Kategoriler
Aşk Büyüsü

Sarımsak Büyüsü

Sarımsak büyüsü büyü ilminde en çok adı geçen malzeme olarak dikkat çekmektedir. Her türlü büyü yapımı ve büyü bozma çalışmaları arasında ismini sıklıkla duyarsınız.

Sarımsak büyüsü ise başlı başına farklı bir işlemi aktarmaktadır. Ancak yapımı ve sonuçları açısından derin emek isteyen bu işlem için iyi bir ön hazırlık süreci geçirilmiş olmalıdır. Sarımsak büyüsü nasıl yapılır ve etkileri nedir şeklinde son zamanlarda çok fazla soru gelince en açıklayıcı ifadeler ile metnimizi sizlerle paylaşmak istedik.

Sarımsak Büyüsü Nasıl ve Neden Yapılır

Sarımsak Büyüsü Neden Yapılır

Sarımsak büyüsünün bir çok farklı amacı olabilir fakat genel perspektif ile incelediğimizde karşımıza tipik bir aşk büyüsü işlemi çıkacaktır. Genel olarak bir insanın kalbine aşkı düşürmek hedefi ile yapılır. Ancak söz konusu durumun diğer işlemlerden en büyük farkı “platonik aşk” duyulan kişi üzerinde bile etkilerinin olabilmesidir. Bu yüzden sarımsak büyüsünü tercih ederken içinde bulunduğunuz durumun işlemin kriterlerine gerçekten uyup uymadığına detaylı olarak bakılması gerekir.

 • Bazen havas ilminde işlemler bir hane halkına sıkıntı vermek üzere de planlanabilir. Daha önce evde büyü olduğu nasıl anlaşılır makalemizde belirttiğimiz gibi bazen bir aile üzerine şeytani uygulamalar yapılabilir.
 • Tüm aile sakinlerinin çeşitli kötü etkilere maruz kalması adına derin bir tılsım oluşturulur. Bu tılsım ev halkının üzerine kara bir bulut gibi çöker. Her birey bu etkiden nasibini alır ve çok farklı zararlar ortaya çıkar.
 • Tüm yönlendirme çalışmaları ile birlikte bireylerin her birine bir sıkıntı verilebilir. Bu gibi işlemlerin bozulması adına sarımsak büyüsü en etkili çözüm olur. Sarımsak büyüsü eve yapılan büyüleri yok edebilir. Aslında bir anlamda panzehir muamelesi görebilir. Sarımsak, büyü bozma metotları içinde en çok destek alınan çalışmalardandır. Sarımsağın bu etkisi zaman zaman filmlere bile konu olmuştur.

Sarımsak Büyüsü Nasıl Yapılır

Öncelikle amacımız genel kullanım olarak bahsettiğimiz aşk büyüsü etkilerini bir insana yansıtmak is o halde işlemin yapılma aşaması oldukça hassasiyet gerektirir. Bu işlem için önceden hazırlanmış malzemeler safran mürekkebi, ceylan derisi, 11 baş sarımsak, kokulu tütsüler ve horoz kanıdır. Bu malzemelerin yanında tütsülerin yanında yakılması gerekecek olan üzerklik tohumu ve adaçayı da tedarik edilir. Ayrıca kurşun dökülmesi gerekliliği ihtimaline karşın en az 5 tekrar dökülecek miktarda kurşun hazır edilir.

Evde Sarımsak Bulmak Ne Anlama Gelir

İşlemin yapılma zamanı genelde akşam ezanı saatleridir. Gün batımı ile birlikte bu uygulamanın hayata geçmesi en doğru zamanı tercih ettiğiniz anlamına gelir. Sarımsak büyüsü yapılış aşamasında sarımsakların kabukları soyulmaz. Safran mürekkebi ile aşık olunması istenen kişinin ismi ve özel bilgileri sarımsakların üzerine yazılır.

Her gün için bir baş sarımsak kullanılır. Sonrasında saman kağıtlara sarılıp horoz kanına bulanır. Üzerine özel baharatlardan oluşan bir karışım serpilir ve en son ceylan derisi üzerinde önceden çizilen sembollerin ortasına konur. Bazı durumlarda medyumlar beyaz kağıtlar kullanırlar ama saman kağıtlar daha kullanışlıdır.

Bu aşamadan sonra günlük olarak tekrar edilir. Her sabah işlem yapılacak olan mekanın enerji temizliği mevcut tütsü ve tohumlar ile yapılır. Her zaman pasif enerjilerden arındırılmış bir ortamda bu gibi havas ilmi çalışmaları hayata geçirilir. Aksi durumda sonuç alma ihtimalleri düşüşe geçer.

Sarımsak Büyüsünden Kullanılan Semboller
 • İşlemi yalnız başınıza yapmak oldukça büyük riskler barındıracaktır. Bu nedenle yalnız olmamaya mümkünse bir medyum ile birlikte hareket etmeye özen göstermek önemlidir. Yukarıda bahsedilen sarımsak büyüsü yapım aşaması yalnızca aşk tesiri için söz konusu olmaktadır. Bir büyü bozma kuralından bahsediyorsak o halde işlem daha farklı malzemeler içerecek ve süreçler de o minvalde uzayacaktır. Bu arada sarımsak büyüsü tutma süresi ne kadardır diye merak ediyorsanız 21 günlük bir kuluçka süresidir. Bu süreç içinde yapılan hamleler ile söz konusu enerji varlıklara sesleniş tamamlanmış ve sürecin icra aşaması başlamış demektir. Genel olarak işlemin başladığı andan kişi üzerinde enerji varlığın etkilerine binayen farklılıklar görülecektir.
 • Sarımsak büyüsü tarifi denince elbette farklı tarifler bulabilir ve medyumların kendilerine göre geliştirdikleri yöntemlere özellikle internet ortamında ulaşabilirsiniz. Fakat her işlemi tek tek deneme şansınız olmayacağı için en doğru kararı vermek durumundasınız. Bazı işlemlerin ikinci bir deneme şansı vermeyen türden olduğunu da unutmamalıyız. Ayrıca insanlar üzerinde sık sık bu işlemlerin yapılması çeşitli sağlık sorunlarına yol açabilir.

Evde Sarımsak Bulmak

Toplumumuzda en çok yaşanan durumların başında gelen ve insanları kuşkuya düşüren “evde sarımsak buldum ne yapacağım” konusu her zaman tehlike arz etmemektedir! Bu durum karşısında yapılması gereken birinci hamle bu sarımsağın oraya ev ahalisinden biri tarafından konulup konulmadığına bakılması olmalıdır.

Sarımsak Büyüsü Etkileri Nelerdir

Daha sonra eğer evdeki hiç kimse ile ilgisi olmadığına kanaat getirilirse ve emin olunursa o halde bir hocadan destek alınıp bakım yaptırılabilir. Genel olarak ilgisiz yerlerde çıkan sarımsak insanları huzursuz etse de kötü tesir ihtimali yüzdelik dilimde bakarsanız zayıftır. Tabi bu bizi bir rehavete itmemelidir. Her zaman bir medyuma bakım yaptırmak ve sık sık yaşadığımız yerin enerji temizliğini yapmak gerekir.

 • Evde sarımsak bulunduğunda bunun daha önceki ev sakinleri tarafından unutulduğu ihtimali olduğu gibi, size karşı kötü niyetli bir insan tarafından konulmuş olma ihtimali de vardır. Aklımıza dahi gelemeyecek tuhaf emeller güdülebilir. Bu yüzden bir miktar şüpheci olmakta fayda vardır.

Sarımsak Büyüsünün Amacı Nedir

Aslında yukarıda belirttiğimiz gibi esas amacı platonik aşkların bir sonuca ulaşmasını desteklemektir. Ama bahse konu ettiğimiz gibi farklı amaçlardan da söz edilir. Eğer büyü bozma mahiyetinde etki bekleniyorsa o halde kesinlikle bir uzmandan yardım alınarak yapılmalıdır. Büyü bozma ritüelleri hayli karışık ve zor işlemlerdir. Ayrıca belirli bir direnç ve transa girebilme kabiliyetleri gerektirir. Bu gibi fenomenleri tek başına uygulamak ölümcül sonuçlar doğurabilir.

 • Bu işlemin bazı temel tanımlarında sarımsağa iğne batırmak şeklinde bazı ültimatomlar görürsünüz. Bunlar birer komut niteliğindedir. Ancak bu şekilde bir işlem uygulaması kadim büyü kitaplarının hiç birinde yoktur. Bu yüzden her türlü işlemin içeriğini iyi analiz etmek ve kafamıza yatan akılcı yöntemlerle hayata geçirmek gerekir.
 • İğne kullanılarak yapılan işlemler iğne büyüsü olarak adlandırılır ve buradan o yazımıza da göz atabilirsiniz.
Sarımsak Ritüeli Yapanlar

Eğer evinde yaşarken oluşan sıkıntıların bir büyüden kaynaklandığını düşünen insanlardan bahsediyorsak o halde bu ritüeller sırası ile uygulanacaktır. Bir metot olarak ele aldığınızda büyü bozma konusunda en etkili silah sarımsaktır. Evin her köşesine asılacak olan bir baş sarımsak ve aynı hizada duvara sürülecek olan sirke ile birlikte bu ritüel yapılır. Hatta idrar sürmek bile bazen işe yarayabilir.

Sarımsak Büyüsü Sonuçları Nelerdir – Medyum Faik Hoca

Bu gereklilikler etkinin ne kadar büyük olduğu ile ilgili değişkenlik göstermektedir. Her ne kadar necis bazı malzemelerin şeytani işlemler için kullanıldığından dem vursak da bu ritüelde idrardan yardım alınabilir. Evin yeniden arındırılma işlemi için sarımsağın yanı sıra diğer materyallere de önem verilirse tam bir temizlik söz konusu olur. Öncesinde bu ritüelin size ve evinize uygunluğu test ettirilmelidir. Bu da ancak medyum şahıslar tarafından yapılan olan bakımlar neticesinde görülebilir.

 • Sarımsak ayrıca en çok sorulan şans ve kısmet açma işlemleri içinde yardım alınan en temel malzemedir. Ayrıca kısmet açma ile ilgili yazımızı yukarıdaki linke tıklayıp web sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.
Sarımsak ile Ayırma Büyüsü

Sarımsak ile yapılan büyülere ya da büyü bozma işlemlerine iki insanı ayıran etkisi var diyebilmemiz pek mümkün değildir. Ancak zaman zaman bahsettiğimiz, bir haneye yapılan büyü amacıyla sarımsak kullanıldıysa bir nebze haklılık payı olabilir. Fakat genel intiba olarak sarımsak büyüleri ayrılık getirmez. Ya beraberinde sevgi getirecektir ya da bir arınma. Bunların dışında bu tarz uygulamalar belki hüddam ilmi için geçerli olabilir. Fakat havas ilminde herhangi bir tanım yoktur.

Sarımsak Büyüsünün Bilinmeyen Tesirleri
 • Hüddam ilminde çeşitli dünya dışı enerji varlıklarla iletişime geçebilmek adına da sarımsak kullanımı yaygındır. Fakat bambaşka bir ilim çalışması olarak ele alınacağı için konumuzla ilgisi yoktur.
Sarımsak Büyüsü Sonuçları

İşlem ne tür bir amaç edinilirse o yönde yürütülecek olup kesin sonuçlar 21 gün içinde görülmelidir. Fakat durum sarımsak ile büyü bozma konusunu kapsıyorsa o halde bu süre uzar. Daha detaylı çalışmalar işin içine girer ve zamandan çok sonuç odaklı bir süreç başlar. Her iki durumda da uzman bir medyumdan yardım alınırsa en net bilgiler süreç içerisinde aktarılır.

 • Havas ve ledün ilmi hakkındaki tüm sorularınızı uzman medyum Faik hocaya dilediğiniz zaman iletebilir ve kendisinden faydalanabilirsiniz.

“Sarımsak Büyüsü” için 2 yanıt

Hocam evin balkonunda 3 diş zarımsak ğzerine yazılı kağıtlar buldum arapça gibi bi yazı. Sizce bu ne olabilir acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir