Kategoriler
Bağlama Büyüsü

Kuru Üzüm Büyüsü

Kuru üzümlerden yardım alınarak oluşturulan bağlama büyüsü işlemine kuru üzüm büyüsü ismi verilmektedir. Bir insanı aşık etmek, yüreğine yoğun bir aşk duygusu düşürmek amacıyla planlanır. Bir başka başvurulan durum ise aile içi geçimsizlik ve huzursuzluktur. Bu konuları yazımızda detaylı olarak ele alacağız.

Etkileri bakımından sık kullanılan bir çalışmadır. Fazla malzemeye ihtiyaç duyulmadığı içinde bazen kişilerin kendileri bile bu işlemi yapmaya yeltenirler. Ancak her zaman dediğimiz gibi hiç bir ledün ya da havas ilmi uygulaması amatör bir elde hayata geçemez ve geçmemelidir. Her zaman bir uzmana danışmak size varmak istediğiniz noktaya ulaşmak anlamında en büyük yardımcıdır.

Kuru Üzüm Büyüsü Nasıl Yapılır

Kuru üzüm büyüsü hakkında bilhassa günümüzde oluşan bilgi kirliliğini yok ederek gerçek bilgileri aktarmak adına yazımıza devam edelim. Çünkü bu konu önemli olmasına karşın bir kaç satır bilgi vererek çeşitli sitelerde yalan yanlış bilgiler bulunuyor. Siz değerli okuyucularımızın kafasını karıştıran bu metinleri daha derli toplu ve anlaşılır halde sitemiz üzerinden her zaman takip edebilirsiniz. Bu uygulama ve daha birçok işlem hakkındaki bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kuru Üzüm Büyüsü Etkileri / Medyum Faik

Faik hoca uzun zamandır çok soru aldığı bu konu üzerinde öncelikle belirtmek istediği detay olarak şu konuyu seçmiştir: “Bu işlem üzerinde kullanılan üzümlerin yediğimiz kuru üzümlerden olmadığını bilmelisiniz. Bu üzümler tılsımlı kağıtlar üzerinde özel olarak kurutulmuş ve okumaları yapılmış işlem için hazır bekleyen, bir işlem içinde 33 tanesinin özenle seçilip kullanıldığı üzümlerdir.

İşlemin ana temasını oluşturan malzeme seçimleri ve toplanması sürecinde doğru bilgilerin konuşulup kişilerin doğru bilgilendirilmesi önemlidir.

Kuru Üzüm Büyüsü Nasıl Yapılır

İşlemin içeriğine devam edecek olursak bu 33 adet kuru üzüm tanesini her gün biri olmak üzere, toprağa bağlanması istenen kişinin saman kağıda yazılı ismiyle birlikte gömülür. Bu ismi de ayrıca 33 kez küçük parçalar halinde hazırladığınız kağıtlara da yazmış olmalısınız. Bunlar hazır oldukları için uygulamaya geçildiği anda yalnızca alınıp kullanılabilmelidir. İşlem günlük rutin halinde devam edeceğinden işlem içi ekstra bir hazırlık sürecine girilmez.

İşlem yalnızca yatsı ezanından sonra uygulanır. Çoğu zaman kuru üzüm büyüsü işlemi içinde 33 günü tamamlamakta çok zorlanılır. Bu yüzden eğer bir bağlama büyüsü söz konusu ise kuru üzüm büyüsü son tercihlerden biri olur. Etkisi kanıtlanmış ve büyük olmasına rağmen yapılışı biraz uzun sürer. Aslında burada bilinmesi gereken en önemli ayrıntı; İşlem iki haftayı tamamladıktan sonra fiziksel ve ruhsal tesirler son aşamaya gelmiş ve görünür olmuştur. Ancak 33’üncü güne kadar işlemi devam ettirmek yükümlülüğü medyuma aittir. Kendisi bu işlemi rahatça sürdürmek üzere ön hazırlık yapmalı ve bir gün bile ara vermeden bu işlemi devam ettirmelidir.

Kuru Üzüm Büyüsü Bir Bağlama Büyüsüdür
  • Kuru üzüm ile yapılan büyüler yalnızca aşk üzerine tasarlanmaz. Aile içi huzursuzluk durumlarında ve çözülemeyen konularda da yardım alınır. Size hangi durumda yardımcı olacağı ise durumunuza yapılacak bakımlar ile ortaya çıkabilir. Bu nedenle öncesinde mutlaka bir kaç kez bakım yapmak ve en doğru kararı vermek gerekir.
  • Bağlama büyüsü anlamında kullanmak niyetinde iseniz kadın ve erkek için farklılıklar barındıran bir kaç detaydan da bahsetmek gerekir. Yazımızın bir bölümünde bahsettiğimiz gibi bu işlem kadınlar için uygulanırken geceleri, erkekler için uygulanırken gündüzleri yapılır. Bu durumun da mantıklı bir açıklaması vardır. Fakat merak edenler için bu konuyu Faik hocaya danışmalarını rica ederiz. Burada biraz daha yüzeysel bilgiler veriyoruz. Detaylı olarak ilgileniyor ve her türlü sorunuza yanıt almak istiyorsanız günün her saati kendisine whatsapp ile ulaşabilirsiniz.

Kuru Üzüm Büyüsü Etkileri

Etkilerin görülme süresi olarak 14 gün, işlemin bitme süresi olarak ise 33 gün ayrılır. Bu iki haftalık süreç bir çok ritüelde kısa sayılır. Aslında bilinen etkili işlemlerde sonuç alma süresi üç haftayı bulurken bu işlem için 14 gün genel anlamda yeterli olabilmektedir. Bu kısalmanın beklenmesi ve yaşanması için medyum hocanın uzmanlığı ve konu üzerinde tecrübesi olması gerekir.

Bu etkilerin görülmesi birinci haftanın sonunda başlar ve 14’üncü günde neredeyse son halini alır. İşlemlerin gidişatı hakkında durumlar kişilere göre farklılık gösterebilirken bakımlar aşağı yukarı ne gibi durumlar ile karşılaşılacağını bizlere söyler. Bu işlemde bakımlar hem işlem öncesi hem de işlem boyunca gün aşırı yapılır. Her bakımda oluşturan tılsımın kuru üzümlere ne kadar nüfuz ettiği ve yönlendirilen enerjinin ne kadarlık bir boyuta zerk edildiği görülür.

Kuru Üzüm Büyüsü Sonuçları Nelerdir
  • Etki altına giren kişide fiziksel olarak değişim süreci başlar. Bu değişim birinci derece yakınları tarafından fark edilir. Genel olarak tespiti zor olduğu ve akıllara öncelikli olarak gelmediği için böyle bir durumdan şüphe edilmez. Ama kişi üzerinde yoğun halsizlik, kusma, baş dönmesi ve baş ağrısı gibi geçici fiziksel belirtilerin görülür. Doğal bir sürecin ilk günlerinde bu olumsuz fakat dediğimiz gibi geçici olacak etkiler görülmektedir.

Kuru üzüm büyüsü ile ilgili çok sayıda soru gelmekte olup bilinen yüzeysel tanımlarını sizler için bir kaç ana başlık altında toplamaya çalıştık. Daha fazla sorusu olanların 7/24 Whatsapp ile Faik hocaya danışabileceklerini bildirir herkese iyi günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir