Kategoriler
Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Papaz Büyüsü

Medyum Faik Hoca Resmi ve Ruhsatlı Sitesi

Uzun zamandır sizler için Iğdır‘da hizmetlerini veren Faik hoca artık kendi resmi sitesini yaptırmış bulunuyor. Son yıllarda artan ihtiyaçlara cevap vermek konusunda yetersiz kalan meslektaşlarımın arasında bu büyük cendere içinde o da yerini alıyor. Bu konuda çok bekleyen okuyucularımız olduğunu ve bu sitenin gelmesini ısrarla isteyenler olduğunu biliyoruz.

Sonunda bir kaç denemenin akabinde sizlere birinci elden ulaşabileceğimiz bir kanal olarak sitemizi hazırlamış bulunuyoruz. Faik hocayı bilenlerin çok mutlu olacağı tanımayanların ise bu konuda en net ve doğru bilgilere kolayca erişebileceği bir platform oluşturmayı hedefliyoruz. Çabalarımız sıkıntıları olan ve bir türlü kurtulamayan insanlarımıza faydalı olmak içindir. Bu kanal bizlere bu erişim şansını umut ediyoruz ki verecektir.

Faik hoca uzun yılların Havas ilmi deneyimli hocası olarak sizlere bir çok manevi konuda danışmanlık yapmaktadır. Bu ilmin en büyük başlıklarını oluşturan bağlama büyüsü, aşk büyüsü ve papaz büyüsü konularında eşi görülmemiş yöntemler geliştirmiştir. Bir bakıma devrim niteliğinde olan kendi özel çalışmalarını yapmıştır. Bu çalışmalarından bugüne kadar onbinlerce insan fayda görmüş ve bir çok öğrenci de yine bu terbiye esasına göre yetiştirilmiştir. Bir dergahta uzun süredir eğitmen olarak da gizli ilimler öğretisinde gönül vermiş gençlere öncülük etmektedir. Kişisel yazısını “Hakkımda” sekmesinden daha geniş boyutlarda okuma şansına sahip olacaksınız.

Bu çalışmalar neticesinde büyük bir kitleye hitap eder hale gelmiş ve zaman içinde ünü il sınırlarını hatta ülke sınırlarını aşmıştır. Iğdır başta olmak üzere tüm doğu ve güneydoğu illerinde tanınan havas ilmi üstadı Faik Hoca’yı sizlerle buluşturmaktan şeref duyuyoruz.

30 yılı aşkın tecrübe ile artık uzaktan da destek verebilmek ve dünyanın online değişimine ayak uydurabilmek adına sitesini sizler için hazırlatmaktadır. Bu site sayesinde ihtiyaç sahiplerinin daha kolay erişim sağlayabileceği ve randevu sisteminin daha interaktif olabileceğini düşünüyoruz. Gelişen dünya üzerinde Gizli İlimlerin de yerinde saymadığını bilmenizi isteriz. Her şey gibi ilimde genişleyen ve pencereye sahiptir.

Kısa zaman içinde daha geliştirilecek olan platformumuzu şimdilik başlatmış bulunuyoruz. Yazılarımızı da süreç içinde sizler için geliştirmeye devam edeceğiz. Sürekli güncellemeler ile sizlere ekstra bilgiler aktaracak ve tüm merak edilen konulara açıklık getireceğiz. Sitemizi takip etmeyi ihmal etmeyin. En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir