Kategoriler
Bağlama Büyüsü

İç Çamaşırı Büyüsü

Gizli ilimlerde iç çamaşırları ile ilgili ne gibi işlemler yapılabiliyor bunu merak edenlerin sayısının az olmadığını biliyoruz. Bu yazımızda en çok sorulan iç çamaşırı ile birini bağlamak mümkün müdür, iç çamaşırı büyüsü nasıl yapılır, etkileri nelerdir gibi soruların yanıtlarını bulacaksınız. Hiç zaman kaybetmeden size konuya girip sizlere en doğru ve güncel bilgileri aktaralım.

İç Çamaşırı Büyüsü Nedir

Aslında gizli ilimlerde iç çamaşırı ile yapılan büyüler tarif edilirken bu işlemi ancak hedef alınan kişinin en yakınındaki ve evli durumda olan insanlarca yapıldığı söylenir. Bu da bize aslında çok özel ve ancak yakın temas ihtimallerinde gerçekleşebilecek bir işlem olduğunu açıklamış olur. Uzaktan iç çamaşırı büyüsü işlemi yapılamadığı gibi yakın olup değişimleri gözlemleme şansı olmayan kişilerin de yine başarısız olacağını anlarız. Bu işlemde “Kişiye özgün temas ve en yakın gözlem” esası baz alınır.

İç Çamaşırı Büyüsünün Özellikleri
İç Çamaşırı Büyüsünün Özellikleri

İçimize giydiğimiz kıyafetler biliyorsunuz ki gün boyu hatta bazen iki,üç gün boyunca tenimize temas ederler. Bu işlem de bu durumun üzerine yapılır. Bir insana sürekli temas eden ve en göze batmayan eşyanın iç çamaşırı olduğunu düşünmek çok mantıklıdır. Birinin giydiği çamaşıra iliştirilecek bir tılsım onu sürekli olarak etkisi altına rahatlıkla alabileceği gibi bir yandan da yanında olacak olan kişi tarafından gözlemlenmesini kolaylaştıracaktır. Bu yüzden de özellikle aile içinde en çok kullanılan işlem olarak bir hayli ön planda yer alır. Bir çok insan bağlama büyüsü söz konusu olunca ön öne iç çamaşırı büyüsünü koyar. bir çok farklı ritüel olsa da en çabuk etki eden ve kesin sonuçlar veren bir uygulama olarak dikkat çekmektedir.

 • Bir anlamda bağlama büyüsü işlemlerinin başını çeken ritüel olarak da isimlendirebiliriz. Aslında sitemizde bir çok bağlayıcı tesiri olan işlemi zaman zaman aktarsak da etkisi bakımından bir adım önde sayabileceğimiz iç çamaşırı büyüsü gerçekten de en çok başvurulan çalışmalardan biridir.
 • Bir kişi için böyle bir işlem niyeti içindeyseniz o zaman en çok dikkat edilmesi gereken konu kullanacağınız iç çamaşırlarının kesinlikle o kişiye ait olmasıdır. Eğer başka birine ait olursa ve bunu geç anlarsanız çok büyük bir hata yapmış olursunuz. Bu tip işlemlerde geriye dönmek, yapmaktan daha zordur. Bunun gibi bir kaç konuda da yine teyit almış olduğunuzu duymak isteyecek olan medyum kişiler durumun getirisine göre hareket etmeyi de ihmal etmeyeceklerdir. Harekete geçerken ihtiyaç duyulan tüm malzemeler kitapta yazdığı biçimde ve duruma uygun halde tedarik edilmelidir.

İç Çamaşırı Büyüsünde Etkiler Nasıl Ortaya Çıkar

 1. Etkilerin istediğiniz gibi ortaya çıkması için size büyük bir sorumluluk düşmektedir. Örnek vermek gerekirse bu işlemi eşi için yapan birinin aile içi sorumluluğu daha da artar. Bir bağlama büyüsü etkisi söz konusu ise işlem ona göre ilerleyecektir. Eğer birine kötülük planı içindeyseniz o zaman da farklı oluşumların cereyan edeceğini unutmamak gerekir. Yani etkiler iki türlü olarak görülebilmektedir. Bu kararı başta yapacağınız konsensüs belirler.
İç Çamaşırı Büyüsü Yaparken Özel Çömlekler Kullanılır
 1. 10 günlük bir süreç içerisinde işlem tamamlanırken her günün önemi büyüktür. Birinci günden son güne kadar aynı ciddiyetin sürdürülmesi gerekir. İlk üç gün ve sonraki 7 gün ve sonraki 15’inci gün işlemin gün dönümleri olarak adlandırılır.
 2. Fiziksel etkilerden bahsedecek olursak kişi kendi üzerindeki ağırlık ve hastalık hissini her geçen gün daha fazla hisseder. Çevresine karşı duyarsızlaşarak mevcut imajını bozar. Yakın çevresinden uzaklaşır ve tüm yeme içme alışkanlıkları gibi sosyal karakteri de değişime girer.
 3. Kısa süreli durgunluk ve dalgınlık hali de ortaya çıkabilir. Ancak bu etkiler geçici olacaktır. En çok korkulan ve işlemin amatörce yapılmamasını gerektiren durum bu sıkıntılı hallerin kalıcı olma riskidir.
 4. Tılsımlı olan iç çamaşırını giydikten sonra medyum kişiye haber verilecek ve mümkün olan en uzun sürede tenine temas etmesi sağlanacaktır. Bu süreci bazen yıkayıp tekrar giydirmek olarak da düzenleyebilirsiniz. Detayları çalışma yapacağınız medyum hoca sizlere aktaracaktır.
 5. Bu aşamadan sonra etkilerin gözle görülür bir biçimde lehinize adım atamasına daha önceden ulaşılmış ve komutları verilmiş hüddamlar yardımcı olacaktır. Kişinin rüyalarına girmekten tutun da gün içinde kulağına verecekleri farklı frekanstaki ses aralıkları ile beyne ulaşıp manipülasyonu başlatacaklardır.
 6. Medyum hocanın çalışma prensibine ve daha önceki tecrübelerine göre işlemin vuku bulması bazı durumlara göre değişken süreleri kapsayabilir. Ama süreler genel olarak değişmez. 10 ile 15 gün arası bir zamandan bahsetmek doğru olacaktır. Bu süreç içinde tutmayan bir iç çamaşırı ritüeline artık devam etmek yersiz olur. Farklı bir alternatif üretilmeli ya da işlemin peşi bırakılmalıdır.
 7. Ancak bu sürenin etkileri belirleyici olması açısından ilk 7 günün çok büyük önem taşır. İç çamaşırı büyüsü tam da bu süreçte olgunlaşır. Belirlenen kurallara harfiyen itaat mevzu bu aşamada çok önemlidir.

İç Çamaşırı Büyüsüne İhtiyaç Duyan Kişilerin Genel Özellikleri

 • Sürekli aldatıldığını bilen ancak evliliği bitirecek gücünün olmadığını düşünen kişiler bu işleme başvurmaktadır. Özellikle bayanların eşlerini yeniden evlerine bağlamak ve kendisine ikna olmasını isteyenler genel olarak bu işlemi tercih edenlerin başında gelirler. Bu işleme geçmeden önce daha önceden de belirttiğimiz gibi farklı alternatifler ve daha masum yöntemlerinde olduğunu bilmeniz gerekir. Son ihtimalde bu kadar ciddi bir işleme kalkışılması daha doğru olacaktır.
 • Bazen ev içinde aile büyüklerinden bezmiş ve sürekli baskı gördüğünü düşünen bir insanın da bu ortamı lehine çevirmek adına bu işlemi istediğini söyleyebiliriz.
 • Bazen bu tip özel eşyalar ile yapılan büyüleri dil bağlama büyüsü ya da şirinlik muskası yaparken de kullandıklarını görebilirsiniz. Onlarca farklı işlem bir kaç temel meta ile gerçekleşebildiği için esas olan bu birleşimin nasıl olduğudur. Bu malzemelerin bir araya geliş şekli ve yapılan tılsımlı okumalar sizin ne istediğinize göre belirlenir.
 • Çocuklarına karşı sebepsiz ilgisi biten ya da azalan bir adamın yeniden eski sevgi dolu günlerine dönüştürülmesi. Bir “Baba” figürünü evin içinde yeniden inşa etmek olarak da adlandırabilirsiniz. Bizim toplumumuzda aile yapısı kutsal sayıldığı için binlerce yıldır bu bütünlüğü korumak adına bir çok uygulama havas ilmi içinde yer almıştır.
 • Boşanma kararından vazgeçirmek için eşine bu işlemi uygulatıp akabinde yeniden aşklarını yeşertmek isteyen kişilerin de yine sıklıkla bu işlemi yaptırdıkları bilinir. Kısaca ailesini eski günlerine döndürmek isteyen ve mutlu olmak isteyen kişileri bu konu üzerinden örnek olarak verebiliriz.
 • Tüm bunların yanında “Sevgili İlişkilerinden” bahsetmedik. Oysa bu kadar etkili olan bir işlem o konuya da girmeliydi diye düşünebilirsiniz. Ancak bu işlem “Yalnızca Evli Çiftler” için uygulanmaktadır. Bizim için evlilik imam nikahı anlamına gelmektedir. Bunu sağlamaksızın dahil olmak imkansızdır.
 • Aslında son olarak belirtmekte fayda var ki iç çamaşırı büyüsünü hemen devreye sokmak doğru bir karar olmayabilir. Yalnızca bağlama amacı güdülüyor ve planlanıyorsa ve durum bu kadar kritik bir aşamaya henüz varmadıysa çeşitli daha basit yöntemler de yapılabilir. Yapılacak olan her şey kolaydan zora doğru yönlenir. Hangi durumun sizin için daha uygun olacağını çalışma yapmayı düşündüğünüz medyum hocaya sormalısınız. Ancak bu şekilde sizin için en doğru karar verilebilir.
İç Çamaşırı Ritüeli Bir Bağlama Büyüsü İşlemidir

İç Çamaşırı Büyüsü Sonuçları

İşlemin başarıya ulaşılması görülebilecek en normal sonuç olur. Bir kişinin uzman biri olarak yapacağı iç çamaşırı büyüsünün sonuçları önceden tahmin edilmelidir.

Kişiden beklenen belirtiler ortaya çıkar. Bunlar şeytani de olsa rahmani de olsa nasıl planlandı ise o şekilde sona ulaşacaktır. Bu bağlamda aslında bağlama büyüsü işlemleri içinde gerçekten çok önemli bir yeri vardır.

Bu işleme ayrıca “Atlete yapılan büyü – atlete yapılan bağlama büyüsü” gibi tanımlamalar da yapılır. Bunun sebebi erkek için yapılan işlemde atlet kullanılırsa ismin bu şekilde değişebilmesidir. Ancak içerik değişmez.

O yüzden bu tip işlemleri size anlatırken yöresel ya da tanımsal olarak farklı telaffuz ediliş biçimlerini de belirtiyoruz. Bu durum işlemlerin içeriklerinin aynı olduğunu ancak bulunulan coğrafyaya ya da topluma göre değişebildiğini görmeniz kolaylaşıyor. Hangi işlem hangi işlemin alt uygulaması ya da hangi işlem hangi işleme bağlı gibi sorularınızın yanıtları da bu şekilde verilmiş oluyor.

Bir de farklı isimler demişken “Kravat Büyüsü” ya da “Kumaş Büyüsü” adı altında pek çok işlem içeriğini sizin için araştırdık. Çünkü bu isimlerde çalışmalar gerçekte yoktur. Ama insanların kafalarını bulandıran metinlerin sayısı bilhassa internette çok fazla olduğu için soruların sayısı da o oranda artmakta.

Enerji ve Frekans Aralıkları – İç Çamaşırı Büyüsü
 • Gizli ilimlerde bu tarz isimlere yer verilmemiştir. Fakat içerikleri iç çamaşırı ile yapılan büyüler ile aynı olunca bazı bölgelerde bu şekilde anlatıldığını da görebilirsiniz. Bu yüzden söylenişten ziyade içerik bizler için daha belirleyici olmaktadır.

Bu makaleden sonra “kıyafet ile yapılan büyüler” başlıklı yazımızda daha fazla ayrıntıyı da görebilirsiniz. Orada bahsi geçen ve giysi babında nelerin havas ilmine konu edilebildiğini de açıkça görmüş olursunuz. Bu konu ile ilgili merak ettiğiniz ve yazı içerisinde yanıtlarını alamadığınız farklı bölümler olmuşsa Faik hocaya dilediğiniz zaman rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kendisi Whatsapp üzerinden her zaman geri dönüş yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir