Kategoriler
Bağlama Büyüsü Papaz Büyüsü

Sirke ile Büyü Nasıl Bozulur

Büyü bozmak çoğu zaman medyumların en çok zorlandığı işlerdendir. Çünkü yapılan işlemlerin ne şekilde tezahür ettiği bozma aşamasında en çok gündeme gelecek ve gelmesi gereken konudur. İçinde bulunulan etkiye göre hamleler zinciri oluşturulacağı için sirke ile büyü bozmak da bu aşamada adından söz ettirecek bir uygulamadır.

Bir işlemin hangi emeller dahilinde yapıldığını ve insana ne vaat ettiğine bakılarak bir takım sirke ile büyü bozma çalışmalarından bahsetmek mümkün olabilir. Her işlemde geçerli olmasa da sirke havas ilminde söz konusu büyü bozmak olunca pek çok yerde adından söz ettiren bir malzemedir. Bu yüzden de oldukça merak edilen bu konu hakkında kafalardaki soru işaretleri bu yazımızla ile gidermeye çalışacağız.

Sirke ile Büyü Bozmak – Detaylarla Anlatım

Büyü bozmak denince derin bir konu başlığı akla gelir. Bu işlemler dahilinde şeytani büyüleri bozmak ya da rahmani büyüleri bozmak gibi ayrıntılar da söz konusu olur. Olası binlerce yaptırıma karşı birer panzehir formunda ritüeller yazmak yine çok farklı isimler alarak kendine yer bulmuştur. Bu bahsettiklerimiz yalnızca iki konu başlığıdır.

Büyü Bozma Konusunda Sirkeden Yardım Almak

Aslında sirke işlem içinde kullanıma müsait herkesin bildiği bir malzemedir. Bir çok derde deva olması havas ilminde de kişilerin yeniden ruhlarını temizlenmesi anlamında maneviyat ritüellerinde çokça yardım alınan bir detayı oluşturur. Ancak öncesinde kişinin kendisini daha farklı konulara hakimiyet kurarak koruma altına alması gerekir.

Bu etkinin başında büyüden korumak için muska yazdırmak gelebilir. Böyle bir koruma tılsımı taşıyor olmak her şeyin başında kişiyi olası pek çok şeytani enerjinin, nazarın ve hüddam büyülerinin etkilerinden başlangıçta korumaya alır. Aslında belki de sirkeye hiç ihtiyaç duymayacak şekilde korunmak bu sayede mümkün olabilir. Henüz başlamamış etkileri durdurmak yol kat etmiş olanlara kıyasla daha kolaydır.

Sirkeli Su ile Duş Almak – Yıkanmak Faydaları

Ancak daha geç kalınmış ve büyü etkisi kişiyi artık tamamen etkisi altına almış durumlarda tabi ki bir takım büyü bozma ritüelleri devreye girecektir. Bunların da yine neler olacağı ve ne sıra ile yapılacağı hem oluşmuş olan etkiye hem de medyum hocanın çizeceği yol haritasına göre şekillenecektir.

Spritüel İlimlerde Büyüden Korunmak

Aslında medyumlar bu konu nezdinde zihnimizin gücünden fayda sağlanmasını esas alır. Konu derinliğine inince de en büyük silahın beynimiz olduğunu belirtirler. Hatta bazı görüşlere göre düzenli meditasyon ve zihin temizliği kişilerin korunması için en önemli çalışmadır. Bir çok olumlama yöntemini ve enerji çalışmasını da burada konu etmektedirler.

Sirke ile Büyü Bozulur mu

Fakat bu her zaman beyin gücü ile aşılacak kadar basit bir durum değildir. Şeytani büyülerin büyük bir çoğunluğu kişinin tüm iradesi ve dolayısıyla beynini de esir aldığı için kişi günlük yaşamında bu ayrıntılara dikkat edecek düzeni bulamaz. Zaten büyülerin içinde etkiler değişkendir.

Bu yüzden astroloji ilmi bu konuda yetersiz kalır ve yapılan büyülere en az o kalibrede güçlü karşılıklar veremez ise kişi etki altına girer ve iradesini her geçen gün daha fazla kaybeder. Bu yüzden korunma aşamaları da hem görecelidir hem de kişiye özel olarak ele alınmalıdır.

Sirke Büyü Bozmaya Yeter mi

Aslında tek başına sirkenin böyle bir gücü yoktur. Ana malzeme olarak önem taşıyan ve sirke dahil bir çok farklı kullanılan eşya ve malzemenin gücünden bahsetmek daha doğru olur. Ayrıca uygulama sıraları ve medyumun talimatları doğrultusunda sıklığı da çok önemlidir. Başlı başına bir süreç ayrılmalı ve ritüeller tam anlamıyla ortaya konmalıdır. Yine de sirkenin tek başına yeterli olduğunu söylemek yanlış olur. Bu oldukça komplike bir çalışmayı ve bütüncül bir yaklaşımı gerektirir. Büyü bozma işlemlerinde sirkenin önemi ancak bu şekilde anlatılabilir.

Büyü Bozma Ritüelleri

Az önce bahsettiğimiz konuyu ele alırsak büyü bozmak için uygulanacak çok sayıda işlemden bahsedebiliriz. Ancak bir bağlama büyüsü bozmak ile bir papaz büyüsü bozmak arasından çok ciddi işlem içi ve sürelere ait farklar vardır. Bunların her biri kişinin üzerinden bakımlar yaparak hesap edilmelidir. Manevi ve fiziki olarak en az zarar göreceği şekilde tasarlanmalıdır. Aksi takdirde bir kazanç elde edilemeyeceği gibi bozma aşamasında kişi daha da istenmeyen durumlara evrilebilir.

Sirkeyle Büyü Nasıl Bozulabilir – Medyum Faik Hoca Açıklıyor

Bunların yanı sıra tuzla büyü bozma, idrarla büyü bozma, iple büyü bozma gibi bir takım kullanılan malzemelerin de adından bahsedildiğini görebilirsiniz. Toplum içinde yaygın olarak bilinen bu isimlerin yanına daha niceleri bu işlem bütünlüğünü kast ederek telaffuz edilir. Ancak bu sayılan malzemelerin her biri tek başına yeterli değildir. İnsanlar tek bir madde üzerinden yoğunlaşıp algı oluşturdukları için isimlerini bu şekilde zikretmeyi uygun görmüşlerdir.

  • Tıpkı burada olduğu gibi sirkeli fotoğraf büyüsü adı altında ilginç tanımlarla bizlere gelen insanların da olduğunu belirtmek gerekir. Zaten havas ilminin en tehlikeli ve göz ardı edilen yönü kulaktan dolma bilgilerle hareket eden insanlardır.

Sirkenin Büyü Bozma İşleminde Kullanılışı

Bir kova suyun içine üzüm ya da tercihen elma sirkesinden bir şişe boşaltılır. Bu suya karışan sirkenin bir süre beklemesi gerekir. Arınma ve korunma için de uygulanan bir işlem olup genellikle söz konusu bir işlemi bozmak olursa bir süre için devamlı yapılacaktır. Bu süreç bir haftayı geçebilir hatta bazen 15 günü bile bulabilir. Fakat tek seferlik yapılan ruhsal bir arınmayı temsil eden işlem bu şekilde hazırlanır. Bu suyun içine eser miktarda kaya tuzu ilave edilmek suretiyle kişi kovadaki sirkeli suyun 5/4’ü ile banyo yapar ve gusül abdesti alır. Kalan miktarı ise ayaklara dökülür ve iyi dilekler söylenir. Çok az bir miktarını da bu süreç içinde henüz banyodan çıkmadan içmesi gerekebilir. Birazını içip vücudun içine girmesini de sağlamak yine ritüel içinde çok sık uygulanan yöntemlerdendir.

  • Bu uygulamanın tarih boyunca kişilerin kötü enerjilerden korunmak adına başvurdukları bir çalışma olduğunu biraz araştırma yapanlar rahatlıkla görebileceklerdir. Sirke havas ve ledün ilmi içinde büyü bozma söz konusu olduğundan genellikle anlatıldığı biçime yakın formlarda yardım alınan bir malzemedir. Sirke ile banyo yapmak konusunu da bu şekilde tanımlamış olabiliriz. Bunun sıklığı önemlidir. Ortada bir problem yoksa ayda bir kez yapılması kişinin ruhsal yönden iyi hissetmesi adına yeterlidir. Üzerindeki kötü elektrik ve enerji akımının da gitmesine yardımcı olur.
  • Zaten belirttiğimiz gibi tuz ile büyü bozmak da yine bu işlemin içine tuz eklemek sureti ile yapılan çalışmaya denir. Kaya tuzu bulunamaz ise deniz tuzunun da kullanılabildiği gibi sirkenin de herhangi bir çeşidi kullanılabilir. İçerdiği esanslar ve moleküler yapısı dolayısıyla yardım alınacak olan malzemelerin çeşitleri önemli değildir.
  • Sirkenin nazar konusunda yardımcı olduğu da bilinir. Kötü enerjilerden ve kem gözlerinden korunmak adına sık sık sirkeli su ile yıkanan insanların olduğu toplumlar vardır. Nazar konusu özel ve ayrı bir başlık olarak ele alınabileceği gibi özellikle Pagan ve Şaman toplumlarda kendine önemli bir yer etmiştir.
  • Sirke kullanımı yanı sıra üzerlik tohumları yakarak da kötü enerjileri duman formunda uzak tutmak da çok sık görülen çalışmalardandır. Bu tip deneyimleri daha önce yaşamış ve olumlu tesirlerini görmüş kişiler ile ortak yapılan büyü bozmak ve büyüden korunma çalışmaları çoğunlukla olumlu etkiler vermekte ve uzunca zamandır insanlara yardımcı olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir