Kategoriler
Bağlama Büyüsü

İncir Büyüsünün En Tehlikeli Sonuçları

İncir büyüsü gizli ilimler içinde en çok merak edilen işlemlerin başında gelmektedir. Kısa sürede sonuç veren bağlama büyüsü gündeme geldiğinde adını çok zikretmeseler de işleyiş bakımından aynen bu ritüelin tarifi verilir. Fakat çoğu insan buna farklı isimler takmış durumdadır. İncir büyüsü derin bir konu olmasının içinde derin de bir tehlike barındırmaktadır. Konuyu sizin için en anlaşılır şekilde özet haline getirdik. Her türlü detay bilgiyi makalemiz içinde bulabileceksiniz.

İncir Büyüsü Hakkında Bilinmeyen Detaylar

İncir büyüsü tanımını yaparken medyumların özellikle internet ortamında bu işlem için bir bağlama büyüsü işlemi telaffuz ettiklerini görürsünüz. Evet, bu işlem özellikle bir erkeğin bir kadına bağlanması yönünde yoğun bir etki gösterir ama göze alabileceğiniz riskli durumları da önceden bilmek ve ona göre hareket etmek şarttır. Yani incir büyüsü zannedildiği kadar masum bir işlem değildir. Oldukça ciddi yan etkileri olan ve cinlerin yardımı alınarak yapıldığı için de tehlikeli sonuçları doğurabilecek bir işlemdir. Özellikle kavim cinleri kullanılır ve bu varlıklar hem çok güçlü hem de kontrolü zor varlıklardır.

İncir Büyüsü Neden Yapılır

Genellikle inatçı kişilerin iknası, bir ailenin kurtulması için kocanın eve dönmesi, bitmiş bir ilişkinin evlilik ile yeniden yaratılması gibi sebepler insanların bu işlemi yapmalarına ikna olmasını sağlar. Çoğu zaman da bu uygulama son çare olarak görülür. Medyumlar genel olarak bu kadar fazla enerji varlığa hitap etmeleri gereken işlemleri kolay kolay kabul etmezler. Gerçekten kişinin tek kurtuluşunun ve mutluluğunun incir büyüsü etkileri nazarında kaldığına ikna olması gerekir. Söz konusu durumda bu uygulamanın ağır bir mental yorgunluğa dönüştüğü görülecektir. Aynı zamanda göze alınması gereken yoğun bir sürecin de olduğunu bilmek gerekir. Bu zaman zarfında medyum hoca tüm işlerini bir kenara bırakacak ve tüm gücünü uygulamaya ayıracaktır.

İşlemin yapılma nedeni kişilerin özel ihtiras konularını ele almazsak genel olarak bir erkeği bağlama büyüsü ile bağlamak amaçlıdır. İşte bu süreç içinde yapılacak her hamle ve fenomen son derece dakik ve kitabına uygun olarak yapılmalıdır. Aksi durumda incir büyüsünün en tehlikeli yanı olarak kabul gören “cinlerin insana musallat olması”, “çağrılan cinlerin geri dönmemesi” gibi paranormal ve doğaüstü birçok etki görülebilir.

İncir Büyüsü Yapılış Amacı ve Sonuçları
  • İnsan canlı olarak bu hadiseleri yaşamadığı için inanmakta zorlanmaktadır. Başa gelmeden inanması zor bu olaylar havas ve ledün ilmi ile uğraşanlar için artık somut birer mefhum durumuna gelmiştir.

Ayrıca bu deneyimi yaşayanların yani bir cin musallatı hadisesi geçirmiş kişilerin de ne hale geldiğini görmezden gelen insanlar vardır. Dolayısıyla bu işin uzmanı olmayan kimselerin bu varlıklarla amatör olarak teması söz konusu olamayacağı için bu işlem içinde tüm sorumluluğu medyum alır. Fakat bahsettiğimiz tehlike işlerin incir büyüsü yapan medyum hoca için de zora girebileceği ve kontrolden çıkabileceği ihtimalidir. Bu nedenle bu kadar kısa sürede bu kadar iyi bir etki isteyen kişi bu riskleri de almak durumundadır.

İncir Büyüsünün Etkileri ve Sebepleri

İncir Büyüsü Etki Süresi

Bilinmesi gereken bu kadar yoğun ve tehlikenin ancak kısa süreli sonuç için göze alındığıdır. 3 gün gibi çok muntazam kısalıkta ve herkesin kabul edebileceği bir süreçten bahsedebiliriz.

Bu süreç medyum için uykusuz geçecek 3 gün 2 gece anlamına gelir. Etki süreleri bakımından diğer bağlama büyüsü işlemleri arasında en kısa süreye sahip olan çalışmadır. Bu yüzden tercih edilmesi zor, yapılışı meşakkatli ama sonuçları kesindir. Bu sürecin bir miktar daha handikabı olduğunu da aktarmak gerekir.

O da şudur ki: İncir büyüsü kara büyüler sınıfına girer. Gerçek anlamda bir insanın hakkına girmek ve dinimizce yasaklanmış olan “kul hakkı yemek” günahını işlemek anlamına gelir.

  • Bu yüzden incir büyüleri ehl-i sünnet yaşayan ve rahmani bir hayat tarzını benimsemiş medyum hocalar tarafından icra edilmez. Şeytani ritüellere hakim olan ve cinlerin en kuvvetli olanları ile iletişim kurabilen kişiler bu işlemleri organize ederler. İncirin yanı sıra necis malmelerin ve hayvan kanlarının da kullanıldığı bu süreç gerçekten hafife alınır bir süreç değildir.
  • 3 gün gibi bir süreçte kişinin tüm aurası değişir ve duruma göre bambaşka birine dönüşebilir. Bu süreç baştan konuşulan konuya göre şekil alacaktır.

İncir Büyüsü Nasıl Yapılır

İşlem hem 3 adet incirin bu söz konusu üç gün boyunca çeşitli yaptırımlardan geçerek kişiye yedirilmesi suretiyle hayata geçer, hem de bunların yanında bir adet özel bir muska yazılır. Bu bağlama muskasının içinde Elzer kavminden İfrit cini ile temas kurulması adına bir takım özel semboller ve mesajlar vardır. Muska İbranice hazırlanır.

Medyumlar Neden İncir Büyüsü Yapar?

Bu muskayı büyünün hedeflerine maruz kalacak kişi değil, bu durumu talep eden danışan kişi taşıyacaktır. 7 gün boyunca taşıyacak olduğu bu muska karşısında oldukça aciz olacağı için tehlike çanları bu anda çalar. Eğer söz konusu uygulama içinde medyumun talimatlarına harfiyen uyulmazsa bu muskanın tesiri büyüyü yapan kişiye döner. Çeşitli musallat durumları baştan olmak üzere, kişiye felç etmeye varan sağlık sorunlarına kadar büyük bir yelpazede bu kötü sonuçlar görülebilir. Bu yüzden yazımızın başında aktardığımız en tehlikeli durumun farkında olarak işlemlere başlamak en doğru tercih olacaktır.

İncir Büyünün Olası Yan Etkileri Nelerdir

İncir Büyüsü Yapıldıktan Sonra Ne Olur

3 günün sonunda kişinin değişimi yönünde yoğun etkiler başlar ve kişi söz konusu karakter çizgisine hızlı bir giriş yapmış olur. Artık karşınızda olmasını istediğini kişiyi görmeniz muhtemeldir. Bu durum kalıcı mutluluk sağlar mı, insanlar bu yöntemleri başardıktan sonra mutlu mesut yaşayabilir mi, takdiri size bırakıyoruz. Ancak ne var ki en kötü ve şeytani büyülerin bile bu dünya üzerinde olduğunu biliyor bu konuda her zaman bilgilendirme yapmayı kendimize görev ediniyoruz.

  • Bu büyü için genel olarak 72 saatte tutan bağlama büyüsü şeklinde tanımlar görürsünüz. Pek çok insan bu işlemi havas ilmi içinde adı geçen yaş incir büyüsü ya da kuru incir büyüsü şeklinde tanımlar.
  • 3 günde tutan bağlama büyüsü tanımları içinde de yine incir büyüsü yapılmakta fakat ismi farklı farklı değişiklikler görmektedir. Konu ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları ve bu gibi şeytani işlemlere karşı koruma altına olmayı düşünüyorsanız Faik hocamıza danışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir