Kategoriler
Aşk Büyüsü

Kaşık Büyüsü

Bilinen en etkili aşk büyüleri sınıfına giren kaşık büyüsü uygulaması bir insanın kalbine ve aklına aşkı düşürmek anlamında en büyük tesirlere sahip işlemdir. Bu işlemi yüzyıllardır uygulayan insanlar genellikle arzu ettikleri ilişki durumuna kısa süreler içinde ulaşabilmişlerdir.

Aşk büyüsü anlamı taşıdığı bilinen bu işlemi medyumlardan yardım alarak tasarlamak genel hatlarıyla başarılı olma süresini bir hayli kısaltır. Profesyonel bir çalışma alanı ve uzmanlığı olmayan kimselerin kaşık büyüsü işlemine kalkışmaları hesap edilemez birtakım sorunları da beraberinde getirebilir. Bu nedenle çok iyi araştırma yapmalı ve konuyu iyi analiz etmek birinci öncelik olmalıdır.

Kaşık Büyüsü Etkileri Nelerdir

Kaşık büyüsünün bilinen en büyük özelliklerinden biri de herhangi bir koruma tılsımına karşı da çok güçlü etki gösteriyor olmasıdır. Bilinen hiç bir koruma bu kadar güçlü bir aşk büyüsü etkisine karşı koyamaz. Bu nedenle genel anlamda durumu umutsuz görülen kişilere ya da son çaresi olarak algılanan durumlarda bu işlem uygulanır. Tabi ki bu işleme gelene kadar durumun hassasiyetine göre bir çok seçenek mevcuttur. Bazı kaşık büyüsü gibi çok kuvvetli işlemler ilk sırada tercih edilmez. Durum zorlaştıkça bu aşamaya gelinir.

Şimdi sırasıyla kaşık büyüleri hakkında en çok sorulan soruların yanıtlarına beraber bakalım.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır

Kaşık büyüsü bilinen en az malzeme ile ortaya çıkarılan bir işlem olmasından dolayı da çok fazla tercih edilmektedir. İki adet tahta kaşık ve biraz safran mürekkebi ile işlem 1 hafta içerisinde tamamlanabilir. Daha sonraki iki hafta boyunca da etkilerin gözlemlendiğini düşünecek olursanız 3 haftalık bir süreçten bahsetmek mümkündür. Bu işlem için özel bir tahta kaşığa ihtiyaç duyacaksınız. Ayrıca tüm bu tarifleri de kaşık büyüsü tarifi altında çalışma yapmayı düşündüğünüz medyuma sorabilirsiniz.

Kaşık Büyüsü Belirtileri Nelerdir – Medyum Faik Hoca

İki adet tahta kaşığın yüzleri birbirine dönük olacak şekilde bağlanacak olduğundan etrafının çok iyi temizlenmiş ve zımparalanmış olması gerekir. Tam olarak birbirini tüm yüzeyde karşılaması gereken bir uygulamalıdır. Bu yüzden bir sürelik hazırlık süreci gerekebilir.

 • Kaşık Büyüsü nadir olarak kişileri ayırmak içinde kullanılır. O zaman da bu yüzyüze bakması gereken kaşıklar tam tersi şekilde vuku bulur. Kaşıkların arası açılır ve işlemin rengi değişir. Fakat biz bu yazımızda bağlayıcı etkisinden bahsedeceğiz. Kaşık büyüsünün kişileri ayırma işlemi yaparken de etkili olduığunu bir bilgi olarak almanızda fayda var.

Kaşıkların ön yüzlerine birbirlerine aşık olmasını istediğiniz kişilerin isimleri yazılır. Bu isimleri safran ile dikkatlice yazarken anne-baba isimleri ve doğum tarihleri gibi bir kaç detay bilgi eklenebilir. Bu bilgilerin daha önceden tedarik edilmesi gerekmektedir. Sonrasında “Kaşık Büyüsü Duası” okunacak olup işlem bir kaç gün boyunca okumalarla ile devam edecektir. Her gün aynı saatte ve aynı bilinçte yapılan bu işlemler her zaman niyet cümlesi ve yaratım enerjisi ile uygulanacaktır. Bu bahse konu detayların ne gibi anlamlara geldiğini işlem boyunca medyum hocanız size aktaracaktır.

1 hafta kadar devam edecek olan işlemin sonunda kaşıklar yakın çevrede ve ayak basılmadığından emin olunan ve henüz kazılmış çukur içinde toprağa gömülür. Birbirlerine sıkıca bağlı olmaları gerekir. Bir süre toprağın içinde bu şekilde kalacak ve tılsımın harekete geçmesine olanak tanıyacaktır.

Kaşık Büyüsünde Sonuçlar Ne Zaman Görülür
 • Daha önce bahsettiğimiz ayırma işleminde ise kaşıklar aynı çukura gömülmez ve birbirine bağlanmaz. Orada farklı bir uygulamadan bahsedilir. Bu yüzden bazı anlatımlarda bu tarifi değişik bir şekilde bulabilirsiniz. Bu amacın farklı olduğunu gösterir.
 • Bizim bahsettiğimiz birleştirici etkide ise kaşıkların bir süre toprak içinde bağlı kalması, mevcut tılsımı oluşturduktan sonra kişiye zerk edilmesi bağlamında önemli katkı sağlar.

Kaşık Büyüsü Neden Yapılır

Nedeni herkese göre değişkenlik gösterebilir. Herkesin hayatında yaşadığı kendine göre özel durumlar vardır. Bu yüzden de durum biraz kişisel olarak ele alınmalıdır. Neticede herkesin hikayesi farklıdır. Bu yüzden kaşık büyüsünün sebepleri arasında genel intibaya dayanarak bir sıralama yapabiliriz. Genel olarak kaşık büyüsü şu gibi durumlarda talep edilebilmektedir.

“Kaşık Büyüsü Günah Mıdır” Bu Konuda Yorumlar
 1. Platonik aşklarının gerçek bir aşka ve sevgiye dönüşmesini isteyen kişiler kaşık büyüsü işlemini yapabilirler.
 2. Uzun süredir bir dargın bir barışık yaşayan çiftlerin kalıcı bir huzur ve birliktelik planladıkları durumlarda uygulanır.
 3. Boşanma aşamasına gelmiş evli insanların yeniden aşkı içlerinde hissetmesi adına ve ortada kalmaması gereken çocukların olduğu durumlarda da bu işlemin uygulandığı görülebilir.
 4. Kısmeti kapalı olan kişinin yalnızca bir kişi nezdinde bu kısmetini açmak için uygulanır. Genel bir kısmet açma işleminden bahsetmiyoruz. Aklına olan bir kişi ile aralarında bir şeylerin oluşmasından bahsediyoruz.
 5. Bir anda soğuyan ve araya üçüncü şahısların girdiğini düşündüğünüz ilişkilerin içinde bu durumu tersine döndürülmesi adına kaşık büyüsü işlemi talep edilebilir.
 6. Kaşık büyüsü uygulanışı bakımından kolay gibi görünse de dakik müdahalelerin çokça olmasından dolayı bir medyum aracılığıyla inşa edilmesi gereken önemli bir aşk büyüsü işlemidir.
 • Kaşık büyüsü yapım aşamasında ve sebebi ne olursa olsun uygulama içinde niyetler ve sesli söylemler çok büyük önem taşır. Örneğin bunu bir olumlama olarak düşünebilirsiniz. Bu işlemi kendinize çağırırken yüksek sesle tekrarlar gerekir.
 • Ayrıca bu işlem içinde inanç durumunuzda çok önemlidir. Sürekli olarak “İçinizde Yaratım” yaşamalı ve o frekansa aidiyet hissetmelisiniz. Aksi takdirde barındıracağınız şüphe kaşık büyüsünün hayata geçmesine engel olacağı gibi işlem boyunca da sonunda da hep olumsuz durumları görmenize sebep olacaktır. Berrak bir bilinç ile yaklaşım oldukça önemlidir.
 • Bu nedenle genel olarak medyum şahıslar sizden sözlü vekalet isterler. Bu yapmanız gereken tüm sorumlu olduğunuz eylemlerin kendisi tarafından yapılmasına ve aynı etkiyi almanıza olanak sağlar. Bu nedenle eğer bu işlemi yalnız başınıza planlamıyorsanız bu duruma dikkat etmeniz çok önemli olur. Kaşık büyüsü işleminde sizi yalnız bırakan işlemlerden uzak durmalısınız.

Kaşık Büyüsü Belirtileri Nelerdir

 1. Kişi üzerinde oluşturulan aşk tılsımının çok sür’atli bir şekilde harekete geçmesi dolasıyla kişinin bir anda aşık olması,
 2. Bu durumun çevresi ve ailesi tarafından hayretle karşılanması ve bolca eleştiri alması, ama önüne geçilememesi,
 3. Kaşık büyüsünün kuluçka süresi dolana kadar kişi içine kapanabilir ve yalnızca aynı kişiye düşünerek günlerini perişan edebilir. Halk arasında buna “Kara Sevdaya Düşmek” denir. Önünü almak böyle bir işlem içinde mümkün değildir.
 4. Genel anlamda huzursuzluk ve uykusuzluk başlar. Rüyalarında da sürekli aynı durumlar yaşayacağı için işlem süresince kişilerin panik atak ya da çarpıntı gibi fiziksel rahatsızlıklar hissetmesi de yine mümkündür.
 5. Ayrıca yoğun panik beraberinde endişeyi ve algıda bir miktar bozulmayı getirebilir. Bu aşk büyüsü olarak addedilen bir işlemdir. En başta belirttiğimiz gibi etkileri işlem yapılan kişiyi aşık etmeden ve onu aşık edecek her türlü koşulu zihninde oluşturmadan bitmez.
 6. Zaman zaman korku ve endişe nöbetleri de görülebilir. Bu etkiler biraz kişiye göre değişse de genel olarak görülen bir etkidir.
 7. Kaşık büyüsü süresince kişi dış dünyaya kendini kapatır ve sağlıksız bir beslenme formuna da geçebilir. Bu da beraberinde düşük ve zayıf bir bağışıklığı getirir. Bu nedenle kişi kendini sürekli halsiz, yorgun ve bitkin hissedecektir. Burada bir ilacın yardımcı olma ihtimali bir miktar söz konusu olsa da bir etki altında olan kişide iyileşmeler geçici olur.
 • Kaşık büyüsü etkileri denince en çok merak edilen konuların başında “Kaşık Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir” sorusu gelmektedir. Bu süreç işlemin zorluğuna ve durumun getirilerine göre değişiklik göstereceği için net bir rakam vermek hayli zordur. Ama genel anlamda 21 günlük bir süreç her türlü etkinin yaşanıp bitmesi adına ideal bir süredir. 3 haftalık bir kaşık büyüsü, 1 haftasının işlem için harcandığı düşünülürse kalan iki haftalık süre etkileri görmek açısından oldukça iyi bir zamandır.
 • Kaşık büyüsü günah mı diye soranlar içinse şunu bilmelerini isteriz. Bu işlem için eğer bir cin yönlendirmesi yapılacak ise o zaman işlem günaha girer. Bu durumu tartabilemek için kişinin üzerinde salınan tılsımın nasıl yapıldığı önemlidir.
 • Kaşık büyüsü adında geçtiği gibi her zaman büyü anlamına taşıyan uygulamalar ile hayata geçmez. Genel olarak baştan da belirttiğimiz gibi bir ayrılık söz konusu olacak ve bu durum için çaba gösterilecekse işlem büyü içeriği taşır. Burada cinlerden yardım almak ya da Hüddam ilmini ortaya koymak söz konusu olur. O zaman da hayırlı bir iş olmaktan çıkar tabi ki vebali de büyüktür.

Kaşık Büyüsü Bozulur mu

Kaşık büyüsünü bozmak için öncesinde gerçekten var olduğunun tespit edilmesi gerekir. Bu da iyi bir bakım ve ilgili bir uğraş ile mümkün olabilir. Bu yüzden eğer böyle bir işlemin üzerinizde olduğunuz düşünüyorsanız bir medyuma danışmak iyi bir tercih olacaktır. Sonrasında bozma işlemi için özel ve kişisel dualar seçilir. Bir takım ritüeller oluşturulur ve size özel olarak hazırlanır. Bu uygulamalar belirtilen gün ve saatlerce tarafınızca yapılarak kaşık büyüsünden kurtulmak mümkün olabilir.

Kaşık Büyüsü Ne İçin Yapılır, Etkisi Nasıldır

Bu etkiye maruz kalan kişinin etrafından bir yardımcı olması koşulu aranır Kaşık büyüsü bozmak demek mutlaka bir yardım alınırsa mümkün olur. Özel olarak içilmesi gereken su, banyo için ayrı su ve cuma günleri okunacak bir dua verilir. Bu bir bütün olarak uygulanan işlemler zinciri sayesinde bozma işlemini yapmak mümkün olabilir. Fakat işlemi bozmak gerçekten ortaya çıkarmaktan daha zordur. Yardımcı olması istenen kişinin bu olguları sırası ile takip etmesi ve henüz kendini tam olarak bilmeyen etki altındaki kişiye yardımcı olması gerekir. Bu da genelde aile içinden biri olur.

 • 15 gün kadar süren kaşık büyüsü bozma işlemleri için ihtiyacınız olan malzemeleri tedarik ettikten sonra sıkıca uğraşmanız gereken bir hamleler bütünü vardır. Bunun yönlendirmesini de medyum sizin için yapmalıdır.
 • Elma sirkesi pek çok büyü bozmak işleminde kullanıldığı gibi bu süreçte en çok yardım alınan malzemedir. Hem doğal oluşu hem de kullanım konusunda rahatlığı ile bir büyüyü bozmak söz konusu olduğunda çalışmasının merkezinde yer alır.
 • Büyü bozma konusunda daha fazla detay isteyenler sitemizde bu başlık ile arama yaparak en doğru ve güncel bilgileri alabilirler.

Kaşık Büyüsü ile Gideni Geri Getirmek

Aslında genel anlamda aşk büyüsü içeren işlemlerin tamamında buna benzer talepler görmek mümkün oluyor. Biten aşkların devamı için bir çok ritüel gündeme geliyor. Bazıları doğru bazıları yanlış edinilen bilgiler bilhassa internet ortamından alındığı için doğruluğu da şüpheli oluyor. Bu yüzden ekstra önemli bir ayrıntı olarak gerçek bilgilere erişme zaruriyeti ortaya çıkıyor.

Bir sevgilinin size geri dönmesi için evet kaşık büyüsü yapılabilir. Ama bunun hangi şartlarda olabileceği ve size karşı nasıl bir tesir göstereceğinin de önceden bakılıp görülmesi gerekir. Kafamıza göre bu işlemleri sağdan soldan topladığımız bilgiler ile yapamayız. Sonrasında mümkün olan durumları bile namümkün hale getirebilir hatta başınıza bir musallat bile alabilirsiniz. Bunların olmasını hiç birimiz istemeyiz!

Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur

Kaşık Büyüsü Zararlı Mıdır

Zararları görecelidir ama iyimser düzenlenen bir işlem içinde kimse zarar görmediği bir durum oluşturulabilir. Bu anlamda zararsız olarak addedilir. Ancak bazı durumlarda şeytani işlemlerin de içine katıldığı ve necis eşyaların da yardımcı olarak alınarak insanları birbirinden ayıran uygulamalardan da bahsedildiğini görürüz. Keza az önce size Hüddam ilmi ile ilgili olabileceklerden bahsederken de bunu kastetmiştik. Böyle bir durum yaşanırsa zararlı diyebiliriz. Kısaca kaşık büyüsü sonuçları sizin talepleriniz ve niyetlerini doğrultusunda medyum hocanın ne gibi uğraşlar verdiğine göre şekillenir. Bu da zararlı mı zararsız mı konusunu kişiye göre değiştirir demektir.

 • Kaşık büyüsü tılsımı hazırlamak ile ilgili sorularınızı ve bu sürecin nasıl yönetildiğine dair tüm merak ettiklerinizi Faik hocaya dilediğiniz zaman Whatsapp üzerinden sorabilirsiniz.
 • Diğer aşk büyüsü işlemlerini merak ediyorsanız buraya tıklayınız. Ayrıca sitemiz üzerinden soru-cevap-yorumlar sekmesine tıklayarak kaşık büyüsü hakkında yapılan tüm yorumları da görebilirsiniz.

“Kaşık Büyüsü” için 2 yanıt

Evimde bi tane kaşık buldum hocam üstüne arapça şeyler yazıyor. Büyü gibi bir şey olabilir mi sizce?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir