Kategoriler
Aşk Büyüsü Papaz Büyüsü

Kabak Büyüsü

Kabak büyüsü tarihsel olarak oldukça eski bir işlemdir fakat günümüz sık uygulanan büyülerden değildir. Bal kabağı kullanılarak yapılıyor olması adına bal kabağı büyüsü denmesine de yol açmıştır ama medyum camiasında her zaman kabak büyüsü olarak bilinir.

Etkileri konusunda ise tecrübeli medyumlar tarafından kabul görmüş bir işlemdir. Kabaca tarif etmek gerekirse genel olarak aşk büyüsü unsurlarının çoğunu içermektedir. Bunun yanı sıra da giden sevgiliyi geri getirme, boşanmak isteyen eşi bu isteğinden geri çevirme ya da ilişkiden vazgeçmiş birini yeniden aşık etmek gibi özelinde insanların fikirlerin değiştirme kabiliyeti vardır.

Kabak Büyüsü Konusunda En Detaylı Bilgiler

Bu etkiler bize genel olarak çevirgel büyüsü tesirlerini hatırlatsa da kabak büyüsü bir miktar daha komplike bir etki barındırır. Biraz çetrefilli bir sürece haiz olduğundan her medyum uygulama konusunda tereddüt yaşar. Bazen öyle kişiler ile karşılaşılır ki kesinlikle bu büyüden faydalanmak gerekir. O halde çeşitli bakımlar ve öngörüler ile süreç başarılı bir şekilde ilerleyebilir. En önemli detay ise işlemin gidişatı ile ilgili olacak şekilde kara büyü sınıfından hamlelerin yapılmaması olmalıdır. Yazımızın devamında bu konu ile ilgili de dikkat edilmesi gereken unsurları belirteceğim.

Kabak Büyüsü Nasıl Yapılır

Açıkça tarifi verilebilen bir işlem olan kabak büyüsü için büyükçe bir bal kabağı tedarik edilir. İçi güzelce oyulur. Hiçbir şekilde kabağın içinde çekirdek kalmaması gerekir. İçine İbranice başta olmak üzere çeşitli dillerde tılsımlar yazılara konur. Bu tılsımların hepsini dışarıdan yazarak bir vefk oluşturup kabağın içine onu koymak da uygulanan bir yöntemdir.

Ayrıca aşk büyüsü etkisi altında girmesi istenen kişinin de özel bilgiler kabağın içine yerleştirilir. 4 günlük bir çalışma uygulanacak olup her gün için özel bir bülten oluşturulacaktır. Akabinde içine safran mürekkebi ile özel şekiller çizilir. Kabağın başı güzelce örtülüp çürümeye bırakılır. Bu süreç de yaklaşık olarak 15 günlük bir kuluçka döngüsüne tekamül edecektir. Bu süreçte sabır ve dirayet öne çıkacaktır.

Kabak Büyüsünün En Açık Tesirleri

Daha sonra kabak karanlık ve özellikle medyumların kuluçka odası dedikleri odaya alınır. Bu süreç içinde birtakım özel talimatlar olacaktır. Medyum hoca ne derse onun harfiyen uygulanacağı bir döngü başlatılır. İki haftalık süreç içinde değişmesi talep edilen tüm davranışlar, bal kabağı büyüsü de denen bu işlemde, kabağın içine hapsolmuş tılsımın çağrışımda bulunduğu varlıklar tarafından değiştirilir. Kişi üzerinde esas etki genel olarak aynı kavim üzerinden seslenilen Demon kabilesi ya da Hazep kabilesinden cinlerin tam etki etmeye başladığı andan itibaren başlar. Bu kabileler aşk büyüleri için medyumların sıklıkla iletişim kurdukları cin kabileleridir.

Bal Kabağı Büyüsü Bir Aşk Büyüsüdür
 • Aşk büyüsü etkileri istenen hatta bazen papaz büyüsünün de içine girebildiği türlü etkiler ancak bu kabilelerden seslenilen varlıklar aracılığı ile gerçekleşir. Birçok cin kabilesi vardır. Bu konu üzerinde ayrıca araştırma yapabilirsiniz fakat medyumlar için belirli kavimler öne çıkmaktadır. Bu da zaman içinde tecrübe edilmiş ve hangi işlem için nereye başvurulacağı sabitlenmiştir. Ritüeller, fenomenler ve çağrışım çalışmaları kişisel tekniklerdir. Bunlar farklılık gösterse de genel olarak amaç aynı noktaya hizmet eder. Kabak büyüsü bu gibi unsurların yoğun olarak görüldüğü bir çalışmadır.

Kabak büyüsü için kullanılan sıra dışı bir ekipman yoktur. Aslında çalışma amatör olarak da uygulanabilir fakat tılsımların yazılması ve cinlerle iletişime geçilmesi süreci elbette bir medyumdan yardım almanın şart olduğu durumdur. Bu yüzden evde yalnız başınıza ya da amatör olarak denenmesi sonuçlar hesaplanmadığı sürece önerilmez. Zaten havas ilminin bu kadar küçültülmesi neticesinde insanların başına kalıcı hasarlar gelmektedir. Son derece dikkatli olmak şarttır.

Kabak Büyüsü Etkileri

 1. Kabak büyüsü uygulanan kişinin üzerinde müthiş bir ağırlık bu iki haftalık kuluçka süresi boyunca adından söz ettirir. Derin bir uyku hali ve zor uyanma da görülen diğer etkilerdendir. Ağırlık hissi zaman zaman agresif tavırların ortaya çıkmasına sebep olabilir.
 2. Amaca dönük olarak beklenen tesirler süresince kesinlikle değişik psikolojik tesirler de görülebilir. Bunların birinci sırasında ise öfkelenme, sabırsızlık ve bir miktar tutarsızlık kişinin özelliklerine eklenebilir. Her biri kabak büyüsü etkisi olarak geçici kabul edilir.
 3. Kabak büyüsü yapılan kişi eğer evli ise geçici bir süre için evinden uzak kalmak ve bu etkileri absorbe etme sürecinde tuhaf davranışlar içinde olmak isteyebilir. Bunları medyum kişinin tavsiyeleri ile bertaraf etmek mümkündür. Sabır ve sukunet bu süreçte devreye girmeli ve büyüyü yapan ya da talep eden kişi süreci iyi yönetebilmelidir.
 4. Derin depresyon bile görülebilen etkilerdendir. Özellikle kabak çürüdükten sonra yani 15’inci günün ardından varlıkların yoğun presi kişi üzerindeki etkisini arttıracak olup bu gibi şeyleri görmeye gebe sonuçlar yaratılabilir. Cinlerin etkisini de iyi kontrol etmek gerekir. Uzman bir medyum tam olarak bu zaman diliminde farkını gösterir. İstenmeyen etkiler kişiyi bedbaht edebilir. Bu varlıkların gücü hafife alınır türden değildir.
 5. Kabak büyüsünden bazen istenmeyen kalıcı hasarlar da oluşabilir. Bu yüzden bilhassa tılsım yazılırken nelerin komut olarak kullanıldığı ve sonuç olarak nelerin istendiği çok iyi kararlaştırılmış olmalıdır. Tam bir kontrol ve etkin çalışma gerekir.
 6. Kabak büyüsü etkileri başladıktan sonra yönlendirebilmek mümkündür ancak durdurmak ya da değiştirmek olası değildir.

Kabak Büyüsü Sonuçları

Sonuçlar kısmına gelecek olursak tabi ki kişisel olarak arzu edilen noktaya gelmek sonucun başarılı olduğu anlamına gelebilir. Fakat kabak büyüsü hassas dengeler üzerinde bir çalışmadır. Ayrıca birçok alime göre kara büyüler statüsünde görülür. Çünkü çoğu türünde kişi üzerinde yaptırım etkisi büyüktür ve bu bir anlamda kadere müdahil olma anlamı taşır. Mutlak iradeye etki etmek en büyük günahlardandır.

Bunu göze alan insanlar var mıdır derseniz elbette vardır. Ancak rahmani çalışmalar yapan medyumların birçoğu bu gibi vebali büyük işlemleri almazlar. Kişisel olarak kabul görse de etik anlamda uygun görülebilen bir davranış değildir.

 • Bahse konu sonuçlar bazen aile bütünlüğünü sağlamak ya da salt sevgi unsuru üzerinden kişilerin acılarına son vermek adına tasarlanır. Bu yüzden de masum görünür.
 • Ama detayların ve kabak büyüsü etkisi altına girecek kişinin yaşadıkları da yine aynı masumiyetin görülmeyeceği detaylardır. Bu etkileri başlatmadan ya da bir kabak büyüsü planlamadan önce çok iyi düşünülmeli ve tabi caizse kırk akla danışılmalıdır.
 • Diğer tüm aşk büyüsü başlığı altındaki çalışmalar için de aynı hükümler geçerlidir.

Bazı kabak büyüsü işlemlerinde en çok bilinen geri getirme vefkini hazırlayıp kabağın içine atmak suretiyle yapıldığına dair bilgiler bulabilirsiniz. Nispeten doğru kabul edilebilir ancak eksiktir. Burada belirttiğimiz detayların da detayları vardır.

Her büyü komplike ve çetrefilli bir süreç barındırır. Ayrıca günah sevap kısımlarını da bilmek gerekir. Nefsimize yenik düşmek kendimize de yapabileceğimiz en büyük kötülüktür. Bu yüzden bazen bir insanı çok seviyor olmak onu serbest bırakmayı da başarabilmek anlamına gelebilir.

Kabak Büyüsü Bozmak Nasıl Mümkün Olur

Bu işlemi kabak çürüdükten sonra bozmak mümkün değildir. Her türlü ihtimal dahilinde bozabilmek için yeni bir büyü yapmak gerekir. Onun içinde çok çeşitli ve zor bulunan bir takım otlar, safran mürekkebi, ceylan derisi ve kişiye özel birtakım eşyalar gerekir.

Aslında birinin üzerinde tespit edilen kabak büyüsünden endişe ediliyorsa o vakit tasarlanabilir farklı hamleler de olabilir. Son derece kişiye özel olacak olan bu süreç medyum hoca ile aranızda ayrıca değerlendirilmesi gereken özel bir zaman dilimi olmalıdır.

 • Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın yoğun talebi üzerine İsviçre Medyum yazımız yayında. Başlık üzerine tıklayarak okuyabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir