Kategoriler
Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Papaz Büyüsü

İsviçre Medyum

Yurt dışında bulunan ve havas ilmi üzerinde yoğun talepleri olan vatandaşlarımız için bu yazı dizisi hayli faydalı olacak görüşündeyiz. Çünkü son zamanlarda isviçre medyum ve İsviçre bağlama büyüsü başlıkları öne çıkar oldu. Kah internet üzerinden kah randevu sistemi ile gelip yüz yüze görüşmelerimiz neticesinde bahse konu işlemler üzerinde sorular almaktayız. Aydınlatıcı bir metin ve tüm İsviçre’de yaşayan arkadaşlarımız için bilgilendirme artık şart oldu. İsviçre’de en iyi büyü yapan kimdir gibi sorular artık aldı başını gitti zira…

İsviçre’de Büyü Yapan Hocalar

Konu üzerinde derin araştırmaları olan Faik hocanın sık sık Avrupa’da bulunduğunu ve çeşitli konferanslara katıldığı yazılarımızı takip edenler zaten biliyorlar. Kendi eğitim sürecinde de dünya üzerinde ayak basmadık az ülke bırakan Faik hoca genel olarak yurt dışında yaşayan dostlar için de iyi bir tercih haline geldi. Kendisi bugünlerde internet üzerinden erişilebilmeye ağırlık verip, dertlerine derman arayan insanlar için de her zaman yardıma hazır halde bulunmaktadır. Bu süreç siz değerli dostlarımız için iyi bir gelişmedir.

Ancak bu konu biraz daha derin bir konu… Çünkü burada direkt olarak İsviçre’de ve ona yakın ülkelerde yaşayan kişilerin taleplerine hitap etmek gerekiyor. Bu süreçte uzaktan bir miktar zor olsa da yoğun çalışmalar sonucunda başarıya ulaşabilen bir durumu beraberinde getirebiliyor. Söz gelimi bazı işlemler uzaktan başarılı sonuçlar verebilirken durumun vehametine göre bazen kesinlikle kilometrelerce yol kat edilmesi gerekebiliyor. Bu biraz daha göreceli ve kişisel bir konu olarak öne çıkıyor.

İsviçre Medyum Arıyorum Diyenler

İsviçre’de kalıp Türkiye’den medyum arıyorum diyen, gönül ilişkilerinde bir türlü istediği durumu yaratamamış olan, sürekli olaran büyü altında etkilere maruz kalarak çaresizlik içine düşmüş herkes için önemli bir konu havas ilmi. Büyü etkilerinin insanlar üzerinde özellikle ticari kayıplar bile yaşatabilen, hatta bırakın parayı pulu fiziksel olarak kalıcı hasarlar bile bırakabilen bir yıkıcı durumu söz konusudur. Bunu daha önce başına gelmemiş kişilerin anlaması ne kadar zor olsa da bu bin yıllardır deneyimlenmiş bir gerçektir.

Çünkü havas ve ledün ilmi ile ilgilenmek bazı ülke sınırlarında mümkün olabilirken ve bilgiye ulaşmak kolay olabilirken dünyanın bazı yerlerinde bu imkan son derece kısıtlı olmaktadır. Bu yüzden de kendi insanlarımızın gerçekten uzun süreler var olan çaresizlikleri ve bir yandan hayata tutunma çabası içindeyken sürekli olarak kayıplar vermesi en çok karşılaştığımız durumların başında gelmektedir. Ruhsal ve enerji dengesinin bozulması İsviçre’de yaşayan insanlar için biraz daha fazla olabilir. Çünkü onlar yurtlarından ve memleketlerin ayrı kalmaktadırlar. Bu işin bir de psikolojik yönünü ele almak gerekir.

İsviçre Medyum Arıyorum

Evet, belki her istendiğinde Avrupa’ya yolculuk yapılamıyor olsa da ilmin bize kattığı büyük enerjiler ve yetenekler sayesinde medyumların uzak diyarlara da tesir etme şansı hep olmuştur. Bu nedenle bazen hiç yolculuk yapmadan başarılı işlemler gerçekleşir. Konu üzerinde en büyük etken tabi ki hüddamlar ve cinler olmuştur. Ancak başarılı bir medyum birtakım özel varlıkları çeşitli komutlar vermek suretiyle görevlendirebilir. Bu da isviçre medyum arayanlar insanlar için birinci tercih olmalıdır.

Bu sebeple de uzaktan etkili işlemler yapan bir isviçre medyum olarak telaffuz etmek sanırım yanlış bir seçenek olmaz. Bu nedenle özellikle başkent sınırları içinde en çok arana kelime medyum olmakta. Bunu bize yardımcı olan Google’dan anlıyoruz. Tabi ki en seçeneğimiz bu değil bir çok farklı kulvar ve bugüne kadar konuk olmuş insanların da ortak görüşleri var. Özellikle Bern medyum ve Luzern medyum arıyorum şeklinde ortak bir paydada buluşmuştur. Biliyorsunuz ki başkent Bern Bölgesinde çok sayıda Türk vatandaşımız yaşamaktadır. En çok arama da sanıyorum ki o bölgeden geliyor. Ayrıca ciddi bir de eğitim almak isteyen genç nesil mevcut. Her konuya buradan değinmek mümkün değil ama bir miktar bilgi aktarmak için yine de bir şeyler yazıyoruz.

İsviçre Bağlama Büyüsü Uzmanı Medyumlar

İsviçre Bağlama Büyüsü Yapan Medyum Hoca

Bağlama büyüsü konusu başlı başına bir süreç ve apayrı bir başlıktır. Burada konuya çok ayrıntılı giremeyiz. Ancak merak edenler için sitemizin içinde ilgili kelime üzerinden arama yaparak her türlü doğru ve gerçek detayı okuyabilecekleri bilgisini verelim. Daha sonra da bu konuda ehil kişileri (medyumları) yurt dışında bulmanın zorluğundan da bahsedelim.

Bize gelen ve randevu alıp durumunu anlatan insanlardan da gördüğümüz gibi Avrupa’da arzu edilen etkiler bilhassa bağlama büyüsü gibi hassas konularda bir türlü istendiği gibi görülemiyor. Bu durumun çeşitli faktörleri olabilir. Direkt olarak bulduğunuz yabancı medyumları suçlamak doğru değildir ama ana dil konuşmak ve durumun hassasiyetini aynı kültürden gelerek anlamak bizce en net ayrıntıdır. Kendini sizin yerinize koyabilen ve gerçekten İsviçre bağlama büyüsü uzmanı olan medyumlara gitmek gerekir. Ya da daha doğru bir ifade ile onlara gelmek gerekir.

İsviçre Papaz Büyüsü Yapan Hoca

Eğer söz konusu kişileri bulamadıysanız o zaman Türkiye ya da Orta Doğu ülkelerinden birini bulmak gerekir. Bazı yetkin medyumlar bilindiği gibi sıkıntılarınızı uzaktan da çözebilir. Bu herkes için geçerli değildir ancak yapılan detaylı bakımlar ile ne durumda olunduğu ve size uyup uymayacağı net olarak görülebilir. Havas ilminde birtakım çalışmalar uzaktan etki eder cinstendir.

Öncesinde iyi bir bakım süreci geçirilen ve iyi planlanan büyüler her zaman vuku bulma konusunda en öndeki aday olmuştur. İşlemlere hemen başlamak doğru değildir! Bu yüzdendir ki süreç içinde hep istenmeyen detaylar görülüyor ve bir türlü amaca ulaşılamıyor. İyi bir isviçre medyum ve bağlama büyüsü uzmanı bu konuları önceden tasarlar ve neler olup biteceği konusunda iyi bir öngörü yaratır. Zaten bakımı iyi yapılan bir işlem sonucunu da iyi verir.

İsviçre Aşk Büyüsü Yapan Medyum

Evet, herkesin en çok merak ettiği ve gönül işlerimizi istediğimiz perspektifte bize sunan büyük işlemler zinciri aşk büyüsü… Bu konuda aldığımız sorular ve yorumlar hakikaten sürece verilen değeri ve arayıştaki talep artışını açıkça göstermektedir. İsviçre aşk büyüsü yapan medyum hoca dendiğinde elbette orada yaşayan vatandaşlar için yine ilk tercih yakın çevre olmuştur.

İsviçre Uzman Medyum Hoca Arıyorum

Fakat başarısız olanlar yine kendi ülkesindeki medyumlara ulaşmak durumunda kalmıştır. Bu yüzden iyi bir isviçre aşk büyüsü uzmanı da yukarıda bahsettiğimiz tüm değerlere ve yeteneklere sahip olmalıdır. Bir anlamda hayal satmaktan uzak, gerçekçi ve deneyimli olmalıdır. Bu konu üzerinde tüm merak ettiklerinizi Faik hocaya danışabilir ve konu bütünlüğü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kendisi hakkında merak edilen tüm detayları da buraya tıklayarak HAKKIMDA okuyabilirsiniz.

İsviçre Papaz Büyüsü

İsviçre papaz büyüsü yapan medyum dendiğinde o kadar derin bir konu oluşur ki diğer tüm işlemler gibi ancak zaruri olan durumlarda ele alınabilir. Bu işlem için çok sayıda ayrıntı vermek mümkün fakat bunun için ayrıca yazdığımız ve sizlerin bilgisine sunduğumuz yazılar var. Burada bir tavsiye niteliğinde barındırdığımız papaz büyüsü konusunda yine tüm merak ettiklerinizi iyi bir medyum aracılığı ile edinebilirsiniz. Bizim tavsiyemiz ise Faik Hoca gibi bu işe ömrünü vermiş kişiler olacaktır.

//// Papaz büyüsü var oluşu kifayetiyle ve kerametiyle bambaşka bir içeriktir. Lütfen bilinçsiz olarak teşebbüse kalkışmayınız!

  • Zürih medyum, Cenevre medyum, Basel medyum olarak ülkenin önde gelen şehirlerinden de bize gelen telefon aramalarını  sıklıkla alıyoruz. Bu sebeple söz konusu havas ilminin derinliği ve aklınıza takılan bu kavramlardan haberdarız. Her türlü sorunuz için çekinmeden arayabilirsiniz.
  • Dergahımız sıklıkla İsviçre’den gelen vatandaşlarımızı konuk etmektedir. İçinize atmak yerine çözüm odaklı hareket etmeniz bir çok açıdan kesinlikle lehinize olacaktır. Bu kavramların ve yüce ilmin insana kattığı en önemli değer Allah isterse her şeyin mümkün olabileceğidir.
  • Bizler de bu uğurda ve rahmani formatta tüm arzularınızı enerjisel yapılandırma ile gerçeğe taşımaya gayret ediyoruz. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle, esen kalınız. Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun!

“İsviçre Medyum” için 2 yanıt

Bende İsviçre’den randevu isteyen bir hemşerinizim. Burada bir kaç arkadaş ile araştırma yapıyoruz uzun zamandır. Sizin metinizi çok duyuyorum hocam. Bunca zaman dertlerime çare bulamadılar. Belki çare sizdedir diye yazdım. Ben yanınıza gelmek için randevu aldım arkadaşlardan. Umarım her şey Allah’ın izniyle güzel olur.

Tabi Veysel Bey,
Her şeyin Allah’ın izniyle olacak tabi ki… Bize düşen aracı, vesile olmaktır. Eğer ki bu durumu mümkün kılabilirsek ne mutlu bizlere…
Bekliyor olacağım sizi.. Şimdiden selamlar saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir