Kategoriler
Aşk Büyüsü

Kemik Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır

Kemik büyüsü yaparken öncesinde niyetlerin ve hedeflerin iyi belirlenmesi gerekir. Kemik büyüsü toplumca en çok birini aşık etmek amacı üzerine kullanılabilirken farklı sebepler ile de ortaya çıkabilmektedir. Herhangi bir durum için başvurulmaz ama medyumun uygun görmesi halinde aşk büyüleri için uygulanabilmektedir.

Kemik Büyüsünün Bilinmeyen Etkileri

Bunların içinde uygunluk durumuna göre seçimler yapılabilir. Genelde söz konusu aşk büyüsü olunca tercih sebebi olarak daha önde gelen işlemler olsa da kemik büyüsü uygulamasına olan rağbet de az değildir. Birçok farklı amaca hizmet eden ve kırmızı büyüler grubundan olarak adlandırılan eylemin karşılığında kişi üzerinde yoğun bir tılsım etkisi oluşturmak ve akabinde onu uzaktan yönetebilmek esas hedeftir. Bu yönetimi de bir cin aracılığı ile olacaktır. Medyumların hedef aldıkları kişiler için seçtikleri özel kavimlerden özel varlıklar vardır. Bazen hüddam olabilen bu varlıklar genelde kan büyülerinde cinler olur.

Sonrasında isteklerin yerine getirilmesi ve bir aşkı kişinin içine empoze etmek gelecektir. Bunlar belirli bir süreye tekamül edebileceği gibi sabır ve sükûnet isteyen dönemlerdir. Kemik büyüsünde ayrıca hayvan kemiklerinden faydalanılacağı için ayrı bir hazırlanma süresini de işleme hazırlık periyodu gibi görmek gerekecektir. Bu işlemde hazır olan hiç bir şey kullanılmaz her şey sıfırdan yapılır. Eski kitaplarda kemik büyüsü için kurban etme ritüelleri adı altında bir başlık açılmıştır. Gizli ilimler Hazinesinde bu konudan bahsedildiğini görebilirsiniz.

Kemik Büyüsü Etkileri / Medyum Faik

Kırmızı büyüler olarak adlandırılan havas ilmi sınıfından genellikle hayvanların kan ve kemiklerinden faydalanmak esas alınır. Bu gibi ritüellerin yapımı oldukça zor kabul edilir cinstendir. Çünkü işlemi yapacak olan medyum hocaya çok fazla yük biner ve bu enerji yükü altından çıkabilmek adına yoğun bir güç gerekir. Bunların her biri işlemin öncesinde olasılıklar zinciri oluştururken zaten masaya yatırılacaktır. Zihnen hazır olan ve kendini güçlü hisseden ve aynı zamanda şeytani işlemlerde başarılı olmuş kişiler bu gibi uygulamalara kalkışabilirler.

Kemik Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu tip işlemlerde bahsedilen kanı ele geçirmek için bir havyan kurban etmek gerekir. Zaten hal böyle olunca başlı başına ayrı bir külfet oluşmaktadır. Kurban edilen hayvanın kanı lanetlendiği düşünülerek yenmez. Ayrıca kemiklerinden faydalanmak istendiği için uzun uğraşlar sonucu kemikler çıkartılır. Sonrasında ise etlerin yakılması ve o sırada da bir takım işlemlerden geçmesi gerekir. Tüm bunlar adak şeklinde bir metot olduğundan öncesindeki hazırlık aşaması tahmin edilenden bir miktar daha uzun sürebilir.

  • Ayrıca günah ve haram kabul edilen eylemlerden biri olarak görülmektedir. Zira bir hayvanın kurban edilmesi ve bu kanın yalnızca bir dünya dışı enerji için harcanmış olması kabul edilemez. Bir Hristiyan cinin ikna edilip işlem için yardım etmesi sağlanacaktır. Tüm ritüeller bu gerçekleşsin diye oluşturulur.

Kemik büyüsünden genel olarak hayvanın sağ arka ayağının kullanılması eski kitaplarda açıkça belirtilmiştir. Ayrıca etkileri içinde açıkça belirtilen odur ki: her kim ki aşık etmek ve bağlamak hedeflerse o amaca ciddi hizmeti olduğundan da vurgulanmıştır.

Kemik Büyüsü Aşk Büyüsü Çalışmasıdır

Kemik Büyüsü Belirtileri

Antik çağlardan beri süregelen ve yoğun olarak uygulanan hayvan kemiklerinden yapılan büyüler çok ilgi görmüştür. Belirtileri arasında kişiyi kısa süreler içinde yoğun olarak etkilemesinden bahsedebiliriz. İki insan arasında aşkı pekiştirmek ve tek taraflı platonik aşkların karşılık bulmasını sağlamak amaçlı kullanıldığı bilinmektedir. Bu anlamda da yapılan kişide özel belirtiler ortaya çıkar. Bunları sıralayacak olursak;

  1. Kemik büyüsüne maruz kalan kişilerde duygusal değişimler çok sık görülür. Birdenbire gülerken ağlamak ya da tam tersi ağlarken gülmek buna en büyük örneklerdendir. Adeta kişide bir hormon bozukluğunun olabileceği düşünülebilir. Fakat durum asla tıbbi değildir.
  2. Rüyada rahatsız edilmek işlemin kuluçka dönemi için geçerlidir. Kişinin tam olarak etki altına girmesi beklenen süreçte birtakım bu minvalde olumsuzluklar görülebilir.
  3. Ayrıca işleme maruz kalan kişinin üzerinde yoğun bir ağırlık hissi ve sürekli uyku durumu da görülebilmektedir. Kişiye özel gibi düşünürsek bazı özel fizyolojik rahatsızlıklar görülür. Hatta bazen özellikle erkeklerde geçici iktidarsızlık sorunları da görülebilir.
  4. Git gide daha çok yalnızlaşma isteği ilk 3 hafta için en yoğun belirtilerden biridir. Sonrasında zaten hedef gösterilen kişiye karşı ilgi artacak olup onunla olana kadar da durduramayacağı bir içgüdü ile karşı karşıya kalacaktır.

Sırasıyla en belirgin olarak görebileceğiniz belirtiler bunlar olabilir. Ancak kişiye göre farklı durumlar da ortaya çıkabilir. Bazı şeytani formlarda oluşturulan işlemlerin kişiyi delirtmeye kadar götürebildiği de bilinmektedir. Bu yüzden işlemlerin dozuna ve özel karakterlere – özel ritüeller algısına sadık kalınmalıdır.

Bir insanın gönlüne aşkı düşürmekten bahsediyorsak elbette bunun ne kadar yoğun bir zaman zarfına ihtiyaç duyabileceği de herkesçe bilinir. Ayrıca en önemlisi de bunun için gerçekten bir isteğin olup olmamasıdır. Gelir geçer talepler ile yapılan pek çok havas büyüsü zamanla kişileri daha da kötü hallere itebilmektedir. Bu yüzden bin kez düşünüp bir kez hareket etmek gerekir.

“Kemik Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır” için 2 yanıt

Eski evimizde ölü hayvan kemikleri bulduk hocam hemde ğstünde yabancı yazılar vardı arapça gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir