Kategoriler
Aşk Büyüsü Papaz Büyüsü

Şahmeran Duası ile 24 Saatte Etkili Sonuçlar

Şahmeran Duası dilek ve hacetler söz konusu olduğunda en çok talep gören ve adından en çok bahsedilen duadır. Havas ilminde arzuların ne kadar ileri gidebildiğini ve insan isteklerinin sınırlarının olmadığını zaman zaman anlatımlarımızda görüyorsunuz. Hayatın içinde bu kadar büyük farklar yaratabilmek bazen isteklerimizi kendimize çekebilmemiz için en büyük yardımcımız şahmeran duasıdır.

 • Bu dua ile kısa süreler içinde en imkansız görünen isteklerin bile hayata geçebildiği görülmüştür. Yazımızda Arapça ve Türkçe olarak da okunabilen “şahmeran duası” ne için okunur, Şahmeran duasının fazileti nedir gibi merak ettiğiniz tüm sorulara Allah’ın izniyle cevaplar bulacaksınız.

Şahmeran Duası Nedir

Bu duayı tanımlamadan önce telaffuz sırasında “şahmaran” demekten kaçınmak gerekir. Kelime olarak benzer olduğu için bu hataya sık düşülmektedir. Fakat şahmaran şeklinde telaffuz “yılanların şahı” anlamını taşır. Bu da işlemi bambaşka bir yöne döndürür. Aslında Bu anlamı ile yapılan bazı büyülerde vardır ancak biz işlemin tamamen dua kısmı ile ilgili bilgiler vermekteyiz.

Şahmeran Duasının Faziletleri Nelerdir
 • Öte yandan tavsiye ettiğimiz kullanım şekli ile Şah kelimesi “iyi ve doğru” anlamı taşırken meran kelimesi “insanlar” anlamına gelir. Yani bu dualara “iyi insanların duaları” ismi verilir.

Şahmeran duası insanların genel olarak sevgi ve aşk gibi hisler ile birlikte ilişki içerikleri taleplerinin hayata geçmesi adına belirli ritüeller eşliğinde okuyup yardım umdukları bir çalışmadır.

Şahmeran Duası Kuran’ı Kerim içinde yer almaz. Zaten bu yüzden de farklı alimler konuya değişik yaklaşımlar getirmişlerdir. Bir kısmına göre şahmeran duası okumak büyü ilmini davet edip günaha girmek olarak nitelendirilirken bir kısım alim içinse durum çok daha masum bir noktadadır. Dualar ile istenen her şeyin makbul olduğunu savunan ve şeytani işlemlere girişmedikçe bir sakınca olmadığını da aktaran çok sayıda görüş bulmak da mümkündür. Burada en önemli unsur kişinin niyetleri ve hedef alınan kişi ya da olay üzerindeki nüfuzlarıdır.

 • Bu dua bir süreklilik esasına göre okunur. Yani talep ne ise ona göre bir tavır takılınır. Örneğin evlilik için şahmeran duası okumaktan bahsediyorsak 3 gün boyunca 41 kez okunacak olan dua, bir cin ya da farklı bir varlık musallatından korunmak için uygulanacak ise o halde 7 gün boyunca 21 kez okunacaktır. Bu dua ile talep edilecek her durum için ayrı bir süreç ayırılması gerekir. Bunların detaylarını konu ile ilgili bir medyum hoca basitçe aktarabilir.
 • Ayrıca sirkeli su ile çeşitli işlemlerin konu ile ilgisi vardır. En çok sorulan soruların başında gelen şahmeran duası büyü müdür konusu ise hangi işlem içinde okunduğu ile ilgilidir. Bunun gibi çok sayıda farklı tarifleri bu duadan yardım alınan işlemler nazarında bulabilirsiniz. Ancak değerinin ve durumunun ne olacağını bir medyum ile iletişime geçerek ve yalnızca danışarak öğrenebilirsiniz.

*** Evlilik Büyüsü ile ilgili yazımıza buradan göz atabilirsiniz.

Şahmeran Duası Neden ve Nasıl Okunur

Şahmeran Duası Hangi Durumlarda Okunur ve Faziletleri Nelerdir

 1. Mutlu ve huzurlu bir ömür yaşamak için bu dua rahatlıkla periyodik olarak okunabilir. Sağlıklı bir ömür geçirmenin yolunun bu duadan geçtiğine inanan insanların sayısı hiç de az değildir.
 2. Hayırlı ve uğurlu kısmet için aynı zamanda bereket için ve sağlık için yardım istenirken okunabilir. Bereketli olan her şeyin çoğalacağı ve herkese yeteceği inancı da mevcuttur.
 3. Kısmet ve baht açmak için günlük 41 kez okunduğu bilinir. Bu durumda fayda gören insanların yaptıkları objektif yorumları sitemizin soru-cevap-yorumlar bölümünden görebilirsiniz.

*** Kısmet ve Baht Açma İşlemleri ile ilgili yazımıza buradan bakabilirsiniz. En detaylı bilgileri oradan da edinebilirsiniz.

 1. Nazardan korunmak da en çok yardım alınan uygulamaların başında gelir. Şahmeran duasının görünmez bir tılsım oluşturarak kişiyi büyük bir koruma çemberinin içine aldığı bilinir. Bu inanç ile okunup bu anlamda bir yardım da talep edilebilir. Aynı zamanda yanına eklenecek çeşitli dualar ile farklı işlemler de oluşturulduğu havas ilmi içinde görülmektedir.
 2. Özellikle ticaret ile uğraşanların satamadığı mallarını bu sayede satabildikleri bilinir. 10 gün boyunca akşam ezanında sonra 33 kez okunacak olan şahmeran duası bu malın en kısa sürede alıcı bulmasına imkan tanıyacaktır.
 3. Bir insanın sevgi ya da aşk duyması talep ediliyorsa o vakit yardım alınan duaların başında gelir. Bir insanın gönlüne aşkı düşürmek ve onun için belirgin olmak amacı güdülüyorsa o halde 21 günlük şahmeran duası ritüelini uygulaması gerekir.
 4. İnsanların gözüne iyi görünmek için şirinlik muskası hazırlarken de bu duadan yardım alınır. Bu şekilde kişi sosyal hayatında her zaman bir adım önde olur. İş yerinde başarısı artar ve gıpta edilen bir kişi konumuna gelir. Kısa sürede kariyeri yükselişe geçer.

 1. Eşler arasındaki muhabbetin artması yönünde bir talep var ise o zaman da gün aşırı 11 kez okunmalıdır. Bu aralıkları da uzman bir medyum ayarlamalıdır.
 2. Diğer tüm istekler ve hacetler içinse medyumlara danışıp bir çalışma bülteni oluşturmak daha doğru olur. Amaca uygun olarak çalışma içeriği oluşturmak sonuca daha kolay ulaşmaya yarayacaktır.
 3. Şahmeran Duası okumaya başlamadan önce işlemlerin mutlaka Cuma günü başlamasına özen gösterin. Cuma günleri işlemlere başlamadan önce yüzünüzü kıbleye dönün ve 3 kez Euzü Besmele çekin.
 4. Tüm iç rahatlığınızla ve arınma duygularınız eşliğinde sakin ve loş bir ortamda bulunun. Bu uygulamada yalnızca ağzımızla telaffuz ettiğimiz kelimeler değil, gönülden dilediğimiz ve beynimizin çekim gücünü kullandığımız durum büyük önem taşıyacaktır.
 • Bu yüzden acele etmeden dingin ve sakin bir ruh hali içinde dualar edilmelidir. Ayrıca dua sırasında gözlerin kapalı olması ve niyet edilen durumun adeta bir kopyasını kafamızda yaşatıp, gerçekten olmuş hissiyatını oluşturmak önemlidir. Bu sayede zihnimizin çekim gücünü arttıracak ve isteklerimiz daha kolay önümüze çıkmasına olanak tanımış oluruz.

“Şahmeran Duası ile 24 Saatte Etkili Sonuçlar” için 2 yanıt

Ben bu dua ile hayatı değilenlerdenim şiddetle tavsiye ederim zaten kaybedecek bir şeyiniz de yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir