Kategoriler
Bağlama Büyüsü Papaz Büyüsü

Kabala Büyüsü

Evi terk eden eşi geri döndürmek başta olmak üzere pek çok istek için kabala büyüsü çalışmasından faydalanmak mümkündür. Bu isteklerin bazen birini sevdiğinden ayırmak ya da bir insanı hasta etmeye varacak etkileri kapsaması da mümkün olabilir. Bu seçim kişilerin özel yaşamlarının getirileri olarak karşımıza çıkar.

Bir insan üzerinde en büyük etkileri gösteren işlem olarak bilinen kabala büyüsü ritüelleri büyük tecrübe isteyen ve deneyimler nezdinde hayata geçebilen bir büyüdür. Ayrıca papaz büyüsü ile karıştırılmaktadır. Uygulama içi hamleler ve enerji çalışmaları benzerlik gösterse de iki işlem birbirinden farklı çalışmalardır. Papaz büyüsü ile ilgili en derin ve geniş bilgi hazinesini sitemiz üzerinden okuyabilirsiniz.

Kabala Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır
  • Kabala büyüsü Yahudilerin uyguladığı bir büyü olmak ile beraber “sözlü gelenek” anlamına gelen bir kelimedir. Bu yüzden de eski kadim kitaplarda özellikle Musevilikte adından çokça söz edilir. Ancak her dinde kendine göre düzenleyip bu işlemi uygulayan medyumlar bulunabilir. Bu yüzden işlemi hayata geçirmek için herhangi bir dine mensup olmak şartı aranmaz.

Bir insanın iradesini tümü ile teslim almaktan tutun da onu belirli bir etki altına almaya kadar oldukça fazla sayıda etkisinden bahsetmek mümkündür. Kabala büyüleri bilinen en eski tarihi çalışmalar olup sonuçları yüzde yüze yakın birkaç işlemden biridir. Ancak kendine güvenen ve uzman medyumların yoğun enerji çalışmaları neticesinde ortaya çıkmaktadır. Süreç yorucu olduğu için her medyum kabala işlemlerini kabul etmeyecektir. Bu yüzden ortaya çıkan sonuçlara göre tekrar tekrar bakım yaparak durum netleştirilmelidir. Medyumlar bu işlemleri kabul etmeden önce kendilerine çalışma zamanı oluşturmak üzere bir süreç belirlemek isterler.

Kabala Büyüsü Etkileri Nelerdir

Kabala Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu aşamada ceylan derisi, safran mürekkebi, altın alaşım ve çeşitli baharatlardan yardım alınır. Ancak bu malzemeler işlemin somut tarafıdır. Esas olan durum bir adım sonra gelecek enerjisel uygulamalardır. Bunlar içinde Tevrat’tan seçilen İbranice duaların bir araya getirilmesi yatar. Tüm bu malzemeler soyut ve somut fark etmeksizin belirli bir sıra neticesinde işleme alınır. Her günün bir ritüeli olacaktır ve medyum bu süreci iyi yönetecektir. İşlemin nasıl yapıldığına dair tüm detaylar bilhassa işi yapan kişiye özel olduğu için genel bir tanım vermek hayli zor olur. Fakat derinin üstüne işlenen kişinin ismi ve özel bilgilerini kesinlikle cin kavimlerine tattırmak üzere safran mürekkebi ile yazmak gerekir. Ayrıca bilgilerin doğruluğundan emin olmak da gerekir. Hangi kavimden yardım alınacaksa ki genel olarak Hüddam Apraziyel en çok bilinen varlıktır; Ona göre bir çağrı işlemi de gerçekleştirilir. Kabala büyüsünde cin çağırma ritüelleri yapılır. Söz konusu kişi üzerinde kurulacak tüm etki bir dünya dışı varlık ile mümkün olacaktır.

Kabala Büyüsünün Tüm Bilinmeyenleri / Medyum Faik Hoca

Ne zaman ki hüddam sese ses verir o saatten sonra kabala işlemi geri dönülemez şekilde yola çıkmış olur. Birkaç gün içinde kişi üzerinde en derin etkiler ortaya çıkmaya başlar. Bunu sağlarken de bitirirken de son derece dikkatli davranılması da yine medyumun sorumluluğundadır.

  • Aslında malzemeler konusuna takılmak doğru değildir. Zira her medyumun uygulama biçimi farklı olmaktadır. Talep eden kişinin ilgilenmesi gereken en önemli konu kabala büyüsü sonuçları olmalıdır. Eğer taahhüt edildiği şekilde bir sonuç alınıyorsa o vakit detayların bir önemi kalmamış demektir. Sonuca ulaşan en kısa ve kolay yol aslında işlemin nasıl yapıldığı ve yapılacağı konusunda bilgileri aktaracaktır.

Kabala Büyüsü Tarifi

Tarifi alırken ya da verirken çok önemli olan ayrıntıdan bahsedelim. Büyünün yapılacağı ortamın temizlenmesi önemlidir. Bu temizlik ancak defne yaprağı yakarak, kurşun dökerek veya üzerklik tohumu gezdirerek yapılabilir. Bazen üzerklik tohumunu adaçayı ile karıştırıp yakarak da oda içinde bir gezi yapılabilir.

Kabala Büyüsü Sonuçları Nelerdir

Çıkan duman diğer duman suretindeki pasif enerji varlıkları oradan gönderecektir. Bunların çoğu modern dünyada “entiti” dense de aslında birer cinden başka bir şey değildirler. Spritüel ilimlerin yaygınlaşması ile ilmi kelimelerin bir çoğuna modernizm adı altında farklı isimler getirseler de işin aslı yine asıl olarak kalmaktadır.

Kabala Büyüsü En Etkili Havas Büyüsü

Bu tarifleri medyumlar arzu edildiği takdirde verebilir ya da kendileri yapabilir. İşlem öncesi kabala büyüsü nerede ve nasıl yapılacaksa o yerin çok iyi arındırılmış olması ve pasif-negatif bir enerjinin kalmamış olması gerekir.

  • Kabala büyüsünden beklenen amaca göre bazen bu temizlik durumu değişkenlik gösterebilir. Örneğin bir bağlama büyüsü söz konusu olacaksa ortamda mercan yağı yakmanın gerekliliğinden bahsedilir. Bu durum özel olarak değişebilir. Bir kaç farklı hamle de yapılacak olup karar o süreçte verilmelidir.
  • Temizlik yapılan mekanda işlemin gerçekleştirilmesi ile süreç oldukça kısalacaktır. Aksi durumda işlem üzerine bu kötü enerjilerin çökecek olması ile birlikte süreç uzayabilir. 4 ile 7 haftalık bir sürece kadar uzadığı görülmüştür. Bu kadar uzun sürmemesi ve işlemi riske etmemek adına kabala büyüsü yapılacak yer kesinlikle temizlenmeli ve işlemin yapılmasına müsait hale getirilmesi gerekir.
  • Bu durumu yaşamamak ve söz konusu sürede en efektif ve kısa şekilde bitirmek için kesinlikle ilgili ritüellere birebir riayet etmek önemlidir. Tüm seri itinalı bir şekilde uygulanacaktır.
Havas İlminin Gizemi Kabala Büyüsü Ritüelleri

Kabala Büyüsü Belirtileri Nasıl Görülür

  • Söz konusu kişi üzerinde kuluçka döneminin bitmesine müteakip keskin ve değişken haller görülmeye başlar. Kişi hangi amaca dönük olarak değiştirilmek istendi ise o yöne doğru hareket beklenir. Bu durum işlemin bitmesinden 2-3 gün içinde görülmelidir.
  • Sağlık ile ilgili bir takım geçici sorunlar ortaya çıkabilir. Bu da kabala büyüsü belirtilerine örnek teşkil eder. Bir insanın sebepsiz yere yataktan çıkmak istememesi, bir anda içine kapanması, nefret ettiği birine ilgi duyması gibi çok tezat durumlar yaşandığı anda kabala etkilerinden bahsetmek yerinde olur.
  • Bu belirtileri bazen çıplak göz ile görmek mümkün olmayabilir. O zaman da özel bakımlar ile görmek gerekecektir. Ancak uzman bir medyum kabala büyüsünü uzaktan tespit edebilir. Tüm uygulamanın ve metotların kişi üzerine işledikten sonra tespit edilecek bir kabala işlemini bozmak da zor olduğu için genelde işlemden şüphe edildiği anda bakımların yapılması daha uygun görülür. Her türlü gecikmede sorunlar uzayabilir.
  • Kabala büyüsü uyku ile ilgili çok önemli belirteçler verir. Bunların başında etkiye giren birinde zor uyuma, uyanamama, uyku apnesi (karabasan), sinirli uyanma ve uyurgezerlik gibi çok spesifik durumlar görülebilir. Ancak toplumda tüm bunların etkisinin bir kabala büyüsü olabileceği ihtimali pek yaygın olmadığı için çözüm bulamayan insanlarla dolu bir ortamda yaşamaktayız. Bu konu üzerinde tıbbın da çaresi kalacağı kesindir. Bir enerji altına giren kişiye ilaçlar etki etmez ki zaten teşhis konulamayacaktır.
  • Bazen belirtiler hiç bir şekilde ortaya çıkmayabilir. Ancak bu büyünün etki etmediğini göstermez. Kişinin iç dünyasında bir yıkım ve karar değişiklikleri başlamış olabilir. Yine bakımlar yaparak bu konu hakkında da fikir ve bilgi sahibi olunabilir.
Kabala Büyüsünün Özellikleri Nelerdir

///// Kabala büyüsü her ne kadar bağlayıcı etkileri olan ve bir insanın tüm duygularını hareket geçirmek adına genel kullanımı söz konusu olan bir çalışma olsa da bazen tam tersi etkiler içinde yardım alındığı görülür. Pek sık olmasa da aileyi dağıtmak ve kişiyi hasta etmek için de bu işlemden yardım alınabilir. Bu konu üzerinde de bakım yaptırmadan bilgi sahibi olunması imkansızdır.

///// Kabala büyüsünü günümüzde yapabilen medyum sayısı oldukça azdır. Bu itibarla aslında bozabilen medyum da bulmak zordur. Çünkü işlemi yapmayı bilenler bozmayı da bilenler olarak addedilirler. Bu nedenle tercih edeceğiniz medyumların geçmişlerinde mutlaka bu konu ile referanslarının olmasına dikkat etmek gerekir. Faik hocanın referansları göz atmak için soru-cevap-iletişim bölümüne bakabilirsiniz.

Kabala Büyüsü Belirtileri ve Etkileri / Kabala Aşk Büyüsü

Kabala Aşk Büyüsü

Bazen de bu tabir ile karşımıza çıkan işlemde eğer söz konusu durum, bir kişiyi aşık etmek üzere planlanıyorsa bu telaffuz da doğru olur. Eski kadim büyü kitaplarında ve havas-ledün ilmi içeriklerinde her zaman kesin bir ifade ile kabala büyüsü şeklinde ifade edilir. Bazı deyişler toplum nazarında zaman içinde çeşitlilik arz ediyor olabilmektedir. Kabala büyüsü yapan hocalar dendiği zaman ise kesinlikle bulması zor olduğu gibi aşk büyüsü tesirlerini almak da gerçekten zordur. Bu yüzden derin bir araştırma şarttır.

Bu işlemi bazen toplumda zenginlik büyüsü olarak gören bir kitle vardır. Ancak bu da gerçeği yansıtmaz zaten kısmet açmak ya da baht açmak adına vefkler yazılabilir ya da muska hazırlanır ancak zenginlik büyüsü diye bir şey yoktur. Çünkü Allah kimi zengin kimi fakir yapacağına kendisi karar verir. İnançlı birinin bir tılsım ile zengin olma hayali kurması yalnızca bir hayalden ibaret olacaktır.

Kabala Büyüsü Uzmanları

Bahsettiğimiz gibi ancak tecrübeli medyumlar sayesinde işlemden hemen sonra etkiler görülebilmektedir. Bu sayede de aslında işlem gerçekten uygulanmış mı yoksa yapılmamış mı anlamak da mümkün olacaktır. Bir işlemin tutmama ihtimallerinden bahsetmek mümkün olabilir fakat bu da işlemin başında kendini gösteren bir olasılık olarak öne çıkacağından baştan belirtmek gerekir. Bazen koruma tılsımları, cevşen ya da çeşitli muskalar hazırlanmışsa kişiyi koruma altına alabilmektedir. Bunların tespiti önceden yapılırsa boşuna uğraşılmamış olur.

Aksi takdirde uzman olmayan kişilerin uyguladığı ve sonuç alınamayan bir kısır döngüye girmek oldukça nahoş durumlara sebep olacaktır. Bu mağduriyetleri yaşamamak adına dikkatli olmak gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir