Kategoriler
Bağlama Büyüsü

Sadakat Büyüsü

Günümüzde özellikle evlilik kurumu içinde sadakatin önemini bilmeyen yoktur. Sadakat büyüsü de tam olarak bu durumlar içinde adından bahsettiren bir havas çalışmasıdır. Aslında yalnızca evlilik demekte yanlış olur ikili ilişkilerin ve duygu barındıran her türlü irtibatın içinde sadakat şarttır. Ancak bunu başaramayan ya da zaman içinde yitiren insan sayısı da layığından çoktur. Bunu da genel olarak “erkeğin eşini aldatması” şeklinde lanse ettikleri için kadınların etkilendiği bir durumun daha yaygın olduğu algısı vardır.

Bu bakımdan kadınlar daha mağdur gibi algılansa da aslında kadın da erkek de aynı ölçüde bu sadakatsizlikten şikayetçidir. Zaten bir süre sonra çekilmez hal alan bu durum yüzünden hemen akabinde medyumların kapıları bir sadakat büyüsü talebi ile aşındırılır.

Aslında bu çalışmanın ismini farklı da koyabilirsiniz yani sadakati sağlayan ve ikili ilişkilerde güven unsurunun altını derin olarak çizen her türlü çalışma bu ismi alır. Amaç, bu tip işlemlerde beraber olan çiftler başta olmak üzere iki insanı birbirlerine karşı tam ve sonsuz güven ile yaklaşmalarını sağlamaktır. Bu da biraz zaman ve sabır nihayetinde uygulanacak bir dizi ritüel ile mümkün olabilir.

Sadakat Büyüsü Sonuçları Nelerdir Faik Hoca Aktarıyor

Toplumsal algı yönünden inceleme yapacak olursanız eşleri birbirine bağlama büyüsü şeklinde de telaffuz edildiğini görebilirsiniz. Zaten sadakat kelime anlamı olarak “bağlı olmak” ve “bağlı kalmak” nüanslarını ortaya çıkartır. Bu nedenle işlemlerin içeriği bir miktar değişse de amaç genel anlamda bir insanı eşine bağlamak olacaktır.

Son zamanlarda sadakat büyüsü nasıl yapılır ya da neden yapılır gibi sorular sorulmaya ve insanlar gizli ilimler konusuna gereğinden fazla ilgi duymaya başladı  Bizlerinde kapıları bu gibi işlemlerin detaylarını merak edenler ile aşındırılıyor. Bu bağlamda sizlere genel bir pencereden bu işlem hakkında bilgi vermek istedik. Elbette her soruya yanıt olamaz ancak detaylı ilgilenenler için şu yazımıza göz atmalarını “bağlama büyüsü” ya da Faik hocamıza şu sayfa üzerinden ulaşmalarını tavsiye edebiliriz. “İletişim”…

Sadakat Büyüsü Nasıl Yapılır / faikhoca.com
  • Yukarıda renkli olarak verdiğimiz bağlantıları kullanarak Faik hocanın kendisinden en etkin bilgileri alabilirsiniz. Burada verilecek tanımları amatör ellerin eline geçmesinden ötürü doğru bulmuyoruz. Zaten genel anlamda sitemiz üzerinden büyü tanımlarını açıkça yapmamaktan yanayız. Bu durum bilgi kirliliğinin bu kadar yoğun olduğu ortamlardan insanları yanlış yönlendirmekten çekindiğimiz içindir.
Sadakat Büyüsü Etkileri Nelerdir

Sadakat Büyüsü Etkileri

  1. Aldattığı düşünülen eşin cinsel ve ruhsal tüm güdüleri bağlanacak olup, bu tesirler neticesinde ailesine ve evine sahip çıkan bambaşka bir karaktere bürünecektir. 14 günlük bir süreç tüm belirtilerin ortaya çıkması ve sonlanması adına son derece yeterlidir.
  2. Kullanılan yoğun enerji çalışmaları neticesinde kişinin kafasında tüm farklı isimler ve yerler kaybolur. Bu sayede evine ve eşine bağlılığı zirve noktasına çıkar. Sosyal ortamlardan kopamayanlar için iyi bir çözüm olan sadakat büyüsü kişinin iradesine bağlı olarak etkilerini çok daha kolay ortaya çıkartabilir.
  3. Evlilik kurumu içinde ya da bir ilişki içindeki çiftlerden birinin dış uyaranlardan çok etkilendiği durumlarda bunun önüne geçilir. Bir arkadaş ortamı bu konuya örnek gösterilebilir. Hiç bir zaman arkadaşlarını kıramayan ve sürekli birilerinin maniple etmesi ile kendisine – ailesine zarar veren bireyler sadakat büyüsü ritüelleri ile bambaşka bir duruma kısa sürede evrilebilir.
  4. O güne kadar söylenmiş yalanlar bir dizi düzeltme sürecine girer. Artık bu etki altına girmiş kişinin beynindeki yalan mekanizması çalışmaz. Zaten işlemdeki yoğun enerji yükü ile bu bölge çalışamayacak hale getirilir. Bu yoğun enerjiler kişinin benliğinin ortaya dökülmesine ve bunun da ancak ailesinin önünde olmasına olanak tanır.
  5. Anadolu’da yapılan sadakat büyüleri büyük ölçüde ailelerin birlik, beraberlik ve bütünlüğünü koruma konusunda sık sık yardım alınan çalışmalardandır.

Saydığımız etkiler arttırılabilir tabi ki ancak etkilerin yanı sıra kişinin fiziksel ve ruhsal dönüşümü de kontrol altında olmalıdır. Bu yüzden işlemlerin süreleri ve yapım aşamaları iyi organize edilmelidir. Ancak uzman bir medyum tarafından yapılan ve amacı ne yönde olursa olsun iyi uygulanmış bir sadakat büyüsü çalışması sonuç verecektir. Aksi takdirde herhangi bir değişim görememek normal sayılır. Bu yüzden medyumun vereceği talimatlara birebir riayet edilmelidir.

Sadakat Büyüsü Tarifi

Aslında sadakat büyüsünün net bir tarifi yoktur. Zaman, mekan ve kişi üçlemine göre ayrıca edinilen hedef çizgisine göre hal ve tavırlar belirlenecektir.

Sadakat Büyüsü Sonuçları Anlatılıyor

Bu bağlamda yukarıda adını verdiğimiz bağlama büyüsü yazımızdan alacağınız bilgiler size sadakat büyüsü kavramı hakkında da büyük yardım sağlayacaktır. Ancak işlemin daha net ve detay içeren başlıkları için sorularınız var ise Faik hocadan günün her saati bilgi isteyebilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm sorularınız için Faik hoca gibi havas uzmanları ile iletişime geçmek her zaman menfaatinize olacaktır. Aksi takdirde bu kirli bilgi cenderesinde bir sonuca ulaşmanız oldukça zor olacaktır.

“Sadakat Büyüsü” için 2 yanıt

Eşimin eve daha bağlı hale gelmesi nasıl mümkün olabilir hocam gözü hep dışarda
bıktırdı bezdirdi beni artık nasıl yapsak das bu adamı eve bağlasak acaba.

Medine daha öncede konuşmuştuk seninle biliyorsun. Durumların zor ama bence elimizden geleni yapmaya çalışalım.
Sana önerdiklerimi bir düşün beni ara lütfen. Allah’a emanet ol.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir