Kategoriler
Bağlama Büyüsü

Göz Bağlama Büyüsü

Göz bağlama büyüsü evli ya da nişanlı olan kişiler arasında, eşlerden birinin gözünün dışarı olmaması için yapılan, evine ve çoluk çocuğuna sahip çıkması adına düzenlenen ve maddi kazançlarını ailesi için kullanması hedeflenen bir bağlama büyüsü çalışmasıdır.

Bu işlem ile kendi ve ailesinin rızkını olmayacak işlerde ve kişilerde kullananların kısa süre içerisinde değişmesi hedeflenir. Ayrıca göz bağlama büyüsü yapılan kişide olan belirtiler işlemin gidişatı ile ilgili bilgiler verir. Kısa sürede gözü dışarıda olan birinin tamamen yüzünü evine dönmesi adına düzenlenen bu işlem için talep oldukça fazladır. Bazen bir çok umutsuz ev kadının tek çaresi olabilmektedir.

Bu işlemin uygulanabilmesi için aranan birinci şart kişiler arasındaki burç uyumuna bağlı olarak yapılacak bakımlardır. Bu bakımlar neticesinde kişinin gözü tek bir kişiye nasıl bağlanacağı görünür. Aslında dışarıda kendisine sürekli ilgi gösterilen, sosyal ortamları geniş olan ve ne yaparsa yapsın kalabalıklar arasından kendini alamayan kişiler için çoğu zaman tek çare olarak karşımıza çıkar. Böyle yoğun bir ortamda çalışan insanlar her zaman bir üçüncü gözün etkisi altına girmeye aday durumdadır.

Göz Bağlama Büyüsü Etkileri

Ancak bunun için planlanma aşaması ve işlemi talep eden kişi dahilinde bir kaç farklı ritüelin hayata geçmesi gerektiği için ciddi bir hazırlık ve tespit süreci de gerekir. İyi tasarlanmış bir göz bağlama büyüsü işlemi sayesinde çoğu zaman eşler aldatılmaktan kurtulur ve mutlu aile durumları korunmuş olur. Bu her zaman aldatma eylemi ile örtüştürülmez ama her ne olursa olsun kötü duruma dönüşecek bir eylemin temeli sayılacaktır.

Gözü bağlanan kişinin tüm ilgisi ve sevgisi evine yani kendi eşine döner. Gözü dışarıda olan herkesin bu şekle gelmesi de tabi ki evdeki eş için oldukça iyi bir gelişme kabul edilir. Zaten genel olarak evde yalnız kalan eş ya da sevgilinin talepleri bu işlemi hayata geçirmek üzere değerlendirmeye alınır. Genel olarak erkekler üzerinde uygulanan bir işlem olsa da kadınlar için de yapılma biçimleri vardır.

 • Göz bağlama büyüsü bir büyü niteliği taşımayan işlemlerden kabul edilir. “Esmalar ve Ayetler” kullanılarak yazılan tılsımların konduğu muskalar bizlere bu konuda yardımcı olabilir. Bazen bir kaç enerji çalışması da işleme dahil edilir. Fakat kişiye zarar veren büyüler sınıfında incelenmezler. Bu yüzden de oldukça fazla uygulanan bir işlem olarak öne çıkar.

Göz Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Kişinin özel bir kaç bilgisinin de yer aldığı muskayı evin gizli bir bölgesine koymak sureti ile işleme başlanır. Aslında ön hazırlık aşaması olarak medyum kişi zaten gereken tüm ekipmanlarını sizin için hazırlamış olacağından 7-9 gün arası sürebilecek bir muska yazımı sonrası bu aşamaya gelinir. Uyuduğu odaya bu muska konur. 7 gün boyunca bu işlemi talep eden kişinin eşi ya da sevgilisinin tüm algısını ve çehresini evine döndürebilecek bir kaç dua okuması gerekir. Bu duaları “sıralı bağlama duaları” olarak Havas kitaplarında bulabilirsiniz. Tesiri kuvvetlendiren ve kişiye en büyük yardımları yapacak olan bölüm işlemin son 7 günü olarak kabul edilecektir.

Göz Bağlama Büyüsü Sonuçları

Bu süreç içerisinde her gün aynı saatte duaların okunması gerekir. Bu duaları bazen bir suya okuyup akabinde kendinizin içmesi de gerekebilir. Biraz kişisel olmak ile beraber duruma göre farklılıklar gösteren çalışmalara da rastlamak mümkündür. Aslında mum kullanılarak da bu sürecin geçirildiği durumlar vardır. Aşağıda onunla ilgili de bir bilgi aktaracağız. Ancak bu durum mum büyüsü ile karıştırılır. Birbirinden farklı işlemlerdir. Mum büyüsü ile ilgili bilgi almak için Buraya Tıklayabilirsiniz.

Göz Bağlama Büyüsü – En Etkili Ritüeller Medyum Faik Hoca‘ya Danışın!!!

Bu yüzden işlemin nasıl yapılacağı konusundaki detaylar oldukça karışıktır. İtina ile hazırlanan bir çok çalışma 17-18 gün gibi bir süre içerisinde etkisini kesin olarak gösterir. Bu kadar zaman içinde hala bir etki görmediyseniz o zaman işlemin başarısız olma ihtimali üzerinde durmalı ve büyük ihtimalle yenilenmesi gerektiğini anlamalısınız. Veya bu işlem içinde bir sorun olduğu gerçeği karşınıza çıkabilir.

 • İşlem uygulanırken çoğu zaman mumlardan faydalanıldığından bahsettik. Bahsettiğimiz sıralı duaların mum ateşine okunması çok önemlidir. Ayrıca bu sırada mumun altında işlem yapılan kişinin bir adet fotoğrafı konacaktır. Bu şekilde okumalar bitene kadar mumu yakıp bekletmek gerekir. Bir adım sonrasında ise mum söndürülür. Son 7 gün boyunca bu ritüel her akşam aynı saatte devam eder. Aynı günlerde her okumadan sonra medyum hoca durumu tekrar kontrol etmek ile mükelleftir.

Göz Bağlama Büyüsü Etkileri

 1. İşlem yapıldıktan sonra bu iki haftalık sürecin birkaç gün sonrasına gelindiğinde eş ya da sevgili konumundaki kişinin ilgisi ve sevgisi oldukça artacaktır. Evine bağlılığı ve gözündeki ışık gözle görülür hale gelecektir. Her zaman olduğundan daha mutlu bir pozisyona gelinecektir. Bu da ailenin yüzünün gülmesi anlamına gelir.
 2. Evdeki eşine karşı küçük sürprizler yapacak ve aşkını her fırsatta göstermeyi ihmal etmeyecektir. Artık kişinin dışarıdan gelen tüm kem gözlere ve olumsuz enerjilere hatta nazar bakışlara karşı etkilenme şansı kalmamıştır. Evine bağlı ve sadık bir eş konumuna doğru hızla evrilme başlamıştır.
 3. Tüm dış etkenler ki buna iş hayatı ya da sosyal arkadaş ortamları da dahildir büyük oranda son bulur. Boş vakitlerini evinde ailesiyle geçirmeye başlayan kişi de olumsuz bir fiziki etki görülmez. Bu da işlemin içinde bir tılsımdan farklı olarak büyü etkisi olmadığını gösterir.
 4. Kendi dış ortamında popüler olan birinin zamanla daha yalnız ve evcimen bir hale gelmesini sağlayan bu çalışmayı bu noktaya kadar getiren medyum etkileri kalıcı kılmak adına mutlaka surette bir de koruma yapmalıdır. İşlem sonu koruması hakkında konu ne olursa olsun medyumdan bilgi alınmalıdır.
 5. Bu işlemi fark eden başka bir medyum her şeyi kendi lehine çevirebilecek bir boşluk bulabilir. Bu yüzden her zaman kontrol altında tutulmalıdır. Bu kontrol süreci işlem son bulup başarıya ulaştıktan sonra bir süre daha devam etmelidir.
 6. İşlemin etkisinin eğer ki ömür boyu sürmesi planlanıyorsa bunu baştan medyum hocaya söylemekte fayda vardır. Sonradan mümkün olamayabileceğini belirtmek gerekir.
 7. Bu şekilde göz bağlama büyüsü etkisi altına girmiş kişilere dışarıda birisi aleni olarak aşkını ifade edip aktarsa dahi herhangi bir karşılık veremeyecek o anda zaten ağzı ve dili tüm nefsi bağlanacaktır. Göz bağlama demek aslında bir anlamda başkalarına karşı olan tüm iradesini de bağlamak anlamına gelir.

Göz Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır

 • Etkileri sıra dışı bir şekilde kişinin duygusal ve ruhani durumunda birden ortaya çıkan farklarla kendini gösterir. Bu farklar neticesinde bir şüphe uyanabilir. Bunu bazen kendinizde de hissedebilirsiniz. Bir insanın size bu uygulamayı yapıp yapmadığından endişe ediyorsanız nihai sonuç kesinlikle bir bakım sonrası ortaya çıkar. Bir medyuma danışabilir ve bir etki altında olup olmadığınızı sorabilirsiniz. Bu işlemin nasıl anlaşılacağı yazımızın içinde yukarıda maddeler halinde verdiğimiz durumlardan daha farklı formlarda da kendini gösterebilir. Bu nedenle olası her türlü farklı durumda birine sormayı lütfen ihmal etmeyiniz!!!

>>>Göz bağlama büyüsü her zaman konu ettiğimiz gibi bir ailenin mutluluğunun muhafazası için yapılmaz. Bazen durum çok farklı noktalara evrilebilir. Bu tür uygulamaları size karşı kötülüğünüzü isteyen bir iş arkadaşınız ya da bir komşunuz bile yapabilir.  Hatat örnekler çoğaltılabilir. Asla bir araya gelemeyeceğinizi bilen bir platonik aşkınızın da böyle bir amacı olabilir. Bu nedenle her türlü havas ve ledün işlemi içinde olumsuz durumlara düşmemek için her daim tedbirli olmakta fayda vardır.

Göz Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

İşlemin bozulması için öncelikle kişi üzerinde nasıl bir tılsım yazılmış ve neler yapılarak işlem hareket haline getirilmiş buna bakmak gerekir. Bunun üzerine bozma işlemini medyum hoca sizin için kişisel olarak planlayacaktır. Ancak bozma aşamasında bir fark vardır. Yapım aşamasında herhangi bir fiziki etkinin olmayacağından bahsetmiştik ancak büyünün bozma aşamasında mutlak surette kişinin yanında sürekli birinin olması gerekir. Aksi durumda kişinin gözlemlenmesi zor olur. Fiziksel olarak bir zorlu geçecek bir sürede bazen kişi hasta olup bir kaç gün yatmak zorunda da kalabilir. Bunlar genel olarak karşımıza çıkan olasılıklardır. Büyünün bozma aşaması bir çok işlemde olduğu gibi burada da biraz daha zorlu bir zaman anlamına gelir.

Göz Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur / Medyum Faik Hoca

Şahmeran Duası ile Göz Bağlamak

 • İşlem içerisinde yalnızca bir yöntem olarak bahsedebiliriz. Bunun nasıl yapıldığını bu konuya meraklı olanlar Faik hocaya diledikleri zaman arayıp sorabilirler. Şahmeran duası oldukça uzun bir duadır ve bu sıranın içinde bir miktar değişikliklerin yapılması bir insanın gözünü bağlamak için kullanılan bir tılsım yaratmak için kullanılır. Biraz detaylı olan bu durumu merak ederseniz hocamıza danışabilirsiniz.
Göz Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır

Bu işlem, üzerinde bir koruma tılsımı olmayan her yaştan evli, bekar ya da nişanlı olan herkese uygulanabilir. Büyük oranda başarı veren bir işlem olmak ile beraber bir çok çiftin uzun yıllar mutlu ve tek eşli olarak yaşamasına olanak tanıyan ve hayli talep gören bir havas ilmi işlemidir. Bu işlemler hakkında detaylı bilgi almak isteyenler Faik hocaya diledikleri zaman danışabilirler.

“Göz Bağlama Büyüsü” için 2 yanıt

Hocam benim eşim kuaför. Etrafında sürekli güzel kadınlar var ve sürekli etkiliyorlar. Kıskanmasam diyorum ama yine de içim içimi yiyor. Bu konu bana yardımcı olur gibi geldi ne dersiniz böyle bi işlem bende istesem

Eşinizin yalnızca size ait olması için yapabileceğiniz bir takım ritüeller var. Bunları sizinle whatsapp ile bana ulaşın paylaşayım. İşe yarayacağını düşünüyorum Allah’ın izniyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir