Kategoriler
Aşk Büyüsü

Evlilik Büyüsü – Evlenmek İçin Yapılan Büyüler

Bazı kişiler evlilik yaşına gelmesine rağmen bir kısmetinin çıkmadığını anlatırlar. Bunu sık sık duyarsınız. Herkesin çevresinde böyle şeyler yaşayan insanlar olabilmektedir. Evlilik büyüsü kavramı da bu durumlar üzerine ortaya çıkmaktadır. Bu evlenme konusunda gecikme hadisesi toplum içinde geciktikçe göze batan ve her ne kadar onaylamasak da üçüncü şahıslar tarafından zaman zaman konu edilen bir durum oluştururlar. Bu konu uzadıkça ilgili kişide kendini kötü hisseder ve bir şeylerin değişmesi için daha fazla dua eder. Bu duaların yanı sıra uygulayabileceği şeyler de vardır. Havas ilmi denenmiş bir kaç kısmet açma çalışması ile bu konuda yardım elini uzatabilmektedir.

Evlilik Büyüsü Nasıl ve Neden Yapılır

Bu durum için de insanlar arayışlarını evlenme büyüsü üzerinde yapmaktadırlar. Burada maksat başlı başına farklı bir büyüden bahsetmek değildir. Aslında belirgin şekilde yapılacak olan aşk büyüsü işlemlerinin kişinin evlenmesi üzerine basiretinin ve kısmetinin açılması babında kullanılması anlamı taşımasıdır. Bu şekilde isim almış çokça uygulama mevcuttur. Bir işlem hangi amaç üzerine uygulanırsa, toplum nazarında o ismin zikredilmesi normal karşılanır. Bu nedenle sizlerin arayışlarına daha kolay karşılık verebilmek ve ilgili bir başlık olarak evlenmek için büyü ya da birinin evlenmesi için kısmet büyüsü gibi tanımlamaları bu yazımızın içinde bulabilirsiniz.

Evlenmek için tılsım hazırlama konusuna gelince bunu da yine bambaşka isimler ile görebilirsiniz. Yumurta büyüsü ile evlilik büyüsü hazırlamak ya da saç teli evlilik büyüsü gibi isimler başlıca bilinen çalışmalardır. Fakat her biri bir cümle mahiyetinde karşımıza çıkar ve detayları ancak farklı farklı çalışmaların bir araya gelmesi ile bilinir. Hatta kullanılan malzemelerin çeşitliliğine göre kurşun kalem ile evlilik büyüsü ismi ile bile karşınıza çıkabilir. Bu isimler aslında uygulama anlamında tek bir işlemi aktarırlar. Belirttiğimiz gibi hedef görülen durum bir anlamda isim vermiş olmaktadır.

Evlilik Büyüsünde Etkiler Nelerdir

Evlilik İçin Büyü Nasıl Yapılır

Aslında bu işlemi bir kaç cümle ile anlatmak mümkün değildir. Zira bu uygulama kim için yapılıyor, nasıl bir sonuç bekleniyor ve yapılacak olan kişinin durumu gibi kriterler önce belirlenmelidir. Bir erkeğe mi yoksa kadına mı yapılacak olması da yine önemli farklar yaratabilecek bir detaydır. Bu gibi ayrıntılara dikkat edilmek sureti ile bir evlilik büyüsü teşkil edebilmek mümkün olacaktır.

Evlilik Büyüsü Sonuçları / Medyum Faik Hoca’ya Danışın!!!
 • Ancak birtakım bilgilerin doğru ve detaylı olarak önceden tedarik edilmesi anlamında bu kişinin yanında ikinci bir kişi olacak şekilde bir yakını işleme dahil olmalıdır. Yardım alınırsa işlem üzerinde daha hızlı sonuç alınır.
 • Bu uygulama sadece bir insanın evlenme yoluna girmesi adına yapılmaz. Bazen de evli birini eşinden ayırmak adına kişi üzerine direkt olarak uygulanır. Bu kısmı ayırma büyüleri olarak ele alınacak olsa da böyle bir ihtimalde kişilerin ne gibi etkiler altına girebildiğini ve aile içinde ne gibi davranışların hızla değiştiğini aşağıda bir miktar anlatmaya çalışacağız.

Toplumda kısmet açma muskası olarak da bilinen bu tılsımın yazılma aşaması ise takribi olarak 11 gün şeklinde anlatılır. Bu 11 günün de kendi içinde çeşitli bölündüğü kulvarlar olmaktadır. Gün aşırı yapılan hareketler değişir ve işlem tutarlı bir aşamaya doğru evrilirken bir takım olumlama ve enerji çalışmaları ile düzene sokulur.

Evlilik Büyüsü Kesin Sonuçlar

İşlem üç parça halinde hayata geçirilecek olup her aşamada da kişi üzerinde bir miktar etkiler olur. Bu her aşk büyüsünde olduğu gibi oldukça fazla seçenek sunduğu için nasıl yapılır kısmı tamamen “kime yapılıyor” olması ile değişiklik gösterecektir. Ama bilinen ve en fazla uygulanan şekli hayvan figürlerinden ve çeşitli kokulu baharatlardan bir de ceylan derisinden faydalanılmasıdır. Tabi tüm bu malzemelerin yanı sıra evlilik büyüsü için çok önemli olan doğru bilgi ve bir kaç kişisel eşyaya erişimdir.

Evlilik Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir

Kişiden kişiye değişse de bu durum genel olarak 40 güne ulaşabilen bir zaman zarfına tekamül eder. Bu yüzden 11 günden sonraki 29 gün çok önemlidir. Kişinin durumu takip edip önüne çıkacak fırsatlar karşısında nasıl bir tutum sergilemesi gerektiği de medyum tarafından takip edilmelidir. İşlemi “yaptım bitti” mantığı burada uygulanmaz. Burada esas sonuç işlemin akabindeki 1 yıla kadar uzanan süreçte görülecektir. Ama bu kadar uzun sürmemesi için ilk 40 günde yapılacak takip çok önemlidir. Bahsettiğimiz zaman zarfları bir insanın kendine uygun birini bulup evlenme isteği oluştuğu zamanlar için söz konusudur. Bir de bir insanı eşinden ayırmak için uygulanan tarafından söz etmiştik. O zaman daha kısa süreler söz konusu edilir bu gibi çalışmalar genel olarak 21 günde son bulabilen bir ayırma büyüsü eylemi olarak bilinir.

 • Kişi bu işlemin etkilerini görmeye hayatında yaşayacağı çok sürpriz gelişmeler ile başlar. Buna yeni bir işe girmek ya da yeni bir ile tanışmak sayılabilir. Bazen sosyal ortamları ve yakın arkadaş grupları bir anda değişebilir. Bu gelişmeler kişinin de bunları talep etmesi ile birlikte belirli enerjiler yardımı ile medyumlar tarafından sağlanabilir
 • Bu konuda en büyük tartışma kaderin yeniden çizilmesi anlamına gelip gelmediği sorusudur. Zaman zaman medyumlar arasında da bu işlemi yaptıracak olan insanların arasında da bu gibi bir tartışma konusu olabilir. Ancak burada düşünülmesi gereken şey bir aile kurmak isteyen ve bir anlamda hasta kabul edilen kişinin yeniden iyileşmesi ve hayata mutlu olarak devam etmesidir. Rahmani işlemlerde olumsuz düşünmek yersiz olduğu gibi kişilerin mutluluğa giden yollarının açılması da son derece insanidir. Bu konuda kimse zarar görmeyecek ve insan huzur bulmak ve hayatı paylaşmak için bir hayat arkadaşı bulacaktır.

Bu işlem her zaman tutmaz bazen ne yaparsanız yapın bir türlü kısmeti açılamayan ve istediği kişiyi bulup evlenme şansı olmamış kişiler de olabilir. Bu durumda onun önünü kesen başka bir takım şeylerden şüphe edilmesi gerekir. Bu da genel olarak kıskanç bir arkadaş, akraba, eski sevgili ya da hiç umulmadık bir düşman tarafından yapılman kısmet kapama büyüsüdür. (Bu işlem de son derece ters etkilere sahip ve insanı içten kemiren bir şeytani uygulamadır. Biz burada herhangi bir büyü altında olmayan kişiler için anlatım yapıyoruz. Ancak bambaşka bir başlık olan kısmet kapama tılsımları konusunu farklı bir yazımızda okuyabilirsiniz.)

Evlenme Büyüleri ve Kısmet Açma Büyüleri

Bu durum genel bir bakım gerektirir.  Belirtmekte fayda var ki bazen tam evlenmek üzere beraberliklerine devam ederken bir anda ilişkiye son veren kişiler üzerinde evlilik büyüsü yapılır.

Bazen taraflardan biri evliliğe bir türlü razı olmuyor ve sudan sebeplerle bu durumdan kaçıyor olabilir. O zaman da bu işleme evliliğe ikna etme büyüsü adı altında yine yer verilir.

Hali hazırda yaşadığınız evliliğinizin içinde ise bazen eşinize böyle bir şey de uygulanabilir. Yazımızda bahsetmiştik. Bazen ayırma büyüsü şeklinde tasarlanabilen bir formu olan işlemi böyle de görebilirsiniz. Bu aslında üçüncü bir şahıs tarafından şeytani olarak üzerinize planlanmış bir işlem olarak karşımıza çıkar. Aşağıda bu durumdan şüphe etmeniz için gereken koşulları şunlar olabilir.

 1. Bir anda ortada hiç bir sebep yokken soğuma gerçekleşir ve ne olur bittiğini anlamadan ayrılığın eşiğine gelindiyse,
 2. Eve sürekli geç gelen ve yalanlar söyleyen bir eş ile evlilik durumu yaşanıyorsa ve geçmişte böyle bir alışkanlığın olduğundan şüphe edilmiyorsa,
 3. Sebepsiz yere sürekli tartışma yaratılıyor ve çözülemiyorsa,
 4. Maddi sebepler yüzünden kavgalar geçmişte olduğundan daha çetin geçiyorsa,
 5. Aile büyüklerine olan sevgi ve saygı son buluyor aynı zamanda çeşitli fiziksel rahatsızlıklar baş gösteriyorsa,
 6. Kişide çok belirgin bir değişim ve geri dönülemez kararlar eğilimi görülüyorsa,
 7. Tüm bunların yanında daha pek çok olumsuz etki bizlere, eşinize bir üçüncü şahıs tarafından evlilik büyüsü yapılmış olma ihtimalini düşündürür.

Evlenmek için bu işlemleri bazen kişiler herhangi bir yardım almadan kendileri de planlayabilirler. Ama bu pek de onaylanan bir hareket değildir. Hiç bir havas işlemi bu şekilde uygulanamaz. Bilgi ve tecrübe gerekir. Bir medyum ile iletişim kurarak dikkatli olunmalıdır.

Evlilik Büyüsü Etkileri Kaç Günde Görülür

Tek başınıza uygulayabileceğiniz işlemlerin başında yazımızda daha önce de adı geçen saç teli ile evlenme büyüsü gelir. Bu işlem içeriği bakımından diğerlerinden daha kolay olduğu için en çok tercih edilenler arasındadır. Yine de kolaylık zorluk kısmı da göreceli olacağı için Faik hoca ile birlikte hareket etmeniz tavsiye olunur. Bir medyuma danışmak üzere sahip olduğunuz tüm soruları hocamıza dilediniz zaman yöneltebilirsiniz.

“Evlilik Büyüsü – Evlenmek İçin Yapılan Büyüler” için 2 yanıt

Hocam bende 38 yaşına geldim hala bi kısmetim çıkmadı. Çankırı gibi küçük bir yerde bu yaşta evde kalan kız pek olmaz. Ama kimi denediysem ayrıldı benden. Bir bağlılık mı var acaba durumumda nasıl yapıcaz hocam bana yardım edin lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir