Kategoriler
Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Papaz Büyüsü

Garantili Büyü Nedir ve Nasıl Yapılır

Ziyaret edilen internet sayfalarından tutun da gerçek bir buluşma neticesinde gelişen has bahal süreçlerini de dahil ederek her zaman insanların garantili büyü takıntısı olduğunu görmek mümkündür. Aslında bu durum tabi ki insan doğası gereğidir. Kalkışılan her işin istenildiği gibi bitmesi insanın en temel arzularından birini oluşturur. Fakat havas ilminde “garanti” adı altında bir tanımı getirmek oldukça yanlış olur.

Ancak ne hikmetse insanlar bu işlem üzerinde bir garanti sorgulamak durumunda kalıyorlar. Aslında burada amaç istedikleri durumu yaşamak adına büyük istek güttüklerini göstermek olsa da bu durum bazen yanlış anlaşılmalara olanak tanıyabiliyor.

Garantili Bağlama ve Aşk Büyüleri Nasıl Olabilir

Öncelikle her yazımızda sıklıkla belirttiğimiz gibi garantili bağlama büyüsü ya da garantili aşk büyüsü gibi tanımlar yapmak mümkün değildir. Bunların %1 bile olsa yanılma payı ve olumsuz sonuç alma ihtimali vardır. Sizlere düşen bu ihtimali en az olarak tutan medyumlarla ve çeşitli referanslar aracılığı ile ilgili işlemlere kalkışmak olabilir. Bunu da ancak iyi bir araştırma ve soruşturma neticesinde elde edilebilir. Malum sanal ortamda bunu yapabilmeniz hayli zor olur. Medyumlar ile yüz yüze görüşmek konusunda ısrarcı olmak bir adım öne geçmeyi sağlayabilir.

Nitekim günümüzde bu uygulamaların farklı ve yanlış cereyan ettiğini görmek de mümkün. İnternet ortamında reklamlar aracılığıyla bile sanki somut bir nesne satışı üslubu güderek “garantili papaz büyüsü” gibi tanımlar görebilmekteyiz. Bu işlemlerin bu kadar büyük ticari meta haline getirilmesine de bu kadar somut bir algı oluşturulmasına da karşıyız. Buna gerçek anlamda gizli ilimlere gönül vermiş hatta bu uğurda ömrünü geçirmeyi göze almış her medyum karşı çıkacaktır. Talep edilen şeylerin ne olduğunu bilmek sizlere soru sorma özgürlüğü, akabinde de verilen yanıtları eleştirebilme lüksü getirir. Bu yüzden kesinlikle iyi bir tahkikat yapmanızda kazanacağınız çeşitli avantajlar olacaktır.

Garantili Papaz Büyüsü Mümkün Olabilir!!!

Garantili Bağlama Büyüsü Yapılabilir Mi

Aslında en büyük talep gören işlemlerden olan bağlama büyüsü özelinde konuyu bir miktar ele alacak olursak birtakım öngörülerden bahsetmek mümkündür. Bunlardan birisi kişinin üzerine kurulacak olan etkinin asla önceden %100 olarak görülemeyeceğidir. Elbette yardım alınan metotlar ve çeşitli bakım teknikleri ile bir miktar yol kat edilebilir. Fakat bu durum asla beraberinde garanti bir durum getirmez. Bu yüzden dikkatli olmak gerekir ve işlemlerin her zaman bir olumsuz yanı olabileceğini bilerek beklemek gerekir. Bu insanların düş kırıklığına uğrama ihtimalini oldukça düşürür.

Garanti Büyüsü Anlayışı Doğru Mudur – Medyum Faik Anlatıyor

Bağlama büyüsü işlemlerinde bazen gizli korumalardan bahsedilir. Bu anlatım sınırlı sayıda bilgi içerdiği için bizlere de çok soru geliyor. Bu koruma tılsımları kişinin hayatı boyunca herhangi bir havas büyüleri etkiden tesir almaması adına, kişiler küçükken yapılmış olabiliyor. Bazı yörelerde doğan çocuklara kısa bir süre sonra hocalar tarafından muskalar hazırlanır. Bunları yaşamları boyu kötü enerjilerden ya da büyü enerjilerinden etkilenmemesi adına yapmaktadırlar. Her zaman başarılı olamasa da amaç bu yöndedir. Oluşum böyle olunca da medyumlar bazen ne yaparlarsa yapsın bir insanı tam bir etki altına alamazlar. Bu da işlemin aslında istenildiği gibi bir garanti sunamadığını somut olarak göstergesidir.

Bazen ise sebebi bilinmez bir şekilde bu tesirleri bünyesinde bedenine ve ruhuna kabul etmeyen insanlar da çıkabilir. Bunun sebepleri yine özel olarak bakılarak öğrenilebilir. Bazen bakımların yalnızca bu sebep için yapıldığını hesap edecek olursanız hayli zor bir sürecin yaşandığını da anlayabilirsiniz. Bu bakımdan incelendiğinde yine garantili bağlama büyüsü demek yanlış olacaktır.

Medyum Faik Hoca – Garantili Büyüler Konusu

Garantili Aşk Büyüsü Söz Konusu Mudur

Aslında aşk büyüsünde de sonuç farklı değildir. Yine mevcut doneler toplanacak, işlem üzerinde özel görüşler alınacak ve bakımlar yapılacaktır. Aşk büyüsünde belki bir miktar zaman fazla harcanabilir. Çünkü teknikler genel anlamda birkaç gün daha uzun sürebilmektedir. Ancak nihai sonuç yine bakımlar ve işlemler neticesinde bir koruma olup olmaması ile aynı noktaya ulaşacaktır. Bu nedenle garantili aşk büyüsü de demek yanlışa sürüklenmek olur.

Garanti Sonuçlar Veren Büyüler
  • Bu kavramları çok iyi analiz etmek ve anlamak havas ilmi hakkında iyi bir bilgi birikimi edinmek anlamına gelir. Bu bilgilere erişen kişiler söz konusu işlemlerin nasıl yollardan geçilerek hazırlandığını da, kişiye neler kattığını da iyi anlar. Bu itibarla da talepler ona göre şekillenir ve safsatadan uzak, gerçekler konuşulmaya başlanır. Bir işlemden arzu ettiğiniz sonuçları bekliyorsanız çaba göstermek ve bilgi sahibi olmak zorunda kalırsınız. Bunun dışında her durum suistimal edilmeye açık olmak anlamına gelir.
  • Her türlü sorularınız için Faik hocaya ulaşabilir ve merak ettiğiniz ve “Garantili Büyü Yapmak” adı altında aldığınız tüm referansları danışabilirsiniz. Biliniz ki bir çok işlem için hayal kırıklığı yaşamadan önce yardım almak, sonrasında şükretmenize yardımcı olacaktır. En gerçek bilgileri en doğru kaynaklardan edinmeden önce hiç bir işleme kalkışmamanızı önemle söylemek isteriz.

“Garantili Büyü Nedir ve Nasıl Yapılır” için 2 yanıt

Bana da hep garanti dediler hocam çok kişiye gücrndim sonu hep hüsran çok büyük sorunlarım var napacağımı şaşırdım artık

Bu işlerin garantisinin olmayacağını idrak etmek de bazı kişiler ne yazık ki zorlanıyorlar. Ama durum bundan ibarettir.
İlmi çok iyi olup kendine sonsuz güvenen kişilerin zaten garanti olmadığını savunduğu bir konudan bahsediyoruz.
Bana whatsapp ile bir yaz bakalım ne yapabiliriz bir bakalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir