Kategoriler
Aşk Büyüsü

Hamaylı (Boylama) Muskası Nasıl Yapılır

Boylama muskaları kişilerin tüm spritüal ve büyü etkilerinden arınmaları için uygulana ve insanların hayrına kabul edilen bir uygulamadır. Öncelikle kişi üzerinde büyü olsun olmasın herkes bu işlemden fayda görebilir. Uzman bir havas hocası ile bu süreç bir iki seans içinde son bulabilir. Ruhtaki derin arınmadan, sonraki süreçte kesin olarak herhangi bir kötü etki görmemeye varan bir zaman planlanır. Bu çalışma için Anadolu’nun bazı yörelerinde farklı isimler de duyabilirsiniz. Bu isimler genel olarak korunma hamaylı vefki, boylama muskası, zırh muskası, hamail muska gibi isimler de alabilir. Fakat kadim kitaplarda başlıkta yer verdiğimiz halini görebilir ve çalışmalardan da adından bu şekilde bahsedildiğini duyarsınız.

Hamayıl diğer adıyla boylama muskalarından genel olarak medet ummak şu biçimlerde gerçekleşir. Bir kişinin çözümü bulunamayan hastalıkları, ağır psikolojik sorunlar, temizlendiği bir büyünün tesirinin hala devam ediyor olması, cin çarpması gibi durumlarda bu işleme başvurulabilir. Bir de her medyumun o süreçte oldukça dikkatli olarak hareket ettiği dayanıklılık durumu vardır. Bu tesir bir miktar ağırlık yapacak olup kişiye baskı kuracaktır. Bu dengeli fakat ağır enerji ortamından sağlıklı çıkabilmek için öncesinde iyi bir mental hazırlık gerekir. Bunu çeşitli telkinler ile atlatmak mümkündür.

Boylama Muskası Nasıl Yapılır

Bu işlem için öncelikle kişinin boylu boyunca hazırlanan büyük tılsımlı kağıtlar kullanılır. Bunlardan en az 5 adeti kişinin üzerine serilir. Yüzünü ve tüm bedenini kapatacak şekilde etkilenmesi beklenen kişinin yaklaşık bir saat bu şekilde kalması sağlanır. Akabinde uyumamasına önem verilecektir. Bu zaman zarfı içinde uyanık kalması ve olabilecek bir miktar baskıya da cevap verebilmelidir. Bu çalışmanın en büyük avantajı ve bilinen en kesin sonucu hemen etki etmesidir. 1 saat içinde kişi üzerinde yapılmış olan büyülerin bozulması da mümkün olabileceği gibi farklı birçok sorunundan da kurtulabilir.

İşlem sonrası genel olarak 5 tekrardan olmak üzere kurşun dökme işlemi yapılır. Bazı medyumlar bu kurşunu işlem öncesi ve sonrası yaparak aradaki farkı danışanlarına göstermek de isteyebilirler. Çalışma tarzlarına göre farklılık gösterebilir işlemlerin içeriği…

Zırh Vefki Çalışması

Bu çalışmanın ardından kişinin nasıl hissettiği iyice analiz edilir. Daha sonra her şeyin yolunda gittiğinden emin olunur ve muskanın hazırlanması için safran mürekkebi ve saman kağıtları kullanılır. Hazırlanacak olan muska kişinin evinde uzun bir süre kalması gerekecektir. Bazen bu muskanın muhafazasını hazırlayan medyum hocada üstlenebilir.

Bu işlemin ardından 3 gün boyunca suya eriyen dua çalışmaları yapılır ve sirkeli su ile duş ve gusül abdesti alma zamanı başlar. Tüm bu süreçler doğru ve sıralı bir şekilde geçildikten sonra kişinin tüm sorunlarından arındığı net olarak görülebilir.

  • Bazı bilgi içeriklerinde boylama muskası çalışmasının birini aşık etmek, bağlamak gibi amaçlar doğrultusunda yapıldığından bahsedildiğini görebilirsiniz. Tamamen yanlış bilgilerdir! Bu ilim içinde yalan yanlış her türlü bilgiyi ne yazık ki internet ortamında paylaşmaktadırlar.
  • Fakat bir medyum ile gerçek bir randevu yaşamadan ve referanslı bir şekilde çalışmalar yapmadan bunlara inanmak uzun ve kısa vadede kesinlikle aleyhinize sonuçlar doğuracaktır. Boylama muskası çalışmanın birini aşık etmek ya da bağlama büyüsü ile uzaktan yakından ilgisi yoktur. Tamamen korunma, arınma ve psikolojik olarak rahatlama amacı ile yapılır.

“Hamaylı (Boylama) Muskası Nasıl Yapılır” için bir yanıt

Ben kendisinden randevu aldım. Boyumuzca uzanan hamaylı muskaları ile ğstünüzü örtğyor. 15-20 dakka duruyorsunux. Şnanılmaz bi rahatlama geliyor gerçek arınma için özel tılsımlabmış muskalar bunlar. Sonra 5-6 defa kurşun döküyor. Zaten orada çok yoğun bir his gelmiş oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir