Kategoriler
Papaz Büyüsü

Soğutma Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır

Soğutma büyüsü işlemleri genel olarak aralarından büyük bir bağ olan ve birbirlerini seven çiftlerin ayrılmaları için uygulanan ayırma işlemlerinden biridir. Ancak işlem her zaman çiftler için uygulanmaz. Bazı durumlarda tek taraflı olup takıntılı bir şekilde birliktelik isteyen kişiler içinde uygulanabilir. Aslında soğutma büyüsü kavramı kişinin dünya üzerindeki her şeyden soğuması için düşünülebilir bu yüzden de çok farklı isimler ile adından söz ettirir. Bunların başında birini eşinden soğutma büyüsü, arkadaşlarından soğutma büyüsü gibi çok daha genel ifadeleri kapsayan isimler gelir. Ancak isimler farklı olsa da işlem içi tanım hep aynı kalır.

Böyle bir psikolojik saldırının üstesinden gelemeyen kişiler çareyi bir uzmandan yardım alıp soğutma büyüsü yaptırmak da bulabilirler. 21 günlük döngü içinde özel olarak hazırlanacak olan çalışmayı bitirdikten sonra etkiler hızlı bir şekilde görünür. Kişi soğutma büyüsü üzerindeki etkileri çok ciddi hisseder. Hatta çoğu zaman mevzu bahis şehir değişikliğine kadar gidebilen bir uzaklaşmaya varmaktadır. Kişi eğer bir insandan soğuması üzerine etki altında girdiyse bu şekilde olduğu gibi bir maddeden ya da bir ortamdan da aynı şiddette soğutulabilir.

Soğutma Büyüsü Neden Yapılır- Etkileri Nelerdir

Soğutma büyülerinde necis malzemeler kullanılabilmektedir. Bu biraz daha içinde bulunduğunuz duruma bağlı olsa da genel olarak bu şekilde uygulamalar görülür. Bunların yanında da özel vefk yazımı ve muska hazırlamak da işlemin gidişatına göre seçenek olarak karşımızda durmaktadır. Hazırlanışı ve bitişi takribi 1 aylık bir süreç olarak kafamızda yer edebilir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır

Bir ceylan derisi üzerine kırmızı kalem ile soğutulması istenen kişinin ismi ve anne adı yazılır. Bu deri üzerinde yazılan yere bir miktar mum eritilerek damlatılacak olup her damlada bu işlem için özel olarak seçilmiş dualar okunacaktır. Bunlar bazen birer kelime bile olabilir.

Soğutma Büyüsünü Papaz Büyüsü Başlığıyla İnceleyin

Medyum hocanın sizin için uygun göreceği çalışmayı bazen sizin yapmanıza izin verirken bazen de sözlü vekalet akabinde sizin için kendisi yapabilir. Bu durum değişkendir ve taleplere göre değişir.

Ceylan derisi üzerine yazılan bu yazılar akabinde safran mürekkebi ile çerçeveye alınacak ve o bölüm kesilecektir. Daha sonra işlemin kuluçkalandığı ikinci haftanın başında ayak basmayan bir yere gömülecek bu sırada yine özel tılsımlı duaların okuması yapılacaktır.

 • Duaları buradan açıkça paylaşmak yanlış kullanıma olanak tanıyacağı için doğru bir davranış olmaz. Ancak bu işlem içinde açıkça ne okunması gerektiğini ve ne yapılması gerektiğini çalışma yaptığınız medyum size söyleyecektir. Bir çok gelişigüzel paylaşılan soğutma duası diye servis edilen paylaşımlara itibar etmeyiniz.

İşlemin gömü işlemi sonlandıktan sonra bir hafta da yönlendirme süresi için ayrılır. Sonrasında etkiler belirgin bir şekilde görülmeye başlar. Soğumaya başlayan kişinin kafasını karışması karışacaktır. Artık gönül rotasını çok daha uzak yerlere yöneltmiş ve ilişkiden sür’atle bağını kesmiş olacaktır. Beklenti bu yöndedir. Kalifiye olarak hazırlanmış ve uzmanlıkla yönlendirilmiş soğutma büyülerinde başarı şansı oldukça yüksektir. Bazen bahsettiğimiz gibi soğuma bir malzemeden ya da bir kötü alışkanlıktan da beklenebilir. Kişi aynı uzaklaşmayı söz konusu diğer durumlar içinde yaşayacaktır.

Soğutma Büyüsü ile Ayırma İşlemleri

Soğutma Büyüsü Yapılma Nedenleri

 1. Evli ya da sevgili olan kişilerin birbirlerinden hızla ayrılmaları için yapılabilir. Bu ayırma büyüsü başlığı altında incelenecek olan özel bir durumu da beraberinde getirir.
 2. İki insanın dost olmaları da yeterli olmak üzere birbirlerinden uzaklaşması için de uygulanabilir. Daha doğru bir ifade ile yakın dostların arasını kısa sürede açar ve kanlı bıçaklı hale dönüştürebilir.
 3. Birbirlerine komşu kişilerin sık muhabbetlerini tam tersine çevirmek için yapılabilir. Bazen üçüncü kişiler bu durumdan rahatsız olur ve bu uygulamayı yaptırabilirler.
 4. Hoş sohbetleri hızlıca sonlandırmak ve araya nifak sokmak niyetiyle de yapılır. Şeytani duygular ile hareket eden insanlar bu planlamaları da yapar ya da yaptırır.
 5. Yakın arkadaşların aralarının bozulmasına da olanak tanır. Soğutma büyüsü çocukluk arkadaşlarının ya da asker arkadaşlarının bile arasını fena halde açabilir. Bu durum çevrede şaşkınlığa yol açacak kadar ileri gidebilir.
 6. Platonik ve saplantılı aşıkların önünü kesmek ve hedef aldığı kişiden mümkün olduğunca uzak bir mesafede hayat kurmasını sağlamak için de yapılabilir. Bu durum genel kullanıma uygun bir sonuç teşkil eder.

Bu saydığımız örnek durumlar elbette çoğaltılabilir fakat durum kişisel olarak ele alınacağı ve birçok hassasiyet gözetileceği için işlem içinde daha net değerlendirilir. Bu yüzden özel bakımlar neticesinde aslında doğru yol izleneceği gibi aynı zamanda soğutma büyüsünden nasıl fayda sağlayabileceğinizde bu aşamadan sonra belirgin hale gelir. Çünkü bu işlemler de gelişigüzel yapılamaz. Pek çok uygunluk durumu aranır ve bakımlar bunu görmek içindir.

 • İşlem pek çok çevre üzerinde eşleri birbirinden soğutma büyüsü olarak bilinir. Bu şekilde tanım almış fazlaca bölge vardır. Genellikle üçüncü şahısların aile içi ya da dışı olmak üzere bu tip uygulamaları evli çiftler üzerinde denedikleri ve sonuç aldıkları sıkça görülmektedir.
 • Karı kocayı birbiriden ayırmak için soğutma büyüsü dendiği de görülebilir. Aslında isimler işlemin içeriği bakımından değişmez. Bir deyiş olarak ele alabilirsiniz. Soğutma büyüsü aslında genel tabuları bakımından bu tip alt isimlerin hepsinde aynı uygulamayı barındıracaktır.
 • Bir diğer bakış açısı da aileden soğutma büyüsü şeklindedir. Bir insanı beraber yaşadığı ve hem yakın hem de sıcak bağları olan ailesinden kısa sürelerde uzaklaştırmak ve onu derin bir depresyonun içine atmak için de benzer ritüeller sergilenmektedir. Bu genellikle haset sahibi ve kıskançlığında getirisi ile bir şeytanlık babında kullanılır. Bu işlemi yaptıran kişinin büyük ihtmalle derin bir kini vardır. Zira sonuçlar hedefteki kişi için hem fiziksel hem de ruhsal olarak bir çöküntü anlamına gelecektir. Bunu göze almak için içini karartmak ve vebal almaya gönüllü olmak gerekir.
 • Soğutma büyüsü ana başlık olarak bazı medyum kaynaklarında papaz büyüsü işlemi üzerinden incelenir. Çünkü şeytani yaptırımların ve uygulamaların birçoğu bu işlemin ritüelleri ile benzerlik gösterir. Papaz büyüsü hakkında merak ettiklerinizi buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Soğutma Büyüsü Bozma Duası

Aslında tek bir duadan bahsetmek mümkün değildir. Bu işlemleri havas ilmi gibi derin bir kulvar içinde ele alıp daha sonra da tek bir dua ile tüm ezberi bozabilmek mümkün olamamaktadır. Bir çok duanın bir araya gelmesi ile kuvvetli bir tılsım yazılması etki altındaki kişiyi bir miktar rahatlatır fakat kesin bir soğutma büyüsü bozma işlemi için bir süreç ayırmak ve işlemi iyice tespit etmek gerekir. Özellikle gömülü olduğu yerin bulunması o yerin deşifre edilmesi gerekir. Bunun içinde çeşitli uygulamalar vardır. Ama bakım yapmak ve kişinin nasıl bir tesir altında olduğunu çok iyi kavramak gerekir. Akabinde bozma dualarından bahsetmek daha doğru olacaktır. Bozma işleminden sonra kişinin eski haline gelmesi tesir altına girme süreçlerinden daha kısa sürer. Bu yüzden soğutma büyüsünün bozulup bozulmadığını nasıl anlarım sorusuna da bu şekilde yanıt vermek mümkün ve uygundur.

Birini Eşinden Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır

Soğutma Büyüsü Yaptıranlar

Bu işlemi yaptıranların büyük çoğunluğunun havas ve ledün ilmi üzerine uzmanlaşmış medyumlardan yardım aldığını bilmeniz gerekir. Soğutma büyüsü yaptıranların sonuçlardan memnun olması her şeyin iyi gittiği anlamına gelmez. Bu çalışma içinde kişiyi etki altına alırken bir vebal altına girmek gerekir.

 • Bu kul hakkı anlamına da gelir. Keza dinimiz böyle şeyleri yasaklamıştır. Bu yüzden işlem içeriği hakkında sınırlı bilgi verirken her zaman şeytani bir ritüel olduğunun da altını çizdik. Elbette insanların özgür iradeleri ile verebilecekleri bir karar olarak durmasıyla birlikte günah işleme özgürlüğünü de ele alacak olursak bu tip işlemleri her zaman yapıldığını ve yapılacak olduğunu da unutmamalıyız.
 • Bize düşen bu işlemlere karşı her zaman önlem almak olmalıdır. Medyum Faik bu işlemler için her zaman kişilerin kurtulması tarafından durmuş kimse için soğutma büyüsü uygulamamıştır. Ancak söz konusu büyü bozma ise her zaman yardım için sizlerle olmaktadır. İnsanların bu tür şeytani etkiler altından çıkarmak daha hümanist ve makbul davranışlardandır.
 • Medyum Faik ile ile ilgili yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayırma ve soğutma büyüsü bozma konusunda da daha derin bilgileri kendisinden yüzyüze de alabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm detayları bu konu özelinde ve havas ilmi genelinde kendisine iletebilirsiniz.

Soğutma Büyüsü İşlem Etki Süreleri Hakkında
 • Soğutma büyüsü türleri genelinde çok sayıda işlemden bahsettik kabaca isimlerine bakacak olursak insanların talepleri doğrultusunda bazen nedenleri şu isimler ile ortaya çıkabilmektedir, cinsellikten soğutma büyüsü, içkiden kumardan soğutma büyüsü, insanlardan soğutma büyüsü ya da yemekten soğutma büyüsü bir çok farklı isim alabilmektedir. Aslında burada anlaşılması gereken konu kişi için sorun teşkil eden ne varsa ondan soğutulmak istenmesidir. Bu örnekisimler çoğaltılabilir. Ancak işlem içeriği aynı kalacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir