Kategoriler
Aşk Büyüsü

Karabiber Büyüsü

Karabiber büyüsü aralarında sorun olan çiftleri evli olsun olmasın yakınlaştıran bir anlamda aradaki aşkı körükleyen bir çalışma olarak havas ilmi içinde yer almaktadır.

Medyum hocaların ancak işinde uzman olanlarınca yapılması şart olan çalışmanın bir takım özel tesirleri de bilinmektedir. Yazımızın içeriğinde karabiber büyüsü neden yapılır ve etkileri nelerdir şeklinde merak ettiğiniz pek çok konuya dair bilgiler bulacaksınız.

Karabiber Büyüsünün Gizli Yönleri

Karabiber ile yapılan büyüler aynı zamanda aile ya da dostluklar içindeki sıkıntıların tolare edilmesi ve barışın sağlanması amacıyla da yapılabilir. Aile içinde gelin-kaynana geçimsizlikleri ya da farklı bir takım diyalog bozuklukları bu basit ritüel ile sonlandırılabilir. Bunlar için elbette bir çalışma grubu oluşturulmalıdır ve sonucun neye yönelik olduğu iyi bilinmelidir. Medyumlar danışan kişilerin talepleri doğrultusunda bu eylemleri belirli bir kronolojik sıraya koyarlar. Akabinde de özel olarak tasarlar ve birtakım destekler ile uygularlar. Burada danışan kişinin de yapması gereken bazı özel hamleler olabilir. Konu bütünlüğü içinde bu ayrıntıların da konuşulması lazımdır.

Karabiber Büyüsünün Etkileri Nelerdir

Karabiber Büyüsü Neden Yapılır

Bahsettiğimiz gibi esas amaç küslüğün giderilmesi ya da bir ilişki bağının daha da güçlenmesi olacaktır. Bunların yanı sıra şeytani formları da mevcut olan bu işlemin o tarafını ele almayı hiç düşünmemeliyiz. Genel kullanımı hayra alamet şeylerdir. Bir ailenin bütünlüğünün korunması, barışmış ve güler yüzlü insanların bir arada yaşayabilmesi gibi daha pozitif durumlar inşa edilir. Karabiber büyüsü esas olarak bu gibi sebeplerden dolayı gündeme gelecektir. Durumun uygunluğuna göre eğer medyum hoca tarafından da onaylanırsa o halde işlem başlatılabilir.

Karabiber Büyüsünün Sonuçları Nelerdir

Karabiber Büyüsü Tarifi – Nasıl Yapılır

  1. Öncelikle kişinin yaşı kadar karabiber tanesini bir kenara ayırmak suretiyle hazırlık süreci başlar. Bu taneleri irilerinden seçmek ve öncesinde bir miktar tılsımlamak da gerekebilir. Bunu siz yapacaksanız tılsımlama işlemi medyum hoca tarafından öncesinde mutlaka halledilmiş olmalıdır. Eğer hocanız bu işlemi baştan sona organize ediyorsa o halde bu durum zaten kendi bünyesindeki bir oluşumdur ve gereken yapılacaktır.
  2. Daha sonra bakır tavada 3 gece boyunda kavrulur bu karabiber büyüsü için kullanılacak olan taneler. Sonrasında kısa bir süre beklemeye alınır.
  3. Son gün olan 4’üncü gece ise karabiber taneleri önce üzerinde özel hazırlanmış safranlı yazıların olduğu kağıtlara sarılır ve birtakım özel sözler eşliğinde yakılır. Her yakma hamlesinde de yine tekrarları olan sözler söylenir. Bunlar genel olarak iyi niyet içeren ve kişinin hedeflediği noktaya ulaşmasına sebep olacak sözler olur.
  4. Süreci doğru kavramak adına 4’üncü günden sonra 21 gün sayılır. Bu süre içinde herhangi bir anda belirtiler görülür ve kişi üzerinde yoğun bir etki başlar. Artık sevgi ve saygı eşliğinde, kavgasız gürültüsüz bir ilişki ya da evliliğin temelleri atılmış olur.
  • Bu anlatım ile basit bir tasvirini yaptığımız karabiber büyüsü işleminde daha farklı ve önemli durumlar da vardır. Ayrıca bazen kişinin ruh haline ve bedensel bütünlüğüne göre farklılıklar gösteren gelişmeler de olabilir. Bunların tümünü hesaba katarak bu basit söylemi gerçekten işlem de çok basitmiş gibi algılayacak şekilde yorumlamayınız. Havas büyülerinde her işlemin kendine has riskleri ve zorlukları olduğunu her zaman zihnimizin bir köşesine yazmamız gerekmektedir.
Karabiber Büyüsünün Bilinmeyen Yönleri

Karabiber Büyüsü Genel Etkileri

Evli çiftlerin üzerinde yapıldığında eğer ayrı yaşıyorlarsa rüyada görme süreci, her zaman özlem duyma ve düşünme periyotları başlar. Tılsımın etkisi kişi üzerindeki ağırlığını arttırmaya başladıkça bu etkiler de artar. En kısa sürede birbirine ulaşma isteği doğar. Bazen tek kişi üzerine bu işlem kurgulanır. O halde durum tek taraflı olarak gelişmeler gösterir. Elbette işlemi yaptıranın diğer kişi olduğunu düşünecek olursak bu davranış onun da beklediği bir durum olarak karşımıza çıkar.

İkili ilişkiler hızla düzelirken bir daha basit sorunlar karşısında sıkıntı yaşamamak adına koruma yaptırılması da oldukça önemlidir. Karabiber büyüsünü koruma altına almak gerekir. Çünkü ciddi bir işlem olmasına karşın kuvveti diğer havas ilmi çalışmalarına oranla zayıftır. Bu nedenle bu tip tılsım ağırlıklı işlemlerde mutlaka surette bir koruma (cevşen) gündeme getirmek gerekir.

Karabiber Büyüsü Günah Mıdır

Aslında büyünün her türlüsü günahtır. Karabiber büyüsünün adı her ne kadar büyü olarak telaffuz ediliyor olsa da işlemin kendisi basit bir aile için huzursuzluk giderilmesi için tasarlanmış bir tılsım çalışmasıdır. Bu gibi uygulamalar da sevgi ve saygı içerikleri hedeflediği için günah değildir. Ancak işin içine büyü unsurları girdiği anda o zaman o vakit işin rengi değişmektedir. Basit tılsımları dua gibi görebilir ve iyi niyetlerle uygulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir