Kategoriler
Bağlama Büyüsü Papaz Büyüsü

Örümcek Ağı ile Yapılan Büyüler – Örümcek Büyüsü

İşlem hem örümcek büyüsü hem de örümcek ağı büyüsü ismiyle anılmaktadır. Aslında işlenişi ve sonuçları itibariyle aralarında bir fark görmek mümkün değildir. Ancak zaman zaman belirttiğimiz gibi yöresel isim farkları olmaktadır. Sonuçların aynı olduğu sadece gidilen yolun ve bazen de amacın değiştiği bu iki işlem özünde bağlama büyüsü işlemleri içinde yer alan ve havas ilminin önemli çalışmalarından biridir.

Örümcek Ağı Büyüsü Nasıl Yapılır

Sonuç itibariyle etkili bir örümcek büyüsü nasıl yapılır ve sonuçlarında neler olur bu yazımızda anlatmaya çalışacağız. Bağlama büyüsü söz konusu olduğunda en önemli işlemlerden biri olarak öne çıkan örümcek büyüsü kısa zamanda sonuç vermesi ve kişiyi adeta bir örümcek ağır edasıyla etki ve kıskaç altına alması bakımından çok tercih edilen bir işlemdir. Aynı zamanda sadece ilişkiler konusunda değil bazen kişinin davranışlarını da törpülemek, değiştirmek maksadıyla kullanılır. Bu da ekstra bir kaç durumda yardım alınabilir olmasının önünü açmaktadır.

Örümcek Büyüsü Neden Yapılır

 1. Ayrılmak üzere olan çiftlerin yeniden barışmasını sağlamak,
 2. Evliliklerinde sürekli geçimsizlik yaşayıp birbirlerini terk etmek istemeyen insanların sorunları bertaraf etmelerine yardımcı olmak,
 3. Nişanlılık ya da sözlülük gibi durumların haddinden fazla uzaması ve bir türlü evliliğe giden yolun kısmet olmaması,
 4. Eşinden soğuduğunu düşünen birini eşine yeniden aşık etmek,
 5. Bazı durumlarda uzun süren küslüklerin ortadan kaldırılması,
 6. Aldatan eşin yeniden evine bağlanması ve çocuklarına sahip çıkması,

Bunlar başlıca örümcek ağı büyüsü yapma sebepleri olarak sayılabilirken bir çok farklı uygulama da görülebilmektedir. Bağlama büyüsünün ana tema olarak işlenmiş tüm detaylarını burada da bulabilirsiniz. Yalnızca zamansal mefhumlardaki değişim, kişi üzerindeki etkilerin farkları ve sonuç itibariyle durumun geldiği yer gibi bazı farklar olabilir. Bunları da yine uzman bir medyum aracılığıyla işlemleri yürüterek aşmanız mümkündür.

Örümcek Büyüsü Neden Yapılır

**** Örümcek ağı büyüsü yapan bir medyum daha önce bu işlem üzerinde kesin sonuçlar almış biri olmalıdır. Gidişatın ve getirilerin neler olacağı konusunda hakim ve bir o kadar da öngörü sahibi olması gerekir. Bu tarzdaki riskli işlemleri hayata geçirmekten bahsediyorsak kesinlikle risk alınacak bir ortamın yaratılmaması ve cevapların yuvarlak olmaması gerekir. Ancak bu şekilde gereken karşılıklı güven duvarı oluşmuş olur. Medyumun kendinden emin duruşu ve size karşı sağlayacağı güven bu tip havas ilmi işlemlerinde işlemin yapı taşını oluşturur.

Örümcek Büyüsünün En Büyük Etkileri Nelerdir
 • Bazı durumlarda eşine karşı şiddet içeren hareketlerde bulunan kişinin normalleşmesi ve şiddete son vermesi için de örümcek büyüsünden yardım alınır. Bu kez bağlama büyüsü formundan çıkıp farklı bir uygulama tasarlanır. Ancak genel kaideler aynı kalacağı için işlemin böyle bir etkisinin de olduğundan bahsetmek yanlış olmaz. Bu konu üzerinde papaz büyüsü en büyük tesir gösteren işlemdir. Merak edenler bu konu üzerinde yazılmış geniş bilgi içeren yazımıza göz atabilirler.
 • Bir diğer kesin sonuç verdiği düşünülen ve üzerinde çok konuşulan durumda gözü dışarıda olan eşi eve bağlamak konusundadır. Bu en sık başvurulan ve çok talep gören bir işlemdir. Anadolu’da özellikle kadınların mağdur oldukları bu durum karşısında örümcek ağı büyüsü şeklinde talaffuz edilerek yapılan kocayı eve bağlayan bağlama büyülerinden söz edilmektedir. Bunlar da yine durumun getirisi olan tüm koşullar incelenip gerçekten sonuçlar alınacağı düşünülürse uygulanacak işlemlerdendir. Ayrıca buna göz bağlama büyüsü ismi de konmuştur. Yine yazının üzerine tıklayarak bu konu üzerinde de geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.

Örümcek Ağı Büyüsü Nasıl Yapılır

Söz konusu durumun tam niteliği incelendikten sonra artık nasıl bir güzergahta ilerleneceği netleştirilir. Medyum işlem için kullanılacak olan özel örümcek ağlarını tılsımlamak üzere işleme başlar. Bu ağları bazı medyumlar kendileri tedarik ederken bazıları danışanın bulmasını isteyebilir. Zaten genel olarak tedarik edilecek yerin bilgisi de verilir.

Örümcek Büyüsü ile Birini Bağlamak
 • Genellikle kırsal kesimde böyle bir sorun yoktur ancak büyük şehirlerde medyumlar bazı malzemeleri bulmak için zaman isteyebiliyorlar. Bu yüzden örümcek ağının tedarik edilmesinin zor olması da göz önünde bulundurulur. Bu ağların üzerinde çok sayıda uygulama yapılacak olup sonrasında vefk halinde celbedilecektir. Bu süreç içinde medyum göze alması gereken yoğun bir konsantrasyon dönemi geçirecektir.

Bu süreç takribi olarak 33 günü bulur. Evet, bu işlem diğer basit eylemlere göre biraz daha fazla zaman almaktadır. Örümcek büyüsünde dikkat çeken birinci detay işlemin bir miktar uzun sürmesidir. Ancak bu süreç kazanılacak olan sonuçlara bakınca gerçekten değer görülen bir zamandır.

Örümcek Büyüsünün En Etkili Sonuçları

33 gün boyunca ilmek ilmek işlenecek olan ağlardan aslında söz konusu kişilere yepyeni bir hayat örülecektir. Birbirlerine bu kadar güçlü tılsımlar aracılığıyla bağlanan çiftlerin tüm şikayetlerinden derhal kurtuldukları çok defa gözler önüne serilmiş ve binlerce insan bugüne kadar umdukları medetleri örümcek büyülerinin kesin sonuçlarında bulmuşlardır. Bu nedenle her zaman dediğimiz gibi sürece değil sonuca odaklı bir bakış açısına sahip olmak gerekir.

 • Örümcek ağı büyüsünde Hüddam Apraziyel‘in yardımı alan medyumlar olduğu gibi farklı bir cin kavmi olan Yakaza ya da insanlardan haz etmemesi ile meşhur olan Cuhenna kavrimden de yardım alınabilir. Ayrıca medyumun çalışma tarzına göre örümcek ağına işleyeceği tılsımlar değişkenlik gösterir. Bu yüzden de farklı kavimlerden de bahsetmek yerine göre gündeme gelebilir.
 • Amaç doğrultusunda seslenilen, çağrılan cin ya da hüddam işlem boyunca medyum için çalışır ve hedef edilmiş durumu gerçekleştirmek adına uğraşır. Bu süreçte işlemi yapan kişinin tecrübesi ön plana çıkar ve söz konusu zaman dilimleri içinde örümce ağı büyüsü etkisi görülmeye başlar. İşlem son güne kadar kontrol altında tutulur ve danışan kişi ile iletişim her daim aktif durumdadır.

Örümcek Büyüsü Sonuçları

Bu işlemin sonuçları takdir edersiniz ki bahse konu zaman dilimleri içinde hedeflenen seviyede olmaktan geçer. Eğer taahhüt edilen duruma geldiyseniz ve artık ilişkinizde bir sorun yaşamıyor ve herşeyin düzeldiğini görüyorsanız örümcek ağı büyüsü sonuçlarını almışsınız demektir.

Örümcek Büyüsü Yapanların Deneyimleri
 • İşlemin sonucuna doğru giden yolda kesin olan durum şudur ki; Amaçlar başında konuşulduğu gibi kalmak durumundadır. “Nehir geçilirken at değiştirilmez” sözünü de esas alarak bu gibi ritüeller yapılırken vazgeçmek ya da karar değiştirmek hiç de hoş karşılanmaz. Bu nedenle her havas işleminde olduğu gibi burada da “bin düşünüp bir yapmak” en doğru hareket anlamına gelir.
 • Örümcek büyüsü dahil bir çok işlem üzerinde aldıkları etkileri ve yaşadıkları tecrübeleri sitemizin soru-cevap-yorum bölümde paylaşan herkesin yorumlarını okuyabilirsiniz. Buraya Tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir