Kategoriler
Aşk Büyüsü

Odkara Büyüsü – En Güçlü Aşk Büyüsü

En eski ve bilinen en kadim ritüellere sahip olan aşk büyüsü işlemlerinin başında odkara büyüsü gelir. Bu işlem için en kısa sürelerde tesir etmesinden dolayı cadı büyüleri sınıfındadır diyen medyumlara da rastlayabilirsiniz. Böyle denmesinin sebebi Afrika kökenli ve bir kabile büyüsüdür. Ancak günümüzde modernize edilmiş ve medyumlarca farklı tekniklerle uygulanır hale gelmiştir.

Odkara Büyüsü Gizli Sırları Olan Bir Aşk Büyüsüdür

Hakikaten de yapılması gereken işlemler hiç de kolay olmadığı gibi zorlu bir sürece de tekamül etmektedir. Aşk büyüsü işlemleri hakkında genişçe bilgiyi daha önceki yazılarımızda vermiştik. Bilinen genel uygulamalar içinde zaten standart durumlardan bahsederiz. Fakat odkara büyüsü denince işin içine bir miktar “imkansızı imkanlı hale getirme” durumu girer. Bunun içinde platonik aşklar, boşanmış eşler ya da hiç umudu kalmamış ancak geri dönmek isteyen sevgililer girebilir. Tüm bunların nasıl olup biteceği kısmında ise bir rehber medyum eşliğinde çalışmalar yapılması gerekmektedir. Her zaman her şey mümkündür demek doğru olmaz lakin birçok olumsuz koşulu istenilen hale getirebilen dünya dışı enerjiden faydalanan bir işlemdir.

Odkara Büyüsü Neden ve Nasıl Yapılır

Bu işlem için kişinin özel bilgileri alınır. Anne ve baba isimleri öğrenilir. Akabinde de kişinin özel hayatı ve karakteri ile ilgili bir takım analizler yapılır. Sonrasında ciddi bir aşk büyüsü etkisi ile kendisini baş başa bırakmak adına önemli çalışmalar yapılması gerekecektir.

Bunların da başında Afrika kökenli bir büyü olduğu için odkara büyüsünün sembol çalışması gelir. Özel ve önemli semboller kişinin isimleri ve resmi üzerine dizilir. Karınca dışkısı ve safran mürekkebi yine yardım alınan bazı malzemelerdir. Bu kullanım sırasında özel karakterlerin doğru yerleştirilmesi ve diğer kabile büyüleri gibi kullanıma uygun bir voodoo bebeğinin de yapılması gerekebilir. Bu eski bir yöntem olsa da bazı medyumlar tarafından hala kullanılabilmektedir.

Odkara Büyüsü Sembol Çalışması

Biraz medyumların kişisel teknikleri ile ilişkilendirilen bir konu olarak öne çıksa da genel hatlarıyla kısa sürede yanıt vermesi beklenir. Bu uygulamalar sırasında bu işleme talep eden kişinin de eş zamanlı olarak evinde çeşitli işlemler yapması ve bazı teknikler ile tekrarlar yapması ve işleme katkı vermesi de istenebilir. Bu durum bakımlar nezdinden sonra karar verilebilir bir hale gelebilir. Kimi insanlar ürkek ya da uzak durmayı seçebiliyor ve korkabiliyorlar. Bu biraz kişinin özellikleri ile ilgili bir durum olabiliyor.

Odkara Büyüsünün Belirtileri ve Sebepleri

  1. Aşk büyüsüne maruz kalan kişide çeşitli karakteristik değişkenler görülür. En kısa sürede kim için işlem yapıldıysa ve bağlandıysa, istenen kişinin yanında olmak isteyecektir. Bir haftalık süreç içerisinde de ona ulaşmak için elinden geleni yapar duruma gelir. Bir aşk yangını olarak da adlandırılabilir. Bu süre her zaman bir hafta olmaz ama bu da görülebilir.
  2. Odkara Afrika kökenli dillerin çoğunda yangın ve ateş anlamlarına gelir. Bu sebeple kişiye yoğun bir aşk duygusu empoze eder. Rüyalarında görmekten tutun da gündüz düşlerine kadar her fırsatta onu arzular ve düşünür. Bu sebepten yakıcı ve kavurucu bir etkisi vardır diyebiliriz.
  3. Odkara büyüsü yapılışı aşamasında da kişinin önemli en olan kritik durumu evlenme niyetidir. Eğer bir oyalama ve kişinin hisleri ile oynama süreci devreye girecekse bu büyük bir vebal almak anlamına gelir. Havas ilminin kırmızı çizgisi kesinlikle işlemlerin sonucunda bir aile olabilmek arzusunun yatıyor olmasıdır. Aksi takdirde pek çok rahmani işlemlerde uzmanlaşmış medyumlarda bu işlemlere girmeyecektir.
  4. Odkara büyüsü çoğu zaman terk edip gitmiş bir sevgilinin geri dönmesi adına iyi sonuçlar veren bir işlemdir. 14 veya 21 günlük kuluçka dönemleri hesaplanarak bu işlem hayata rahatça geçirilebilmektedir.
  5. Evlilik içinde yaşanan sıkıntıların giderilmesi de yine “odkara büyüsü neden yapılır” sorusuna iyi yanıt olabilecek bir cümledir. Pek çok evlilik bu vesile ile kurtulabilmiştir.
  6. Hatta odkara işlemlerinden işinde ve kariyerinde başarılı olmak isteyenler ya da bir arzusunu veya talebini karşı tarafa geçirmek isteyenler de zaman zaman faydalanmışlardır. Bu durumda yalnızca gönül ilişkilerinde değil birçok platformda insana yardımcı bir fenomen ve ritüel olduğunu da anlamış olabiliriz.

Odkara Büyüsü Ne Zaman Tutar – Kaç Günde Etki Eder

Genel olarak bu işlemlerin tutma süreleri az evvel de bahsettiğimiz gibi 14 veya 21 günlük dönemeçlere denk gelir. Tabi ki bunların içinde olası aksilikleri ve kişinin özel hayatındaki dengeleri de gözardı etmemek gerekir. Tüm bunları düşününce de iki veya üç haftalık bir bülten gibi düşünebiliriz. Bu takvime dakik bir şekilde uyan ve her türlü talimat ile medyum şahsa tabi olan insanların başarılı sonuçlarını sayfamızda soru cevap ve yorumlar kısmından rahatlıkla okuyabilirsiniz. Sayfaya erişim için BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Odkara Büyüsünün Gizli Sırrı – Mühürleme Periyodu

Gizli ilimlerde bazı işlemlerin mühürlenmesi esası vardır. Bu da işlemi ömürlük ve kalıcı olacak anlamına taşır. Aynı zamanda mühürlenmiş büyüler kesinlikle bozulması en zor hatta imkansız büyülerdendir. Kalıcı etkileri arzu eden ve yapılan işlemin sonucunda eski düzenine dönmek istemeyenler için mühürleme yapılır. Bu işlemi atlamamak pek çok işlem için önemlidir. Biraz daha süreci uzatmamak adına zaman zaman boşlanabilir ama yapılması kesinlikle elzemdir.

Odkara Büyüsünün Özellikleri Ve Etkileri Hakkında

Odkara büyüsü ritüelinde de bu mühürleme periyodu bitiş tarihinden itibaren 3 gün daha uzatılarak yapılır. Bu süreçte medyum çeşitli varlıklara işlemi bir insan ömrü hizasında koruması emrini verir. Bunun için bazı çalışmalar yapar ve teknik olarak en uzun olabilecek süreleri ayarlar. Bu sayede de kısa bir zaman sonra işlem döngüsü terse dönmez ya da herhangi biri tarafından araya girilemez. Bunu sağlamak hem bir başarı, önemsemek ise kesinlikle şart olan bir mefhumdur.

  • Mühürleme işleminde bir özel üçgen şekline yazılacak isimler kullanılır. Bunlar görevlendirilecek hüddamlar olacaktır. Aynı zamanda bağlanan ve aşık edilen kişinin ismi de bu işlem içinde yer alacaktır. 3 gün boyunca süreç bu şekilde ilerleyecektir ve günde yaklaşık 8 saatlik bir çalışma yapmak gerekecektir. Yukarıda buna uygun kullanılan bir sembolü gördünüz.
Odkara Büyüsünün Hazırlanması

İşlemin tarifi sırasında vefk ve muskaların önemi büyüktür. Her şey hem kadim ritüeller hem de yazılacak etkili vefler neticesinde yerine oturacaktır. Bu yazım işlemi de ilk haftanın tümünü kapsayacaktır.

Odkara En Tehlikeli ve Etkili Aşk Büyüsüdür

Bu işlemde kırmızı kumaşlara ve saman kağıtlara yazılan vefkler tercih edilir. Bu saman kağıtları bazı aksilik yaşanan durumlarda yakılmak ve yeniden yazılmak zorunda kalınabilir. En çabuk yanan ve yandıktan sonra işlem tesiri bırakmayan özel saman kağıtlar birçok işlem için en uygun malzemedir.

  • Odkara büyüsünde en büyük risk kullanılan hüddamların etkisi altında kalmak ve işlem sonunda onları geri döndürememek olabilir.

Bunun için gereken tüm adımları bahsettiğimiz mühürleme aşamasında medyum hoca zaten yapacaktır. Ancak bazen her şeye rağmen biraz daha uzun süren bir durum yaşanabilir. Hüddamların veya cinlerin bizlerle birlikte yaşadığını anlayabileceğimiz ve yanımızda olduklarını hissedebileceğimiz bazı emareler vardır. Ancak burada gereksiz bir vesvese yaratmamak adına onlardan bahsetmemeyi daha doğru buluyoruz. Bu durumlara mahal vermemek adına ise odkara en tehlikeli aşk büyüsü adıyla geçen tüm işlemlerin adımların uzman bir medyum hocadan destek alarak inşa etmek ilerisi için en güvenli yol olarak öne çıkmaktadır.

Odkara Büyüsünde Sonuçlar
Odkara Büyüsü Bozulur mu

Kuvvetli yapılan ve gerçekten kitabını uygun inşa edilen bu metotların sonrasında bozulması söz konusu olamaz. Ancak büyüyü yapan kişi bozabilir. Hatta bazen onun bile gücü işlemin üzerinden geçen zaman ile doğru orantılıdır.

Yani işlemin üzerinden çok zaman geçtiyse bozabilmek pek de mümkün olamayabilir. Daha detaylı bilgiler için hocamızı arayabilir ve aklınıza takılan tüm soruları kendisine yöneltebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere odkara büyüsü ile ilgili tüm detayları aktarmış olduk. Selametle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir