Kategoriler
Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü

Pirinç Büyüsü Etkileri Nelerdir, Nasıl Hazırlanır

Pirinç ile yapılan büyülerin en çok rağbet gördüğü kısım bolluk ve bereket getiren bir işlem olarak hazırlandığı çalışmalardır. Baklagiller ile yapılan tüm büyülerin aslında genel bakışları bu etkileri yaratmak üzerine oluşur. Bundan başka bağlama büyüsü tesirlerini de içeren metotlarından bahsedilir. Ancak bu geniş fenomeni yanlış idrak edip, toplumsal olarak yanlış ve yayılmış bilgiler ile karşılaşmak da oldukça olasıdır.

Pirinç Büyüsü Hakkında Merak Edilenler

Başka formlara uydurup yine metotların değişikliği ile elde edilmesi güdülen hedefler de ayrıca mümkün olabilmektedir. Fakat genel olarak hayra yorulan işlerde yardım alınan bir malzeme olarak havas ilmi içinde yerini alan pirincin kullanım alanı oldukça geniştir.

Pirinç büyüsü için “beyaz büyüler” terimi ya da “çok yönlü büyüler” ismi de kullanılır. Araştırma yapacak olursanız bu tanımların da yer aldığı bazı yazı dizilerine ulaşabilirsiniz. Bu tanımlar da yine işlemin bize genel konseptini aktaracak olup sonuçların hangi yönde oluşabileceği konusunda detaylı bilgiler verecektir. Tüm bunların yanında da pirinç büyüsünün bağlayıcı etkileri, bir insanı aşık etme gücü gibi tanımlar da kendine yer bulabilir. Bir miktar zor ihtimaller gibi görünse de denemeye değer onlarca formuna ulaşmak bazı medyumlar için son derece basittir.

 • Ancak pirinç ile uygulanan tılsımlar ve vefkler genel olarak yanlış kanı oluşturulması adına suistimal de edilebiliyor. Bu yüzden medyum seçimi aşamasında titiz davranmak en dikkat edilesi durumdur.

Pirinç Büyüsü Nasıl Yapılır

Sırasıyla gidecek olursak bu işlemin halk arasında en çok karıştırılan “okunmuş pirinç” konusu ile hiç bir ilgisi yoktur. Bunun olmadığını baştan herkesin iyice anlaması gerekir. Ayrıca talih, kısmet ya da baht açan bir çalışma değildir.

 • Şans ve Baht Açan Büyüler” yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Genel olarak ya bir insanı bağlayıcı etkiler altına almak ya da baştan belirtmiş olduğumuz gibi bolluk ve bereketi simgeleyen tüm doğa üstü enerjileri bir araya toplamak için uygulanır. Bu iki ana tema en genel kullanım olduğu için yazımızda diğer detaylara girmeyeceğiz. Bu iki ana unsur üzerinden bilgi aktaracağız.

İşlerin en ters gittiği zamanda yapılacak bir pirinç büyüsü inanılmaz iyi sonuçlar verebilir. Bu durum bazen bir insana yepyeni bir hayat vermek anlamına bile gelebilir.

 • 21 adet pirinç ile yapılan bir işlemdir ama bu sayı bazı durumlarda işlemin içeriğindeki detaylara göre farklılık gösterecektir. Ayrıca 14 tane veya 7 tane pirinç kullanılan ya da bazen esmer pirinç kullanılmasının gerektiği özel durumlar da vardır.
 • Burada detay bilgi ise pirinçlerin boylarının hemen hemen aynı olması gerekliliğidir. Ayrıca bu gıda olarak tüketilen pirinçler değil, işlemler öncesinde medyumların özel olarak tılsımlayıp sakladığı tanelerden seçilecek olan pirinçler kullanılır.
 • Birkaç küçük gibi görünen detayın atlanması işleme başarısızlık yükünü getirebileceği için son derece hassas hareket edilmesi gerekir. Önceden yapılacak olan malzeme hazırlığı aslında bize yarı oranda işlemin başarılı sonuçlarını verecektir.

Bazı kaynaklarda “çok duvarlı büyü” gibi tanımlar da görebilirsiniz. Bu tanım bir kaç olaya birden hükmedebilen işlemler için özellikle ledün ilmi uzmanları tarafından kullanılmaktadır. Pirinç büyüsünü de bu sınıfta inceleyebilirsiniz.

Bu işlemin bir kaç anlama gelebilmesinden kasıt bir yandan kişinin bolluk içinde olmasına vesile olabilirken öte yandan da gönül ilişkileri içinde istediğini almasına olanak tanıyabilmesidir. Pirinç büyüsü yaptıranlar denince ortak noktalar genel minvalde bu gibi sonuçları yaşayan insanlardan oluşmaktadır.

 • Bolluğun artması ya da bereketin evin içine dolması babında düşünülen işlemde mutlaka altın ya da paranın kese içinde işleme dahil edilmesi gerekir. Bu maddiyata medyum kişi el sürmez. Onun uzağında olması gerekir. Bu işlemi talep eden kişinin yapacağı bir ritüel olarak kadim kitaplar yer almaktadır. Ayrıca maddi olarak bir kazanç elde edilmesi talep edilen bolluğun zarar görmesine vesile olur.

Pirinç Büyüsünde Etkilerin Oluşturulması

Çalışmaya başlamadan önce objektif olarak tüm değerlendirmeler yapılır ve medyum için gerekli tüm bilgiler verilir. İşlemin tarihleri ve olası etkilerin ortaya çıkacağı zaman zarfları önceden belirlenir. Genel olarak amaca hizmet sırasında hangi varlıkların işleme dahil edileceği ve ne gibi tesirlerin oluşacağı da geniş çerçevede konuşulmalıdır. Havas ilminde her zaman sürprizler olabilir ama bunların kötü sürprizlerden oluşmaması adına tüm önlemler tecrübeli medyumlar tarafından alınmalıdır.

Etkiler başladıktan sonra işlem için yazılacak vefklerde geçen isimler ve niyetlerin ortaya çıkması süreci de oldukça büyük önem taşır. Bunların oluşabilmesi için büyüyü yaptıran kişi ile medyum hocanın sürekli iletişim halinde olması ve yardım alınan enerji varlıklarla iletişimin kusursuzca oluşturulması gerekir. Bu durumda sorumluluğun büyük çoğunluğu elbette işlemi sürükleyen medyumun olacaktır.

Pirinç Büyüsü Neden ve Sonuçları
 • Genel olarak çoklu telkin cümleleri ve derin meditasyonlar pirinç büyüsü denince akla gelen en zorlayıcı kısımlardır. Her bir pirinç tanesi için yüzlerce kere tekrar edilecek büyü unsuru tılsımlı telkin cümlelerini zamanlamalar konusunda hata yapmadan ortaya çıkarmak önemlidir.
 • Pirinç ile yapılan bağlama büyüsü denince de akla ilk gelmesi gereken detay tam olarak bu olmaktadır. Yani işlemin en zorlu kısmı sıkıcı hatta bunaltıcı tekrarlardır.

Pirinç Büyüsü Nasıl Bozulur

Pirinç büyüsü bozmak konusu öncesinde gerçekten böyle bir işlem ile karşı karşıya olunduğunun tespiti ile başlar. Ancak bu konuda yanılma ihtimali olmamalıdır. Kesin olarak tanı konduktan sonra birkaç teknik ile mümkün sayılır. Ama pirinç büyüsü yapıldıktan kaç gün sonra böyle bir teşebbüs içine girildiğine de bakılması gerekir. Genel olarak uzayan süreçler boyunca havas büyülerinde bozma girişimleri başarısız olmaktadır. Katılaşmış işlemleri çözmek uzun zaman geçtikten sonra gerçekten zor olacaktır.

Eski medyumların ortaya çıkardıkları genel görüş aynı işlemin pirinçlerin kaynar sudan geçmesinden sonra kızıl toprak ile yıkanması, akabinde de yakılması ile bu büyüyü bozmak mümkün gibi bir algı yaratılmıştır. Henüz denenmişlik kısmında net bilgiler yoktur ama medyumlar yöntemler belirleyip insanlar ile paylaşmaktadır. Bunları deneyip denememek tabi ki sizin insiyatifinizdedir.

 • Bu işlem genel olarak beyaz büyüler ve baklagiller ile yapılan büyüler sınıfında incelenmektedir. Benzer etkileri gösteren farklı işlemler de vardır. Genel olarak baklagiller şeytani unsurları içinde barındırmayan çalışmalarda kullanılırlar.
 • Ancak belirtmeden geçilmemesi gereken detayların başında şu durum gelir: Pirinç büyüsünün herhangi bir şifa içermesi söz konusu değildir. Bu yüzden okunmuş pirinç konusu yalandır diyemeyiz ama bunun detaylarını iyi anlak gerektiği çok önemlidir. Şifa olayını bambaşka bir konu başlığı olarak ele almak gerekir.
 • Bunu bilmek önemli bir ayrıntıdır. Ayrıca 41 pirinç büyüsü ile zengin olmak, gideni geri getiren pirinç büyüleri gibi bilgiler tamamen safsatadır! Bunlar uydurma ve gelişigüzel kurulmuş cümlelerdir. Bu işlemin böyle etkileri yoktur!
 • Bu gibi konu başlıkları için çok daha farklı işlemleri sitemizden okuyabilir ve gerçek bilgileri edinebilirsiniz. Aşk ve sevgi üzerine içeriklerin detaylarını görünce ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız…

“Pirinç Büyüsü Etkileri Nelerdir, Nasıl Hazırlanır” için 2 yanıt

Bu işlemi çoğu kez denemiş biri olarak başarı şansı %90 fiyorum ayrıca Faik hocayı şahsen tanırım kendisi önemli bir zattır. Bizim doğu kültüründen kendine önemli bir yer etmiştir. Bu konularda da üstün ve ilim sahibi biridir. Ben onun öğrencilerinden biri ile arkadaşım. Zaman zaman bilgiler alıyorum. Burada da yeri geldikçe sizlere aydınlatıcı bilgiler vermeye çalışağım. AMa piyasada bu kadar hoca kılıklı tip varken en azından gerçekliğinden emin olabilirsiniz.

teşekkür ederim Turan bey.. Zaten bilen biliyor bizleri de bu tarz güzel yoruma teşekkür etmeden geçmeyeyim dedim. Evet öğrencilerimden FErhat’ın arkadaşısın biliyorum. Allah’ın rahmeti üstünüze olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir