Kategoriler
Bağlama Büyüsü Papaz Büyüsü

Makas Büyüsü Hakkında Detaylar

Makas büyüsü tahmin edilebileceği üzere bir ayırma büyüsü çeşididir. Ledün ilminde kendine yer bulur ve birbirini seven hatta ölümüne bağlı olan kişileri bile birbirine düşman eden bir hale dönüştürebilir. Bu etkisi sebebiyle de çok sık kullanılan makas büyüsü basit uygulanma ritüellerine sahiptir. Ancak bu basitlik işi bilen ve uzmanlaşmış bir medyum tarafından sergilendiği takdirde mevcut durumu korur. Aksi takdirde bilinçsiz ellerde kişilere zarar verebilecek bir konuma doğru bile evrilebilir. Bu yüzden ayırma büyüsü her ne kadar büyük bir başlık olarak ilim içinde incelense de makas büyüsü tesirleri bakımından her zaman özel bir yerde tutulmaktadır.

Makas Büyüsü Nasıl Yapılır

Bir takım spesifik malzemelerden bahsetmek bu aşamada önemlidir. Gümüş özel tılsımlı tas, saman kağıtları, sicim ipi ve ayırmak istenen kişilerin birer kare fotoğrafı bu noktada önemlidir. Ayrıca safran mürekkebi ve hayvan kanı da beraberinde kullanılacak olan özel makas ile birlikte hazır bulundurulur. İşlem için kullanılan makas normal bir makas değildir. Mecazen de olsa işlem içinde birtakım varlıkların idamesini ve komutlara uymasını sağlayabilecek özel sözler ile tılsımlanmış farklı bir malzemedir. Bu çoğu zaman gerçek bir makas gibi görünür ama ahşap olduğunu dikkatli bakınca görebilirsiniz. Ayrıca kesme işlemi de gerçekten yapmaz. Ancak bu eylemi tatbik ederek yapılan ritüelleri güçlendirir. Bunun uygulamalarını bir medyum hocanın yanında işlemi izleyecek olursanız rahatlıkla görebilirsiniz.

Bahsettiğimiz malzemeler belirli sıra ve gün ile işleme alınır. 21 günlük döndü içinde birinci hafta içinde kişilerin sebepsiz kavga ve birbirlerinden uzaklaşmaları yaşanır. İkinci haftada gönül bağları kopma noktasına gelir ve uzaklaşma periyoduna geçilir. Daha sonra son haftada ise tamamen birbirinden nefret eden ve bir daha birbirinin yüzünü görmek istemeyen iki insan ortaya çıkarılmış olur. Makas büyüsünün en büyük etkilerinden biri de mutlu ailelerin bu tablosunu çok kısa sürelerde bozabilmesidir. Tahmin bile edemeyeceğiniz unsurların ortaya çıkmasına sebep olur. Aile hayatında ve ilişki içinde maddi kayıplar, manevi kayıplar ve tuhaf fizyolojik rahatsızlardan dolayı kişiler zaten birbirlerine zaman ayıramayacak hale gelir. Bu şekilde ilerleyen süreç sonunda tamamen birbirlerinden kopma noktasına gelme ile sonuçlanır.

Makas Büyüsü Etkileri

Bazı medyumlar işlem içinde farklı malzemeler ilave edebilirler. Örneğin makas büyüsü yapmak söz konusu ise kimileri bir kavanoz bal kullanabilir kimileri ise kırmızı kurdela yöntemi ile tılsım yazmayı… Bunlar birçok kişisel teknik anlamına gelir. Aslında bir algı ve kişi üzerinde etki etmesi için bir varlığın ikna sürecinin oluşturulması gerekir. Her büyünün arka planındaki maksat budur. Herhangi bir cin ya da hüddamdan ya da günümüz terimleri ile entitilerden yardım almak. Burada ya da herhangi bir işlem içinde bahse konu edilen her şey bu maksadın dışında düşünülürse saçma sapan hareketler gibi algılanır. Amaç yalnızca sizin durumunuzu arzu ettiğiniz şekle dönüştürmek üzerine çalışacak olan doğa üstü varlıkların kontrol edilmesidir.

Birçok arayış sonucunda karşınıza çıkan tüm açıklamaları bu şekilde değerlendirmek en doğrusu olur. Evde yapılan makas büyüsü, denenmiş makas büyüsü teknikleri ya da makas büyüsünün gizli etkileri gibi tüm sorularınızı Faik hocamıza danışabilir konu ile ilgili kendisinden bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir