Kategoriler
Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü

Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü insan hayatını birinci dereceden tehdit eden, o güne kadar olan düzenini alt üst eden bir ledün ilmi konusudur. Bir insanı hasta etmek ve yatağa düşürmek adına kullanılan en eski büyü yöntemlerinden biridir. Ayrıca yalnızca bunu yapmak ile kalmayıp sahip olduğu tüm değerleri ve kişileri de kaybetmesine olanak tanıyan şeytani tasarlanmış ve toplumda çok sık uygulanan da bir işlemdir.

Sabun büyüsüne maruz kalan kişideki en büyük belirti hızla değişen fiziksel ve psikolojik durumudur. Bu durum karşısında inanılmaz bir çaresizlik ve boşluk yaşanır. Sabun ile yapılan tüm büyüler eşya ilmi olarak bildiğimiz ledün ilmi kapsamında planlanır. Bu gibi bir işlem ancak şeytani planlamalar yapan ve kişinin tüm hayatını hedef alan insanlar tarafından yapılır. Çok ironiktir ki bu kişiler genel olarak yakın çevreden hatta aileden bile olabilmektedir. Bazen hiç tahmin edilmeyen yakın insanlar bu gibi kötü emellere girişebilmektedirler.

Sabun Büyüsü Etkileri – Medyum Faik Hoca

Medyumlar genel anlamda sabun büyüsü işlemi söz konusu olunca her zaman temkinli davranırlar. Bu bağlamda işlemi yapmaktan kaçınan çok kişi görürsünüz. Çünkü sabun büyüsü yapan kişiyi de etkiler ve yarattığı manevi etkileri atlatmak da uzun sürecektir. Bu yüzden medyumların asli görevi bu etki altına giren kişileri oradan almak, kurtarmaktır. Buna da sabun büyüsünü bozmak denir.

Ancak belirli şartlar istisnalar olabilmektedir. Sonuçta ilmi ticari olarak algılayan ve bazı tekliflere açık halde bulunan kişiler için bozmak yerine yapmak da mümkün olabilmektedir. Sizlere düşen ise önlem almak ve dikkatli olmaktadır. Bu dikkatinizi size en yakın kimselerden başlayarak en uzak ihtimalleri de içine alacak şekilde kullanmalısınız. Yazımız içinde sabun büyüsüne dair pek çok bilgi bulabileceksiniz.

Toprağa Gömülen Sabun Büyüsü

En çok kötü etki hangi tür uygulanışın içinde bulunur şeklinde bir soru varsa kafanızda bunu bilmeniz gerekir. Bir sabun büyüsü işlem sonunda toprağa gömülür ise bu kişiye yapılacak en büyük kötülüğün sembolü olur. Diğer uygulamaların en çok bilineni “sabun eritme büyüsü” adı altında olan ve sabunun eritilmesini bir sembol edip, tılsımlar aracılığıyla aslında kişinin ruhani ve bedensel her yanını eriten işlemdir.

Fakat sabunu bu şekilde değil de bir toprağa gömmek suretiyle uygulamaya dahil ederseniz o zaman kişinin kurtulma şansı da kalmaz. Bu yüzden toprağa gömülen her uygulama gibi insanları en çok çaresiz bırakan sonuçları yaratmış olur.

Sabun Büyüsünde Belirtiler Nasıl Görülür
 • Sabun büyüsü internet ortamında çokça anlatılmaktadır. Fakat bulabileceğiniz “sabun büyüsü izle” ya da “evde sabun büyüsü yaptık” gibi başlıklar altındaki hiç birşey gerçeği yansıtmamaktadır. Bu nedenle asla bir uzmana danışmadan ve bu uygulamalar konusunda tecrübe sahibi insanlar ile konuşmadan benzer çalışmalar yapmaya kalkmayın. Bu işlem basit aşk büyüleri kapsamında incelenmez. Hitap edeceğiniz Hüddamlar ve Cinler kontrol altına alamayacağınız kadar kuvvetli olabilirler. Bu yüzden asla tek başınıza buna benzer şeyleri denemeyiniz.
 • Önemli Not : Bu işlemin bağlama büyüsü ile ilişkili bazı alternatif anlatımlarında olduğunu görebilirsiniz. Bu da yanlış bir bilgidir. Bu işlem asla bir bağlama büyüsü içeriğine dahil değildir. Son derece farklı ve kült bir işlemdir. Bu yüzden detaylı olarak sizlere aktarıyoruz.

Sabun Büyüsünün İğne Büyüsü ile İlgisi

Genel olarak çok sorulan ve internet ortamında da çok aratılan bir başlık olarak iğne büyüsünü farklı bir yazıda ele almıştık. Ancak sabun büyüsü ile ilgili olan kısımları çok merak ediliyor. İki işlemi birbirinden ayırmak çok önemlidir.

Tam da bu noktada aslında işlem uygulanışı açısında beraber kullanılan iki materyal oldukları için aynı etkilere sahiplermiş gibi görünürler. Bu yüzden işlemin uygulanışı sırasında adı geçen iğne kafaları karıştırır. Fakat bu durum gerçeği yansıtmaz. İğne büyüsünün tesirleri ile sabun büyüsünün etkileri çok farklıdır. Bunları asla aynı kavram içinde düşünmeyiniz. Benzer olan tek yan malzeme mahiyetinde işlem içinde iğnenin adının geçmesidir.

Sabun Büyüsü Sonuçları Nelerdir

Sabun büyüsü işlemlerine bazı eski kitaplar “Lanet ve Ölüm Büyüleri” gibi isimlerde takabilirler. Gizli ilimler hazinesini inceleyen pek çok insan bu ara başlıkları da görmüştür. Hatta İlm-i Ledün kitabesinde de adı geçer. Bu kısmen doğrudur. Kişinin fiziksel ve ruhsal açıdan hızlı bir şekilde erimesine şahit olmak bizlere ölümcül bir sıkıntının varlığını gösterir. Bu bağlamda uygulanışı bu kadar meşakkatli olan bir işlemin neden tercih edildiğini tahmin edebilirsiniz. Genel olarak tamamen nefsi ve insanı hırslar ile ya da bir anlık kızgınlıkla insanlar bu işleme başvururlar.

%90 gibi büyük bir oranda ise pişmanlık olur. Kişinin geleceği durumu önceden kestiremeyen ve gözlerini intikam hırsı bürümüş kişiler son aşamaya gelindiğinde pişman olurlar ama son pişmanlık fayda etmez. Bu işlemlerin geri dönüşleri yoktur. Bu sebepten çok dikkatli davranılması gerekir.

Sabun Büyüsü Belirtileri Nelerdir

 1. Sabun büyüsüne maruz kalan kişinin sağlıklı hali bir anda bozulur. Yeme içme alışkanlıkları değişir. Hatta çoğu zaman yemeden içmeden de kesilir. Kimse ile konuşmaz. Tüm hayatı içine kapanık bir hal alır ve anlatılan tavsiyelere kulak vermez.
 2. İşlemin gidişatı içerisinde kusma, baş dönmesi, gözde kararma, görmede bulanıklık, çarpıntı ve çeşitli halüsinojen etkilere sahip haller yaşayabilir. Çok hızlı soluk alıp verme ve halsizlik de olabilir.
 3. Bu etkilerin ortak noktası gidilen doktorların bir teşhis koyamıyor olmasıdır. Tıbbi bir durumun olmadığını açıkça görülür. Fakat yine de başlatılan ilaç tedavileri durumu daha güçleştirebilir.
 4. Sanrı ve olmayan şeylere inanma hissiyatı artar. Bu bazen kendi kendine konuşmayı da beraberinde getirir. Hatta bazen bu çok uzun sürer.
 5. Kulağından içeri gelen seslere cevap verdiğinde o sesleri yalnızca kendisi duyduğu için etrafındaki insanlar tarafından hoş karşılanmaz ve tepki çeker. Toplum içinde yer alması artık mümkün değildir.
 6. İş hayatı sona erer ve kısa bir süre içinde evden çıkamaz hale gelir. Maddi kayıplar oldukça yüksektir. Artık bir ekonomik yönetim de söz konusu olamaz. Her türlü yönlendirmeye açık hale gelir.
 7. Sabun büyüsünün yapılış şeklinde göre işlemin sonlarına doğru yatağa da düşebileceği gibi farklı birtakım sıkıntılar da oluşabilir. Bunların geceleri kusma olarak baş gösterebilir. Bu kişiler zift gibi kapkara kusabilirler.
 8. Evlilik hayatı bitme noktasına gelir ve kişi kimse ile ilgilenmez. Hiçbir hormonal dürtüye kulak vermez adeta bir kukla ya da bir robota benzer davranışlar sergiler.
 9. Bu durum git gide ağırlaşır ve sabun büyüsü bulunup bozulmaz ise kalıcı hasarlar oluşabilir. Artı bir durum olarak çok daha büyük ve beter bir sona bile ulaşabilir.
 • Not : Sabun büyüsünü bazen sevgilileri ya da evli çiftleri birbirinden ayırmak için yaptıklarını da duyarsınız. Az kullanılsa da bu uygulamaların içinde de kendine yer bulur. Fakat sonuçları bakımından basit bir ayrılma durumundan çok daha öte fiziksel ve kalıcı sıkıntılara varan ortamlar oluşturur. Bu yüzden bir insana yapılacak en büyük kötülüklerin başında gelir diyebiliriz.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu durum iki farklı yöntem olarak karşımıza çıkar.

 1. 23 toplu iğne ve bir kalıp özel tılsımlı sabun ile yapılan ve sabunu ısıya maruz bırakmak koşulu ile erimesi sebep olunan uygulama…
 2. 21 toplu iğne ve bir kalıp özel tılsımlı sabun ile yapılan, ayak basılmayan bir yerde toprağa gömerken yanında kişinin bir kaç özel eşyasının da gömülmesi uygulaması…
 3. Her iki durumda da farklı malzemeler işlem içine dahil edilir. Bunlar bazen safran mürekkebi, ceylan derisi ve çeşitli baharatlar olabilir. Ayrıca iğnelerin uçları bazen kurşuna bulanır. Bu da uygulamanın bir başka çeşididir.

Bu iki durum dışında uygulanan muhtelif çalışmalarda vardır. Tabi ki başlıca olanları bunlardır. Bu işlemleri uygulayan kişilerin 21 günlük kuluçka döngüsü içinde yapılması gereken tüm çalışmaları yaptıklarından emin olmaları gerekir. Bir de işlem içinde tecrübeli kişilerin yer alması gerekir. Ancak bu şekilde başarılı olurlar.

Her ne kadar bu işlemin yapılmasını onaylamıyor olsak da nasıl yapıldığını bilmeniz açısından bu bilgilere sahip olmanız gerekir. Bu vesile ile etrafınızda veya eviniz, iş yeriniz gibi bir ortamda üzerine iğne batırılmış sabun bulursanız derhal bir uzmana danışmak suretiyle önleminizi alınız. Eğer bu fark ediş 10 günden sonra ikinci aşama ve döngüye giren sürece denk gelirse bozma işlemi için geç kalmış olabilirsiniz. Zamanlamalar ilmin içindeki en büyük ve önemli detayı oluştururlar.

 • Sabun büyüsü hem “Bir insanı hasta etmek için büyü” hem de “Evli çiftleri ayırmak için büyü” gibi aramalara karşılık gelen bir işlemdir. Fazla ayrıntı barındıran ve yukarıda bir kısmını verdiğimiz etkileri olduğu için de geniş bir içeriğe sahiptir.

Sabun Büyüsünü Bozmak

İşlemin bozulma safhasına geçmeden önce tabi ki yerinin ve zamanının tespit edilmesi gerekir. Bu da ancak güçlü bir bakım aracılığıyla mümkün olabilir. Bir medyumun yapacağı bakımlar neticesinde sahip olduğu hüddamları görevlendirip sizin için bir bakım planlayabilir.

Sabun Büyüsü Tesiri Hakkında Bilgiler

Bu bakımlar sonucunda kişisel olarak değişmek ile birlikte sabun büyüsü bozmak mümkün olabilir. Bozma işlemini daha önce gerçekleştirmiş kimseler tarafından talep etmek sizin için daha hayırlı olacaktır. Havas ve Ledün ilminde bozulamayan büyüler de vardır. Sabun büyüsünün bazı formları o gruba dahil olabilir. Bunun için detaylı bakımlardan destek alarak fikir sahibi olunmalıdır.

 • Sabun büyüsü yapan hocalar ya da sabun büyüsü yaptıranların yorumlarını merak ediyorsanız sitemizin yorumlar kısmına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. En güvenilir ve objektif yorumların yer aldığı özgür bir platform olan sitemizde aradığınız tüm ilmi konuların en detaylı, açık ve görsel içerikli anlatımlarını bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir