Kategoriler
Papaz Büyüsü

Lamia Büyüsü

Bu işlemin öncelikle kişi üzerindeki olumsuz etkilerinden bahsetmek gerekir. Lamia büyüsü etkileri denince akla ilk gelen şey zaten budur. İnsanı hızla yalnızlaştıran ve depresif bir ruh haline sokan bu uygulamadan kaçınmak ise en temel durumdur.

Çevresine karşı aşırı derece olumsuz davranan, karakterinin kavgacı ve isyankar bir hale dönüştüğü insanlara lamia büyüsü yapıldığından şüphe edilebilir. Birdenbire kendini gösteren bu etkiler çok kısa süreler içinde haddinden fazla bir artış gösterir. Bu değişime ayak uyduramayan ve hoşnut olmayan kişinin en özel çevreleri de dahil olmak üzere herkes hızla uzaklaşır. Bu yüzden etkiler kendi kendine zaten olumsuz koşullara doğru ilerlemeye başlar.

Lamia Büyüsü Tılsımları
  • Bir insanın mutlu ve düzgün giden hayatını bir anda tersine çeviren bir anlamda kara büyüler sınıfında incelenen çalışmalardan biridir. Bu anlamda bakacak olursak da ritüel zincirinde kendine geniş bir yer bulur. Zira insanlar bu kötü etkiler yapan büyüleri rahmani büyülere oranla daha çok tercih etmektedir. Genel olarak hırs ve intikam duygularının esir aldığı kişilerin gözlerine perde iner ve her türlü musibet bu türlü kimselerden kolayca hanenize gelebilir.

Ayrıca bu işleme maruz kalan kişinin varsa evlilik hayatı, normal aile yaşantısı ve iş hayatı tehlikeye girer. Kökü mitolojideki Zeus’a kadar inen bu işlemi hakkıyla yerine getiren medyumların sayısı az olsa da sonuçların kesinliğinden ötürü pek çok danışan tarafından talep görmektedir. Bilindiği üzere Zeus’un ikinci eşi olan Lamia’ya yapılan bu büyü neticesinde kendisi tüm benliğini kötülüğe adamış ve bu işe kendi çocuklarını öldürmek ile başlamıştır. Aynı etkileri insanların üzerinde oluşturmanın yolları o günden bugüne insanoğlu tarafından hep aranmıştır. Çoğunlukla eğitimlerinde mitolojik kara büyüleri de almış olan deneyimli medyumlar ahlaki olarak uygunluk durumlarına göre bu işlemleri organize edebilmektedirler.

Lamia Büyüsü Hızlı Sonuç Veren Bir Kara Büyüdür

Bu işlem içinde evli çiftleri ayırmaktan da bahsedilir. Zaten bahsettiğimiz duruma gelen ve kişiliğinden çok ciddi ödün vererek değişim gösteren birinin, birtakım düzenli ve iyi giden durumları sürdürebilmesi de mümkün olamayacaktır. En kısa sürede olumsuz anlamda değişimler başlayacak olup önünü almanın da imkansız olacağı koşullar oluşturulacaktır. Bunların yönetimi cinlere, hüddamlara ve özellikle İfrit kavmine hakim olabilen hocalar tarafından yapılır.

Lamia Büyüsü Neden ve Nasıl Yapılır

Lamia Büyüsü Neden Yapılır

Aslında az görülen bir işlem olsa da yapılış nedeni duruma göre farklılık gösterir. Düşmanlık beslemek en temel faktör olarak öne çıkar. Bir insanı uzaktan darbelerle yıkabilmenin önünü açar. Bu anlamda da genel olarak kıskançlık, haset ve çekememezlik gibi şeytani dürtüler ve nefs ön planda yerini alır.

  • Bu gibi düşmanları çevremize toplayacak her türlü durumdan kaçınmak ve asgari müşterek de bir hayat planlamak en büyük korunma olarak görülmelidir. Lamia büyüsü yaptıranların pek çoğu bunu bir intikam şeklinde addederler fakat normalde bu durum ve tüm intikam durumları zaten nefsin sizin iradenizi yendiğini gösteren bir imleç olarak takdir görür. Bu yüzden normal bir insanın bu gibi işlemlere bulaşmasını rahmani medyumların hiç biri istemezler. Zaten sonuç olarak onlara düşen bu işlemi bozmak olmaktadır.

Lamia Büyüsü Nasıl Yapılır

Genel olarak birkaç hayvandan alınan kanların çeşitli gram ayarlamaları yapılarak bir bileşim hazırlanır. Bunların her birinin ne kadar konacağı gizli ilimlerce belirlenmiştir. Ledün ilminde hayvan kanı ile yapılan büyüler adında bir başlık bulunur. Oradan lamia işlemi ile ilgili detaylar görülebilir.

Daha önceden tecrübe sahibi medyumlar zaten bu konuya hakim olacaklardır. Akabinde kişiye özel eşyaların kullanılması süreci başlar. Bu kişisel eşya genel olarak tarak, saç fırçası, atlet, külot, kazak, sütyen, çorap gibi tene temas eden malzemelerden seçilir.

Bu süreçte özel bezlere yazılan tılsımları hazır etme ve bu kanı bir mürekkep gibi değerlendirip işlem yapma dönemine geçilir. Bu süreç takribi 3 gün 3 gece sürer. Ancak lamia büyüsü konusunda en net bilgi hayvanların kanının özel beze değdiği ilk andan itibaren etkilerin görülmeye başlanacağıdır. Bu yüzden bazı kitaplarda “aynı gün etki eden büyü” ya da “bir gecede tesir eden büyüler” gibi ibarelerin tanımında bu işlemi bulabilirsiniz.

Mitolojik Büyülerden Lamia Büyüsü Hakkında

Lamia Büyüsü Sonuçları

Aslında sonuçları işlemin nasıl bir gidişat izlediği ile çok ilgilidir. Bazı medyumlar bu işlemi mezarlık gibi kuytu yerlere gömerek sonlandırırken bazı medyumlarsa bambaşka birtakım değerlendirmeler ile sonuca ulaşırlar. Her ne koşulda vuku bulursa bulsun, hitap olunan dünya dışı varlıkların kişi üzerindeki yıkıcı etkileri bir adım önde yer alacaktır.

Kişinin uyku düzeninden tutun da her türlü rutinin alt üst edecek olan bu tutumu yönetmek de yine şeytani ritüeller konusunda çok ciddi bir gelişim göstermiş olan medyumlarca tasarlanmaktadır. Ayrıca bu sonuçları görmek çoğu zaman son derece üzücü olacağı için aynı zamanda kişinin etrafındaki herkese de dolaylı yoldan zarar verilmiş olacaktır. Bu nedenle işlem başlar başlamaz müdahale etmek dışında da durdurmanın pek bir yolu bulunmamaktır. Ancak tüm kuluçka süresi sona erdikten sonra lamia büyüsü bozmak anlamına gelen işlemler devreye sokulabilir.

(Bazı kaynaklarda papaz büyüsü uygulamalarının lamia büyüsü işlemi üzerinde etkili sonuçlar verdiği ve büyüyü bozduğuna dair emareler görülmektedir. Fakat bunu kanıtlanmış bir durum değildir. Son derece kişisel bir bakış açısıdır. Bu yüzden bilhassa büyü bozma konusunda engin bilgileri olan hocalardan yüzyüze destek almak önemlidir.)

  • Lamia büyüsü gibi en kudretli ve şeytani işlemlere maruz kalan kişilerin öncelikle en kısa zamanda bu büyüyü bozdurmak adına yardım almaları önerilir. Bunun için de gerçekten büyü bozma hususunda önemli adımlar atmış ve yeterli tecrübeye sahip kişiler seçilmelidir. Aksi halde lamia büyüsü çok sür’atli yol alabildiği gibi sonuçları ölüme kadar varabilen yıkımlar oluşturabilmektedir. Önüne geçilmesi bir noktadan sonra çok zordur.
  • Mitolojik büyülerin pek çoğu günümüzde bu tarz işlemlerin etkilerine inanan kişilerin azlığı ile bilinir. Ancak öte yandan atlanan en büyük detay ise bu işlemlerin etkileri hala aynıdır. Bu gibi zamansal kavramların dünya dışı boyutlarda yer almadığını düşünecek olursanız her halükarda zamanında yaratılmış bir şey olduğu kanısına varırsınız.
  • Yaratılmış olan zamanın içinde olduğumuzu bilirsek hiç bir şeyin zaman aşımına uğrayamayacağını da düşünebiliriz. Bu nedenle hiç bir etkinin üzerinden bir süre geçmiş sayılmaz. Havas ilminde ve ledün ilminde uygulamalardan zamandan muaf durumlardır.
  • Bu bakış açısı ile değerlendirildiğinde her işlemin tarihi oldukça yeni ve etkileri de gerçek anlamda her zamanki gibi olmaya adaydır. Bizlere düşen bu gibi şeytani işlemlere karşı kendimizi korumak ve her zaman için hüddamların ve cinlerin üzerimizde ellerinin olduğunu bilmektir. Cevşen ve çeşitli koruma kalkanları en büyük yardımcımız olacağı gibi rahmani medyum hocalarda yine en büyük destekçilerimiz olacaklardır.

“Lamia Büyüsü” için 2 yanıt

Biz bu işlem için 3 ayrı hocadan fikir aldık en çok Faik hıcanın dedikleri beni ikna etti yaptırmayı düşünüyorum zaten çok da seçeneğim kalmadı gibi. Çok zor zamanlar geçirdim ben ailemle birlikte. HEr zaman bize destek olmaktan kendini almaayn hocama başta olmak üzere tüm dostlarıma da bu site aracılığı ile teşekkürlerimi sunarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir