Kategoriler
Aşk Büyüsü

Kalp Mühürleme Tılsımları – Kasvet Yaratmak

Bir aile içinde ya da ilişki içinde insanların kendilerini kötü hissetmeleri için bir takım tılsımların yazıldığı doğrudur. Bu kötü hisler zaman içinde yerini daha da karmaşık bir hale getirecek ve aile bütünlüğü, evlilik durumu ya da ilişki içindeki konumlara zarar vermeye başlayacaktır. Bu tılsımların genel adına “kasvet tılsımları” denir. Hazırlandığı andan itibaren hedef alınan kişi ya da ortamı tamamiyle aşağı çeker ve insanlara maksimum seviyede olumsuz enerji yüklemesi yapar.

Çoğu kez görülmüştür ki bekar insanlara yapıldığında etkileri net bir şekilde görülmektedir. Hele ki o kişi evlenmeyi bekleyen biri ise “kalp mühürleme” ya da “kısmet kapatma” olarak da adlandırabileceğimiz işlemlere maruz kalınca kaderi bir anlamda değişir.

Kalbi mühürlemek oldukça kötü bir işlemdir ve buna maruz kalan kişilerde sevgi namına bir his kalmaz. Her zaman için nefret ile dolu olduklarından dolayı da her türlü musibeti ve olası zarar ihtimalini içlerinde barındırırlar. Genel olarak da başta kendisi sonra çevresi büyük zararlar görecektir.

  • Ayrıca evlenmek arzusu içinde ise ve bekarsa kesinlikle böyle bir şeyin gerçekleşmesi mümkün olmayacaktır. Zaman içinde “neden bir türlü olmuyor” sorusu kişiyi içten içe bitirecek ve en büyük zararlardan biri verilmiş olacaktır.

Kalp Mühürlemenin Olası Diğer Sonuçları

  1. Artık hiç bir şekilde yanında birileri olsun istemeyecektir. Yalnızlığı seçmek bu tip işlemlere maruz kalmış kişilerde en sık görülen durumdur. Ayrıca kalbi mühürlendiği andan itibaren insan da kendi çocuklarına karşı olan sevginin bile hızla tükendiği görülmüştür. Bazen “nasıl da bu kadar nefret dolu biri olmuş” diye içinizden geçirdiğiniz duygular doğal bir durumun getirisi değildir.
  2. Eşinden ayrılmak istemesi ya da kendi ailesinden kopmak istemesi de yine olası en çok görülen sonuçlardandır. Kalbi mühürlemenin en büyük sonucu kişiyi ağır depresyonlara sokarken aynı zamanda acılı bir yalnızlığa itmek olmaktadır. Bu durum boşanma, çeşitli madde bağımlılıkları, hüzün ve acı getirmektedir.
  3. Bir kalabalık ortamda her zaman için enerjiyi emen kasvetli bir durum yaratan kişiyi de oluşturmuş olacaktır. Bu tip insanları etrafınızda zaman zaman görürsünüz. Kasvet tılsımlarında kalp mühürleme işlemi uygulandığında sonuçlar bu anlattığımızdan farklı olmayacaktır. Maruz kalan kişi girdiği her ortamı bozar ve onu kurtarmak yanında kimse kalmadığı için daha da zorlaşır.
  4. Bu tılsıma ve işlemlere maruz kalan insanlarda her zaman bir pesimist yaklaşım görürsünüz. Yani olumlu bakma hadisesi tamamen biter. Her türlü ihtimale ve duruma peşin hükümlü olurlar ve olumsuz yaklaşırlar. Bu da zaman içinde yalnız kalmalarını önünü açacak en temel faktörlerden birini oluşturur.

Kasvet Tılsımlarını Bir Haneye Yapmak

Eğer size karşı düşmanlık besleyen birileri olursa ve bunu göstermek adına bir işlem planlarsa kesinlikle ledün ilmindeki karşılığı kasvet büyüsüdür.

Bu büyünün ortaya çıkması adına yazılan her türlü işleme de kasvet tılsımları adı verilir. Fakat bu işlemler yapılmadan önce söz konusu hedef hane hakkında en detaylı bilgileri edineceklerini bilmek gerekir. Herhangi bir medyum, hakkında hiç bir şey bilmediği bir eve ya da yaşam yerine bu tılsımları yazamaz. Bu demektir ki mutlaka evin içinden ya da yakınından birinin ona yardımcı olması gerekir.

  • Komşular, akrabalar, aile içine farklı bir yerden girmiş gelinler, damatlar gibi ayrıntılar aslında bu tip gizli bilgilerin alınması konusunda havas ve ledün ilminde medyumların aradıkları tüm bilgileri aktaran kişiler olabiliyor. Sonuçta herkesi dost bilmek insanın mayasında olsa da ruhunu şeytana satmış bir insandan her şeyi de beklemek yine aynı insanoğlunun zamanla öğrendiği meziyetlerden yalnızca bir tanesi…

 ///// Bir eve yapılan büyünün ne gibi koşullarda mümkün olduğunu BURAYA TIKLAYIP öğrenebilirsiniz.

Yukarıdaki yazımızda genişçe yer verdiğimiz için tekrar aynı detaylara girmeyeceğiz fakat bu işlemlerin en temel formunun kesinlikle özel bilgilere ulaşmak olduğunu ve şeytani amaçlar güttüğünü unutmamak gerekiyor. Bunların yanında da kasvet tılsımları hazırlanan bir evde asla bereket olmayacağı, evlilik çağına gelmiş kişilerin bunu başaramayacağı ve tüm aile içi ilişkilerin zaman içinde tersine döneceği, maddi imkanları ise hızla tükeneceği göz önüne alınmalıdır. Bu sebeple de mümkün olan her durumda aileyi korumak bizlere düşen en büyük görevdir. Bunun için gereken adımları aile büyüklerinin atması gerekir.

Kalp Mühürleme Tılsımını Kimler Yapar

Genel olarak bu işlem içinde biliriz ki kıskançlık, haset, çeşitli emeller ve tutkular olabilir. İnsanı esir alan yegane duygunun ise nefs olduğunu biliyoruz. Tüm bunlara yenik düşen insanların zaman içinde en büyük zararları tüm insani duygulardan arındırıp verebildiğini de yine biliyoruz. Bu nedenle bu hisleri kontrol altına almak çok önemlidir. Bunun için de çeşitli meditasyonlar ve olumlamalar insana en büyük yardımcı eylemlerdir.,

  • Ayrıca ibadet etmek ve “yaratılanı yaradan ötürü sevmek” prensibine tabi olmak gerekir. Allah inancı olan kişilerin kötülük yapması bir miktar daha az olsa da yoktur diyemeyiz. Ancak sürekli ibadet halinde olmak ve ruhumuzu arındırır şekilde yaşamak bizlere daha iyi gelen bir davranış şeklidir.

Tabi tüm bu uyarıları ve önerileri dikkate alabilmek için bir eğitim sürecinden geçmiş olmak gerekir. Seviye olarak yukarıda yer almadıkça bu tavsiyelerinde bir anlamı olmayacaktır. Çok çabuk hırsının kölesi olan insanlar en yakınlarında bulunan ve hatta dost göründükleri kimselere bile kolaylıkla zarar verebilecektir. Bu nedenle her zaman için koruma altında olmak ve yaşadığımız eve sık sık bakım yaptırmak önemlidir. Bu bakımları çevrenizde güvenilir hocalara yaptırabilirsiniz. Havas ilmi konusunda uzman kişiler çeşitli bakım yöntemleri ile birtakım özel bilgilere erişebilirler.

  • Evde büyü olup olmadığı ya da tarafınıza bir kasvet tılsımı yazılıp yazılmadığı basit bir kaç yöntem ile görülebilir.
  • Bunların bakımlarını ister uzman bir medyum hocaya yaptırın isterseniz kendiniz yapın ama mutlaka uygulayın!
  • Yardım almak isteyenler için Faik hocaya dilediğiniz zaman ulaşabileceğinizi bildirmek isteriz. Ana sayfa üzerinden Whatsapp hattı ile dilediğiniz an kolayca arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir