Kategoriler
Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü

İğne Büyüsü

İğne büyüsü havas ve ledün ilminde kendine geniş yer bulan ve sıkça uygulanan bir bağlama büyüsü işlemidir. Ancak yalnızca bağlama amacıyla yapılmadığını bu işlemin bir çok farklı emele uygun yürütülebildiğini de söylemek gerekir. Bu etkili olan büyü çalışmasının içine pek çok özel ve farklı niyetler dahil edilebilir. Bu kadar farklı talebi karşılayabilmesi de iğne büyüsü ritüellerini en seçkin işlemlerden yapmaktadır.

Bu istek ve arzuların neler olabileceğini yazımızın içinde detaylı olarak vereceğiz fakat iğne büyüsü yapmak isteyen birinin öncelikle gerçekten nasıl bir risk aldığını ve ne gibi zorlu bir sürecin kendisini beklediğini iyi bilmesi gerekir. Aksi durumda istenmeyen sonuçlar yaşanır ve pişmanlıklar oluşur. İğne büyüsü denince bahsettiğimiz gibi aklımıza önce bir insanın aklına ve kalbine aşkı düşürmek, onu kısa bir süre içinde bağlamak anlamı gelir. Ancak bu rahmani sayılabilen isteklerin yanı sıra şeytani bir takım unsurlarda işleme kolayca dahil edilir.  Örnek verecek olursak evli bir çiftin arasını açmak, düşmanlık beslenen bir insanı hasta etmek, bir iş yerinin maddi kazancını durdurmak, bir insanın kısmetini kapatmak, bir bayanın evlenmesine engel olmak gibi olumsuz etkileri içerebilir. Çok dikkatli bakımlar neticesinde görülebilir ve tespit edildikten sonra bozma işlemine başvurulmalıdır.

İğne Büyüsü Nasıl Yapılır / Medyum Faik

İğne büyüsü aslına bakacak olursanız yalnızca büyü yapılan kişiyi etkilemez. Bu durumun yanı sıra işlemi talep eden ve uygulayan kişinin de başına bir takım olumsuz durumlar getirebilir. Bu işlemin kendi ağırlığını ruhunda taşımak hayli güç olacağı gibi aynı zamanda fizyolojik birtakım tesirlerde hissetmesi normal kabul edilir.

Bunların başında kısa süreli baş ağrıları, bir içsel huzursuzluk, kısa süreli çarpıntı hisleri ve sürekli uyku isteği gibi etkiler gelir. Aslında etkiler iğne büyüsü işlemi içinde kişisel olarak da değişkenlik göstereceği için bu etkilere yenilerini eklemek de mümkün olabilir. Bazı durumlarda intihar hislerine kadar giden tesirlerden de söz edilir. Bu etkilere işlemi yapan bir medyum ise eğer alışkındır ve başa çıkabilir. Ancak amatör bir ortamda denenen iğne büyüsünün sonuçları gerçekten zor olabilir. Gelişigüzel uygulanması tehlikelidir.

Toplu İğne Büyüsü Etkileri Nelerdir

İğne Büyüsü Nasıl Yapılır

İğne büyüsü uygulanışı ve malzemeleri açısından farklılık gösteren birkaç değişik isimden de söz etmek gerekir. Bunlar toplu iğne büyüsü, elmaya yapılan iğne büyüsü, çengelli iğne büyüsü gibi isimlerdir. Hatta bazı toplumlarda çuvaldız büyüsü olarak bile adından bahsedilir. Bu işlemin yapım aşaması da hayli çetrefilli ve detaylıdır. Bu yüzden medyumların pek çoğu işlemi kabul etme sürecinde zorluk yaşarlar. Gerçekten başka şekillerde uygulamalar ile ilerleme şansı kalmadığında iğne büyüsünün kesin etkilerinden bahsederler.

İşlemi yaparken elbette iğne büyüsü için gereken malzemelerden bahsetmek gerekir. Bu işlem için öncelikle bir küf sabunu gerekir. İğnelerin sabuna batırılacağı için sabunun çabuk dağılmayan bir cinsten seçilmesi gerekir. Bunun dışında;

 1. Siyah sicim ipten oluşan bir makara,
 2. Büyü yapılacak kişinin fotoğrafı,
 3. İğne büyüsü yapılacak kişiye ait bir eşya (mümkün ise daha iyi olur)
 4. Domuz yağı
 5. İğne işlem aralarında batırmak için bir eski çuval parçası veya bez
 6. 350 gr kadar kurşun,

Bu malzemelerin dışında özel istekler olması ve standart uygulamaların dışına çıkılması gerektiği düşünülen durumlarda farklı malzemelerden de bahsedilebilir. Fakat genel hatlarıyla iğne büyüsü için malzeme listesini pek çok medyum hoca bu şekilde verecektir. Bu malzemeler zaten medyumların çalışma alanlarında mevcuttur. Ekstra bir şey alınacaksa işlem öncesi bu durum ayrıca görüşülür.

İğne Büyüleri İçin Kullanılan Küf Sabunları

Yapılma aşamasında ise iğnelerin 41 gün boyunca kullanılacak olduğu bir ortam yaratılacaktır. Bu iğnelerin her gün belirli bir tılsım oluşturulacak şekilde üzerine okumalar yapılacak olup, domuz yağı ile bezenecektir.

Ayrıca kurşun hafta başı her pazartesi işlemin üzerine dökülecek ve takribi 5 kez tekrar edecektir. Bu işlem üzerindeki pasif enerjilerin temizlenmesi için önemlidir.

Ayrıca kurşun dökme işlemi iğne üzerinden oluşturulacak etkinin ve çağrılan hüddamın daha iyi talimat alması adına önemlidir. İşlem için ikna edilecek varlığın daha kesin hükümlere maruz kalması adına bir miktar et kullanıldığı bilinir. Malzeme listesinde belirtmedik ancak bazen bir miktar domuz eti ya da sığır eti de işleme dahil edilebilir.

Sabuna İğne Batırılarak Yapılan İğne Büyüsü

Siyah sicim ip ise iğne ile dikiş atılacağı zaman kullanılacaktır. Her gün tılsımların üzerine konan kişinin fotoğrafı ile birlikte sert hamleler eşliğinde dikişler el yordamı ile atılacak ve her geçen gün bağlayıcı tesirler ya da arzu edilen etki ne ise ona göre işlem güçlendirilecektir. Bu süreç sonlara doğru gelirken etkiler de gözle görülür bir artış tespit edilir. Her gün kontrol altında tutulması gereken iğne büyüsünde olası aksilikler derhal müdahale edilerek durdurulmalıdır.

 • Bazı medyumlar toplu iğne büyüsü şeklinde tasarladıkları işlemin her gününün sonunda kullandıkları iğneleri sabuna batırarak saklarlar ve sonraki gün farklı iğne kullanırlar. Bu daha çok şeytani bir takım etkiler yaratması ile bilinir. Eğer söz konusu eylem bir insanın işlerin bozmak için ona kötülük formunda yapılıyorsa, iğne büyüsünün içeriği değişmek durumundadır. İşlem içi davranış şekillerinin bu kadar farklı telaffuz edilmesinin altında da istenilen etkinin değişebilme özelliği yatmaktadır.
 • Bazen de oyuncak bebeğe batırılarak yapılan iğne büyüsü gibi isimlerde konduğu görülür ancak bu işlemler o vakit farklı başlık altında incelenirler. Bez bebek büyüleri konulu makalemizi sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Voodoo büyüleri ile iğne büyülerini birbirine karıştıran insanların kafaları da karışacağı için doğru bilgilere ulaşmak gerekir.

İğne Büyüsü Etkileri Ne Zaman Ortaya Çıkar

Normal şartlarda işlemin 41 günlük bir döngüsü olduğundan bahsetmiştik. Bu durum üç aşağı beş yukarı aynı sürelere tekamül etse de bazen bir miktar erken sonuç almak mümkün olabilir. Bu durumda da kişinin büyüden etkilenme belirtileri daha çabuk ortaya çıkacaktır. Bu etkiler ortaya çıktıktan sonra son bir yönlendirme çalışması ile kalıcı hale getirilir. İğne büyülerinde etkiler bir süre görülür ve daha sonra muskası yazılır. Bu sayede işlem tekrar edilmek zorunda kalmaz.

İğne Büyüsü Kaç Günde Etki Eder
 • Elmaya iğne batırılarak yapılan büyülerde etkilerin daha erken olduğu konuşulmaktadır. Ancak meyveler kullanılarak yapılan büyüleri uzman medyumlar onaylamaz. Bunun yerine bahsettiğimiz gibi küf sabunu ya da çuval parçaları kullanmak daha doğru olur.
 • Orta Doğu kültüründen gelen ve 1000 yıllık geleneği olan iğne büyüleri için eskiden samanların kullanıldığı hatta kıl yörük çadırlarından parçalara bile uygulandığı kadim büyü kitaplarında görülmektedir.
 • Bu nedenle işlem nasıl yapıldığından daha çok kimin ellerinde hayata geçiyor bu konu önemlidir. Ancak uzman ve deneyimi olan, etkileri önceden bir miktar görebilen kişilerin uygulamaya kalkışması, danışan kişiler için oldukça önemlidir. Bilhassa enerjilerin yönetilmesi ve bir kişiye adapte edilmesi hususu oldukça zorlu bir süreçtir. Bu sistematik işlemi iyi yönetmek gerekir.

İğne Büyüsü Nasıl Bozulur

Bu işlemin bozulması ne yazık ki zordur hatta çoğu zaman inanılmaz çabalar gösterilse bile bir türlü def edilemediği görülmüştür. “Bunu başarabiliyorum, iğne büyüsünü bozabiliyorum” diyenlerin atladığı en büyük detay ise bu işlemlerin çok kolay yer değiştirmesidir.

Çengelli İğne Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır

Yani büyünün yönü değişir. Özellikle şeytani tasarlanan işlemler için geçerli olan bu kuralı iyi analiz etmek gerekir. İğne büyüsünden kurtardığınız birinin üzerindeki tüm tılsım ve varlığın baskın enerjisi en yakınındaki kişiye geçer. Bu ilişkiyi de kan bağı olan kişiler üzerinden kurar. İşlemin başında bu talimatlar ne yazık ki etkilerin tam olarak ortaya çıkması için verilmiştir.

Bunun önüne geçebilmek mümkün değildir. Bu nedenle zarar görmeden ve işlemi başka birine yönlendirmeden uygulanabilecek tek iğne büyüsü bozma yöntemi arkaik metotlardır. Bilindiği üzere bu metotların içinde kurban kesme, tütsü yakma, özel büyü bozma duaları okuma gibi ritüeller yer alır. Bu tür bir fenomen geliştirmek iğne büyüsünü bozmak adına yapılacak en risksiz hamle olacaktır. Kuvvetli yapılan bir büyüyü ortadan kaldırmak için aynı frekanslarda bulunan bir enerji yoğunluğu yaratılmalı ve kişinin özellikle epifiz bezine kadar işleyebilecek, uykusunda da onunla olabilecek bir yaratım süreci uygulanmalıdır. Kişi 7/24 büyü bozma etkisinde kalmalıdır. Ancak bu şekilde bir miktar düzelme gösterebilecektir.

İğne Büyüsünün Sonuçları Nelerdir
 • Arkaik metotlar uygun olarak “Ente Lena Duası”nı İbranice telaffuzlarla okuyabilmek de işe yarar. Bu dua genel olarak iğne büyüsü sayesinde kişiyi etki altında almış bir varlığın kurban kesme ritüeli eşliğinde okunur. Bu sayede varlığın kişinin içinden çıkması ve onu rahat bırakması hedeflenir.
 • Bu hamleler ve ritüeller hayli ciddi olup eskiden 10 kişilik bir insan grubuna bile ihtiyaç duyulurdu. Bu bir büyü bozma ayini olarak tertip edilirdi. Şimdilerde aynı sonuçları başka şekillerde alabilen medyumlar olsa da hala genel işlemlerin tam açıklamaları bu şekilde aktarılmaktadır.
 • Bir detay bilgi daha aktarmak isteriz ki iğne büyüsünü yalnızca Hahamların bozabildiğine dair inanışlar 17’inci yüzyıla kadar sürmüştü ancak günümüzde her dinden insanın aynı yetkinliğe sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu durumun defalarca test edilme şansı bulması da kanıt niteliğinde olmuştur.

Çengelli İğne Büyüsü Nasıl Yapılır

Çengelli iğne büyüsü işlemin içindeki niyetin farklı bir formu olarak karşımıza çıkar. Amaç bir insanın maddi kayba uğraması ya da kısmetinin sonsuza kadar kapanması ise bu işlemde çengelli iğne kullanıldığını görülür. Bu durumun bazı alimlerce batıl bir inanç olduğu düşünülse de günümüzde hala bu detaya dikkat eden medyumlar vardır. Aynı zamanda bu tatbiki edilen iğne büyüsü formuna da “firkete büyüsü” ismi verilir.

Firkete büyüsünün etkilerine en yakın etkileri de taş büyüsü konulu makalemizde görebilirsiniz. Oldukça benzer sonuçlar ve etkiler barındırmakta olan bu iki işlemde havas ilminde en çok emek verilen çalışmaların başında gelmektedir.

 • İğne büyüsü yaptıranların bu işlem üzerinde ne gibi etkiler gördükleri ve sonrasında yaşanan süreçleri Faik hocamızın yorum sayfasından rahatlıkla okuyabilirsiniz.
 • En güncel ve objektif yorumların yer aldığı aynı zamanda özgür olarak herkesin kafasındaki soruları sorabildiği internet platformumuza sizlerde merak ettiğiniz tüm konular hakkında soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.
 • Vakit buldukça Medyum Faik itina ile tek tek yanıtlar vermektedir. Ayrıca ana sayfa üzerindeki özel telefon hattında da ulaşabilirsiniz.

“İğne Büyüsü” için 6 yanıt

Faik hocam evimizdeki iğne büyüsünün yerini uzaktan buldu, güçlü bakımlarla bu işi üstesinden gelebilen bir insan. Bir çok hoca gördüm hatta tnştım işlem yaptırdım. Ama faik hocanın uzaktan bu yeteneği karşısında şaştım kaldım. Bence referans isteyen insanların kesinlikle değerlendirmelerini isterim. Ayrıca ikinci isminiz de Hüseyinmiş hocam. Onu da öğrendim son ziyaretimde.

Evet İsmim Hüseyin aslında Faik benim dedemin adı. Onun ismiyle tanınıyoruz. Bizim oralarda hocalar dedelerinin isimleriyle bilinirler. O yüzden Hüseyin’i pek kullanmasam da öyle bir durum var. Ayrıca iyi ve güzel yorumların için de teşekkür ederim. Allah razı olsun.

İğne büyüsünde insanı hasta eden etkiler oluyor mu hocam, bi tane hoca öyle dedi bana

Hocam evimizi taşıyoruz eski eşyalarımı karıştırırken alakasız bir yerde iğne buldum. Kayınvalidem hemen gizlemeye çalıştı ama ben gördüm. Bakım yapmanızı rica edeceğim hocam sizden gerekirse de yardım almam lazım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir