Kategoriler
Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Ledün ilminde kendine genişçe yer bulan papaz büyüsü işlemi hakkında çok fazla fikir ve yorumu internet üzerinde bulmanız oldukça mümkün. Ancak bu bilgileri bir süzgeçten geçirmeden direkt olarak doğru kabul ederseniz bir çok gerçeği gözardı etmiş olursunuz. Bu nedenle yalnızca doğru bilgileri edinebilmek ve bu işin uzmanlarından olan yorumları alabilmek adına takip ettiğiniz kaynakları iyi belirlemeniz gerekir. Faik hoca bu konuda yoğun soru işaretleri oluşmuş olduğunu görerek sizlere papaz büyüsü ne demek, papaz büyüsü nasıl yapılır, papaz büyüsü gerçek mi gibi en çok merak uyandıran başlıkları açılmaya çalıştı. Bizler de elimizden geldiğince “Papaz büyüsü hakkında her şey” sloganı ile aktarmaya çalışacağız.

Papaz Büyüsü Nedir

Özellikle ledün ilminde en sert ve keskin sonuçlu işlemler olarak kendisine yer bulan papaz büyüsü aynı zamanda havas ilminin de içinde yer alır. 3 haftalık bir işlem süreci genel kabul görmüş zaman zarfıdır. Bu süreç kişiye, işlemin öznelliğine ve içinde bulunulan koşullar göre farklılıklar gösterebilir. Bir insan üzerinde çok büyük tesirleri olduğunu bilinen papaz büyüsü son derece tehlikeli boyutlara da evrilebilir. Bu nedenle ancak uzman medyum kişiler tarafından ele alınmalıdır.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır

Bir insanı aşk duygularıyla bağlamak ya da tam tersi bir insandan hayatı boyunca uzaklaştırmak adına bir çok yaptırım içerir. Bu geniş yelpaze özellikle medyumlar açısından pek çok talebi karşılayabilen bir işlem haline getirmiştir. Papaz büyüsü çalışmalarını küçük dokunuşlar ve değişiklikler ile istenilen boyutlara getirebilmek mümkündür. Bir miktar tecrübe sahibi olunması ve işlemin içeriği bakımından mevcut enerjisel boyutların iyi yönetilmesi şarttır. Bu da ancak alınmış sağlam bir eğitim ile mümkün olabilir.

Papaz Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Tabi ki bu konuda çok fazla başlık sayabiliriz. Ama çok genel görülen bazı etkiler diğerlerine göre daha fazla öne çıkmaktadır. Bir sıralama yaparak durumun daha iyi anlaşılmasını sağlamaya çalışalım:

  1. Depresyon ve yalnız kalma isteği en çok karşılaşılan belirtilerdendir. Kişiler 21 günlük işlemin kuluçka süresi boyunca fizyolojik olarak çok fazla etkilenirler. İçe kapanma da görülebilir. Ender olarak görülse de saldırganlık ve uyku apnesi de en çok görülen belirtilerdendir.
  2. Genel anlamda doktorlardan yardım istenen bu süreçte bir şifa bulmak mümkün olmaz. İlaç tedavileri bir miktar geçici rahatlama sağlasa da uzun vadede bir getirisi olmayacağı için bu yola başvurmak da insanları çaresiz bırakabilir.
  3. Çok fazla kabus görülür. Yapılan papaz büyüsü işleminin içeriğindeki malzemelerin neler olduğuna bağlı olarak farklı sürelerde bu durum yaşanabilir.
  4. Kişi karakteristik olarak çok farklı birine dönüşebilir. Yakın çevresi şahsı tanımakta zorlanabilir. Bir de en bilinen belirti olarak kişinin dış dünya ile bağının büyük ölçüde kesildiğinin gözlemlenmesi sayılabilir.
  5. Para kayıpları bu durumun beraberinde gelir. Ticari hayatı zarar gören kişilerin belirgin depresyon hali daha da artabilir. Çok zaman bu belirtiler işlem bittikten sonra kendiliğinden kaybolur. Ama bu süreçte üzerine salınan enerji varlıkların temasları neticesinde bir miktar hasar da söz konusu olabilir.
  • Papaz büyüsü işleminden bahsederken genel anlamda işe yarayıp yaramadığını merak eden insanlarla karşılaşırsınız. Sonuçta bu soyut bir kavram olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak başarı oranı çok yüksek olan işlemin tutarlılığını ancak fayda sağlamış kişilerin referansları belirleyecektir. Bu nedenle işe yaraması konusu işlemi kimin yaptığı ve nasıl bir durumda ilerleme görülmesi ile çok ilgilidir.

Papaz Büyüsü Bozulur mu

Her büyü bozulabilir derler ama bu bazen farklı durumlar yaratabilir. Papaz büyüsü gibi çok kuvvetli büyülerin bozulması için gösterilecek çaba çoğu zaman yapım aşamasından daha zor bir süreci kapsar. Bu sebeple de soru biraz havada kalır. Bozulması eylemi kişiden kişiye farklılık gösterir. Bir de çalışılan medyum hocanın bu konudaki uzmanlığı yine önemli derecede söz konusu olacaktır.

Papaz Büyüsü Nedir

Bozma işlemi için tabi ki bir de tespit ve teşhis önemlidir. Bu durumda kişilerin talep ettiği andan itibaren yapılacak olan detaylı bakımların önemi çok büyük olacaktır. Bakımlar neticesinde nasıl bir yol izleneceği de belirlenmiş olur. Son kararı yine medyum kişinin vereceği kesindir.

Bozulması konusunda en çok zorlanılan durumun “Adet kanı ile papaz büyüsü” olarak açıklanabilir. Bir çok necis malzemenin kullanılması neticesinde kadınların adet kanı farklı bir kişiye içirilmek suretiyle bir ritüel gerçekleşirse bu işlemi bozmak bilinen en zor çalışmadır. Böyle bir büyüyü ve kötü enerjiye maruz kalmamak, sonrasında işlerin içinden çıkılmaz bir hal almaması için öncesinde çeşitli koruma tılsımları yazdırabileceğinizi ve büyüden korunmanın mümkün olduğunu da unutmamak gerekir.

Papaz Büyüsü Evde Nasıl Yapılır

Bu işlemin evde yapılma şansı diğer hiç bir havas ritüelinin olmadığı gibi yoktur. Fakat sanal alemde bu şekilde yanlış beyanlar ve insanları yanlış yerlere sürüklemek adına bilgiler vardır. Hiçbir büyü evde yapılamaz. Bu işlemlerin uygulandığı ortamın olması gerektiği düzlem bakımından zaten bu imkansızdır. Bu işlemleri çok fazla hafife alan toplum çok fazla da hata yaparak kendi hayatlarına zarar vermektedir.

Papaz Büyüsü Sonuçları

Enerji varlıkların ve Hüddamların keyfimize göre hareket etmeyeceğini bilmeliyiz. Bir varlık ile temasa geçip ona bir görev verebilmek daha öncesinde geldikleri yere çağırmak sureti ile mümkün olabilir. Bu nedenle bir yere ziyaret planlanıyor ve bir görev verilmesi amaçlanıyor ise bu konuda hem çok titiz davranılmalı hem de çok dikkatli olunması gerekir. Evde ya da herhangi bir kapalı ortamda amatör kişiler bu uygunluğu yaratamazlar. Bu nedenle geri dönüşü olmayan çok tehlikeli kapıları aralamaktan ciddi anlamda uzak durmak gerekir. Bir uzmana başvurmak koşulu ile “yüz yüze” gelecek şekilde bir görüşme planlamak her zaman en doğru tercih olacaktır.

Papaz Büyüsü Fiyatları

Bu tip çalışmalar için genel anlamda bir fiyat bilgisi vermek yanlış olur. Havas ve Ledün hatta Hüddam ilimleri fıtratları gereği para için uygulanacak ilimler değildir. Bu yüzden paranın birinci derecede söz konusu edildiği her türlü çalışma için bir adım uzak durmak gerekir. Asgari müşterek de bir miktar malzeme parası talep edilebilir görünse de bu durumun da suistimali bir çok kişi tarafından zaman zaman yapılmakta olduğu için maddi konulara girmemek daha doğru olur. Ancak bilmeniz gereken en önemli detay olarak şunu belirtmek gerekir ki “Asla astronomik ödemeler yapmamalısınız!

Papaz Büyüsü Etkileri

Papaz Büyüsü Sonuçları

Beklenilen etkilerin ne şekilde planlandığına bağlı olarak sonuçlar da içinde bulunulan durumun zorluğuna ve kişinin dirayetine göre değişkenlik gösterebilir. Bu işlem sonrasında 3 haftalık sürenin de bitimi ile birlikte bambaşka bir sürecin başlaması gerekir. Bu yüzden 21 günü bir anlamda işlem içeriği olarak adlandırabiliriz. Bu süre zarfından genel olarak sabırsızlık en çok karşılaşılan durum oluyor. Bu da insanları en çok strese sokan ve işlemi de riske eden durumu tetikliyor. Bu sebepten sabırlı olmayı kafamızda hazırlamak zorundayız. İşlemin sonucundan bir başarı bekliyorsak kitapta yazılan her kuralı harfiyen uygulamamız gerekir.

  • Papaz büyüsü sonuçlarının nasıl değişimlere sebep olacağı yapacağınız seçimlerim ve sizin için çalışan medyumun uzmanlığına göre değişeceğini unutmayın. Araştırma yaparken özellikle bu iki doneyi çok ciddiye alın.

Papaz Büyüsü Yaptıranlar – Yorumları

Bu işlemi Faik hoca aracılığıyla uygulayanların en gerçek yorumlarını yazımızın altında bırakacağımız link aracılığıyla görebilirsiniz. Sitemizde sayısız insan yorumlar yapmakta ve yaşadıkları olumlu-olumsuz tüm deneyimleri sizlerin de görebilmesi adına yayınlamaktadırlar. Papaz büyüsü yaptıran kişilerde birinci derece bulunması gereken özellik gerçekten kararlı olmaları gerektiğidir. Hiçbir muallak da kalma kabul edilemez. Nitekim dönüşü olmayan ve sert sonuçları olacak elzem büyüler sınıfına giren bir ritüel zinciridir. Bu nedenle öncesinde konuşulan konuları çok iyi değerlendirmek ve ona göre hareket etmek gerekir.

  • Papaz büyüsü uygulamalarının Harut ve Marut zamanında beri bilindiğini ve binlerce yıldır insanların çok farklı zamanlarda yardım aldıkları ya da birilerine kötülük için kullandıkları bir eylem olduğunu bilmek gerekir. Günümüzde bir miktar daha geliştirilmiştir. İlmin de sabit kalmadığını her zaman yeni bilgiler ve buluşların eklendiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Papaz büyüsü hakkında daha fazla detay bilgi arayanların diledikleri zaman Medyum Faik hocadan bilgi alabileceklerini de belirtmek isteriz. Aşağıdaki linkten yorumlara tıklamayı unutmayınız.

Papaz Büyüsü Yorumları İçin Tıklayınız!

“Papaz Büyüsü” için 22 yanıt

Hocamla 21 gün süren bir papaz büyüsü işlemi yaptık. Ben eşimle yeniden mutluluğumu kendisine borçluyum. Arzu eden herkese de referans olabilirim. Böyle insanlar kalmadı artık. Sağ olsun var olsun

Hocamla 1 hafta önce işleme başladık. Eşimde bariz farklar var dün elinde çiçekle eve geldi. Çok mutlu oldum.Ama erken konuşmak istemiyorum. Gelişmeleri burdan merak edenlere yazacağım.

Güzel yorumunuz için Allah razı olsun. Merak etmeyin sonuçlar düşündüğünüzden daha iyi olacak yeniden bir aile olacaksınız Allah’ın izniyle.

Hocam 45 yaşına geldim hala evlenemedim. Kime gittiysem hep skntı ıldu bana üzeinde büyü var dediler. Bana da yardım edin hocam kaç tsne arkadaşım hep sizi met ediyor

Durumunuza gerçekten üzüldüm. Bakım yaparak ilgilenmeye çalışacağım. Bana Whatsapp ile ulaşın lütfen müsait olunca Allah’ın izniyle dönüş yapacağım.

Faik hoca ile uzun zamandır beni sebepsiz yere terk eden sevgilim için işlem yapmayı düşünüyorum. Doğru zamanı bekliyoruz. Diğer kendine medyum diyen insanlar gibi hemen hadi yapalım edelim demiyor. İşlem döngüsü diye birşeyden bahsetti bana. Gerçekten çok ikna edici ve önce insan diyen biri

Ben her zaman bu çizgide kalmaya ve ticari bir meta olarak değerlendirmemeye özen gösteriyorum sahip olduğum özelliklerimi. Bu nedenle iyi gelen insan sayısı kötü gelenden her zaman fazladır.

4 aydır çalışmadığım hoca kalmamıştı. Faik hocayı tanıyana kadar bir sürü şey yaşadım kaç kez de param çar çur oldu. Hep dedim giden para olsun ama insanın umutları çok daha önemli. Faik hocam papaz büyüsü ile 10 günde bana yeniden hayat verdi. İsteyen herkes için konuyu anlatabilirim. Çok iyi bir insandır

Görümcemin kıskançlıkları yüzünden ailem dağılmıştı. Faik hoca papaz büyüsü ile kocamı eve 10 günde geri getirdi aslında 3 hafta ile 3 ay arası olur demiştik ama 10 günde sonuç aldık. Sağ olsun uzun zaman önce bize yeniden dürlik ve birlik verdi.

Rıfkı bey gerçekten sizin durumunuz beni bile şaşırttı en çabuk etkiyi sizde gördük diyebilirim. Bu da şans işte.. Allah’ın izniyle bundan sonra sorun yaşamazsınız.

Hocam papaz büyüsü işlemi yaptırmak istiyorum. Durumum uygun mu değil mi nasıl anlıyorsunuz

Faik hocam geçen sene yaptığımız işlemin aynısından kusenim içinde takep etçez sizden. Yanınıza heldim ama göremedim dergahta yoktunuz sms de attım ama yşne de bi de yorum yazayım dedim. Biraz sorunlar var hocam bana dönün olur mu

Faik hoca ile eski tanışırız. Biz ailece de görüşürüz. Papaz büyüsü konusunda derin ilim sahibidir. Ayrıca hüddamları kullanabilme yeteneği de vardır. Beni bulmak isteyenler Bitlis’e gelebilir. İsteyen herkese referans olabilirim.

Papaz büyüsü için en iyi medyumdur. Ben şahsen tanırım Faik hocayı. Bir akrabamız için tüm gece zorlu bir araba yolculuğu yaptıktan sonra tanışmıştık.
O saat olmasına rağmen hiç üşenmeden kalkıp bizi karşıladı. Tüm ilgisi ile de yakından uğraştı. Asla mağdur etmeyeceği şekilde yaklaştı. Bu yüzden de minnettarız. Hoca olarak kimse eline su dökemez. İyi ki tanışımız sizi hocam.

O günü de geceyi de net hatırlıyorum. ASlında bir sene kadar oldu ama ilginç bir gündü. Ama sizin durumunuz kritikti ve o saatte başka bir şey düşünmek doğru olmazdı.
Bu sebeple de en yalnızca bir vesile olarak yapılması gerekeni yaptım. Bunun dışında abartılacak bir şey yok. Şu anda kurtuldunuz ya önemli olan durum budur.

UZun uğraşlar sonunda sizi buldum ve sonunda sevdiğime kavyştum sayenizde. Bunca yıldır çektiğim eziyetin yaşadığım sıkıntının bini bir paraydı.
Sayenizde gerçek mutluluğa da erişmiş oldum. Benim için inanılmaz güzel şeyler yaptığınız için çok mutluyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir