Kategoriler
Bağlama Büyüsü Papaz Büyüsü

Saç Büyüsü

Saç büyüsü konusunda bilinmeyen sayısız detay vardır ancak kabaca işlemin tarifini isteyen ve bu işlemin etkilerini merak eden kişi sayısı hiç de az değildir. Saç büyüsü öncelikle Orta Doğu toplumunda ve Asya’da tarih boyunca uygulanmış iki form ile dikkat çeken bir çalışmadır.

Bunlardan birincisi 7 tel saç büyüsü diğeri ise düğümlü saç büyüleri olarak öne çıkmaktadır. Aslında bir üçüncü olarak işlem taraklı saç büyüleri ismi ile de görülebilmektedir. Bu bahse konu işlemler kadına yapılan saç büyüsü ve erkeğe yapılan saç büyüsü gibi uygulamaları olan çalışmalardır. Duruma uygunluğa göre seçim yapılır.

Saç Büyüsü Nasıl Yapılır – Etkileri Nedir

Saç büyüsünde kişinin altına girmesi istenen etkinin önemi son derece büyüktür ve bunun hazırlanma süreci de medyumlara hangi yöntemin ortaya konulacağı yönünde geniş bir fikir oluşturacaktır.

Saç büyüsü hem kadına hem de erkeğe yapılabilir. Bu sayede kişinin her türlü tılsım etkisi altına girmesi bir takım beraberinde uygulanacak olan çalışmalar ile gerçekleşmektedir. Eskiden beri genel olarak erkekleri bağlama büyüsü amacıyla kullanılsa da saç büyüsü kadınlar için de çok etkili sonuçlar veren ve kadını da eve bağlamanın gerektiği durumlarda kullanılan bir çalışmadır. Kadın saçının temini genel olarak erkeğinden zor olduğu için ki bu süreci kişinin haberi olmadan geçmek gerekir, bu nedenle genel olarak erkeklere uygulanıyormuş gibi bir algı oluşmuştur. Ancak kadınları üzerindeki etkileri de bugüne kadar defalarca kanıtlanmıştır.

Saç Büyüsü Neden Yapılır

Saç büyüsünün kişiye göre farklı etkileri olabilmektedir. Bağlama büyüsü adı altında inceleniyor olsa da aslında durum daha farklı yerlere de uzanır. Bir çok etkiyi işlem için görmek o minvalde çalışıldığı takdirde mümkündür. Bu durum şeytani bir zarar verme tılsımına ya da bir insanı hayattan soyutlayıp, yalnız bırakıp psikolojinin bozulması amacına kadar uzanabilir. İşlemi yapacak olan kişinin gözünü ne kadar kararttığı ile ilgili olarak bazen ölüm büyülerinde bile saç kullanımı görülmektedir. Saç insanın DNA’sına ilişkin en önemli ve hafif parça olarak tanımlanır. Bu parçanın da havas ilminde yer bulması kişinin kendisi yerine kullanılmasının önünü açacaktır. Bazı özel malzemeleri kişi yerine koymak muska yazımlarında çok önemlidir.

Saç Büyüsü Tılsım Görselidir – Medyum Faik Hoca

Yapılma aşaması geçilirken en önemli nokta işlemi yaparken tarak kullanılıp kullanılmadığıdır. Bazı durumlarda tarak bu işlem içinde kişisel bir eşya olarak tanımlanacak olup kesinlikle yer bulması istenecektir. O halde işlemin zamansal kavramı da sonuç bekleme ritüelleri de değişkenlik gösterir. İşlem en çok bu noktada hassasiyet gösterecektir. Tarak ile yapılan saç büyüleri diye ayrı bir başlık olarak bilinir ve uygulamada kendisine geniş yer bulur.

Saç Büyüsü Ne Zaman Etki Eder

Saç Büyüsü Nasıl Yapılır

Genel olarak bir iplikten oluşturulan yumak içerisinde kişinin saç teli güzelce yerleştirilir. Bu 7 günlük bir okuma zamanını içine alınır. Bu yumak üzerine her gün bir takım tılsımlar yazılır ve söylenir. Kişinin resmi de yumağın içine konur. Her gün belirli bir çizelge izlenerek işlemin yürümesi sağlanır.

Saç Büyüsünde Sonuçlar Nelerdir
  • Eş zamanlı olarak kişiye yedirme içirme yapılabiliyor ise işlemin kuvvetini arttıran bir etki olacağı için bu imkanın olup olmadığı da iyice tespit edilmelidir. Saç büyüsü yapılırken 7 günlük süreç geçildiğinde işlemin yönlendirme ve sözlü vekalet kısmına geçilir. Sözlü vekalet ancak uzaktan yapılan büyüler söz konusu olduğunda gündeme gelir. 
  • Bu durumda medyuma danışan kişi tüm talep ve dileklerini iletmek ile yükümlüdür. Eğer bir hüddam kullanılıyorsa ki çoğu işlemde uygulanır o halde ona kulak vermesi gereken taleplerin iletilir. Bu sayede kişi yaklaşık 15 günlük bir süreç içinde tamamiyle etki altına alınacaktır.
  • Bazı medyumlar işlemin son safhasında 3 günlük bir tuz aşamasından bahsederler. Bu yumağın tuzlanmasına önem verirler. Ancak bugüne kadar ki deneyimler aslında bunun çok ciddi bir anlam ifade etmediğini göstermiştir. Bu yüzden yapılmasına gerek yoktur. Biraz isteğe ve medyum hocanın alışkanlıklarına bağlı olarak uygulanmaktadır. Geleneksel bir yöntem olarak kabul edilebilir.
  • Altını çizmek istediğimiz diğer bir konu ise evde saç bulmak hususudur. Bu konu özelinde de her bulunan saç büyü anlamına gelmez. Bu konu maniple edilmeye müsait olduğu için evde bulunan her saça büyü anlamları yükleyen kimseleri dikkate almayınız. Saç büyüsü ortalığa saçılan saçlar ile yapılan bir işlem değildir. Bu oldukça ciddi bir gizlilik, nizam ve intizam eşliğinde hayata geçirilir.
  • Saç büyüsü ile ayırma büyüsü yapılabildiği konusunda da çok fazla soru almıştık. Yeri gelmişken açıklık getirmekte fayda vardır ki evet ayırma işlemleri kişinin durumunu çeşitli yaptırımlar ile bozmak suretiyle gerçekleşebilir. Bir insandan ayırmak için kişiye bu tür işlemler uygulanabilir. Evli çiftleri ayırmak için saç büyüsü yapıldığını duyarsanız ya da görürseniz büyük ihtimalle doğruluk payı vardır.
  • Son olarak evde saç büyüsü nasıl yapılır konusuna gelecek olursak kesin bir dille belirtmek şarttır ki evde büyü yapılmaz! Bu tür işlemleri evde denemek son derece tehlikeli sonuçlara varabilir. Bir uzmandan yardım almak her zaman birinci tercih olmalıdır. Yardım almaktan kasıt ise asla büyü yaptırmaya teşvik değil yapılan bir işlemin bozma düşüncesi olmalıdır.

Saç Büyüsü Bozma İşlemi

Bu işlemi bozmak neredeyse imkansızdır. Ama kifayetli bir çalışma ve prensip sahibi bir medyumun yönetiminde; Birinci bozma yöntemi olarak etki altına giren kişiye bakımlar yaparak işlemin hangi yollar izlenerek uygulandığı bulmak gelebilir.

İkinci olarak ise saç büyüsü yapan medyumu bulmak gerekir. Eğer bu işlem sonucunda imha edilen ya da bir yerlere gömülen bir işlem olarak yapıldıysa o halde gerçekten çok zor bir saç büyüsü bozma konusundan bahsediyoruz demektir. Ancak daha basit tılsımlar ile işlemin yüzde yüzlük etkisinden bahsetmiyorsak, bir nebze olsun şansımız olabilir. Bunlar ancak kişinin özel bakımları ve duru-görü yöntemleri sayesinde açıklanabilir. Herkese bakım da yapılamayacak olduğu için tamamen özel bir durum olarak muamele göstermek lazım gelir. İşlem bozulabilir ise çalışılır eğer çok zaman geçmiş ve artık ihtimal çok az ise medyumlar bu sorumluluk altına girmezler.,

Saç Büyüsü Bilinen En Tehlikeli Bağlama Büyülerindendir.

Saç Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir

İşlem güçlü bağlama büyüsü etkileri yaratacağı için 15 günün sonunda tamamiyle kişiyi tesir altına alır. Artık yeni düzenine geçecek olan kişide bir anti-sosyal durum birincil olarak gözlemlenir. Akabinde kişinin daha fazla melankolik durumlara düşmesi hatta içki ve sigaraya başlaması bile görülür. Biraz iradenin durumu ile ilgili olsa da kişiler genellikle bu geçiş sürecini başka biri gibi davranarak atlatırlar. Eğer yakın bir gözlem altında değilse kısa sürede etkisini gösteren saç büyüsünün yapıldığını kimse anlamaz. Bu da aslında uzun vadede hiç bir zaman bozulamayacağı anlamına gelir. Bu tür etkiler de insan üzerinde kalıcı hasarlar oluşturabilir. Belirli bir yaşın üzerindeki kişilerde içe kapanma ve kötü alışkanlıklar bedenin kaldıramayacağı kadar ağır olacağından sonuç yazımızın bir bölümünden bahsettiğimiz gibi ölüm büyüsü kulvarından bile bahsettirebilir. Bu tür etkiler oldukça tehlikelidir. Saç büyüsü işlemi genel intiba olarak zaten oldukça tehlikeli bir büyüdür.

Saç Büyüsü Tehlikeli Midir

Kişiyi son derece büyük ve farklı bir etki altına alan her işlem aslında tehlikelidir. Cinler yardımı ile yapıldığında bambaşka biri ile karşı karşıya kalacağınız için  tehlikeli ve bir o kadar da şeytanidir. Bu yüzden saç büyüsünü medyumlar bazen danışan kişilere daha optimist anlatırlar. Yani daha ılımlı ve sık uygulanan bir işlemmiş gibi ve sanki tek çarenin bu uygulama olduğu ifadesini yerleştirmek gibi bir amaç güdebilirler. Bu gibi durumlarda her zaman farklı bir insana daha danışmak ve çok fikir aldıktan sonra karar vermek daha doğru olacaktır.

  • Evde saç büyüsü tarifi verip amatör olarak bu işle ilgilenen insanlar ateş ile saç büyüsü yapmak gibi bir tanım getirilebilmektedir. Bu da yine uzak durulması gereken bir işlemdir. Ateş ile yapılan büyüler farklı bir konu olmak ile beraber uygulayan kişinin bu tehlikenin farkında olmadığının da adeta resmi olur.
Medyumların Saç Büyüsü Yapması

Genel olarak tarife uygun olsa da saç kılı ile büyü yapmak gibi farklı tanımlarda getirilmektedir. Ama her zaman için böyle bir işlem hakkında önceden bir uzman medyumdan fikir almak ve daha önceki deneyimleri hakkında bilgi istemek önemlidir. Hiç kimse kafasına göre bu işlemi bilhassa internet gibi bilgi kirliliğinin zirvede olduğu ortamlardan edindiği bilgiler ile uygulayamaz. Buna oldukça dikkat edilmesi gerekir. İşlemi yapabilen de bozabilen de medyumlardır. Bu da onların hangi amaca hizmet ettiklerine göre kategorize edildikleri anlamına gelir.

Saç Büyüsü Neden ve Nasıl İcra Edilir

Rahmani olarak çalışan medyumlar tamamen bu işlemi bozma ve kişileri normal hayatlarına kavuşturmak üzerine çalışmalar yaparken, şeytani olarak çalışan büyücüler ise durumun daha kötü olmasına uğraşırlar. İnsan iradesini esir almanın vebalini ve özgür iradeye olan müdahalenin ne anlama geldiğini önemsemezler. Bu yüzden dikkatli kararlar vermek gerekir. Bunca büyük vebali almamak adına daha insanı ve etik uygulamaların da olduğunu unutmamak önemlidir.

“Saç Büyüsü” için 2 yanıt

Evde bi tutam saç buldum, bu saçların kime ait olduğunu bilmiyorum. Hocam benim saçım kısa bunlar uzun. Birisi koymuş olabilir mi büyü mü yapıldı acaba bize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir