Kategoriler
Aşk Büyüsü

Mum Büyüsü

Mum ile yapılan aşk büyüsü işlemlerinin bütününe bu isim verilir. Burada amaç kişiyi tüm akli ve kalbi duyguları ile birine bağlamaktır. Mum büyüsü yapılan bir kişi bir süre sonra bağlandığı kişinin izinden dışarı çıkamaz. Mum bu ritüellerin olmazsa olmaz malzemesi olduğu için bu ismi almıştır. Birine mum büyüsü hangi şartlarda yapılır, mum büyüsü etkileri nelerdir gibi en çok soru işareti oluşturan kavramları üzerinde bu yazımızı okuduktan sonra bilgi sahibi olacaksınız. En doğru kararlar vermeden böyle bir işleme kalkışmış olmayacaksınız!

Mum Büyüsü Nasıl Yapılır

Yapılış şekli hakkında bilgiler vermeden önce çok tehlikeli bir seçenek olduğundan da bahsetmek gerekiyor. Öncelikle platonik aşklar için çok fazla başvurulan bir eylem olduğu için kişiye zarar verme ihtimali çok yüksek bir uygulamadan bahsediyoruz. Bunun için karar aşamasının altını ısrarla her seferinde çiziyoruz.

Mum Büyüsünün Tüm Etkileri

Mum büyüsü yapılırken kullanılan mum üzerine işlenen ismin tesiri doğrultusunda, mum erimeye başladıkça kişinin sağlık durumunda bir takım bozulmalar görülebilir. Bu bozulmalar ustaca hazırlanmış bir işlem üzerinde geçici olarak hesaplanırken bazen kalıcı olabilme tehlikesi de taşıyabilir. Bu da işlemi aslında en zor ve tehlike içeren aşk büyüsü sınıfına sokar. Bu denli tehlikeli işlemleri zaman geçtikçe yazılarımızda sizlere aktararak gerçek bilgiler ulaşmanızı sağlamaya çalışacağız.

Muma bir malzeme tekelinde baktığınız vakit göreceğiniz şablon bir çok şeytani ritüel içerisinde yardım alındığı olacaktır. Bu malzemeyi hayırlı bir iş kullanan insan yok denecek kadar azdır. Olgusal olarak mum zaten kötü enerjiyi temsil eder. Erimeyi, bitmeyi ve azalmayı sembolize ettiği için aşk büyüsünde şeytani ihtirasları da besleyebilir.

Mum Büyüsü Bir Aşk Büyüsü Uygulamasıdır

Bir de aşk büyüsü demişken bir çok alt çalışması odluğunu da bilmeniz gerekir. Fakat bahse konu ettiğimiz mum büyüsü  bu alt çalışmalar içinde imkansıza yakın aşkların gerçekleşmesi ihtimalleri için kullanılır. Bu da uygulamayı rahmani olmaktan çıkartır. Mum büyüsü nasıl yapılır konusuna gelirsek bu konu şeytani ritüellere aracılık etmek anlamına geleceği ve insanlara yol göstereceği için ayrıntıları ile aktarılması yanlış olur düşüncesi içindeyiz. Ama yine de çok soru geldiği için kabaca tasvir etmeye çalışalım.

İlk üç gün çok kritiktir. Kişinin kendi adı varsa lakapları, anne adı ve doğum tarihi gibi özel bilgilerinin yer aldığı saman kağıtları önceden tılsımlamak ve özel seçilmiş mum ile birleştirmek gerekir. Akabinde süreç başladıktan sonra ilk 3 gün toplamda 9 saatlik özel bir çalışma bülteni oluşturulur. Kişinin tüm enerji aralığı bu süreçte etki altına alınacaktır. Bu üç günlük süre mumun yarısının eriyeceği döneme tekamül eder. Eğer bu süreçte bir müdahale olunmaz ise mum büyüsü etkileri geri dönülemez şekilde başlamış sayılır. Daha önce dediğimiz gibi en platonik durumları bile değiştirebilecek güce sahip çalışmayı başlarda durduramazsınız engel olma şansınız kalmamış demektir.

Mum Büyüsü Etkileri

  1. Etkileri her geçen gün artan fiziksel hasta hissetme durumu ortaya çıkar. Bu durumda tedavi için doktorlar birinci tercih olur ama bir sonuç alınamaz. Ayrıca kişi her geçen gün iyileşmek adına uğraşırken bir yandan da durumunu kabullenmek zorunda kalır. Bazı psikolojik rahatsızlıklar da baş gösterir. Nereye dönerseniz dönün işin içinden çıkılmaz bir durum oluşmuştur. Psikoloji de en az fizyoloji kadar önemlidir.
  2. İlk üç günden sonra etkiler çok hızlı baş gösterir. Takribi olarak 10’uncu güne kadar bu etkiler süresince maruz kalan kişide her şeye karşı bir isteksizlik, algıda bozulma, konuşma zorluğu, her türlü isteksizlik ve depresyon belirtileri görülür. Bazı kişilerde bir takım sanrılara girebilir. Gerçek ile hayal dünyası birbirine karışabilir. Bu süreçte etrafında ona destek olan kişiler olmazsa intiharla bile sonuçlanan işlemler daha önce duyulmuştur.
  3. Bu söyleyeceğimiz etkide ise aslında havas ilmi içerisinde hemen hemen tüm işlemlerde görebileceğiniz “Kişinin üzerinde büyük bir ağırlık hissi” de yine sayılması gereken etkilerdendir.
  4. Bazen geçici hafıza kayıpları ve zaman, mekan algısının da bozulması görülebilmektedir. Bu algı durumu üzerinde herhangi bir ilacın ya da bilinen tedavi yöntemlerinin yarar sağlaması da yine olanaksızdır.
  5. Aşırı sinirlilik durumu, agresif ve her şeye kızan birine dönüşme de yine en çok rastlanılan mum büyüsü etkisi altına girmiş kişi belirtileri olarak sayılabilir.
  6. Yalnız kalma isteği ve hiç kimseyi istememek de mum büyüsü işlemi ilerledikçe kendini gösterecektir.
Mum Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır

Mum Büyüsü Sonuçları

  • Sonuçları nasıl planlarsanız o istikamette ilerleyeceğinizi düşünecek olursak rahmani ya da şeytani işlemlere göre sonuçları ayıramayız. Medyum kişinin koyduğu hedef ne ise her türlü etik kavramdan uzak olarak mum büyüsü sonucu şeklinde ele alınır. Bunun içinde kişiyi her geçen gün aşk ile eritmek üzerine kurgulanmış bir uygulamanın sayılabileceği gibi, evini terk etmiş bir eşin yeniden evine dönmesi de sayılabilir. Başlangıçta kişinin kurgusu ne üzerine ise o şekilde bir ilerleme kaydedilecektir.
  • Sonuçları için çeşitli başlıklara da rastlayabilirsiniz. Bunların içinde “Mum Büyüsü Yaptım Tuttu” diyenler “Mum Duası Deneyenler” veya “Tılsımlı Mum ile Ölüm Büyüsü” gibi çok sayıda sorular ve yorumlar bizlere de geliyor. Ama her durum kişisel olarak ele alındığı için havas ilminde ve tüm gizli ilimlerin açığa çıktığı çalışmalarda hiç bir konu başlığından sizin etkilenmeniz doğru olmaz. Burada siz kendi gerçekliğinizi yaşayacak ve konu eğer mum büyüsü sonuçları olarak değerlendirilecekse yine bu sonuçlar sizin olan sonuçlar olacaktır.

Tılsımlı Mum Büyüsü İçin Mum Hazırlamak

Genel olarak son zamanlarda bu tarz uygulamaları evde yapmak isteyen çok kişi oluyor. Ancak hep dediğimiz gibi profesyonel birinden yardım almadan bu işlemlerin yapılması hem çok yanlış hem de çok tehlikeli olur. Bu nedenle kesinlikle bir bilene danışmalı ve kendinizi riske atmamalısınız.

Tabi ki işlem için hazırlanacak olan mum da amatör bir ortamda hazırlanamaz. Bu işlem için bazı hocaların kullandıkları Hüddamlar vardır. Bir çoğu yönlendirme yapılarak bu mum üzerinde toplanır. Onlara bize göre mum olan bu eriyen materyalin bambaşka anlamlara gelebildiği konusunda çalışmalar uygulanır. Yani hiç bir şey durup dururken kendiliğinden olmaz. Bu nedenle bu etkileri aşılayabilmek ve sonrasında bir insan üzerinden birleştirmek zaten ilmin temel prensibidir.

Bunu aşk büyüsü dahilinde görebilmek ne kadar doğalsa bir insana şeytani duygular yaşatmak için uygulanması da o kadar doğaldır. Esas ve gerçek olan sizin ne istediğinizdir ve işlem sonucunda olmak istediğiniz yerde olmanızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir