Kategoriler
Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Papaz Büyüsü

Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etmek – Bağlamak

Belki de internet ortamında en çok merak edilen konulardan biri olan “sevdiğini kendine bağlamak” konusu, aslında üç ana işlem altında uygulanabilen bir eylem olarak anlatılabilir.

Bu işlemi içinde bulunduğunuz durum itibariyle çeşitli seçenekler oluşturarak gerçekleştirebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile olan bağınızın hangi aşamada olduğu ya da  böyle bir bağın gerçekten olup olmadığı gibi bakımlar ve sorularla işlemin detayları önceden görüşülmelidir. Kimse durumunun detayları bilmeden standart işlemler ile söz konusu eylemi hayata geçiremez.

Sevdiğini Kendine Aşık Etmenin Yolları

Her konuda olduğu gibi havas ilminin de bize sunduğu konular üzerinde bazı yaptırımlar vardır. İçinde bulunduğunuz koşullar hangi işlemlere uygun olup olmadığınızı yapılacak olan bakımlar neticesinde gösterir. Buna mukabil neler olabileceği de çalışacağınız medyum hoca tarafından size bildirilir. Sevdiğin kişiyi kendine bağlama büyüsü olarak da tanımlanabilecek bu işlemi adı üzerinde bir bağlama büyüsü olarak ele almak başlangıçta en doğru tercih olur.

Ancak aşk büyüsü ve papaz büyüsü ana başlıkları altında uygulanan onlarca farklı metodunda yerine göre kullanılabileceğini de unutmamak gerekir. ilgili konular son derece kişisel ve kişi özelinde ele alındığından belirli bir ritüelin burada sıralı aktarımı sizin işinize yaramaz. Zaten yüzlerce farklı seçenekten bir kaç tanesini anlatıp konuyu bulandırmakta yanlış olur. Burada bir yardım almanın ve işin uzmanı olmuş kişilere danışmanın hayatınızdaki önemini aktarmaya çalışıyoruz. Hiçbir işlemi internet ortamında okuyup destek almadan yapmaya kalkmayın. Bu gibi sloganlar eşliğinde “sevdiğinizi şu kadar günde size getiriyoruz” gibi anlatımların büyük bir oranda gerçeği yansıtmadığını bilmelisiniz. Mevcut ilmimizin bu kadar hafife alındığı sanal bir ortamda daha dikkatli olmak şarttır.

Sevdiğini Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Yine oldukça hafife alınan bir başka konuda eşya ilmi olarak da bilinen Ledün ilmidir. Sizler birine aşık olduğunuzda ledün ilminden seçme oluşturulmuş bazı işlemleri web sitelerinden bulabilirsiniz. Ama bunlar sizin durumunuzun ne olduğu ile ilgili olmayan çalışmalardır. Çok spesifik ve hassasiyeti olan işlemler size göre düzenlenmedikçe genel tanımları hiç bir işe yaramaz. Çoğu zaman yaramadığı gibi zarar verebilir. Bu yüzden “sevdiğimi kendime bağlamak istiyorum gibi bir niyet ile yaklaşan kişinin hiç istemediği bir duruma gelebilmesi de yine ihtimal dahilinde olacaktır. Yani olası zararları görmemek için böyle bir niyet içine girdiğiniz andan itibaren birine danışmanız çok önemlidir.

Aşk Büyüsü ile Birini Kendine Aşık Etmek

Konumuz yine anlatımlarımız ile örtüşen ancak rahmani ve şeytani olarak iki farklı bölümde incelenen bir başlıktır. Bazen kişinin tüm iradesini ve kalbi duygularını esir almak için yapılan, cinler yardımı da alınarak uygulanan işlemler vardır. Tehlikeli aşk büyüleri konu edildiğinde bu uygulamalardan bahsedilir. Bu şekilde yapılan işlemler evet sonuç verebilir ancak uzun vadede kişinin fiziksel sağlığını ve ruhsal sağlığını çöküntüye uğratır. Zaten kelime anlamı olarak büyü tam olarak da bu şekilde vuku bulan işlemler için kullanılır.

Daha tılsım etkisi yaratmak ve özellikle bir ailenin yıkımına mani olmak adına, zaten var olan aşk duygularını biraz daha pekiştirmek amacıyla yazılan işlemlerde vardır. Bunlar da rahmani işlemler olarak sayılabilirken yine sevdiğin kişiyi kendine bağlamak anlamı çıkartılabilir.

Aşık Olduğun Kişiyi Kendine Bağlamak

Papaz Büyüsü ile Sevdiğini Kendine Bağlamak

Papaz büyüsü de ayrıca konu ettiğimiz ve içeriğinde tüm detayları bulabileceğiniz bambaşka bir çalışmadır. Tabi ki yalnızca bir uygulama olarak ele alınmaz. Bir çok sıralı çalışmanın birleştiği ve özel olarak hazırlanan işlemler zinciridir.

Sitemiz üzerinde yalnızca bu konuya ilişkin yazdığımız makalemizi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Papaz büyüsü başlığı altında yapılan uygulamalar birini bağlamak anlamında söz konusu edeceksek bilinen en eski yöntemleri içinde barındıran ve büyük oranda medyumların başarılı işlemleri yaptıkları uygulamalardır. Papaz büyüsünün etkileri hayli sert ve kalıcı olacaktır. Sevdiğini kendine kul köle etmek ya da aşık olduğunuz kişiyi kendine köpek gibi bağlamak gibi tüm arayışlara cevap olabilecek nitelikte işlemlerdir. Tabi ki bunların hem ahlaki hem de etik anlamda değerleri tartışılmalıdır. Rahmani ve şeytani seçimleri burada da söz konusu olacağı için öncesinde araştırma yapmak gerekir. Sizi vebal altına sokabilecek tüm işlemlerden itina ile kaçınmalı ve hangi işleme ne şekilde dahil olduğunuzun her zaman farkında olmalısınız.

** En çok sorulan ve bizim gibi diğer medyumlara da aktarılan “Kur’anda birini aşık etmek için dua var mıdır” gibi soruların çok yanlış olduğunu bilmeniz gerekir. Kutsal kitaplar bu tip başlıklar altında dualar barındırmazlar. Bu kavramları birbirleri ile karıştırmakta yanlış bir davranış olacaktır

** Havas ve Ledün ilmi için seçilen dualar ilgili ilim gereği olan kitapların içinden alınır. Bazen dini kitapların da etkileri ve yardımları olabilir ama bunlar yine özenle ve farklı uygulanan, ayrı bir hesaplama gerektiren ve seçilen başka bir konunun ayrıntıları olarak bilinmelidir. Detaylı bilgi almak ve durumuz ile ilgili bakım yaptırmak için Faik hocayı dilediğiniz zaman Whatsapp üzerinden arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir