Kategoriler
Aşk Büyüsü

Şeker Büyüsü Etkisi ve Yapılışı

Şeker büyüsü en iyi bilinen tarifi ile bir aşk büyüsüdür. Giden ve terk eden birinin geri dönmesi, aile bütünlüğünün sağlanması, bir insanı kendine aşık etmek gibi en temel aşk büyüsü unsurlarını işlem içinde görebilirsiniz.

Elbette farklı etkileri hedef koyup faydalanmak üzere kullanan medyumlar da vardır. Adından da anlaşılacağı üzere şeker kullanılarak uygulanan bu yöntem içinde gidişata göre dahil edilen bazı özel malzemeler de vardır.

Şeker Büyüsü Nasıl Yapılır, Etkileri Nedir

Ayrıca bir insanı kendine aşık etmek söz konusu olduğunda havas ilmi üzerinde son derece farklılık sahibi işlemlerden bahsetmek mümkündür. Bu yüzden şeker büyüsü tarifi yaparken uygulanacak olan kişinin bu işlemden ne gibi etkiler alabileceğine de önceden bakılması gerekir. Her işlem de olduğu gibi bu işlemde de gelecek olan sonuç için önceden bir öngörü oluşturulur.

 • Şeker büyüsü ancak bir tılsım yazılmak suretiyle ve söz konusu ritüeller kusursuz olarak takip edilmesi neticesinde gerçekleşebilir. Peki neden şeker büyüsü yapılır ve içeriğinde ne gibi kati kurallar barındırır ayrıca en çok sorulan toz şeker büyüsü ile bir fark var mıdır gibi soruları dilerseniz ayrıntılı olarak ele alalım. Bu soruların her birine yanıt niteliği taşıyan yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

Şeker Büyüsü Neden Yapılır

Bahsettiğimiz şeker büyüsü içeriği ile ilgili olan her konuyu aşk büyüsü ana başlığı altında görebilirsiniz. Gizli ilimler de şeker kullanılan her büyü “kalbe aşkı düşürmek” mantığından yola çıkar. Her türlü metot bu ahval üzerine kurgulanır. Bir de söz konusu işlem içinde farklı etkilerin gerçekleşebileceğinden dem vurmuştuk. O etkileri de şöyle aktarabiliriz:

Şeker Büyüsü Nedir ve Ne İçin Yapılır
 1. Ayrılan sevgililerin (evli olmaması gerekir) yeniden bir araya gelmesi adına bu işlem yapılır. Beraberlikleri kalıcı kılan bir takım yöntemlerde içermektedir.
 2. Kısmetinin kara büyüler neticesinde kapatıldığı görülen kişilerin yeniden hayattan sebeplenmesi üzerine şeker büyüsü yapılır. Kısmet açma konusu her ne kadar derin olsa da bu konu tekelinde de adından bir miktar söz ettirmektedir.
 3. Evladının (özellikle ergenlik yaşlarında) hayırlı bir evlat olmasını isteyen, kötü alışkanlıklardan kurtulmasını dileyen kişiler işlemi genel olarak talep edenlerdir. Aşk tılsımı dışında en yaygın kullanım alanlarındandır.
 4. Zor sahip olunan bir eşyanın kalıcı olması için, bu ev ya da araba gibi büyük bir şey olabileceği gibi daha küçük ama manevi kıymetli olan şeyler için de kullanılır. Ticarethane sahibi bir insanın rızkının artması içinde bu ritüeli iş yerin uygulayabilir.
 5. Evini terk etmiş bir eşin evine dönmesi ve çocuklarına sahip çıkması, böylece tüm mağduriyetlerin giderilmesi amacıyla yapıldığı bilinir.
 6. Ve daha bir çok aşk büyüsünün konu aldığı farklı durumlarda şeker büyüsü oldukça tesirli bir işlem olarak talep görmektedir.
 7. Şeker büyüsü asla sağlık sorunlarına çare olmaz! Bu konuda yanlış bilgilere tamah etmeyiniz!!!

Şeker Büyüsü Nasıl Yapılır

Şeker büyüsünün olası amaçlarını yukarıda bir miktar belirtmeye çalıştık. Yazımızda ana unsur olarak kullanılan “birini kendine aşık etme” amacına uygun tarif etmeye çalışacağız. Genel kullanımın bu şekilde olduğu belirtmiştik.

Şeker Büyüsü Tam Tarifi Nasıldır
 • Genel olarak 13 adet küp şeker kullanılır. Ama şeker miktarını arttıran tarifler veren medyumlarda vardır. Bu şekerler bağlanacak olan kişinin yemeğine ya da içeceğine yavaş yavaş eklenerek tesir süresi uzun tutulur.
 • 99 adet şekere kadar bu sürecin devam edebileceğini söyleyen medyum hocalar vardır. Ancak aşk büyüsü duaları ile desteklenen bir işlem de başta belirttiğimiz 13 adet şeker kullanmak yeterli olacaktır. Adet sayısından çok kişi üzerindeki etkilerin gün be gün gözlemlenmesi tam anlamıyla açıklayıcı ve ışık tutucu olacaktır.
 • Bu durumu günlük doz alımı şeklinde düşünebilir ve ona göre hocanın talimatları ile kullanabilirsiniz. Her bir dozda okunacak dualar farklı olacaktır. Ayrıca bu işlem bir kaç hafta süreceği için her gün boy abdesti alınması ve asla cinsel ilişki yaşanmaması da önemlidir.
 • Kişi üzerinde belirtiler görülmeye başladığında büyünün tüm döngüsü yaratılmaya başlar. Ayrıca bu aşamada tekrar bozulmaması için koruma kalkanı (cevşen) yazılacaktır. Bu süreç tamamlandığında kişinin tüm emellerine göre değişiklikler gözle görülür bir hal alır. Genel olarak etkiler kişinin ilgisinin artması, daha fazla yeni sohbet ortamının yaratılması, gelecek planlarının yapılıyor olması ve sözlerindeki aşırı inandırıcılık, samimiyet olarak görülür.
 • En etkili aşka dönük hareketler bu büyünün en temel getirisidir. Biraz sabırlı olunduğu takdirde hakkıyla yapılan şeker büyüleri kesin sonuç vermektedir. Bu sonucun ne kadar etkili olacağını önceden bilmek ve aşırı beklentiye girmemek de önemlidir.
 • Şeker büyüsü için yoğun olarak sorunlan tam tarifi bu türlü geniş kitlelere ulaşan umuma açık yerlerde vermek yanlış olacağı için detaylı bilgi isteyenlerin medyum hocalara ulaşmasını tavsiye ediyoruz. Genel tanımları yapan sitelerin de gerçek bilgileri vermedikleri biraz araştırma yapılınca ortaya çıkmaktadır.
 • Bu işlem üzerinde ayrıca bir takım cinlerden yardım alındığı da olmaktadır. Yalnızca metafizik ve enerji yönetimleri ile hedefe ulaşamayan medyumlar kesin sonuç için iletişim halinde oldukları hüddamlardan ya da cinlerden yardım alırlar.

Şeker Büyüsü Gerçekten İşe Yarar mı?

Çok uzun yıllardır uygulanan hatta eski kitaplarda bir kaç tarifi olan bu işlem nice insanların yüzlerini güldürmüştür. Eğer içine bir şeytani uygulama sokulmaz ise ailelerin yeniden bütünleşmesine, birlik ve dirliğin sağlanmasına olanacak tanımıştır. Ayrıca diğer amaçlar için uygulandığı zaman kişinin kendi kendine yapabildiği bir işlemdir. Bireyin kendisini kötü durumlardan kurtarmak adına en çok emeği de yine kişinin kendisi verebilir. Bu yüzden biraz bilgi sahibi olan, en azından bir kaç dua okumayı başarabilen insanların genel olarak başvurduğu eylemlerdir ve iyi bir yöntemdir.

*** Şahmeran Duası konusunda en genel makalemizi buradan okuyabilirsiniz. Bu konu şeker büyüsünden bağımsız olarak oldukça yoğun talep gören bir konudur.

Şeker Büyüsü Sonuçları Nelerdir

Şeker Büyüsü Bozmak

Bilinen tüm semavi dinlerdeki büyü bozan dualar burada da geçerlidir. Ama şeker büyüsü bir anlamda yedirme içirme büyüsü olarak öne çıktığı için yalnızca dua etmek yetmez. Büyü bozumu zaten her zaman bahsettiğimiz gibi kendi başına farklı bir hüner isteyen ilimdir. Bu nedenle kesinlikle şeker büyüsü bozulabilir demek doğru olamayabilir. Bahse konu edilen durum kişisel olarak bakımlar ile netleşir.

Geniş anlamlı tanımlar vermek ve her büyüye aynı bozma yöntemlerini tavsiye olarak sunmak bir getiri oluşturmayacağı gibi aynı zamanda bariz etkiyi daha çekilmez yapabilir. Bazı enerjiler üzerine gidildikçe kendi etkisini arttıranlardandır. Bunun olmasını da sağlıklı hiçbir birey istemeyecektir.

Toz Şeker Büyüsü Konusu Hakkında
 • En çok gelen soruların başında olan toz şeker büyüsü ile zengin olmak konusu ne yazık ki havas ve ledün ilmi adı geçen bir başlık değildir. Birçok hadisede olduğu gibi burada da kişilerin kulaktan dolma bazı konulara inandıklarını görüyoruz. Bu tip konulara itibar etmeyiniz.
 • Söz konusu anlatımımız içinde geçen konular dışında bir tesiri henüz görülmemiştir. Ayrıca toz şekerin ya da küp şekerin kullanılması yine aynı anlatımımız içindeki amaçlar üzerine çalışma yapılırken bir fark oluşturmayacaktır. Şekerin şemasal görüntüsünden çok diğer etkenlere ve kurallara uyulup uyulmadığı önemlidir.

“Şeker Büyüsü Etkisi ve Yapılışı” için 8 yanıt

Biz evde saklayın dedikleri için işlemi çok farklı uyguladık. Hocam sizin yazınızda bambaşka şeyler yazıyo. Özel olarak gelicem yanınıza acaba o yanlış yapınca mı sonuç vermedi

Evet bu işlem için bende fark ettim çok fazla bilgi kirliliği var. Birçoğu da ne yazık ki gerçeği yansıtmıyor. Benim yazdığım bir detay pek yok. Sorularınız varsa arayabilir ya da Whatsapp ile yazabilirsiniz.

Hocam bizim de evde şeker büyüsü yapılmış dediler ama emin olamadık kime gititiysek yaşadığımız sıkıntılara çare de bulamadılar. Bir umut size geldik bize yardım edin ailem dağılıyor

Evde üstüne arapça yazılar olan şeker bulduk. Bu ne olabilir hocam şeker büyüsü bu şekilde yapılır mı?

Aslında şeker büyüsünde bir sürü olasılık var ama bu da mümkün tabi. Bana fotoğrafını gönderin lütfen bir değerlendirme yapalım.

Hocam şeker büyüsü gakkımda detay alabilir miyim bende birşwykeri araştırıykrum da bu konu ile ilgili

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir