Kategoriler
Bağlama Büyüsü Papaz Büyüsü

Ölü Toprağı Büyüsü Hakkında Detaylar

Ölü toprağı büyüleri dendiğinde kendisine havas ilminde geniş yer bulmuş ancak uygulanışı itibariyle kara büyüler sınıfına giren işlemler akla gelir.

Kişiye özel kurgulanan bu işlemlerden umulan medetler genel olarak kişiye ya da bir haneye kötülük sunmaktadır. Buna örnek olarak bir insanın tüm iradesini elinden alacak şekilde bağlama büyüsü yapmak ya da bir işyerinin tüm kazancını durdurmak sayılabilir. Farklı etkilerde vardır. Ayrıca bazı insanlar üzeride derin buhranlar oluşturmak ve onların psikolojilerini bozmak da yine ölü toprağı büyüsü ile mümkün olabilmektedir. İyi bir koruma yapılmaması halinde herkes bu işlemin yıkıcı etkilerine maruz kalabilir. Bu tarz kara büyüleri kurgulayan kişiler öncesinde kişinin bu işlemden ne denli etkilenebileceğini tespit etmeye de müsait kişilerdir.

Ölü Toprağı Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler

Bir diğer bilinen özelliği ise kişileri kara büyüler ile bağlamanın yanı sıra, arzu edildiği takdirde kişilerin korkunç şekillerde ayrılmasına yol açmasıdır. Ölü toprağı büyüsü ile hitap edilen dünya dışı enerji varlıklar bilhassa evli çiftlerin ayrılması yönünde yoğun bir çalışma yaparlar. Eninde sonunda iki insan arasındaki sevgi içerikli çekimi bitireceklerdir. Ancak bunun sebeplerini ayrılan kişiler başka yerlerde arayacak ve genel olarak kimsenin aklına bu ihtimal gelmeyecektir. Çok sayıda insanın evliliğini ya da ciddi ilişkilerini bir üçüncü kişi tarafından organize edilen ölü toprağı büyüsü yüzünden kaybettiği görülmüştür. Bu yüzden her zaman önlem almış durumda kalmak ve şüpheci olmak önemlidir. Zaman zaman hiç tahmin edilmeyen aileye en yakın kişiler bile bu gibi hamlelere kalkışabilmektedir.

 • Bu işlem için bazı ortamlarda bir insanı kendine aşık eden büyü tanımını bulabilirsiniz. Ancak bu oldukça yanlış bir bilgidir. Bu tip şeytani bültenlerde aşk söz konusu değildir. Bu işlemin sonucuna bir fütursuzca biat ya da robotize olmuş beden demek daha doğru olur. Zaten bilinen en büyük kul hakkına girmek de bu dakikadan sonra başlar. O yüzden bu işlem ile bağlama büyüsü yapmak kesinlikle yasaklanmıştır.

*** En Çok Merak Edilen karı koca arasında sevgi büyüsü içeriğine buradan göz atabilirsiniz.

Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Yapılır

Yapım aşamasında sürecin diğer çalışmalara göre bir miktar uzun olduğu görülür. Bunun sebebine gelecek olursak her şeyin, özellikle oluşturulan muskaların kelime kelime özenle yazılmasıdır. İşlem içindeki tılsımın tümü elle yazılır ve asla daha önce kullanılmış malzemeler kullanılmaz. Bu işlem için tedarik süreci ve medyum hocanın mental hazırlığı bir miktar zamana yayılacaktır. Bu nedenle uzun süre alır diyebiliriz.

Ölü Toprağı Büyüsü Neden Yapılır

İşlem için görevlendireceği varlıklar olacaktır. Bunlar çeşitli cin kavimlerinden çağrılacak olan enerji varlıklardır. Bu kavimlere cin kabilesi de denir. Ölü toprağı büyüsü gibi kara büyüler için genel olarak Demon Cin kabilesi ya da Ervah Cin kabilesi ile iletişime geçildiği bilinir.

Güçleri tartışılmaz olup arzu edilen taleplere ses verdikleri andan itibaren belirtilen komuta göre hareket ederler. Böylece işlem hayata geçme aşamasında ulaşmış olur. Tabi ki bunca şeytani dürtünün ortaya çıkardığı sonuçlar az evvelde belirttiğimiz gibi kişinin hayrına olmayacaktır.

 • Ölü toprağı büyüsü yapmak dendiğinde edinilecek en spesifik bilgi kişinin doğum haritası bilgisidir. Bazı medyumlar bu bakım sürecini beceremeyebilir. Böyle bir durumda daha önce bakılmış olan nüshaları isteyebilirler. Bu sayede yeni bir yıldızname açabilir, özel bir takım bilgilere ek olarak erişebilirler. Hal böyle olunca da kişinin tam doğum saatinin de önemi büyük olacaktır. Toplanan bilgilerin içinde olmazsa olmaz olan kişinin doğum saatidir. Bu sayede işlemin tüm etkisi önceden hesaplanabilir.
 • Büyü yaptıran kişinin özel bir muskayı 14 gün boynunda taşıması gerekir. Ayrıca işlemin geri tepmemesi için de birtakım günlük yapılacaklar listesi verilir. Bu sayede kişi işlemin döngüsü başladığında kendisini olası kötü durumlardan korumuş olur. Detayları fazla olan bu işlemin tüm ayrıntılarını bu gibi genel platformlarda vermek de doğru olmaz. Ancak oldukça ciddiye alması gereken bir süreç yaşayacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Ölü Toprağı Büyüsü Yapılma Nedenleri

 1. Evli çiftlerin arasını açmak ve evliliğin sonlanmasını sağlamak,
 2. Ticari bir müessesenin kazancını durdurmak, insanları maddi olarak olumsuz koşullara sürüklemek,
 3. Geniş ve büyük bir ailenin içine fesatlık sokmak ve dağılmasını sağlamak,
 4. Kara büyüler ile kişinin tüm iradesini baskı altına almak ve tüm karakterinin değişmesi pahasına onu elde etmek,
 5. Henüz evli olmayan çiftlerin iyi sohbetini bozmak ve araya nifak sokmak,
 6. Yaşlılar için dil bağlama büyüsü söz konusu olduğunda da bu işlem içeriğinden bazı hamlelerin oldukça benzerlik gösterdiği bilinir. (Çok sık karşılaşılmaz)
Ölü Toprağı Büyüsü Etki Süreleri

Bu işlem yapılırken mezardan alınan toprak ve özel bir yağlı kağıt kullanılır. Yazılan muskanın da birleştirilmesi ile hedef belirlenmiş olur. Bu kağıt üzerinde yapılacak olan çalışmalar sırasında bahsettiğimiz cinler ile iletişim kurulacaktır. Özel havas sembolleri ve hüddam ilmini de yakından ilgilendiren bir takım fenomenler ortaya çıkar. İşlemin ilk günleri oldukça zor geçer medyum açısından.

Medyum hocanın kendi yerinde yapacağı özel gece seansları ile söz konusu varlıklarla iletişim tamamlanmış ve kuluçka dönemi başlamış olur. Bazı medyumların tariflerinde madeni para kullanımı göze çarpmaktadır. Aslında eski yöntemde madeni paraya yer yoktur ancak bazı detaylar hasıl olduğunda ekstra malzemelere de ihtiyaç duyulabilmektedir. Ayrılan çiftten birini kendine bağlamak isteyen kişiler içini özel durumlardan bahsedilir. Böyle çok özel konularda tabi ki işlemin genel tarifi üzerinde de bir takım değişiklikler yapmak mümkün olabilmektedir.

Ölü Toprağı Büyüsü Neden Yapılır, Ne İşe Yarar

Ölü Toprağı Büyüsü Etki Süredir Nedir

Bu süreyi net olarak vermek durumun tüm ayrıntılarını ve ihtimallerini bilemeden mümkün olamaz. Ancak genel olarak 44 gün süre verilir. Çünkü anlatımın içinde de geçen her süreç ayrı bir zaman ister. Bu kulvarın tamamlanması ve her şeyin el yordamı ile hayata geçecek olması zaman aralıklarını uzatmaktadır. Zaten böylesine korkunç bir işlemi talep eden insanların zaman sorunu yoktur. Onlar eninde sonunda isteklerinin olmasını ve nefslerini beslemeyi isterler.

*** Evin içinde büyü olduğu nasıl anlaşılır konu ile ilgili bu makalemizi de yakından inceleyebilirsiniz.

 • Bu uygulama bazen mezarlık büyüleri ile karıştırılmaktadır. Ancak o konu oldukça farklı içerikler barındırmaktadır. Sitemizde mezarda yapılan büyüler konusunu arama butonu ile bulup hakkında detaylı bilgi almanızda mümkündür.
Ölü Toprağı Büyüsü Bozulur mu, Nasıl Bozulur

Ölü Toprağı Büyüsünü Bozmak

Mümkündür ancak oldukça yoğun bir çaba gerekir. Özellikle mezardan alınan toprağın yerinin bulunması imkansıza yakındır. Çünkü çoktan kullanılmış ve form değiştirmiştir. Eğer bu yer bir muskanın içi olup bir insanın boynunda ise bunu görmek o kişi muskayı çıkarana kadar zordur. Yani bu işlemi bozmak yapmaktan daha uzun zaman alır demektir. Çok elzem olan durumlarda ve kesinlikle talep bu yönde ise büyüyü bozacak olan medyum özel olarak konuyu ele alacaktır. Özel bir zaman ayıracak ve tüm durumu tersine çevirmek adına elinden geleni yapacaktır. Ancak sonuçların farklı yerlerde anlatıldığı gibi hiç bir garantisi yoktur. Bu yönde verilen tüm teminatlar anlamsız ve sonuçsuzdur.

Ölü Toprağı Büyüsü Etkisi Nedir
 • Ölü toprağı ile yapılan farklı büyü içerikleri de vardır. Bunlar yazımızın başında belirttiğimiz gibi kişilerin psikolojik olarak çöküntüye uğramaları adına çok güçlü içeriklere sahiptir. Eğer bir şüpheniz varsa ve tüm hayatınızın alt üst olduğunu düşünüyorsanız, böyle bir etkiden endişe etmek gerekebilir. En kısa zamanda bir uzman medyumdan destek almak bazen hayati önem de taşıyabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir