tabi ki yine de bu kadar büyük endişe duyuyorsanız ya da duyduysanız o zaman bakım yaparız. Sizin de içiniz rahatlar. Oradan buradan duyduğunuz yanıltıcı bilgiler ile korkuya kapılmayın.

Hocam eşim evi terk etmek istiyor. Adım Ayhan. Çocuklar falan da umrunda değil bense onu durdurmak için elimden geleni yaptım ama yine de olmuyor, yatdımcı olabilir misiniz

Bu aralar yurt dışında yaşayan dostlarımız büyük sıkıntılar yaşıyor. Ben ilgileneceğim ancak şu anda İzmir’deki hazin olay yüzünden o civarlardayım. Burada dostlarımız var. Onların yardımına geldim deprem dolayısıyla. Müsait olunca dönüş yapacağım.

Bağlama büyüsü istiyorum hocam çok zor durumda kaldım. ailemin yaşadıkları ve benim yaşadıklarımdan sonra artık biten nişanlılık ilişkimi yeniden kazanmak istiyorum. Adam beni öylece ortada bıraktığından beri düzgün giden bir tane işim kalmadı. Hatta bana büyü yapıldığını bile düşünür oldum. Bana ne olur yardım edin sizin şöhretinizi çok duydum ben de doğu insanıyım. NAsıl görüşebiliriz hocam

İstediğin zaman randevu alabilirsin ve senin için ne yapabileceğimize beraberce bakarız. çok fazla kendini üzme keskin sirke küpüne zarar verir görüşelim en kısa zamanda inşallah faydası olacaktır.

Geçen sene evimizde çatı katında bir sabuna batırılmış iğneler bulduk hocam. Sonra evde herkesin başına bir felaket geldi. Bu işler nasıl oldu da bu hale geldi bilemiyorum. Ama çivi büyüsü diyenler oldu iğne büyüsü diyenler oldu. Sizin de fikrinizi almak hatta mümkünse de yardımınızı almak istiyoruz. Bu arada bizim buralarda çlok metinizi duydum hocam. Gerçekten güvenilir medyum hoca az kaldı çok hem de.

2 tane medyum ile işlem yaptırdık ama başarılı olamadık hocam. Benim derdime kimse çare olamadı. Aylarca oyaladılar. Nasıl olacak da başarılı olacağız artık bilemiyorum. Bel ki de kandırıldım hocam. Ama tek istediim mutlu olmaktı. Sevdiğim erkeği başka birine veriyorlar. Ailesini nsözünden de çıkamıyor. Birtane zengin kız bulmuşlar hocam o salak da ne derlerse yapıyor. Bana da seni artık istemiyom diyor. Ne olur yardım edin elimden geleni yaparım hocam. Maddiyat da hiç sorun değil yeterki geri dönsün. Telefonu aradım ama hep meşgul size ulaşamıyorum hocam bir haftadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir