Kategoriler
Papaz Büyüsü

Kara Yılan Büyüsü

Bu işlem üzerinde en net şekilde söylenmesi gereken konuların başında papaz büyüsü formlarına çok yakın olan ve bir miktar şeytani unsurları içinde barındıran bir ritüel serisini izlendiğidir. Kara yılan büyüsü kişilerin hayrına yapılan bir büyü değildir aksine genel olarak işlem sonunda ayrılık, hüzün ve yıkım beraberinde gelir. Bu yüzden tam olarak neden bahsedildiğinin işlem önce her iki taraf içinde iyi anlaşılması gerekir.

Sarı Yılan Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır

Ne demek istiyoruz detaylı olarak aktaralım…Kara yılan büyüsü birbirini çok seven ve ilgi gösteren hatta uzun süredir ilişki içinde olan insanların birbirlerine karşı olan bağlarını sonlandırmak üzerine kurgulanan bir nevi ayırma büyüsüdür diyebiliriz. Elbette isminden de bir miktar algılanabileceği üzere kara yılan büyüsü işlemi hayırlı bir sonuç getirmez. Bu durum bazen üçüncü kişilerin bakış açısına göre farklı değerlendirilebilir olsa da genel perspektifte etik kurallar gereği böyle görülmez. Normal şartlar kimsenin aile bütünlüğünün bozulması ya da sevgi dolusu ilişkisi bitsin şeklinde bir işlem planlanmamalıdır. Ama literatürde olduğu gibi yapanlar da vardır.

Anadolu illerinde genel olarak kara yılan nifak büyüsü ya da kara yılan tılsımı gibi farklı isimler aldığı da bilinen işlem özel olarak ele alındığında ikili ilişkiler üzeride son derece etkili sonuçlar vermesi ile ünlüdür. Buna bir örnek vermek gerekirse uzun yıllardır sevgili olan ya da evli olan bir çiftin birdenbire ayrıca çok kısa süreler içinde ayrılması akıllara bu ihtimali getirir. Bir büyüye maruz kalma ihtimali toplum içinde genel olarak beklenmeyen etkilerin bir anda ortaya çıkması neticesi ile kendini gösterir. Bu sebeple de kuşku duymak gereken konuları es geçmemek ve bir bakım yaptırmak suretiyle kafadaki soru işaretlerini gidermek gerekir.

  • Unutulmamalıdır ki, ailenize ya da ilişkinize kast edecek kişiler bazen en yakınlarınız olabilir. Hiç umulmadık kişilerin başının altında bu tip işlemlerin çıkabildiği çok defa görülmüş bir tecrübedir.

Kara Yılan Büyüsünün Etkileri

Öncelikle işlemin yapılış aşamasından çok fazla bahsetmek istemiyoruz zira bu tarz kara büyülerin yanlış eller üzerinde denenmesi bir medyum hocanın en son isteyeceği şey olacaktır. Fakat bunların dışında bilgi mahiyetinde bir takım etkilerini bilmek de gerekir. Bilerek hareket etmek ve her türlü problemi hayatımızın doğal seyri olarak yorumlamamak şarttır.

Kara Yılan Büyüsü Nasıl Yapılır
  • Kara yılan işleminden bir iblisin kişi üzerine musallat edilmesi ile en net sonuçların alındığı bilinmektedir. Birdenbire değişen ikili ilişkiler ve tüm denge unsurları kısa bir süre sonra yıkıcı etkisini gösterecek olup, insanların ayrılığa sürüklendiği bu yolda daha da hızlı yol almasını sağlayacaktır.
  • Kara büyü formunda hazırlanan ve içinde papaz büyüsü unsurları yoğun kullanılan ayırma büyülerinde geri dönüş şansı yoktur. İki insan arasındaki duygu yoğunluğunu bir kere kaybettikten sonra bir daha geri getirmek imkan dahilinde olamaz.
  • Kullanılan iblislerin ve cinlerin çoğu Şahmeran soyundan gelir. Fakat farklı kavimlerden gelen ve yine değişik inançlara sahip enerji varlıklardan da kara yılan büyüsü içinde bahsedilir.

En belirgin etki olarak musallat edilmiş iblis cinin inandığı dinin kullanılarak yapılan işlemlerde görülür. Bu konuda daha aydınlık bir bilgi olması adına; Hristiyan ya da Pagan bir iblis cinin dininde kutsal sayılan bir takım değerleri medyum hocanın ona iştirakçi muamelesini çektikten sonra kötü davranışlar uygulaması düşünülebilir. Bazı pagan inançlarında kara yılan derileri ve “Yılan” varlığı bakımından kutsal sayılır. Şeytani ritüellerin tümünde Şahmeran’ın çağrılması ve rivayete göre herkesin bildiği gibi yarı insan yarı yılan olarak niteledirilen bu varlık aslında tüm yılanların da atası kabul edilir. Bu konu ile ilgili sitemiz üzerinde ayrı bir makale bulabilirsiniz. Ana sayfa üzerinde arama butonuna şahmeran yazmanız yeterlidir.

Yılan Büyüleri Hakkında Detaylı Bilgiler

İşte böyle bir ata figürüne ya da inandığı başka bir Tanrı varsa oradaki kutsal değerlere yapılacak ve o varlık adına olan hakaret ve necis haraketler kısa sürede iblisi karşısına almaya yarayacaktır. İnsan ve doğaüstü çok fazla güce sahip bu tip varlıklar insan ilişkilerinde önemli rol oynarlar ve yaptırım güçleri çok fazladır.

Nitekim birçok havas işleminde işler eğer söz konusu bir insanı kötülüğe boğmak ve yormak ise bu şekilde hayata geçer. Ayrılık büyülerinin hemen hepsine bir musallat etme durumu söz konusu olur. Bu bazı medyumlarca hüddamları kullanmak, bazen şeytanın çocukları iblisleri davet etmek bazense iletişimlerinin sürekli olduğu cinlerden yardım almak sureti ile oluşabilir.

Bugüne kadar bir çok yazımızda bu detayların da nasıl hayata geçebildiğine dair bilgiler aktardık. Dileyenler sitemiz üzerinden bu tarz makaleler üzerinden bir okuma dizisi oluşturabilirler. Faydalı ve çarpıcı bilgiler bulabileceğiniz ve herkesin genel geçer makalelerinden farklı olarak en gerçek bilgilere ulaşabileceğiniz konusunda emin olabilirsiniz.

  • Bazı medyumlar yılan derilerinden 41 katlı bir malzeme oluştururlar. Bunu intikam almak isteyen ve bu işlemleri kurgulatan kişi aracılığı ile ayrılması planlanan çiftin evine gönderebilir. Bu 41 gün boyunca her katmanını üzerinden atacak olan kara yılan büyüsü işlemi için özel bir anlam taşır.
  • Her atılan katman boyunca çift üzerinde tesir artacak olup en nihayetinde de ayrılık kaçınılmaz olacaktır. Her geçen hafta boyunca kavgaların ardı arkası kesilmeyecek olup evdeki bu 41 katmanlı yılan derisi büyüsü bulunmadan önce asla gidişatın düzelmesi söz konusu olmayacaktır. Bununla ilgili ancak özel su bakımları yapan medyumların evdeki büyüyü bulmaya yönelik çalışmaları işe yarayabilir.
Yılan Büyüleri Gerçek Bir Ayırma Büyüsü

Çoğu zaman tecrübe ile sabit olmakla beraber bu tip işlemleri ailenin büyüklerinin organize etmeye çalıştığına bile şahit olabilirsiniz. Bazen istenmeyen bir gelin ya da bir damat söz konusu havas büyülerinde baş rolü oynayabilir. İçerikler tartışmaya açık olsa da genel olarak pencere bu yaptırımlar söz konusu olduğunda böyledir. Doğal yollar ile iki insanın ayrılmasını sağlayamayan insanlar bazen haset – kıskançlık bazen farklı bir takım nefsi duygular ile (intikam vs) bu işleri hayata geçirmektedirler. Bize düşense her zaman söylemeye çalıştığımız gibi korunmak ve dikkatli olmaktır. Evli çiftler için evin içinde cevşen bulundurmak ve koruma tılsımı yazdırıp uzak bir köşede saklamak iyi bir tercih olabilir. Geniş bir yelpazede olası bir çok kötü işlemi kendiliğinden bertaraf edebilen çok sayıda koruyucu tılsım vardır.

Yılan Büyüsünün Bilinmeyen Özellikleri

Yılan büyüsü ana başlık olarak ele alındığında farklı farklı isimler ile bu işlem içeriklerini her yerde görebilirsiniz. Bu isimlerin başında yılan pulu büyüsü, yılan kemiği büyüsü gibi ana başlıklar bulunur. Ancak tüm bunlara “yılan derisi kullanılan büyüler” olarak bir ana isim düşünebilirsiniz ki zaten pek çoğu aynı yörüngede vuku bulan eylemlerdir.

Medyumların çoğu kişisel olarak işlemler arasında dokunuş farkları yaratabilirler. Kimisi son hamleyi en başta, kimisi en baştaki hamleyi son anda uygular. Bu bir metottur ve farklı bir anlama gelmez. Önemli olan kurgulanan işlemin hayata net olarak geçmiş olmasıdır. Etik ve ahlaki formları bir kenara bırakarak düşündüğünüzde işlemin sonuçlanması başarı anlamı taşıyacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir