Kategoriler
Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Papaz Büyüsü

Şans-Baht-Kısmet Açma Büyüleri Nasıl Yapılır

Birçok eski ilmi ve tarihi kaynaklar insanın kendi şansını kendisinin yarattığını ve böylece yeni bir talihe ve hayırlı kısmetlere sahip olabildiğinden bahsederler. Bu yüzden bir çok insan şans büyüsü adı altında ve kısmet açma büyüleri olarak bilinen uygulamaları zaman içinde terkip etmişlerdir. Bunların büyük bir kısmı başarılı sonuçlar alıp olmak istedikleri yerlerde olunca bu yaygınlaşmış ve günümüzde havas ilminde kendisine yer bulmuştur. Şansı ve talihi açan büyüler şeklinde araştırılmış ve ortaya çok ilginç işlemler çıkmıştır.

Bu çalışmaların tümüne genel bir isim vermek gerekirse kısmet açma ve baht açma büyüleri demek belki doğru olabilir ama içeriğinde çok çeşitli ve birbirinden bağımsız ritüeller barındırdığı için net bir isim koymak doğru olmaz. Bunun yerine isimlere değil işlemlerin özel oluşuna dikkat edilmesi gerekir.

Şans ve Kısmet Açma Büyüleri Hakkında

Bu işlemlerin nihai amacı tüm çabaları rağmen bir türlü istediği yerde olamayan kişilerin bu başarıya nail olmalarıdır aslında. Bazen elinizden gelen her şeyi yapmanıza rağmen bir türlü istediğiniz sonuçları alamadığınızda bu tip uygulamalar dikkat çeker.

Örnek vermek gerekirse ticaret ile uğraşan bir insanın tüm çabalarına rağmen sürekli olarak para kaybetmesi ortada bir kısmetsizlik ya da bahtı kapalı bir durumun olduğunu gösterir. Bunun gibi örneklerden biri de yaşını başını almış olmasına rağmen bir türlü hayat arkadaşını bulamamış ve ne yaptıysa evlenmeyi ve aile kurmayı başaramamış insanların da faydalandıkları sayılabilir. Bir çok insan bunu çabasız bir şeylere sahip olmak durumu ile karıştırmaktadır. Fakat gerçek bu değildir. Tüm kısmet açma işlemleri adı altında yapılan çalışmalar aslında süregelen bir çabanın sonucunu değiştirmeye yöneliktir. Yani özetle durum bir tevekkülden ileri gelmektedir. Bu insanlar ellerinden geleni önce yapmak ile mükelleftir. Zaten medyum hocalar öncesinde sohbetler ile bu sorguyu yapacaklardır. Ayrıca bu işlem herkes için uygulanmaz. Bir de evlilik büyüsü işlemi ile karıştırılmamalıdır!

Bahtı Açan Dualar- Kısmet Açma Tılsımları

Şans ve Talih Açma Büyüleri – Kaos Teorisi

Aslında bu konuya günümüzde spiritüalist bakış açıları da eklenmiştir. Bir çok medyum danışanlarına kaos teorisinden bahseder. Bu bakış açısına göre evrende her şey birbirine bağlıdır. Bu demektir ki bulunduğunuz yerde yapacağınız bir hamle dünyanın öbür ucundaki bir kişiyi etkileyecektir. Bu kadar yoğun bağların bu denli karmaşık bir hal alması insanoğlu gibi aciz bir varlığında çoğu zaman çaresiz kalmasına neden olur. Bu yüzdendir ki evrenin sırrı ile bir ömür tüketen insanlar bile fazla sonuca ulaşamamışlardır. Belki de buna içinde bulunduğumuz yaşam süresi yetmemektedir.

Aslında en büyük dayanaklardan biri tüm bunlar olurken inançlı biri olarak yaşamaktır. İnançsız birinin düştüğü boşluğun yerine tercih edilmesi gereken durum, her türlü şans açma ve kısmet açma taleplerinde dua edip Allah’tan dileyenlerden olmak sonuca ulaşmanın en kestirme yoludur. Kulun kaderi çabalarına bağlıdır prensibi ile hareket ederek bir şeyi gerçekten istemek ve o yolda ibadet ve dualarımızı sürdürmeliyiz. Aksi takdirde istenilen noktaya ulaşmakta da uzun vadede kalıcı olamayacaktır. Ayrıca hiç bir niyet ortaya konmadan sahip olunan her şey kaybedilmeye de mahkumdur. Buna örnek olarak çevremizde bir sürü olay görmekteyiz. Haksız kazancın er ya da geç kaybedilmesi bilinen en net sonucudur.

Şans ve Para Getiren Tılsımlar

Şans Büyüleri Nasıl Yapılır

Bu tür uygulamalar kişilerin özel bilgileri ve o güne kadar ki hayat dengesi üzerinden yapılacak olan bakımlar ile belirlenir. Usulleri ve metotları kişiye özel olarak ele alınır. Ayrıca bu vesile ile uygulanan çalışmaların takibini yapmak ve sonuca ulaştırmak da daha kolay olur. Kısmet kapalılığı açma büyüsü gibi isimlerde alan bu tür uygulamaların yapılış tarzı birbirlerine benzerlik göstermediği için tek bir tarif uygun olmaz. Bir insanın talihinin gülmesini ve şansının yaver gitmesini sağlamanın yolu önce onu iyi tanımaktır. Hayatta ne gibi şeylerden etkilendiği ve mevcut duruma nasıl ulaştığı derin bir sohbet neticesinde öğrenilmelidir.

Şans ve Kısmet Açma Büyüsü Etkileri

Bazı durumlarda şans ve kısmet açma büyüleri yapmadan önce kişinin başka bir büyü ile kısmetinin bağlanmış olduğu görülür. Günümüzde düşman sahibi insanların özellikle şehir yaşantısı içinde bu yaraları aldığını görebiliyoruz. Hiç tahmin etmediği bir kişiden bir işlem görmüş ve her yeri bir şekilde bağlanmış olabilir. Bu gibi kişilerin öncesinde durumu farklı bir noktaya taşıması gerekir. Arınma olmadan bir kısmet açma uygulaması söz konusu olamaz.

Şans ve Para İçin Dualar ve Vefk Yazımı

Bu yüzden bahtı bir sebepten kapalı olan insanların baştan tespit edilmesi elzemdir. Aksi takdirde yapılacak olan tüm işlemler boşa gidebilir. Bu durumu ciddiye alıp başından sonuna kişi ile ilgilenilmesi gerekir. Ancak bu şekilde hayatın akışı bir miktar değiştirebilir. Kişi üzerindeki baskın enerjinin ve pasif-negatif tüm tılsımın çeşitli işlemlerle kaldırılması oldukça önemlidir. Bu yöntemleri de ancak uzman bir medyum nezaretinde gerçekleştirebilirsiniz.

Kısmet Açma Büyüsü ve Tılsımları Nasıl Hazırlanır
  • Örnek vermek gerekirse bir iş yerinde kazancı arttırmak için şans ve para büyüsü yaptırmak isteyen biri bunun için medyumun kendisine verdiği talimatlara uymalıdır. Sonrasında yazılacak olan vefk mutlaka iş yerinin uygun bir köşesine asılmalıdır. Bu asma işleminin nereye ve nasıl olacağı, ne kadar süre orada kalacağı gibi bilgilerse özel olarak verilmelidir. Bu tılsım yukarıdan aşağı doğru hareket edeceği için mutlaka yüksek bir noktaya konacaktır.
  • Bu detayın altında yatan en önemli vurgu kazancın helal olmasıdır. Günümüzde helal kazancı sağlamak da tartışmalı bir konudur. Kimi alimler herhangi bir bankanın kullanılmasını bile harama karışmak olarak nitelendirirken bazı bilginler bunun bir sorun olmayacağını söylemektedir. Ancak haksız kazanç sahipleri için herhangi bir çalışma yapmak hiç bir medyum için söz konusu olamaz, olmamalıdır.

Kısmet Açma Büyüsü ile Ne Beklenir

  1. Kişinin özel istekleri ve arzuları sırası ile zaman içinde yerine gelir. Kazanç beklentisi var ise kısa zamanda maddi kazancı artar. Bir ilişki ya da evlilik bekleyenlerin karşısına en uygun kişi çıkar. Kendisinin ruh eşi ile karşılaşması adına yapabilecekleri de verilecek olan çeşitli meditasyon eğitimleri sayesinde çözümlenir. Kişi nereye gideceğini ve nasıl biri ile tanışacağını kendi özeline yapacağı çalışmalar ile yine kendisi görecektir.
  2. Evlilik bağı kurmak isteyen ancak yaşı gelmesine rağmen bir türlü hayırlı kısmet bulamayanların da bahtını açtığı bilinen bir işlemdir. Bu sayede bir aile kurmak mümkün olabilir. Ayrıca hayırlı evlatlara sahip olmayı dilemek için de dualar işleme dahil edilir. Aslında bu işlemlerin ana temasında dua etmek yatar. Ancak bunu belirli bir ritüeller serisi şeklinde organize etmek medyumun yapacağı iştir.
  3. Bu işlemi bazen sağlık sorunlarından kurtulmak için de tasarladığını söyleyen medyumlar ortaya çıkabilmektedir. Bu gerçek bir bilgi değildir. Kısmet açma ve baht-şans açma çalışmaları kişilerin sağlık durumları ile ilgili bir işlem değildir. Bu bir şifacı hoca tekniği olabilir lakin bu işlem özelinde kendisine yer yoktur.
  4. Bu işlemi az önce uyardığımız gibi kötüye kullanmak-kullandırtmak isteyen insanları da sıklıkla etrafınızda görebilirsiniz. Bunların başında gelen taleplere örnek olarak kumarda şans büyüsünü söyleyebiliriz. Bu tip isteklere hiç bir rahmani medyum karşılık vermez.
  5. Şans ve uğur getiren dualar diye bir kavram da yoktur. Bunlar yalnızca tek bir dua nezdinde ele alınamazlar. Bir seridir ve havas ilmi bu duruma geniş yer ayırmıştır. Daha detaylı bilgi almak için Faik Hocayı dilediğiniz zaman arayabilir ve tüm merak ettiklerinizi kendisine iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir