Kategoriler
Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Papaz Büyüsü

Muska, Celb, Vefk ve Cevşen Yazabilen Medyum Hoca

Medyumların meziyetleri konusunda ve kendilerinden beklenen ehil işlerin başarılı sonuçlanması adına özel yöntemleri ve çalışmalarından her zaman bahsedilir. Bunların içinde bir kaç kavram her zaman soru dizinini oluşturmakta ve toplumda karşılığı her zaman aranmaktadır. Muska yazmak, celp yazmak ya da cevşen hazırlamak… Bir çok soru geldiği için bu kavramlar hakkında açıklayıcı bir bilgi deposu hazırladık. Sonuna kadar okuyarak konu hakkında ciddi bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz.

Muska Yazımı Hakkında Merak Edilenler

Bu yüzden başta muska yazmak konusu olmak üzere çok sayıda özel marifetin ortaya çıkabilmesi ve bunların hangi yollar ile kişiye nüfuz edebildiği her zaman merak uyandırmıştır. Hangi çalışma nasıl etki eder derken dini olarak bütünleşen bir algıya sahip muska konusu hep bir adım öndedir. Muskaların içine hapsedilen bilgilerin ve enerjilerin elbette kişiler üzerinde etkileri vardır.

Tam olarak bahsetmeye çalıştığımız şey cevşen yazabilen ya da tılsım hazırlayabilen medyum hoca arayanlar için hangi koşulları gözetmesi gerektiğidir aslında. Evet, birçok kişinin kendine has özellikleri vardır ve her durumu kendi pencerelerinden yorumlarlar. Ancak söz konusu ciddi bir etkinin ortaya çıkması adına girilecek bir teşebbüs ise o zaman durumun renkleri farklı yöne evrilebilir. O zaman kudretli kişileri bulmak ve onlardan yardım istemek önemli hale gelir. Oysa çevrenizde sizlerin de görebileceği şekilde çok sayıda medyum olabilir. Bunların arasında size hangisi yardım edebilir ve celb yazabilen hocanın ortaya çıkardığı etkinin hangisi size uygundur gibi soruların cevaplarını düşünmek gerekir.

Vefk ve Muska Örnekleri
  • Bu durum yapılan her işlem öncesi ne yazılacak ya da hazırlanacaksa fark etmeksizin durumun ne olduğunu iyi anlatılması ve asla yalan söylenmemesidir. Bu yazılanların etkileri başlamadan önce her şey konuşulursa süreç iyi yönetilir. Etkileşime başlayan bir durumda ise geç kalmış sayılabilirsiniz.

Hangi Medyumlar Muska Yazabilir (Muska Yazan Medyum Hoca)

Bu konuda fazla spekülasyon yapılır. Aslında bir imamın işiymişçesine insanların kafasında muska yazımı hala bir dini sembol halinde duruyor. Ancak muskanın içine konan şeylerin arasında binlerce farklı etkiye sahip olabilecek özel çalışmalar da bulunabilir. Bu bağlamda düşünecek olursanız muskayı yalnızca dini hocaların yazmadığını kolaylıkla anlayabilirsiniz. Her ilim bir miktar din bilgisi gerektirse de çoğu medyum dini kaideler üzerinde olgunlaşmaz. Farklı dinlerden de bilgiler alıp pek çok kadim büyü ilmine de hakim olurlar. Bir işlem oraya çıkarmak için aslında büyü yapabilmek için yalnızca dini bilgiler yeterli olmaz. Bu nedenle din bilgisi yüksek alimleşmiş hocalar ile medyum hocaları birbirinden ayırt etmek şarttır.

  • Bu bir ilim meselesi olup ancak söz konusu etkiyi bir celbin içine hapsetme yeteneği olan medyumların ortaya çıkardığı bir gerçektir. Hele ki insan üzerine yapılan çalışmalar, haneye yapılan işlemler birtakım özel durumları tam tersine çevirmek gibi genel başlıklar halinde düşünebilecek konular için kesinlikle celb işlemi uygulanır.

Muskanın yazılması önemlidir evet ancak daha da önemli olan detay daha sonrasında ne gibi bir etki ile karşı karşıya kalacağınızdır. Çünkü bu etkilerin çoğu geçici olabilmektedir ya da arzu edildiği şekilde ortaya çıkmayabilir. Bunların tüm detayları bir beklentiye girilmeden önce medyum şahıs ile etraflıca konuşulmalıdır. Her iki tarafından da konuyu yeterli derecede anlaması ve özellikle ortada bir mağduriyet varsa bunun giderilmesi adına elden ne geliyorsa yapılmalıdır. Sürecin nasıl ilerleyeceği ve yazılacak işlemin içeriği medyum tarafından ilgili kişiye de aktarılacaktır.

Muska ile Celb Farklı Mıdır

Muskanın daha çok dini ritüeller üzerine oturtulması dışında tek fark şeytani işlemler için celblerin daha çok yazılıyor olmasıdır. Bu çalışmalar sırasında dünya dışından çağrılan ve yardım istenen varlıkların ortaya dökecekleri etkileri daha fazla celb yazımlarında görebilirsiniz.

Tılsımlar Nasıl Yazılır – Tılsım Enerjisi Nasıl Hapsedilir

Daha basit tılsım etkilerini ise muskaların taşıyabildiği bir gerçektir. Anlaşılan o ki bu kavramın toplum arasında iyice oturması daha fazla yıllara gebe bir durum zira o kadar çok soru geliyor ki kavramların birbirine girmesi de normal.

  • Açıklayıcı bilgileri özellikle internet ortamında sağlamak yersiz olmakta ve kimse sanal dünyanın kattığı bu paradoksu aşamamaktır.

Burada öne çıkan detay kesinlikle bu kavramlar içinde her türlü soruyu güvenebileceğiniz bir medyum hocaya yüz yüze sormaktır. Ancak bu şekilde kesin cevaplar oluşabilir ve merak ettiğiniz ayrıntıların tümü su yüzüne çıkabilir.

Vefk Yazabilen Medyumlar

Özellikle aşk büyüsü, bağlama büyüsü gibi uzun vadeli ve sonuç üzerine yoğun çalışmalar yapılan ritüellerin sık kullandığı etkilerden biri de kişi üzerindeki vefk etkisi olmaktadır.

Burada kişinin özel bilgileri, özel eşyaları ve fotoğrafları gibi şeyler kullanılır. Bu etkiler de en büyük beklenti yani vefk yazabilen hocaların en büyük çalışması bir insanın içine o an için olmayan bir hissi düşürmektir.

Bu genel olarak birini aşık etmek ya da bağlamak gibi algılansa da günün sonunda daha farklı hissiyatlar ve duygular da aşılanmak istenebilir. Onca farklı durum içinde aşık etmek oldukça genel bir kavram olarak kalmaktır. İnsan hayatının özelliğini ve olabilecek maksimum kargaşasını bir düşündüğünüzde o vakit etkilerin ne kadar çeşitlenebileceğini de idrak etmiş olabilirsiniz. Özetle; vefkler tam anlamıyla büyüler için hazırlanan ve havas ilminde uzmanlaşmış kişiler tarafından hazırlanan bir çalışmadır.

Birçok çeşidinden bahsetmek mümkündür. Vefkler muskalar gibi üzerimizde taşıdığımız şeyler değildir. Genel olarak medyumların işlem odalarında herkes için işlem vefklerini saklamak üzere ayırdıkları ve özen gösterdikleri bir oda vardır. Eğer bir medyuma vefk yazdırdıysanız bunu sizin adınıza saklayabilir.

Örnek Bir Aşk Büyüsü Vefki

Ama genel tercih bu yönde olmaz. Çoğu zaman sorumluluğu kişinin alması gerekir ve evin gizli bir yerine konabilir. Bu bazen iş yeri olabilir hatta bazı açık alanlar bile bu konuya dahil edilebilir. (Bir yere muska gömerek yapılan büyüler vs.)

Cevşen Yazan Medyum Hoca

Cevşen konusu da oldukça karışık görünen ama bir o kadar da basit bir hadisedir. Cevşen kelimesi Türkçede “koruma” anlamına gelir. Bir insanı olası tüm enerji saldırılarından ve büyü etkilerinden korumak buradaki en temel amaçtır.

Bazı özel durumlarda hatta bazı özel yerlerde her doğan çocuk için köyün ya da ilçenin tanınmış bir hocasına – imamına çocuk için bir cevşen yazdırılır. Bu sonraki hayatı boyunca ona herhangi olumsuz bir etkinin gelmemesi adına bir önlem kabul edilir.

Hakkaniyetle yapılan böyle bir eylemden sonra o kişi kolay kolay hiç bir üfürükçüden ve olası büyülerden etkilenmez.

Bazı çalışmaların kişiden bulunan cevşen dolayısıyla gerçekleşememesi de bu yüzdendir. Ama tecrübeli medyumlar öncesinde kimde cevşen var kimde yok bunu bakımları ile görebilir sonrasında yola bu koşullar altında bir harita çizebilir.

  • Detaylı konular olmak ile beraber günümüzde hayli azalmış da bir fenomendir. Artık büyük şehir hayatı ve “Modern!” denen dünya bu tür önemli konuları bağnazlıkla örtüştürmekte ve kentli insanların tercih etmediği bir uygulama olarak geri kalmış gözüyle görülmektedir.
Cevşeni Olan Biri Yüzde Yüz Koruma Altında Mıdır?

Aslında buna bir oran vermek yanlış olur. Ama biraz öncede bahsettiğimiz gibi cevşeni olmayan birine göre etkin bir koruma altında diyebiliriz. Çünkü bazı kuvvetli büyüler özellikle papaz büyüsü gibi gerçekten tüm duvarları yıkan büyüler ehil bir medyum hoca tarafından ve tüm şartlar uygulanarak ortaya çıkarılırsa o vakit cevşen etkilerini de aşabilir.

Durum oldukça kişiseldir ve tam koruma vardır demek de yanlış olur. Ama bizler her zaman insanların cevşen sahibi olmalarından yana fikir beyan ediyoruz. Zira bu psikolojik anlamda bile önemli bir noktaya erişmek anlamına geliyor çoğu zaman…

  • Daha detaylı ve tarihsel bilgi için Buraya cevşen hakkında tarihsel bilgi tıklayabilirsiniz. Böylece meraklısı daha uzun ve açıklayıcı bilgileri almaya devam edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir