Kategoriler
Bağlama Büyüsü Papaz Büyüsü

Kadın Cinselliğini Bağlamak İçin Büyüler

Cinsellik bağlamak konusu belki de havas işlemleri ile ilgilenen insanların en çok dikkatini çeken eylemlerin başında gelmektedir.

Bunu çoğu zaman kendi mazeret gerekçelerimizle rahmani gibi göstermeye çalışsak da bir insanın cinsel iradesini elinden almak elbette şeytani bir duruma girer. Bu konuyu evli bir kadının “kocam beni aldatmasın” düşüncesi ile yapması ya da evli bir erkeğin aynı argümanı kullanması durumu değiştirmez. Kişinin özgür iradesine tam anlamıyla müdahale anlamına gelir ve dinimizce yasaktır!

Ama tabi ki göze almak ve bu konuda durum ne olursa olsun mevcudun üzerine gitmek de yine kişinin en temel özgürlüklerinden biridir. Yani bu işlemi isteyenler her halükarda isteyeceklerdir. Burada daha çok kadının cinselliğini bağlayan büyüler konusundan ve kadını cinsel olarak durduran tılsımların ne gibi etkilere sahip olduğundan bahsedeceğiz. Ayrıca erkekler için yapılan işlemler ile benzerlik gösterdiği durumların da altını çizecek merak edenler için son derece aydınlatıcı bilgiler vereceğiz.

Kadının Cinselliğini Bağlayan Büyüler

Kadının Cinselliğini Bağlama İşlemleri

Bu işlemlerin içinde özellikle adet kanı kullanılarak yapılan papaz büyülerinden yardım alındığı bilinir. Zaten pek çok farklı ve özel ritüelin de içinde barındığı ve yine özel karışımların kullanıldığı tılsım çalışmaları da vardır. Tüm bunların uygulanması ve belirli bir takvime göre hareket geçirilmesi de medyumların önem verdikleri planların içinde yer alır.

Birine karşı yapılan ve cinselliği bitiren bir büyü uygulaması tasarladıktan sonra geri dönüşü olmayan bir yola girilebildiği gibi o kişiye verilebilecek en büyük psikolojik sıkıntının verildiğinden de haberdar olmak gerekir. Ve bilinir ki sağlık sorunlarını küçükten büyüğe ne olursa olsun öncelikle insanın moral ve motivasyonunu bozar. Sonrasında da tabi ki psikolojisini…Bu kadar büyük acıları vermeden önce iyi düşünmek gerekir ki genel olarak en büyük etkiyi büyüye inanmayan insanlar görür. Ancak ne fayda ki gördükten sonra geri dönüş imkanı olmayabilmektedir.

Cinsellik Bağlayan Tılsımların Etkileri Nelerdir

Bir kadının üzerinde bu işlemi yapabilmek için bir takım özel bilgilerine ihtiyaç duyulur. Hakkında sorulabilecek pek çok soru olabilir. Bu yüzden mevcut bayanı iyi tanıyan birinin kalkışabileceği bir işlemdir. Bu nedenle sizi hiç tanımayan birinin size karşı bu tarz bir uygulama yaptırması söz konusu olmaz. Bir fotoğraf ile cinselliği bağlama gibi bir durum bazı kaynaklarda bahsedildiği gibi DOĞRU DEĞİLDİR!

Onun yerine kişiyi gayet iyi tanıyan hatta bazen eşi olan kişi bu gibi işlerin altında imza atan kişi olacaktır. Şüphe etmek her zaman yerinde bir davranış olmasa da birdenbire kesilen ve duran cinsel isteklerin arkasında bu bağlamda birtakım veriler aramak daha mantıklı olacaktır. Bazen nefsine yenik düşen insanoğlu ve hırs küpüne dönen zihinler çok karmaşık ve zararlı havas ilmi işlemlerine karşı aşırı istekli olurlar. Bunların önüne geçebilmek şeytanlaşmış bir bedende mümkün değildir. Allah bizleri bu hale gelmiş insanların şerrinden korusun! Amin.

Kadının Cinselliğini Bağlamak İçin Malzemeler

Genel olarak yedirme içirme ile yapılan takviye edici tılsım etkileri, amacın cinselliği bağlamak olduğu durumlarda gayet net uygulanmaktadır. Bunun için de bilinen en özel karışım sedir yaprağının kaynatıldıktan sonra kişiye 14 gün boyunca gizli gizli içirilmesidir. Tabi ki bu içirme işlemini yine ona yakın birinin yapacağı düşünüldüğünde tüm ritüel bütünü içinde en zor kısım gibi görünmektedir. Fakat bunu amaç edinmiş kişi bir yolunu bulup bu etkiye size vermek adına gece gündüz uğraşacaktır.

Cinsel Gücü Bitiren Tılsımlar Kadınlar Üstünde Etkisi
  • Bir diğer yardım alınan malzeme ise çiriş kökleri olmaktadır. Bu malzeme de yine tıpkı sedir otları gibi kaynatılır ve bu aşamada özel hazırlanan dualar okunur. Sürecin aşamalarını medyum kişi sizin için hazırlamak durumundadır. Ancak tabi ki işlem koordineli ve komplike olarak sürdürebilir. Aynı sistem ve düzen içinde kişiye içirilecek olan bu sıvıların süreleri de aynıdır. Akabinde büyük değişim beklenir. Genel olarak bu karışımları Anadolu’da kadının zinaya düşmemesi için erinin uzak olduğu zamanlarda yaptıran yüzlerce insan vardır. Hatta birçok kadın bunu bilerek ve isteyerek bile tüketebilmektedir.
  • İnanışa göre kadının bu tip cinsel düşüncelere girmesinin önüne geçilecektir.

Söz konusu karışımların ve hazırlanan duaların en büyük tesirini görebilmek adına kişinin bedenine ve ruhuna sirayet eden bu sıvıları içirmek şarttır. Bazı medyumların uzaktan cinsellik bağlamak adına anlattıkları detaylar oldukça uzun süren ve sonuçları belirli olmayan işlemlerdir. Bu açıdan bakacak olursak kesinlikle kırmızı büyüler grubunda yer alan ve içinde kişinin bir şeyler yiyip içtiği çalışmalar çok kısa sürelerde etki gösterir. Zaten bu tarz vebal alınan işlemlerin de sürelerini kısa tutan ve şeytani işlemlerde konusunda uzman olmuş medyumlarda bulmak zor değildir. Bu ilmi ticarete dökmüş olan insanlar haddinden fazladır.

Faik Hocanın Cinsellik Bağlamaya Bakış Açısı

Bu tarz işlemler hakkında her ne kadar bir miktar detaylı bilgi vermiş olsak da hocamızın kesinlikle bu tarz şeytani işlemleri yapması, durum ne olursa olsun söz konusu değildir. Genel olarak bunların tersine yapılan bir işlemi bozma konusunda destek vermektedir. Ancak burada söz konusu olan kadınlar olduğundan herhangi bir temasın uzaktan yakından söz konusu olması mümkün değildir. Yani cinsellik bağlanması sıkıntısı yaşayan bayanların bunu fark ettikleri müracaat edecekleri yer kesinlikle bir bayan hocadır.

Kadını Cinsel Yönden Bitiren Büyüler

Bu konunun çok iyi anlaşılması gerektiği için bu dip ve not bilgiyi eklemek istedik. Hocamız haremlik selamlık yaşayan ve dini şeriat hükümlerine göre yaşama tarzı süren bir kişidir.

  • Büyünün şeytani formlarda oluşturulduğu her durum insana zarar vermekte ve onu derinden yıkıma uğratmaktadır. Bunların önüne geçebilmek için her zaman bahsettiğimiz bir cevşen sahibi olmak ve enerji kalkanı içinde yaşamı sürdürmek iyi bir tercih olacaktır. Tüm bunların detayları ve diğer işlemler ilgili bilgi almak adına arzu edilen her vakit hocaya ulaşmak mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir