Kategoriler
Bağlama Büyüsü

Sevgiliyi Köle Eden Tutsak Etme Büyüleri

Bir insanı şiddetli bağlamak anlamında kullanılan “köle etme büyüsü” terimi havas ilmi içinde bir takım güçlü büyüler ile mümkün olabilmektedir. Bu tip işlemlerin kuvvetli duaları olduğu için toplum nazarında genel olarak farklı isimler almaktadırlar.

En sık karşılaşılanlar ise; Kocayı köle eden büyüler, kocayı kul eden dualar ya da sevgiliyi köpek gibi bağlayan büyü veyahut kocayı kapıya köle eden tılsımlar gibi isimlerdir. Aslında bu şekilde olan isteklerdir. Genel olarak bu sonuçları vermesini istediğimiz her işlem için tutsak eden büyüler ya da tutsak etme büyüleri ismi kullanılır.

Eşi – Sevgiliyi Tutsak Eden Büyüler

Benzer işlemlerin birçoğunda özellikle altının çizilmesi gereken husus ise kişinin bir sonraki adımda duyacağı yoğun aşk duygusu karşısında alacağı tavırdır. Bu tavıra dolayısıyla “tutsak olmak” yakıştırması yapılır. Kelime anlamı olarak verdiği ifadeyi tam karşılamayacaktır.

Burada aşırı bağlanmanın ve artık bir şekilde aşırı düşkünlüğün ortaya çıkacağını anlayabilirsiniz. Bazen de bu işlemlerin içine kocayı eve bağlamak için ya da bir insanı bir yere yakınlaştırmak için farklı işlemler de eklenir. Bu da aldatan eş profili üzerinde bağlama büyüsü çeşidi olarak görünen ve etkili sonuçlar veren bir uygulamadır. Diğer pek çok işlemden farkı ise uzun ve yorucu duaların işlem içinde sık kullanılmasıdır.

  • Ayrıca interaktif bir çalışmadır ve yaptıran kişi birçok işlemi aynı anda medyum hoca ile birlikte ilerletmek durumundadır. Günlerine, saatlerine ve hatta dakikalarına varıncaya kadar özel zamanlar gözetilir ve her şey kitaba uygun olarak icra edilir.
  • Genel olarak bayanların rağbet göstermesinden dolayı toplumda “kocayı eve bağlayan büyü” ismini çok sık duyarsınız. Ama bu işlemler aslında kadınlar içinde uygulanır. Fakat daha çok erkeklerin eve bağlanmak üzerine sorun yaşadığını düşünecek olursak isim bu şekilde daha fazla telaffuz edilmektedir. Yoksa pekala kadınlara yönelik planlanması istenen işlemler de vardır.

Sevgiliyi Köle Eden Dualar Nelerdir

Aslında özenle seçilmiş bir takım duaların bir araya özenle getirilmesi sonucunda hazırlanır. Tek bir dua seçeneği yoktur. Bu yüzden de kişisel olarak ele alınır. Herkesin yaşadıkları farklıdır. Bu yüzden de özel ayrıntılar mevcuttur. Bu ayrıntılar bazen günlerce konuşulması gereken özel konuları oluşturacaktır

Tutsak Etme Büyüleri – Uygulamaların Temelinde Ne Var?

.

Medyumlar bu ayrıntılardan yola çıkarak danışan kişinin istekleri doğrultusunda bu duaları hazır ederler. Ayrıca duaların yanı sıra uygulanması gereken çok sayıda ritüel de vardır. Her şeyin nasıl organize edileceği ve önemli noktaları işlem öncesi peyderpey danışan kişiye aktarılır. Öncesinde tüm havas ilmi büyülerinde olduğu gibi mental bir hazırlık safhası geçilmiş olur.

  • Bazıları standart bağlama büyüsü kisvesi altında üstelik aynı sürelere tekamül edecek cinsten çalışmalar olurken, bazıları ise bir miktar insiyatif, biraz tecrübe ve oldukça fazla konuya hakim olma tarzı ile uygulanan çalışmalar olur.

Yaptığımız araştırmalar neticesinde özellikle internet ortamında bu tip başlıklar altında paylaşılan duaların hiç birinde gerçek anlamda etki verecek anlam ve anlatım göremedik!!! Bu yüzden gelişigüzel yazılmış ve herkese açık platformlarda paylaşılan bilgileri kesinliğini tartmadan kullanmayınız.

Havas ilminde yuva yapalım derken tam tersine yuva yıkmak çok sık görülür. Bunun sebebi ise her zaman bahsettiğimiz gibi kulaktan dolma bilgilerle hareket eden insanlardır. Ayrıca bahse konu tutsak etme büyüleri ritüelleri geniş bir perspektif içinde incelenir. Oldukça yoğun çalışmalar baş gösterdiği gibi, dünya dışı enerji varlıkların boyutlarına geçmek de gerekebilir. Ki bu işlem için çoğu zaman Hüddamlardan yardım alındığı olur. Ayrıca işlem öncesi mekan temizliği, pasif enerjilerin gönderilmesi ve kişiye özel eşyaların temini gibi birtakım özel anlar da yaşanacaktır. Top yekün bir hazırlık süreci ancak bu şekilde geride bırakılabilir.

Tüm bunların organizasyonu ve şart olan fenomenlerin uygulanması konusundaki hassasiyet riske edilmemelidir. Ancak uzman medyumların bu işlemlerin altından kalkabileceği her zaman aklımızda olmalıdır. Amatör bir çalışma ile evde yapılan tutsak etme büyüsü karşısında medet ummak son derece yanlıştır.

Tutsak Eden Büyülerin Etkileri Nelerdir
  • Yalnızca dua ederek bir takım şeyleri değiştirme ihtimali elbette vardır. Sonuçta Yüce Allah duaları kabul edebilir. Fakat ihtimal olarak tüm isteklerimizin gerçekleşmesi şansı düşüktür. Çünkü etkisi kanıksanmış bir çok yardımcı çalışma edilen duaların ilmini güçlendirdiği gibi hedefe doğru kişiyi bir adım daha yaklaştırır. Havas ilminden söz ediyorsak kesinlikle “eşya ilmi” olarak Türkçe’ye çevrildiğini, eşya ilminde de eşyalara yer verilmesi gerektiğini bilmek en önemli ayrıntıdır.

Sevgiliyi (Kocayı) Kapıya Köpek Gibi Bağlama Büyüsü (Duası)

Genel hatlarıyla pek çok farklı telaffuzdan esinlenerek bir başlık oluşturmak istedik. Ayrıca istedik ki her türlü kelime ile arayış içinde olanlar yazımızı bulup gerçekler ile tanışsın. Havas ve ledün çalışmaları üzerine ihtisas yapmış kişilerin sayısı oldukça az olduğu için doğru medyumu bulma konusunda zorlanmanız da oldukça normal.

Ancak sitemiz üzerindeki bilgileri iyi analiz edip, metinlerimizi geniş bir bakış açısıyla takip ederseniz güvenilir ve gerçek çözümleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Burada Faik hocamız kendisini tanıtmaktan ziyade “gerçek bir medyum nasıl olmalıdır” gibi, bu tip konulara değinmekte ayrıca anlatageldiğimiz bu konuda olduğu gibi merak edilen tüm başlıkları kendinden bağımsız, en güncel ve doğru bilgilerle size aktarmaktadır. Her bir çalışmanın kadim büyü kitaplarındaki karşılıkları neyse, sitemiz üzerinde de aynı anlatımı mevcuttur.

Tutsak Eden – Köle Eden Büyü Çalışmaları

Bu işlem de ayrıca en çok sorulan kapıya köpek gibi bağlamak işlemi olarak bilinen terimlerdir. Bunun da aslında kuvvetli bir aşk büyüsünden farkı yoktur. Fakat burada en büyük detay cinlerden yardım alınması ve genel olarak eşe yedirme içirme şeklinde işlemlerin yapılması gerekeceğidir. Bu nedenle de eğer amaç kocayı kapıya köpek etmek üzerine kurulan bir işlemse o vakit eşin her akşam yemeğinde yanında olabilecek ve her dakikasını kontrol edebilecek kadar yakında olmak da ekseriyetle şarttır. Ancak bu şekilde işlem vuku bulacaktır.

*** Yedirme İçirme ile yapılan büyüler konulu makalemiz size daha açık ve net bilgileri verecektir. Tıklayıp okuyabilirsiniz. En geniş anlatımı ancak Faik hocanın yazılarıyla edinebilirsiniz.

  • Bu işlemlerin altında yatan sebep bazen kadının gördüğü psikolojik veya fiziki şiddet olabiliyor. Bizler etik olarak doğru bulmasak da bazı kadınlar şartlar ne olursa olsun eşinden ayrılmak istemiyor. Sevginin bir de böyle halleri var… Bu durumu düzeltmek isteyen, bir yandan da evliliğinin ya da beraberliğinin sürmesini talep eden kişiler için bu şekilde uygulanan tutsak etme adı altındaki büyüler etkili sonuçlar verebiliyor. Söz konusu aile bütünlüğünü sağlamak olunca bir miktar şeytani işlemleri bile birçok medyum göze alıyor. Yani aileyi kurtarmak söz konusu olunca gözü kara davranan medyumlar bulunabiliyor.

Tutsak Eden Büyüleri Olumlu Etkileri

Bu anlatım üzerinde bahsedilen etkiler yalnızca eşi bağlamak nezdinde sonuç vermez. Aynı zamanda uysallaşan eş, çoluk çocuğuna sahip çıkmaya ve hayatta daha sağlam adımlarla ilerlemeye meyil eder. Karakteristik olarak inanılmaz bir değişim içine girecektir.

Bu tavır değişikliği yapılan aşk tılsımlarında her zaman hedef olan bir durumdur. Birçok medyum bu aşamaya gelemeden bırakır. Ancak bu büyülerin nihai amacı kesinlikle kişiyi robotlaştırıp bağlamak değil, özüne dönmesini ve iyi bir baba, eş, kardeş ya da oğul olabilmesini sağlamaktır. Bunun içinde gerçek anlamda bir ilim gerekir. Tabi ki tüm bunların yanında rahmani çizgileri korumak da şarttır.

Tutsak Etme Büyüleri Sonuçları Burada

Ayrıca bu olumlu etkiler eş tarafının da yüzlerinin gülmesine sebep olurken, toplumun en küçük yapı taşı olan ailenin de birlik ve beraberliğini sağlanmış olur. Bu şekilde devam eden evlilikler küçük bir celb yazılarak daha sonraki tüm kötü enerjilerden ve üçüncü şahısların olası nazar etkilerinden korunur. İyi bir medyum başarılan durumları korumak ile de mükelleftir. Bu celb genel olarak cevşen adını alabilir ya da aynı etkiyi verecek farklı muskalar oluşturulabilir.

  • Aldatan bir eşin tek eşli olmayı tercih edip karısına sadakat duyması, gözü dışarıda olan insanların eve dönüşü, aşırı sosyal ortamlardan sevdiklerine zaman ayıramayan sevgililerin değişimi, boşanmaya doğru giden evliliklerin geri adım atması…
  • Bu ve buna benzer pek çok yüzeysel olarak imkansız görünen işlemler tutsak eden (kapıya köle eden) büyüler neticesinde gerçekleşebilir. Bu konu üzerinde çokça deneyim yaşamış kişiler yorumlarını yapabilirler. Bu sayede merak eden insanlar birinci ağızdan örnekler okuyabilir ve daha geniş fikirlere ve aynı zamanda bakış açısına sahip olma şansı yakalarlar.

*** Bilinen en eski tutsak etme işlemi için yardım alınan daha önce sitemizde belirttiğimiz çevirgel büyüsü← vardır.

Sevgiliyi Köle Eden Büyüler Nelerdir

Üzerine tıklayıp bu işlemin de ne gibi farklı neden ve sonuçları olabiliyor öğrenebilirsiniz.

  • Sitemiz üzerinden sürekli güncellenen ve en çok merak edilen konuları takip edebilir yapacağınız yorumlar ile iletişim de kurabilirsiniz.
  • Ayrıca Faik hocaya 7/24 Whatsapp üzerinden merak ettiğiniz tüm soruları yönlendirebilirsiniz.

“Sevgiliyi Köle Eden Tutsak Etme Büyüleri” için 2 yanıt

10 yıllık evliyim eşimin gözü hep dışarda… Birsürü ipe sapa gelmez arkadaş çevresi var. Aldattığını da biliuorum. Zaten sürekli yalan

Benim istediğim şey çocuklar için durumu düzeltmek hocam. Eve bağlanması bize sahip çıkması bana bu konuda yardımcı olun lütfen ne gerekirse göze aldım ben

Gerçekten üzüntü verici bir durum yaşıyorsun. Bu konu üzerinde neler yapabiliriz etraflıca bakmaya çalışalım. Beni Whatsapp ile arayın, bir bakım yaparak başlayalım. Allah’ın izniyle yapılacak bir şey varsa yaparız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir