Kategoriler
Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü

Karı Koca Arasında Sevgi Büyüsü

Evli eşlerin arasını düzeltmek adına yapılan çalışmaları son yıllarda bir çok farklı isimde karşımızda görebiliyoruz. Bunların başında karı koca arasında sevgi büyüsü ya da muhabbet büyüsü gibi çalışmalar gelmektedir. Bu çalışmaların aslı yazılacak olan tılsımlara dayalıdır. Birtakım özel bilgilerin kullanılarak ve yine özel malzemelerin bir araya gelmesi neticesinde etkilerin yaratılması hedeflenir.

Karı Koca Arasını Yapan Dualar – Sevgi Büyüleri

Ayrıca farklı çalışmalar da yapılmaktadır. Bazen özel hacet namazları kılınabilir, dualar ve muskalar yazılabilir, zikir çekilebilir. Yani dinen caiz görülen tüm uygulamalar yapıldığı gibi bazen de büyü ilminden faydalanmak isteyen insanlar olmaktadır. Dinimizde büyü yasaklanmış olduğu için bu işlemlerin birçoğu arada ince bir çizgi bırakarak yapılmaktadır. Bu nedenle yapılacak olan işlemin her yönü ile iyice incelenmesi ve mutlaka bir uzmana danışılması gerekir. Toplumda bir çok insan farkında olmadan ve bilinçsizce en ağır etkileri olan sevgi ve aşk büyülerini eşlerini uygulamaktadır. Bunların geri dönüşleri mümkün olmadığı gibi kalıcı zararları da söz konusu olabilir.

  • Bu gibi işlemlerin tümünü karı koca arasını bağlamak ile ilgili çalışmalar olarak isimlendirebiliriz.
Karı Koca Arasında Bağlama Büyüsü

Evliliklerin Düzelmesi İçin Okunacak Dualar

Evliliklerin kuşkusuz tümü ömür boyu beraberlik üzerine kurgulanır. Tabi ki evlilik eşlerin arasında ömürlük bir söz verme durumudur.  Zaman içinde hesapta olmayan bir sürü şey yaşanabilir ve bu süreç içinde evli eşler arasında cinsel temasın bitmesi, saygının azalması, şiddet eğiliminin baş göstermesi gibi bir takım olumsuz durumlar cereyan edebilir. Kısa süre içinde birbirinden soğumuş ve aynı evde yaşayamaz iki kişi haline gelinmiştir.

Kısacası mevcut sevgi ve aşkın sonlanması durumu yaşanabilir. Bu durum çift taraflı olarak görüldüğünde zaten eşler için boşanma söz konusu olmaktadır.

Eşini Eve Bağlamak İçin Dualar – Medyum Faik
  • Ancak bazen bir taraf aynı görüşte olmayabilir. Böyle durumlarda ayrılmak istemeyen eş için bahse konu çalışmalar küçük araştırmalar neticesinde gündeme gelebilir. Ayrıca bu saydığımız olumsuz durumlar bazen bir üçüncü kişinin evli çiftler üzerinde uyguladığı bir büyüye de bağlı olabilir. Çok zaman ayırma büyülerinin etkisi altına girmiş çiftlerin benzer durumları yaşadığını etrafımızda görmekteyiz. Tedbirin esas alındığı havas ilminde her daim kendimizi kontrol etmek durumundayız. Hiç beklenmeyen kişilerden bu gibi olumsuz tesirlerin geldiğini defalarca görmüş bulunmaktayız.

Karı Koca Arasında Muhabbetin İyileştirilmesi

Öncelikle yapılan işlemlerin kulaktan dolma bilgiler olmaması şarttır. Benzer uygulamalara bakıldığında bir takım tılsımların yazıldığı yiyeceklerin söz konusu kişiye yedirilmesi, özel tesbihler ile zikir çekilmesi, bağlama dualarını okunması, terk eden eşi eve getirme etkisi göstermesi umulan muskaların yazılması ve akabinde bir takım cinlerden yardım alınması gibi pek çok şey karşınıza çıkacaktır. Bu işlemlerin her biri bir kerede görülebildiği gibi yavaş yavaş ve sırayla uygulanan işlemler de olabilir. Ayrıca içinden sadece bir tanesi ile durumun aşılacağı da düşünebilir. Bu kısmı oldukça kişisel olarak ele almak uygun olur.

  • Ancak içinde büyü ilminden parçalar olması işlemin dinimizce yasak bir işlem olduğu anlamına gelir. Bu yüzden rahmani işlemler ile ayrıca dualar ederek durumun değişmesi Allah’tan istemek her zaman birinci öncelik olmalıdır. Zaten hayırlısı ise olsun demelidir insan. Bir şeyleri zorlamak ve etik olmayan yollar ile istenildiği forma sokmak uzun vadede sonuç getirmeyecektir. Eşlerin daha da mutsuz olmasını sağlamış onlarca bilinçsiz uygulama bugüne kadar karşımıza çıkmıştır.

Bağlama büyüsü işleminin içinde eşlerin söz konusu zor durumlardan kurtulması için gereken tüm içerikleri açıkladığını bilmeliyiz. Merak edenler yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirler ve manevi olarak nelerin değişebildiğini görebilirler.

  • Büyü ilminde şüphesiz bu işlemlerin karşılıkları vardır. Ancak bahsettiğimiz gibi yapılacak olan fenomen çalışmaların kesinlikle içerikleri iyi analiz edilmeli ve bir medyumdan destek alınarak planlanmalıdır. Ayrıca büyü ile ilgili temaslar var ise nasıl bir vebalin altına girildiği de iyice anlatılmış ve anlaşılmış olmalıdır. Tüm ihtimallere rağmen kişi bu uygulamayı yapacak ya da yaptıracaksa tüm sorumluluğu üstlenmiş olur.

Zina Yapan Eş İçin Okunacak Dua

Evliliklerin en büyük düşmanı özellikle kadınlar açısından gözü dışarı olan bir eştir. Bu şekilde aldatılan eşlerin evliliklerini bu yollarla sürdürmesi mümkün olmayacaktır.

Gözü Dışarı Olan Eşi Eve Döndürme Duası

En çok soru bu eşlerin eve nasıl bağlanacağı konusunda gelmektir. Dinen caiz olan ve bir çok alim hocanın da onayladığı yöntemlerin başında şu uygulama gelir:

  • “Elma sirkesi üzerine Nur Suresinin 16 ve 18’inci ayetleri 21 kez okunmalıdır. Sonrasında bu sirke eşin yemeğine katılarak bir gece bekletilir. Bu süreçte de aynı gün hocanın size vereceği muhabbet duası da okunur. Allah izin verirse kesinlikle eşin gözü dışarıya değil artık evine ve eşine dönecektir.”
  • Bu işleme maruz kalmış bir eş, çoluk çocuğuna en kısa sürede sahip çıkan ve eski güzel günlerine dönmüş bir koca haline gelir. Bu da aile için mutluluğu getiren dualar olarak bilinen okumaların faydalı olduğu anlamına gelecektir. Bu işlem yalnızca erkekler için uygulanmaktadır!!

Eşlerin Arasında Aşk Yaratan Hacet Namazları

Hacet namazları arzu edilen şeylerin dinen caiz şekilde talep edilmesi için kılınan bir namaz türüdür. 2 rekat olarak kılınır ve Hızır AS tarafından insanlara öğretildiğine inanılır. Pek çok Müslüman bu namaz sayesinde zaman içinde sevdiği bir çok şeye sahip olmuştur. Bu namaz yalnızca bir kişiye duyulan sevgi üzerine kılınmaz. Her türlü hayırlı isteklerimiz için bu hacet namazlarından fayda görebiliriz. Bir çok kişinin eşleri ile aralarını düzeltmelerine de vesile olabilen bu namazın kılınış şekli şöyledir:

Evli Eşler Arasında Muhabbet İçin Dualar
  1. Namazın ilk rekatı bitimine müteakip Kafirun Suresi 21 kez okunacaktır,
  2. Selam verdikten sonra ayağa kalkılır ve tüm inanç-niyetle 10 kez salavat getirilir,
  3. Daha sonra namaz bitince 10 kez eşin adı zikredilir ve kişi kendi cümleleriyle isteklerini dualarının arasına sıkıştırır. Böylece namaz sonlandırılır.
  4. Bu namazın ve içinde okunan duaların zaman zaman karşımıza “karı koca arasında soğukluk için dua” ismiyle çıktığı bilinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir