Kategoriler
Aşk Büyüsü Papaz Büyüsü

İntikam Büyüsü Nasıl Yapılır ve Etkileri Nelerdir

İntikam insani bir duygu olmasa da kişinin içinde onu kemiren ve her geçen gün ihtiras katan bir his olarak bilinir. İntikam duygusu uzun vadede “keskin sirke küpüne zarar” dedikleri gibi kişinin içini oymaya başlar. Kimi insanlar ömürlerinin sonuna kadar bu kini taşıyabilirken kimisi de en kısa sürede bu öcünü almak isteyebilir. Havas ilminde bir çok işlem bu gibi hisleri gün yüzüne çıkarmak için tasarlanmıştır. 

Bir türlü içi soğumayan ve kendisine yapılan haksızlığa karşı boyun eğmeyi kendine yediremeyen insanlar bir süre sonra intikam büyüsü yaptırarak durumu değiştirmeyi isterler.

İntikam Büyüsü Nasıl Yapılır /// Medyum Faik

Bu genel olarak aldatılmış bir eş ya da sevgili, hakkı yenmiş bir çalışan ya da hiç umulmadık bir zararı bizzat görmüş biri olabilir. Oysa bu işlemler yalnızca aldatılma üzerine kurgulanır sözünü sık duyarsınız. Fakat intikam yalnızca gönül işleri üzerine güdülen bir his değildir. Biraz ayrıntılı düşününce konu net olarak görünür hale gelecektir.

İntikam büyüsü insani bir durum değildir. Kara büyü sınıfına girer ve yıkıcı etkileri çoktur. Ayrıca kalıcıdır. İnsanların içinde şeytanın hamleleri ile ortaya çıkan bir histir. Bu da genel mantıkta kişiyi hiç olmayacak şeylere sürükler. Bunun içinde çok çeşitli yaptırımları olan ve havas ilmi içinde büyü seviyesinde işlemler mevcuttur. Duruma uygun olan çalışmalar bir medyum hoca aracılığıyla ile belirlenir. Daha sonra işlem oluşturulmaya başlar. En nihayetinde “kısasa kısasa” mantığı ile hareket edilecekse mazur görülebilecek olan bu işlemler ölçünün kaçması durumunda günaha girmek anlamına gelebilir. Şimdi bu durumu biraz daha detaylandırmaya çalışalım…

Evde Yapılan İntikam Büyüleri

Her şeyden önce bu başlık altında adeta bir yağmur gibi yorum ve mesaj gelen durumu inceleyelim. Bu işlemlerin hiç biri kesinlikle evde yapılamaz! Evde yapılan intikam büyüsü tarifi diye bir şey duyduğunuzda derhal orayı terk edin. Bu tip işlemlerin önemi enerji yoğunluğu yüksektir. Bunları hiç birini evde sağlamak mümkün değildir. Bu yüzden mutlaka bir uzman medyum aracı olacak şekilde hareket edilmelidir. İstenmeyen sonuçların amatör ellerde her zaman vuku bulma ihtimali yüksek olur. Bu nedenle de yardımsız ve eksik çalışmalar size zarar verebilir. (Kara büyülerin geri dönüp kişiyi vurması ile ilgili özel yazı dizimizi de sitemiz üzerinden okuyabilirsiniz.) Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır

 • Bu tür büyülerin çoğu kara büyüler sınıfındadır. İnsanın hayatını büyük ölçüde etkiler. Aile beraberliği ve bütünlüğü, ticari hayatı ve psikolojik durumu yara alır. Genel olarak bu etkiler geçici olmayacağı için büyük sorunlara dönüşür. Kişi zaman içinde yalnız bir insan haline gelir. Ve yalnızlık insanı içten kemiren en sinsi düşmanlardan biridir. Bozuk bir psikolojin yalnızlık hissi gibi büyük bir boşluk ile birleşmesi durumunda, istenmeyen sonuçların ortaya çıkması için gereken tüm koşullar oluşmuş sayılır. İntikam büyüsü denince kişiye fiziksel ve ruhsal açıdan zarar veren en sinsi büyüler de akla gelebilir.
İntikam Büyüsü Nedir ve Etkileri Nelerdir

Çamur ile İntikam Büyüsü Hazırlamak

En çok bilinen yöntemlerin başında çamur ile yapılan intikam büyüsü ritüeli gelir. Eğer “intikam büyüsü nasıl hazırlanır” diye merak edenler var ise çamurun içine kişinin resmi konur ve üzerine etkileri daha önce görülmüş olan tılsımlı sözlerin okunması suretiyle bu işlem yapılır. Ve üzerine bir sürü ek işlem gerekir.

İntikam Büyüsü Etkileri Nelerdir

Her geçen gün daha şiddetli işlem gören çamurun içindeki fotoğraf zaman içinde eriyecek ve parçalanacaktır. Her aşama reel olarak dışarıdan da gözlemlenir. Bu süreçte medyuma hizmet eden ve ona yardımcı olan bir çok varlık vardır. Bu sözler sayesinde kişinin üzerine bir musallat ettirme durumu söz konusu olacağından kaçma ve kurtulma şansı yoktur. Tecrübeli bir medyum hazırladığı bir intikam büyüsü ile insanların hayatlarını karartabilir. Bu da daha önce yaşattığı acılara denk düştüğü sürece kısasa kısas nezdinde yorumlanır.

 • Bazı medyumlar ise bu çamur yerine özel kireçler hazırlayıp üzerine kurşun döküyorlar. Bu da etkilerin aynı dozda ortaya çıkmasına yardımcı olan bir süreçtir. Her medyum kişinin kendine has bir çalışma tarzı ve okuma üslubu vardır. Burada en önemli olan araç ise dünya dışı enerji varlıklara yani cinlere hüküm sürebilen birinin olmasıdır.
 • Enerjileri iyi yönetebilen ve metafizik, biyoenerji gibi konulara hakim olan havas büyücüleri bu gibi intikam büyüsü sonuçları anlamında da büyük görselleri ortaya çıkarabilmektedir. En etkili intikam büyüsü şekli kişinin özel bilgileri alındıktan sonra ona özel olarak hazırlanan büyü şeklidir.

Kağıda Yapılan İntikam Büyüsü

Bu şekilde basit tanımları zaman zaman yapacağınız araştırmalar neticesinde görebilirsiniz. Burada bahsedilen basit bir kağıt üzerine yazılacak yazılar değildir. Özel saman kağıtları bazı işlemler üzerinde etkiyi arttırıcı özelliğe sahip özel vefk sembolleri kullanılır. İşte tam olarak kağıttan kasıt ta budur.

İntikam Büyüsü Vefki – Medyum Faik Hoca

Bu etkinin artışı içinse özel birtakım sembollerin ve isimlerin kullanılması ayrıca bazı temasları iyi sağlamak için küçük ritüeller yapılması gerekir. Unutmayın ki hiç bir intikam büyüsü basit bir enerji işi değildir. Burada birçok varlıktan ve onların üstün güçlerinden yardım alınır. Aksi durumda uzaktan bir kişinin hayatına dokunmak zaten mümkün değildir. Kağıt ile yapılan büyüler dendiğinde akla bu gibi küçük uygulama içi uygulamalar gelir. Ama bunların kendi başlarına bir anlamları yoktur.

Kimlere İntikam Büyüsü Yapılır

Aslında bir kişiye ya da bir topluluğa bu işlem yapılabilir fakat birden çok kişinin etkilenmesi amaç ediliyorsa o zaman daha zorlu bir işlem geçirilir. Bu yüzden de intikam büyüsü konusunda genel anlatım bir kişi üzerinden gider. Ancak bir aileyi ya da aile içinde bir kaç kişiyi etki altına almak yapılacak bazı değişiklikler ile mümkün olabilir. Bunlar uzman bir medyumun size anlatacağı bazı spesifik ve kişisel bilgiler olacaktır.

 • Seçeceğiniz kişi üzerinde oluşacak etkileri geri döndürme şansınız yoktur. Bu tip kara büyü sınıfına giren hiç bir işlem de vazgeçme lüksü diye bir şey söz konusu olamaz. Bu yüzden çok ciddi bir düşünme süreci akabinde de karar verme bölümü yaşanır. Gerçekten size ne kadar zarar verilmiş olursa olsun bu karar büyük bir karar olacaktır. Herkes intikam duygusunu kaldıramaz. Bu yüzden iyi düşünmek gerekir.

İntikam Büyüsü Ne Zaman Tutar – Etki Süreleri

Her işlem için kişiye bağlı değişir dediğimiz etki süreleri genel hatlarıyla bu özellikleri taşıyan işlemlerde zaman almaz. Hatta bazı durumlarda aynı gün bile etkileri olan çalışmalar vardır. Fakat birkaç gün içinde kesin sonuç görmeyi beklememek gerekir. Bunlar sürpriz sonuçlar olarak karşımıza çıksa da genel olarak 10 günlük bir periyot ayırmak ve zihinsel olarak da bu süreci göze almak sabredebilme anlamında önemli olacaktır.

Kişi üzerinde olumsuz etkiler bazen çok çarpıcı sonuçlar ile ortaya çıkabilir. Bir anda fizyolojik olarak ciddi bir rahatsızlık söz konusu olabilir. Bunun dışında ortaya çıkan iflas durumları ya da karakteristik olarak bir farklılaşma görülebilir. Örnekler çoktur ancak en önemli etki ortaya çıkan durum ne olursa olsun kesinlikle kişinin lehine olmayacağıdır!!!

İntikam Büyüsü Etkileri
 1. Genel olarak bahsettiğimiz bu etkiler kişi üzerine son derece yıkıcı etkiler oluşturur. Fiziksel ve ruhsal olarak çöküntü ile başlayan süreç daha zorlu ve çeşitli aşamalara gark olabilir.
 2. Kişi içinde intihar meyili oluşabilir ayrıca birdenbire ortaya çıkan kötü alışkanlıklar da yine bu duruma dahil olabilir.
 3. Ailesine ve iş ortamındaki sosyal çevresine aşırı saldırgan bir tavır gösterir. Kendisinin de anlam veremediği bu sancılı değişimler uzun vadede kişinin her şeyini kaybetmesine olanak tanır.
 4. Eşine ve çocuklarına karşı ilgisiz bir duruma geleceği gibi bekar kişilerinse kısmetlerinin kapanması ve asla evlenememesi gibi sonuçlar da yine beklenen etkilerdendir.
 5. İntikam büyüsü yapılan bir kişi için eğer sabun kullanımı söz konusu olduysa bilinen tüm sabun büyüsü etkileri görülür. Bu durum kişinin adeta bir sabun gibi erimesine de yol açabilir. Aynı şekilde bazı mum büyüleri de bu sonuçları verebilir. Detaylı bilgileri sitemiz üzerinden aynı başlıklar ile bulabilirsiniz.
 6. İntikam büyüsü denince intikam için yapılmadığı takdirde işlemler etkisiz kalabilir. Çünkü bahsedilen ve zaman zaman söylenecek olan tılsımlı sözlerin yanı sıra büyü yapılan kişiye, yaşattığı şeyleri yaşaması adına işlem içi sözler söylenecektir. Böyle bir durum gerçekten olmadıysa o zaman durum farklı bir bakış açısı ile değerlendirilir.
En Şiddetli İntikam Duası

Bu şekilde tek bir dua yoktur. Bu yüzden şu ana kadar anlattığımız işlemler nazarında okunan duaların ve söylenen sözlerin tümü bu başlık altında incelenir. Ayrıca her bir sözün etkisi ve şiddeti yüksektir. Bu işlemler cinlerden yardım alınarak yapılır ve dengeli bir süreçten sonra kişinin üzerine bir balyoz gibi inebilir. Bu denli büyük bir enerji ağırlığını çoğu insan kaldırmaz. Söz konusu şiddet bazen kişinin yatağa düşmesine bile neden olabilir. Üzerinde sürekli ağırlık olan kişiler kendilerine bir intikam büyüsü kurgulanmış olacağı ihtimalini düşünmelidir.

İntikam Büyüsü Sonuçları Nelerdir

**** İntikam büyüleri için genel olarak Müsfer cin kabilesinden cinler çağrılır. Ayrıca Velhan Kabilesi ile de iletişim kurabilen medyumlar bu gibi çalışmaları başarı ile yapabilirler.

 • Tüm detayları öğrenmek ve intikam büyüsü hakkında bilgi sahibi olmak için medyum Faik hocayı dilediğiniz zaman arayabilir ve onun ilminden fayda devşirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir